Je wil me wel uitlachen, maar het niet even uitleggen? Ik ben een enorme leek namelijk qua NFL.quote:
quote:Loree and I just watched Christina Aguilera sing The National Anthem. It brought tears to our eyes. AMAZING.
Oh er zijn wel cheerleaders... als ze die nou eens prominent in beeld brengen met op de achtergrond de rennende footballers zoals je ze bij ons bij de F'jes, allemaal op een bal af... dan heb je een kijkcijfer hit.quote:Op maandag 7 februari 2011 00:27 schreef RobertVH het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dat zijn nog eens TV's
The 152-by-72-foot (46 by 22 m), 175-foot (53.34m) diagonal, 11,520-square-foot (1,070 m2
billion dat is niet biljoen maar miljard.quote:Op maandag 7 februari 2011 00:25 schreef DeZoektocht het volgende:
Stadion is echt super!![]()
WTF 1.2 billion dollars
Dat hebben de amerikanen allang zelf bedacht.. Lingerie Bowlquote:Op maandag 7 februari 2011 00:29 schreef Nober het volgende:
[..]
Oh er zijn wel cheerleaders... als ze die nou eens prominent in beeld brengen met op de achtergrond de rennende footballers zoals je ze bij ons bij de F'jes, allemaal op een bal af... dan heb je een kijkcijfer hit.
Dit vind ik dan ook weer .... Dat volkslied werd net ff goed verkracht, maar dit soort filmpjes kunnen ze wel daar in de US of Aquote:Op maandag 7 februari 2011 00:29 schreef Pritt het volgende:
Dit maakt het zo mooi he, lekkere patriotisme!
Bbc streamt gewoon van Foxquote:Op maandag 7 februari 2011 00:30 schreef VacaLoca het volgende:
Ik kijk op ESPN America, ga iets Amerikaans als dit niet bij de britten kijken
Komt dat hierna?quote:Op maandag 7 februari 2011 00:30 schreef Guard het volgende:
[..]
Dat hebben de amerikanen allang zelf bedacht.. Lingerie Bowl
Studiogedeelte nietquote:Op maandag 7 februari 2011 00:30 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Bbc streamt gewoon van Fox
Dat is pas de Epic Beard Manquote:Op maandag 7 februari 2011 00:30 schreef Cubewood. het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een baas ook met die baard.
Klopt. Daarom heb ik Fox stream voor het studio gedeelte en bbc voor de wedstrijd en de goeie kwaliteit.quote:
Eric BIshoff (Y)quote:
Jij gaat nog een leuke avond krijgenquote:
Kijk dan niet! en donder op!quote:Op maandag 7 februari 2011 00:32 schreef Nober het volgende:
Sjezus, wat een achterlijk volk is het toch.
hé Reddiabloquote:Op maandag 7 februari 2011 00:32 schreef Reddiablo het volgende:
[..]
Eric BIshoff (Y)
Maar ik ben niet eens AMerikaan en dat volkslied doet mij meer dan het Wilhelmus.
maar goed.. .GAME ON, pleeeease!
idd bij BBC kunnen die gekke britten nog discussiëren en wat uitleg geven voor de American Football noobs.quote:Op maandag 7 februari 2011 00:32 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Overigens heeft Fox amper studio momenten. Alleen reclame
Ik heb net de stream weggeklikt, al die reclame en Amerika verheerlijking doen ze maar in d'r eigen land!quote:Op maandag 7 februari 2011 00:33 schreef Moonlighter het volgende:
Tiki
[..]
Kijk dan niet! en donder op!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |