Nooit gehad dat er een mooie meid naast/tegenover je kwam zitten of jij bij haar, en dat je dan dacht: Die zou ik best doen, zal ik kijken of ik een gesprek aan kan knopen? Nooit gehad?quote:
Ja, ik zie het...hij houdt van relaties onderhouden en problemen op te lossenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 01:57 schreef Jabberwocky het volgende:
Kijk even naar Richard z'n posthistorie.
Jawel, vaak zat. Maar dan ging ik altijd strak uit het raam kijken met mijn hand die mijn lelijke gezicht bedekt.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 01:55 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Nooit gehad dat er een mooie meid naast/tegenover je kwam zitten of jij bij haar, en dat je dan dacht: Die zou ik best doen, zal ik kijken of ik een gesprek aan kan knopen? Nooit gehad?
Aah das ook mijn tactiek, gewoon beetje naar buiten staren, net of je heel erg drukt bent met gebouwen bekijkenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 09:52 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Jawel, vaak zat. Maar dan ging ik altijd strak uit het raam kijken met mijn hand die mijn lelijke gezicht bedekt.
Been there... In de laatste intercity Eindhoven -> Maastricht zat ik alleen in een coupe, komt d'r een junk die totaal van het pad was tegenover me zitten. Hij zit me aan te staren, ik kijk terug, flipt ie uit... "WAT KIJK JE NOU HE! WAT KIJK JE DAN?!". Ik heb toen maar gezegd dat de conducteur er aan kwam en toen is ie weggerend. Echt lachen vond ik het allemaal niet.quote:Op donderdag 3 februari 2011 19:48 schreef JohnSpek het volgende:
Lijkt me wel eens lollig om naast iemand te gaan zitten terwijl de hele trein leeg is, daarna gewoon voor je uit staren. Denk dat de persoon waar je naast gaat zitten zich behoorlijk ongemakkelijk voelt![]()
Ja, mijn humor is soms een beetje raar.
Gast.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 03:31 schreef Guiel het volgende:
Vandaag nog, er kwam een lekker wijf zitten en toen kreeg ik een jeweetwel. dat zag ze en ongemakkelijk dat ze zich voelde
De trein zou maar hard op zijn remmen moeten staanquote:Op vrijdag 4 februari 2011 00:00 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Ik zou in plaats van naar haar te staren en negeren, zou ik mijn wijsvinger dicht bij haar oog houden en de hele tijd zeggen "Ik raak je niet aan, ik raak je niet aan.."![]()
Nog een actie in het kader van slechte humor.
Ja dat deed ik ook, maar bang of zenuwachtig werd ik niet. Ik wist gewoon dat ik heel lelijk was dus ging ik altijd naar buiten staren of lezen.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 10:01 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Aah das ook mijn tactiek, gewoon beetje naar buiten staren, net of je heel erg drukt bent met gebouwen bekijkenof toch maar snel me boekje pakken en gaan lezen... word altijd vet snel zenuwachtig van meiden die bij je komen zitten.
Dat vind ik altijd zo raar, hij kan volgens eigen zeggen helemaal niks met vrouwen maar gaat mensen wel helpen en advies geven bij relatieproblemen van andere fokkers.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 01:59 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Ja, ik zie het...hij houdt van relaties onderhouden en problemen op te lossen
Tja, ik ben ook vet ugly hoor, maar had altijd nog wel een klein beetje hoop dat ooit iemand me leuk zou vinden.. dus alser iemand tegenover me komt zitten dan ga ik altijd overcompenseren.. als je weet wat ik bedoel.. proberen niet zo boos te kijken, maar volgens mij ga ik dan alleen maar dommer en dommer kijken. zulke dingen.. my mind is killing me.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 13:53 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ja dat deed ik ook, maar bang of zenuwachtig werd ik niet. Ik wist gewoon dat ik heel lelijk was dus ging ik altijd naar buiten staren of lezen.
Klopt hoor, hier nog een bewijsje dat ik me altijd vet kut voel ( en dat al 10 jaar elke dagquote:Op vrijdag 4 februari 2011 15:04 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dat vind ik altijd zo raar, hij kan volgens eigen zeggen helemaal niks met vrouwen maar gaat mensen wel helpen en advies geven bij relatieproblemen van andere fokkers.
Ik zei niet dat het niet mag, ik zei dat ik het raar vond. Ik denk dat wanneer je niet zo stug blijft volhouden dat je een hopeloos geval bent je al heel wat verder kan komen bij de dames.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 15:18 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Klopt hoor, hier nog een bewijsje dat ik me altijd vet kut voel ( en dat al 10 jaar elke dag) als ik bij mijn vrienden ben geweest en niet eens kan slapen.
Waarom mag ik geen advies geven dan? Ik probeer ook maar te helpen en ik maak relaties van vrienden ook wel van dichtbij mee hoor
Ik ben dikke faal bij de dames en het maakt me verdrietig. Maar met mannen heb ik geen enkel probleem. Misschien moet ik toch maar homo worden, ik heb er wel serieus over nagedacht. Ze zijn niet alleen een stuk aardiger, begripvoller etc maar ik kan ook gewoon mezelf zijn.
29-1-2011 7:32:59 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeYo
29-1-2011 7:33:13 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeDamn
29-1-2011 7:33:15 @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjerichard heb je wel geslapen man?
29-1-2011 7:33:19 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeStef vond me toch niet raar overkomen
?
29-1-2011 7:33:23 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeNee niet echt
29-1-2011 7:33:26 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeVoel me best kut
29-1-2011 7:33:41 @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjerichard nee hoor stef vind je echt niet raar
![]()
29-1-2011 7:33:48 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeMeent ze het dat ze me niet lelijk vindt?
29-1-2011 7:33:49 @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjerichard hoeso voel je kut dan?
29-1-2011 7:33:58 @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjerichard ja dat meent ze echt
29-1-2011 7:34:02 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeWeet niet, begin steeds meer te denken dat het aan mijn uiterlijk ligt
29-1-2011 7:34:11 @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjerichard nee is niet zo
29-1-2011 7:34:16 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeEcht niet?
29-1-2011 7:34:25 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeOk
29-1-2011 7:34:31 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeIk probeer het te geloven
![]()
29-1-2011 7:34:49 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeMaar het is lastig omdat ik er van overtuigd ben dat niemand me ziet staan vanwege uiterlijk maar ja
![]()
29-1-2011 7:34:56 richard @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjeIk probeer beter over te komen
29-1-2011 7:35:10 @ Breda 'Melvin.(L)Steffanie (F)28-12-2010(F) hou van me meisjerichard komt best goed
Het is kut dat je van jezelf weet dat je lelijk bent. Ik zal geen moeite doen om te compenserenquote:Op vrijdag 4 februari 2011 15:12 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Tja, ik ben ook vet ugly hoor, maar had altijd nog wel een klein beetje hoop dat ooit iemand me leuk zou vinden.. dus alser iemand tegenover me komt zitten dan ga ik altijd overcompenseren.. als je weet wat ik bedoel.. proberen niet zo boos te kijken, maar volgens mij ga ik dan alleen maar dommer en dommer kijken. zulke dingen.. my mind is killing me.
Toch wel grappig om te zien hoe egoïstisch mensen kunnen zijn. Dat ze het gesprek alleen aanknoopte voor haar eigen gewin, totdat ze beseft dat ze niets met je kan.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 14:03 schreef DuracellPower het volgende:
Mijn (ex)vriendin was naar de WC, komt er ook een leuke dame tegenover mij zitten die allemaal vragen begint te stellen, waar ik vandaan kwam enzo... Was grappig, tot mijn vriendin terug kwam... Dodelijke stilte van beide dames
Of het is anders gewoon heel ongemakkelijk voor haar? En accepteert ze het feit dat hij een vriendin heeft?quote:Op vrijdag 4 februari 2011 16:32 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Toch wel grappig om te zien hoe egoïstisch mensen kunnen zijn. Dat ze het gesprek alleen aanknoopte voor haar eigen gewin, totdat ze beseft dat ze niets met je kan.
ze had er ook gewoon met zijn drieen een gezellig gesprek van kunnen maken natuurlijk, maar blijkbaar was ze dat stadium al gepasseerd en speelde het alleen nog maar om lust in haar hoofd. Maar goed zo zijn mensen nou eenmaalquote:Op vrijdag 4 februari 2011 16:59 schreef fervente het volgende:
[..]
Of het is anders gewoon heel ongemakkelijk voor haar? En accepteert ze het feit dat hij een vriendin heeft?
Maargoed verder doen mensen ook bijna altijd alles voor zichzelf, ja. Altruïsme bestaat niet.
Ik had het niet beter kunnen verwoorden. Het enige verschil is dat ik nog niet echt geconfronteerd wordt met vrienden die allemaal een vriendin hebben, dat zal mijn voordeel zijn, maar verder? Ik herken me er aardig goed inquote:Op vrijdag 4 februari 2011 15:47 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Het is kut dat je van jezelf weet dat je lelijk bent. Ik zal geen moeite doen om te compenserenZe heeft je waarschijnlijk toch al even bekeken en al lang (onbewust)haar mening gevormd.
Waarschijnlijk ben je dus niet knap en zie je er op zijn best gemiddeld uit. Je zult dus net als ik belachelijk veel moeite moeten doen ooit iemand te vinden die jou leuk genoeg vindt(als diegene wel bestaat)
Mijn instelling is een beetje veranderd sinds laatste week. Ik zit er niet meer zo mee. Het is gewoon nou eenmaal niet anders. Ik heb mijn vrienden en werk dus ik zou een gelukkig leven moeten kunnen leiden zelfs als ik lelijk ben.
Jammer dan als je je hele leven single gaat blijven ik compenseer dit wel met mijn hobby's.
Misschien voor jou ook een idee om er gewoon niet mee te zitten. Ik weet het dat het pijnlijk is als je je vrienden ziet die er goed uitzien en geen problemen hebben met het krijgen van vriendin of gebrek aan vrouwlijk aandacht... maar uiteindelijk kan je hier aan wennen.
Kijk als ik soms naar mijn vrienden toe ga zijn er vaak vrouwen bij. Dan zijn we met zijn vijven of zessen. Ik krijg nooit aandacht van de vrouwen en ze luisteren naar mij uit beleefdheid. En bovendien kunnen de stelletjes niet van elkaar afblijven. Heel confronterend allemaal en je gaat heel eenzaam en lelijk voelen. Maar ik beloof je dat je hier aan gaat wennen en dat je er uiteindelijk niet meer mee zit.
Hoe zijn jouw eisen als het aankomt op het uiterlijk van een vrouw?quote:Op vrijdag 4 februari 2011 15:47 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Het is kut dat je van jezelf weet dat je lelijk bent. Ik zal geen moeite doen om te compenserenZe heeft je waarschijnlijk toch al even bekeken en al lang (onbewust)haar mening gevormd.
Waarschijnlijk ben je dus niet knap en zie je er op zijn best gemiddeld uit. Je zult dus net als ik belachelijk veel moeite moeten doen ooit iemand te vinden die jou leuk genoeg vindt(als diegene wel bestaat)
Mijn instelling is een beetje veranderd sinds laatste week. Ik zit er niet meer zo mee. Het is gewoon nou eenmaal niet anders. Ik heb mijn vrienden en werk dus ik zou een gelukkig leven moeten kunnen leiden zelfs als ik lelijk ben.
Jammer dan als je je hele leven single gaat blijven ik compenseer dit wel met mijn hobby's.
Misschien voor jou ook een idee om er gewoon niet mee te zitten. Ik weet het dat het pijnlijk is als je je vrienden ziet die er goed uitzien en geen problemen hebben met het krijgen van vriendin of gebrek aan vrouwlijk aandacht... maar uiteindelijk kan je hier aan wennen.
Kijk als ik soms naar mijn vrienden toe ga zijn er vaak vrouwen bij. Dan zijn we met zijn vijven of zessen. Ik krijg nooit aandacht van de vrouwen en ze luisteren naar mij uit beleefdheid. En bovendien kunnen de stelletjes niet van elkaar afblijven. Heel confronterend allemaal en je gaat heel eenzaam en lelijk voelen. Maar ik beloof je dat je hier aan gaat wennen en dat je er uiteindelijk niet meer mee zit.
Ik geloof niet dat ik me in de positie bevind om eisen te stellen aan het uiterlijk van een vrouwquote:Op vrijdag 4 februari 2011 18:55 schreef Fascination het volgende:
[..]
Hoe zijn jouw eisen als het aankomt op het uiterlijk van een vrouw?
Tja, vroeger toen ik nog vrienden had had ik hier best wel last van, gewoon klote, speelt al sinds de 1ste klas. Nu ben ik dus helemaal vriendloos. Zit wel elke dag in het OV en als ik dan van die stelletjes zie dan is dat heeel deprimerend, heb een tijd gehad van "fuck it" niks van aantrekken maar dat hou je ook maar een paar dagen vol, iig ik dan... Naar bv Centerparcs etc ga ik ook al lang niet meer heen, ook teveel blije stelletjes en das gewoon tyfes deprimerend, vorige x het hele weekend maar op de bank gelegen met smoesje dat ik me niet lekker voeldequote:Op vrijdag 4 februari 2011 15:47 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Misschien voor jou ook een idee om er gewoon niet mee te zitten. Ik weet het dat het pijnlijk is als je je vrienden ziet die er goed uitzien en geen problemen hebben met het krijgen van vriendin of gebrek aan vrouwlijk aandacht... maar uiteindelijk kan je hier aan wennen.
Hmm tja, heb dat zelf ook... bedoel als ik weet "als ik nog 1 stap zet dan word ik aangereden en ben ik morsdood" dan hoef ik echt niet lang na te denken hoor..quote:Op vrijdag 4 februari 2011 23:08 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ja eigenlijk zou ik het niet erg vinden als ik een dodelijk ongeluk zou krijgen, ik zoek ook vaak de gevaarlijke verkeerssituaties op.
Klopt maar als je het bijna elke dag meemaakt dan wen je er wel aan en als je uiteindelijk ver in de 20 bent dan zal je merken dat je er steeds minder mee gaat zitten alsof je hormonen veranderen. IK heb heb de hoop ook al opgegeven en dat voelt toch best goed. Ik voelde me zelfs vrolijk afgelopen donderdag. Ik begin mezelf wel wat meer te waarderen af en toe ondanks de afwijzingen van afgelopen tijd door de dames.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 12:10 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Tja, vroeger toen ik nog vrienden had had ik hier best wel last van, gewoon klote, speelt al sinds de 1ste klas. Nu ben ik dus helemaal vriendloos. Zit wel elke dag in het OV en als ik dan van die stelletjes zie dan is dat heeel deprimerend, heb een tijd gehad van "fuck it" niks van aantrekken maar dat hou je ook maar een paar dagen vol, iig ik dan... Naar bv Centerparcs etc ga ik ook al lang niet meer heen, ook teveel blije stelletjes en das gewoon tyfes deprimerend, vorige x het hele weekend maar op de bank gelegen met smoesje dat ik me niet lekker voelde
Ik heb juist het idee dat ik er steeds meer en meer mee ga zitten... ben nu 25 en begin het toch wel een beetje zat te worden hoor... op me 20ste had ik nog het gevoel "het is niet weird, komt wel goed".quote:Op zaterdag 5 februari 2011 12:50 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Klopt maar als je het bijna elke dag meemaakt dan wen je er wel aan en als je uiteindelijk ver in de 20 bent dan zal je merken dat je er steeds minder mee gaat zitten alsof je hormonen veranderen. IK heb heb de hoop ook al opgegeven en dat voelt toch best goed. Ik voelde me zelfs vrolijk afgelopen donderdag. Ik begin mezelf wel wat meer te waarderen af en toe ondanks de afwijzingen van afgelopen tijd door de dames.
Ja op mijn 25ste vond ik het ook het ergst, ontzettend veel gefantaseerd over zelfmoord en hoe het zo pijnloos mogelijk uit te voeren enz. Ik ga in elk geval geen zelfmoord plegen maar ik heb geaccepteerd dat ik een kut leven leid.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 12:55 schreef Kevin24 het volgende:
[..]
Ik heb juist het idee dat ik er steeds meer en meer mee ga zitten... ben nu 25 en begin het toch wel een beetje zat te worden hoor... op me 20ste had ik nog het gevoel "het is niet weird, komt wel goed".
Loop denk al 4+ jaren met die gedachtes rond, maja kan het niet maken tegenover me ouders, das ook de engiste reden... Tja, acceptatie is nu denk de enige optie maar dat doe je niet zomaar 1 2 3 en denk niet dat ik het ooit voor 100% kan accepteren.. maargoed, is ook beter dan hopeloos rond lopen zoeken en zo dus desprerate overkomen.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:02 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Ja op mijn 25ste vond ik het ook het ergst, ontzettend veel gefantaseerd over zelfmoord en hoe het zo pijnloos mogelijk uit te voeren enz. Ik ga in elk geval geen zelfmoord plegen maar ik heb geaccepteerd dat ik een kut leven leid.
Je kan het maar beter accepteren dat je waarschijnlijk je hele leven single gaat blijven omdat je je zelf anders alleen maar kapot maakt als je er mee blijft zitten.
Ja sorry ik houd erover op.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:12 schreef PeuRac het volgende:
no-offence, maar zoek svp een ander topic op, want jullie verneuken een leuk topic wel extreem nu
Het probleem zit het echter in het feit dat het ongeveer met ieder topic gebeurt waar jij binnen komt.quote:
Tijd voor een date met Richard ?quote:Op zaterdag 5 februari 2011 15:17 schreef Cassandra87 het volgende:
Richard_prf is wel een lekker ding,ik weet dat meer vrouwen dat vinden alleen zeurt ie er zo over dat t lijkt alsof hij naar complimenten vist. Niks om onzeker over te zijn jongen
Ot: ik haat flirten in t ov, of die mensen die zich ineens met je gesprek bemoeien. Just leave me allone
Awhh *knuffelt*quote:Op zaterdag 5 februari 2011 15:55 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Ik word nooit geflirt in het OV :l
Snap niet hoe je zoiets begint ? " hey... wat gaan we snel he ?"quote:Op zaterdag 5 februari 2011 15:58 schreef Djieluh het volgende:
[..]
Awhh *knuffelt*
Ik heb gister nog geflirt met iemand die langs me kwam zitte =) Beetje gepraat over koetjes en kalfjes
NAAST. Iemand kwam NAAST je zitten.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 15:58 schreef Djieluh het volgende:
[..]
Awhh *knuffelt*
Ik heb gister nog geflirt met iemand die langs me kwam zitte =) Beetje gepraat over koetjes en kalfjes
DIt klopt dus totaal niet -.-, kan het ook niet uitleggen wat ik zie als ik in de spiegel kijk maar het gevoel is ondraaglijk en onmenselijk en hoe slechter ik me voel hoe meer vertekend het beeld is.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 15:17 schreef Cassandra87 het volgende:
Richard_prf is wel een lekker ding,ik weet dat meer vrouwen dat vinden alleen zeurt ie er zo over dat t lijkt alsof hij naar complimenten vist. Niks om onzeker over te zijn jongen
Ot: ik haat flirten in t ov, of die mensen die zich ineens met je gesprek bemoeien. Just leave me allone
kan je hier iets meer over vertellen? Hoe gaat dat dan?quote:OV ? Liever flirten in de file
http://bdd-info.nl/quote:Op zondag 6 februari 2011 11:31 schreef richard_prf het volgende:
[..]
DIt klopt dus totaal niet -.-, kan het ook niet uitleggen wat ik zie als ik in de spiegel kijk maar het gevoel is ondraaglijk en onmenselijk en hoe slechter ik me voel hoe meer vertekend het beeld is.
[..]
Gast open je eigen topic ofzo.quote:Op zondag 6 februari 2011 11:31 schreef richard_prf het volgende:
[..]
DIt klopt dus totaal niet -.-, kan het ook niet uitleggen wat ik zie als ik in de spiegel kijk maar het gevoel is ondraaglijk en onmenselijk en hoe slechter ik me voel hoe meer vertekend het beeld is.
[..]
kan je hier iets meer over vertellen? Hoe gaat dat dan?
Wat denk jezelf?quote:Op zondag 6 februari 2011 11:31 schreef richard_prf het volgende:
flirten in de file?
kan je hier iets meer over vertellen? Hoe gaat dat dan?
Ik ook nietquote:Op zaterdag 5 februari 2011 15:55 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Ik word nooit geflirt in het OV :l
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |