|quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:44 schreef -0- het volgende:
WTF er rijden nu gewoon bussen de massa in
Nrc overdrijft een beetje met hun live verslag.,quote:10:39 NRC Live:
Er wordt weer geschoten op het tahrir-plein
woensdag 2 februari 2011 10:39 NRC Live
10:40 NRC Live:
Het schieten is weer opgehouden.
dat was een aanval.quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:44 schreef FunFair het volgende:
Hoop dat die bus t.b.v. de anti is.. niet als aanval
http://english.aljazeera.net/watch_now/quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:45 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
|
WELKE STREAM KIJKEN JULLIE!?????
http://english.aljazeera.net/watch_now/quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:45 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
|
WELKE STREAM KIJKEN JULLIE!?????
Als alles goed gaat en we krijgen een mooie democratie daar en in andere landen in de regio, kan er ook best een hoop toekomstig kwaad voorkomen worden. Maar goed, het kan ook leiden tot WO3 en dan is 't wel groter dan de val van de Berlijnse muur natuurlijk.quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:43 schreef Timmie2 het volgende:
[..]
nou ik denk dat de val van de muur en het communisme in oost Europa toch wel grotere gevolgen had. Maar het kan inderdaad een enorme sneeuwbal worden(hoeft niet)
quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:45 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Nrc overdrijft een beetje met hun live verslag.,
ohquote:Op woensdag 2 februari 2011 22:45 schreef BeSimple het volgende:
[..]
http://english.aljazeera.net/watch_now/
Dacht daar vanavond aan, eigenlijk heel mooi dat we nu de middelen hebben om e.e.a. te bekijken en te volgen. Intensief.quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:37 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik heb de val van de muur ook live gezien. Maar niet zo gedetailleerd als dit. Toen was teletekst al een luxe
Lijkt mij ook, het ineenstorten van een supermacht en het verdwijnen van een ideologie als serieuze dominante factor in de wereld is toch echt groter dan de verdrijving van een dictator in een middelgrote staat.quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:43 schreef Timmie2 het volgende:
[..]
nou ik denk dat de val van de muur en het communisme in oost Europa toch wel grotere gevolgen had. Maar het kan inderdaad een enorme sneeuwbal worden(hoeft niet)
tuurlijk niet, dat was gewoon een wanhoops daad van een wannabee dude.quote:Op woensdag 2 februari 2011 22:45 schreef FunFair het volgende:
Of we zien op elk moment een gigantische boem uit die bus.... maar ik weet niet of ze een zelfmoord actie willen doen voor 25 euro...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |