Dan word het wel een grote beeb boom deze week en dan moeten we weer zo lang wachten op de volgende beeb! Jullie moeten het maar een beetje verspreiden hoor!quote:Op maandag 31 januari 2011 16:31 schreef huuphuup het volgende:
DML ik had geen plannen hoor!jij gaat gewoon samen met Vanyel vannacht en ik morgen, zoiets?
nee hoor, ik gun het jullie allebei van harte om gewoon 'lekker' te bevallen. T is mooi geweest zo, voor jullie beiden, tijd voor die nieuwe fase.
weheheh, maar das toch ook leuk? Ze kunnen zo heerlijk enthousiast reagerenquote:Op maandag 31 januari 2011 16:43 schreef huuphuup het volgende:
oh tankgirl wat leuk dat je zo'n goeie band hebt met je nichtjelekker meeleven met elkaars zwangerschap en kindjes enzo
![]()
mijn nichtje leeft ook met me mee maar die is 7voelt toch anders
Ow my, ik hoop dat ik niemand voor het hoofd stoot, wat een afschuwelijke naam.quote:Op maandag 31 januari 2011 16:47 schreef huuphuup het volgende:
[..]
haha op deze termijn heet dat geen dramaqueen maar gewoon hoogzwanger DMLhet mag, en komt ook weer goed, echt.
Ja mn buurmeisje is bevallen. We hadden er al wel op gegokt dat onze smaken wat uiteen lopen. Het kindje heet Kayleigh.
Tico ik vind t echt lief van je![]()
ik moet er even over denken hoe en wat.
Ik had eigenlijk niks anders verwacht, heb op de structureel gespannen buik na geen voorwerkgevoel gehad, geen wee-achtigen 's nachts, helemaal niks de afgelopen dagen. Ik moet zeggen dat ik een goeie week geleden meer haast had dan nu, voel me nu een stuk beter en hou het nog wel ff vol. Komt goed dus.quote:Op maandag 31 januari 2011 15:50 schreef Poppedein het volgende:
Vanyel, jammer...voelde t als een erg grote teleurstelling, of had je er ook wel rekening mee gehouden? Soms is alleen massage van de baarmoedermond al wel voldoende om de bevalling in gang te zetten, of in ieder geval het verwekingsproces te bespoedigen...potdicht kan maar zo ineens rijp zijn hoor! Keep ya head up!
Shit, nu krijg ik wel opeens weer haast. Ik wil een tijger!quote:Op maandag 31 januari 2011 16:20 schreef huuphuup het volgende:
vóór 3 februari is mn kind nog van het jaar van de tijger, daarna wordt het t jaar van het konijn. Ik ben benieuwd wat t wordt haha.
Wij zijn echt hele nette mensen voor de rest hoor, eerlijk waarquote:Op maandag 31 januari 2011 17:05 schreef huuphuup het volgende:
Och, het is niet onze smaak nee, maar ik kijk niet echt op van die naam eigenlijk. B. had ingezet op Samanthaik had ingezet op Amy of iets in die richting.
Het is in ieder geval niet zo'n zelf bedacht samengesteld gedrocht mét bijzondere spelling ofzo.
Vást wel, ik heb juist nu wat meer spreekuren de komende tijd! De 17e niet trouwens, maar gewoon ff vragen bij t inplannen volgende keer! Leuk!quote:Op maandag 31 januari 2011 17:21 schreef Beessie-Jen het volgende:
En kom ik binnenkort nog een keer bij jou op controle voordat je met ZW-verlof gaat? lijkt me leuk! haha
haha ik moet dus de 17e heenquote:Op maandag 31 januari 2011 17:28 schreef Poppedein het volgende:
[..]
Vást wel, ik heb juist nu wat meer spreekuren de komende tijd! De 17e niet trouwens, maar gewoon ff vragen bij t inplannen volgende keer! Leuk!
heeeeel handigquote:Op maandag 31 januari 2011 17:31 schreef Poppedein het volgende:
hahaha, handig he, ik ook niet hoor, net opgezocht
Het kan dan zomaar zijn dat onze dochter al is geborenquote:Op maandag 31 januari 2011 17:35 schreef p_iglet het volgende:
Vandaag de afspraak voor de 20 weken echo gemaakt, 7 april.
Wat klinkt dat nog gruwelijk ver weg!!
Wat ben ik blij voor jullie TAP! Kan me voorstelling dat het een enorme opluchting is!quote:Op maandag 31 januari 2011 17:56 schreef Take_A_Picture het volgende:
We hebben een hartslag gehoord!!! Ben zó opgelucht!
quote:Op maandag 31 januari 2011 17:56 schreef Take_A_Picture het volgende:
We hebben een hartslag gehoord!!! Ben zó opgelucht!
ik wíst het!!quote:Op maandag 31 januari 2011 17:19 schreef Solagratia het volgende:
[..]
Wij zijn echt hele nette mensen voor de rest hoor, eerlijk waar
Fijn, fijn, anders had ik natuurlijk direct haar naam moeten veranderenquote:Op maandag 31 januari 2011 18:26 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ik wíst het!!![]()
okay laat ik het anders zeggen dan, het gesprek ging ongeveer zo dat ik zei dat ik gokte op ofwel een top10 naam als Lisa, Emma, Sofie of anders iets van Amy ofzo (jaja kom dr maar in eh heel veel users); waarop B. gelijk zei van nee joh, die gaan vast voor zoiets als Samantha.
Waarop TF weer zei dat ze gokte op een of ander verkrachtte versie van een naam zoals Khaelie of iets (weet niet meer hoe ze het spelde).
Conclusie, ik had nog de meeste hoop voor zeTF kent ze het langs, dat mag duidelijk zijn
Daar moet ik zelfs bijna een traantje van wegpinken en ik ken jullie niet eensquote:Op maandag 31 januari 2011 19:21 schreef LeNeHe het volgende:
Ik kom hier maar meeschrijven (had me al wel gemeld in het 2e streepjestopic, maar durfde nog niet echt mee te schrijven hier).
Als het goed is ben ik nu 10 weken en 1 dag. Volgende week maandag hebben we de eerste echo.
Spannend!!
We hebben het eind vorige week aan de ouders verteld; die reageerden heel enthousiast; mijn ouders moesten allebei een traantje wegpinken. Mijn vader zei eerst helemaal niks en ging gewoon door met eten; na het eten pakte hij me vast en barstte in huilen uit dat hij het zo leuk vond. Nou en met de hormonen ga je vanzelf meedoen![]()
Take A Picture: wat een opluchting dat jullie een hartje hebben gehoord!
Ja dat, daarom vind ik het ook niet zo'n opzienbarende naam ofzo. Beetje 'geweest' dat wel, maar niet schokkend tokkie ofzoquote:Op maandag 31 januari 2011 19:31 schreef ferrari_rood het volgende:
En Kayleigh was enkele jaren geleden een dood normale naam inmiddels heeft het iets meer een pauper uitstraling. Net zoals ik Nigel en Naomi.
Bij ons Ikea ledikantje (hensvik serie geloof ik) zit zo'n plankje waardoor je er een dreumesbedje van kunt maken. Ik geloof dat dat stevigheid zou moeten geven? Maar ik weet eigk niet zeker hoe dat plankje erop zit nu ik erover nadenk.quote:Op maandag 31 januari 2011 19:47 schreef Marlinde het volgende:
Sorry dat ik even kom binnensluipenmaar jullie hadden het in het vorige topic over een co-sleeper maken van een ikea ledikantje. Hoe werkt dat? 1 kant eraf laten, maar daarmee is het toch niet stevig genoeg?
quote:Op maandag 31 januari 2011 19:59 schreef Marlinde het volgende:
Mefke: Welk ledikantje is dat? De goedkoopste, zou die kunnen? En hoef je de lattenbodem dan niet extra stevig te maken? Is hij stevig genoeg om er een dreumes in te laten slapen?
quote:Op maandag 31 januari 2011 20:02 schreef Take_A_Picture het volgende:
Ik heb m trouwens niet gehoord, maar gezien :p typfoutje!
Je kunt m ook nog heul niet horen met 7 wkn, haha!
Maar het zien kloppen is al zoooo bijzonder!
Ben nu echt bekaf, was toch stiekem wel zenuwachtig!
Het leeft!!!![]()
![]()
Wat heerlijk en wat fijn dat er zo goed voor je gezorgd wordt. Hopelijk kun je er nu iets meer van genieten!quote:Op maandag 31 januari 2011 20:02 schreef Take_A_Picture het volgende:
Ik heb m trouwens niet gehoord, maar gezien :p typfoutje!
Je kunt m ook nog heul niet horen met 7 wkn, haha!
Maar het zien kloppen is al zoooo bijzonder!
Ben nu echt bekaf, was toch stiekem wel zenuwachtig!
Het leeft!!!![]()
![]()
nee sommige 2e zijn zo eigenwijs dat ze nog langer blijven zitten als de 1e...quote:Op maandag 31 januari 2011 16:32 schreef Ticootje het volgende:
Ja, jij liep bij de eerste ook flink uit.. Een 2e hoeft per definitie niet eerder aan te dienen..
En oogt het slanker! En ik bedoel dan oog je slankerquote:Op maandag 31 januari 2011 21:14 schreef Vanyel het volgende:
En met een passende bh zijn ze ook nog eens stukken mooier!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |