Dit filmpje biedt genoeg uitsluitsel want de man was in die situatie niet in direct gevaar. De betogers op wie hij in reed hadden nog geeneens door wat er aan de hand was.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 01:06 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hij kwam uit de richting van dat plein daarachter met nog veel meer demonstranten, geen idee welke situatie hij uit kwam. Dit filmpje bied geen uitsluitsel, en bovendien moest hij wel uitrijden want hij werkt nog altijd voor de regering, corrupt en dictatoriaal als die is.
Net GTA maar dan echtquote:
Barbaars, echt walgelijk.quote:
Vrees dat er nog wel meer van dit soort beelden gepost zullen worden nu internet daar weer draait.quote:
Laten we het hopen, de waarheid mag gezien worden. Ik denk dat geen een gewoon mens hier echt goed tegen kan, het bloed spuit je gewoon bijna onder de nagels vandaan als je zoiets ziet.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 01:43 schreef Staal het volgende:
[..]
Vrees dat er nog wel meer van dit soort beelden gepost zullen worden nu internet daar weer draait.
Het is goed dat ze het laten zien maar ik kan er erg slecht tegen.
Het is ook niet de gore waar het mij om gaat, meer de walgelijkheid van de daad zelf. Ik trek bijvoorbeeld een filmpje waarin een dwaas zijn schedel splijt door een domme actie van hemzelf een stuk beter dan dit. Je maakt mij trouwens wel erg nieuwschierig naar de reden dat je lichaamsdelen moest ontwijken, ben je een oorlogsjournalist of zo?quote:Op vrijdag 4 februari 2011 01:53 schreef Voorschrift het volgende:
Ach ik heb 3 dagen geleden nog lichaamsdelen moeten ontwijken met de auto, geloof me, je went er aan dat soort onzin. Het is natuurlijk nooit fijn om te zien, maar na een tijd weet je hoe GTA Real Life er uit ziet.
Dat dan weer wel, maar beiden zijn niet prettig, voor mij maakt 't vrij weinig uit hoe mensen om het leven zijn gekomen, het is allemaal even onprettig, tenzij het 'terecht' is geweest. En nee geen oorlogsjournalist, het is gewoon Afrika's dagelijks leven. Dit was m'n 2e lijk in evenveel weken.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 01:58 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Het is ook niet de gore waar het mij om gaat, meer de walgelijkheid van de daad zelf. Ik trek bijvoorbeeld een filmpje waarin een dwaas zijn schedel splijt door een domme actie van hemzelf een stuk beter dan dit. Je maakt mij trouwens wel erg nieuwschierig naar de reden dat je lichaamsdelen moest ontwijken, ben je een oorlogsjournalist of zo?
True.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 02:02 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat dan weer wel, maar beiden zijn niet prettig, voor mij maakt 't vrij weinig uit hoe mensen om het leven zijn gekomen, het is allemaal even onprettig, tenzij het 'terecht' is geweest.
Ah je woont in Afrika, dat had ik nog niet door. Duidelijk.quote:En nee geen oorlogsjournalist, het is gewoon Afrika's dagelijks leven. Dit was m'n 2e lijk in evenveel weken.
Ben overigens zakenman, heb verder niks met pathologie of criminologie te maken.
Woonde inderdaad, gister weer geland in den ouden Nederlandschen samenleving (goddank).quote:Op vrijdag 4 februari 2011 02:07 schreef HyperViper het volgende:
[..]
True.
[..]
Ah je woont in Afrika, dat had ik nog niet door. Duidelijk.
Welkom terugquote:Op vrijdag 4 februari 2011 02:08 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Woonde inderdaad, gister weer geland in den ouden Nederlandschen samenleving (goddank).
Euh, als je goed kijkt zie je dat op het moment dat ie die mensen raakt, er eentje inderdaad lichtelijk geschampt lijkt, maar ik mis nog 1 a 2 mensen, die met het busje worden meegesleurd tot aan het einde van het filmpjequote:Op donderdag 3 februari 2011 19:28 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik dacht dat die politiebus over die groep heen ging maar uiteindelijk wordt er maar één iemand geschampt ja. Zeker weten een ''-actie maar nou ook weer niet zó shocking als in de titel staat.
Inderdaad, een bullbar is wel een vereiste dat weten ze zelfs in Iran.quote:Op donderdag 3 februari 2011 20:59 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Inderdaad en wie weet wat er was gebeurd als hij ook maar een metertje verder erlangs reed, levensgevaarlijk. Nee dit is dan inderdaad een veel beter oplossing, wel dom dat ze niet eerst even een boelbar bevestigd hebben aan de bus om de risico's nog kleiner te maken.
daar reed een auto dus dat kon nietquote:Op donderdag 3 februari 2011 19:34 schreef TheFamousMan het volgende:
Het is inderdaad maar één iemand, maar die bus had net zo goed een halve meter naar rechts kunnen draaien en er was niets gebeurd, en het was ook overduidelijk zijn gedachte dat het niet uit maakte hoeveel doden/slachtoffers er vielen...
Als ik die lui te pakken had kunnen krijgen..... oehhhhquote:
Misschien kun je zelfs beter de TT veranderen en naar MO doen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 18:19 schreef paddy het volgende:
Een nieuwsbericht aan toegevoegd. Normaal gesproken is NWS niet happig op alleen een filmpje
Blijkbaar kunnen de journalisten niet veel ondernemen daar op dit moment en zijn we juist afhankelijk van de mensen zelf qua beeldmateriaal en nieuws.
Ik ben het met Frutsel eens, dus haal even zijn quote aanquote:Op vrijdag 4 februari 2011 19:13 schreef Staal het volgende:
[..]
Misschien kun je zelfs beter de TT veranderen en naar MO doen.
Amateurbeelden o.i.d. Er zal vast nog wel genoeg op internet gezet worden de komende dagen.
Overigens heeft AlJazeera vandaag een paar keer het diplomatenfilmpje afgedraaid om te laten zien.
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 15:53 schreef Frutsel het volgende:
Neuh laat maar ff staan. Dat forum loopt lekker, kent inmiddels ook zijn eigen supportersschare en in NWS zul je ook wel egypte ontwikkelingen houden, daar is het inmiddels ook nieuws voor. Maar het staat je uiteraard vrij daar in MO ook een topic over te openen
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 23:37 schreef Nobu het volgende:
Fokkers zouden natuurlijk stoppen en zichzelf laten lynchen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |