Als ik dit zo in verband breng met U2, dan vrees ik nog meer voor hun aanstaande album dan ik voor de laatste 3 al deed...quote:Op maandag 7 februari 2011 23:45 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Gorillaz - Demon Days
Danger Mouse - the Grey Album
the Good, the Bad & the Queen - idem
Sparklehorse en Danger Mouse - Dark night of the soul
Gnarls Barkley - St. Elsewhere
Tsja, dat verklaart een hoop...quote:Op maandag 7 februari 2011 23:52 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
Het is voor mij juist het eerste U2-album waar ik enigszins benieuwd naar ben.
Collegiaal...quote:Op maandag 7 februari 2011 23:56 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
In dat geval:
Leonard Cohen - Suzanne
Herman van Veen - Suzanne
VOF de Kunst - Suzanne
?
Je mag ze van mij allemaal hebben, ik ga aftaaien...quote:Op dinsdag 8 februari 2011 00:01 schreef BlueChicagoMoon het volgende:
Ja, I'm sorry, achteraf bedacht ik me ook dat dat nogal lullig was. Maar toen had Noobie al gereageerd. Ik zal niet meer proberen om punten te stelen.
quote:is een voormalig model dat vooral bekend werd door haar huwelijk met ex-Beatle
en gitarist
. Er zijn meerdere songs die zijn geïnspireerd op
![]()
schreef voor haar de Beatles-klassieker .... en
schreef zowel ... als ....
zou tijdens hun huwelijkscrisis nog een aantal minder flatteuze songs schrijven over
zoals The Shape You're In over haar alcohol-verslaving.
Er zijn meerdere songs die zijn geïnspireerd op Pattie. Harrison schreef voor haar de Beatles-klassieker Something en Clapton schreef zowel Layla als Wonderful Tonight.quote:
Mijn Fok-tijden beperken zich van 7:00 tot 16:00 alleen deze week heb ik de Bouwbeurs dus doe niet echt mee, mag zo weer heen...quote:Mijn hoop is gevestigd op De_Rikster. Zie niet zo snel iemand anders deze beantwoorden.
Gary Cocksquote:Op dinsdag 8 februari 2011 08:47 schreef cafca het volgende:
Wie is de link tussen Led Zeppelin en Frans Halsema?
Yep. Schreef Her Song, wat door Halsema vertaald werd als Voor Haar, en Dazed and Confused.quote:
Zekers.quote:
Hans Falsemaquote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:38 schreef cafca het volgende:
sja, dan zou ik toch een andere artiestennaam kiezen.
Hé, dat was mijn tweede gok!quote:
Woo-Hoo Hoo-Hoo-Hoooooquote:
Welke band?quote:Opeens zijn ze er weer... 15 jaar nadat hun eerste, inmiddels legendarische bluesvinylsingle werd uitgebracht op het Electrolux-label, de voorloper van Excelsior Recordings, moest het wel zo zijn dat ook hun debuut-cd hier het levenslicht ziet.
In een tijd waarin vaandeldragers als Jack White en Josh Homme met hun side-projects bij het grote publiek kunnen doorbreken, zal er voorook een plek zijn weggelegd, moet Robin Berlijn gedacht hebben.
Samen met Dick Brouwers op bas, en Henk Jonkers op drums, hebben deze drie heren hebben al heel wat meer bands in de NL-muziekscene op smaak gebracht, dan je op het eerste gezicht zou denken. Maar nu presenteert dit illustere trio zichzelf, als een wervelwind over je heen raast.
Was het maar zo'n feest...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |