volgens teletext van rtv drenthe heeft de comm der koningin in drenthe dit ook ingevuldquote:Op woensdag 2 februari 2011 19:45 schreef telefeun het volgende:
Hebben jullie 'm al gedaan? zo ja, wat kwam eruit?
Nou?quote:
quote:Even wat aanvullingen wat betreft de stemwijzers:
Stemwijzer gaat gebruikt worden door:
- Zuid-Holland (inmiddels online)
- Utrecht, Zeeland en Flevoland (vanaf 1 feb)
- Noord-Brabant (vanaf 3 feb)
Kieskompas gaat gebruikt worden door:
Drenthe, Flevoland, Friesland, Gelderland, Groningen, Limburg, Noord-Brabant, Overijssel, Noord-Holland en Zuid-Holland (allen vanaf 2 feb)
Wiekiesjij gaat alleen gebruikt worden door Limburg en Zuid-Holland.
Dit zijn de definitieve deelnamelijsten, gezien de kosten hebben de meeste provincies besloten om te kiezen voor Stemwijzer óf voor Kieskompas, en niet voor beide.
Het Kieskompas voor Utrecht komt er ook niet. De meeste provincies kiezen voor de Stemwijzer óf voor Kieskompas, want beide kieshulpen vragen geld om deel te nemen.quote:Op donderdag 3 februari 2011 00:11 schreef Picchia het volgende:
De kieskompas had nog geen Utrecht, dus deed ik maar de Stemwijzer.
Elke 'keuze hulp' is voor (politiek-)luie mensen.quote:Op woensdag 2 februari 2011 19:46 schreef BasEnAad het volgende:
Voor de luie mensen:
http://provincie.kieskompas.nl/
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |