omdat alles in tweevoud was?quote:Op maandag 7 februari 2011 18:40 schreef loveli het volgende:
Cali, gezien de rest van het lijstje heb je 1 stukje sushi teveel gegeten.
je werd geroepenquote:Op maandag 7 februari 2011 19:26 schreef Jagärtrut het volgende:
Definitief lijstje:
T: 2 vingers met nutella![]()
Heb je nú al vijanden gemaakt? Je woont er net!quote:Op maandag 7 februari 2011 19:13 schreef Syrena het volgende:
Ik kwam er vanmorgen achter dat er iemand een ei tegen m'n achtergevel had gegooid, net boven het keukenraamIk had wel gezien dat er rare strepen op 't raam zaten, maar er verder niet bij nagedacht, tot mijn moeder vandaag zei dat de ramen eens gewassen moesten en we even buiten gingen kijken. Hangt er een eierschaal tegen de gevel
, smurrie op de dauerluftkap, vegen op 't raam en een verdroogd plasje op de tegels.
Ik zei nog dat ze het maar niet tegen mijn vader moest zeggen, want die gaat met z'n brakke enkel dan vandaag nog een schutting met poort ineenzetten
Achgossiequote:Op maandag 7 februari 2011 19:39 schreef _aurum_ het volgende:
@ Jagar: Gelijk heb je, Nutella is nom!
@ Razz: waarom moest je op school blijven?
@ Moblo: Geniet van je glaasje wijn
Ik ga zo lief zijn voor mijzelf. Crappy dag. Vacatures zijn stom, of ik ben zo speciaal want het is allemaal net nietWerk is ook stom.En ik ben moe en ik heb hoofdpijn. Dus ik ga zo lekker lang douchen met allemaal Lush dingetjes en dan kom ik met een lekker ruikend, zacht huidje de douche uit en dan is mijn hoofdpijn ook weg
Klinkt inderdaad erg lekker! Die pot paprika's, zijn die ingelegd in zuur of olie?quote:Op maandag 7 februari 2011 19:35 schreef _aurum_ het volgende:
lijstje:
O: havermoutpap
T: 100 gram kip
L: 100 gram kalkoenfilet en 1/2 paprika
T: bekertje huttenkase en 1/2 komkommer
D: Romige vis met paprika, dit is zķķķķķ lekker
half gedroogd worstje.
T: 1/2 bak kwark
Die van de Lidl zijn heerlijk als je ze even afspoelt met water, dan zijn ze lekker zoetquote:Op maandag 7 februari 2011 19:44 schreef Syrena het volgende:
[..]
Klinkt inderdaad erg lekker! Die pot paprika's, zijn die ingelegd in zuur of olie?
Lidl heeft alleen zure helaas, dat is niet altijd lekker.
Dat heb ik al eens gedaan, maar ze bleven zuur bij mijquote:Op maandag 7 februari 2011 19:48 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Die van de Lidl zijn heerlijk als je ze even afspoelt met water, dan zijn ze lekker zoet.
Mooi lijstje voor iemand die op d'r gewicht let, maar dat is voor jou toch niet meer nodig?quote:Op maandag 7 februari 2011 19:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
Lijstje:
O: Brinta
L: 3 boterhammen superfruit
T: banaan
T: mini appelflap
D: volkoren penne met mager gehakt, halve courgette, halve aubergine, een rode paprika,gezeefde tomaten
T: bakje vanilleyoghurt
Oeh, dat receptje ga ik een keer proberen!quote:Op maandag 7 februari 2011 19:35 schreef _aurum_ het volgende:
lijstje:
O: havermoutpap
T: 100 gram kip
L: 100 gram kalkoenfilet en 1/2 paprika
T: bekertje huttenkase en 1/2 komkommer
D: Romige vis met paprika, dit is zķķķķķ lekker
half gedroogd worstje.
T: 1/2 bak kwark
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |