beroemde duckface...maar haar figuur compenseert dat welquote:Op zondag 30 januari 2011 16:13 schreef Beach het volgende:
[..]
Wat is er met het gezicht van die eerste aan de hand?
daar zitten hele aantrekkelijke types tussen en zij meestal meer te pruimen dan hun mannelijke lotgenoten.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 23:02 schreef TwyLight het volgende:
marokkaanse meiden
Originele OP:
wat vinden jullie van marokkaansemeisjes??
Waarom moet je mijn school gebruiken?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 21:25 schreef Ragboer het volgende:
[..]
Eh sahbi, die klap ik nu weg. Kom naar ROC Amerikalaan. Kopen? 5 euro en 2 shaggies.
Eh mattie omdat jij handel hebt.quote:Op woensdag 2 februari 2011 17:28 schreef Nitrouz het volgende:
[..]
Waarom moet je mijn school gebruiken?
Lichtbruin ook goed?quote:Op woensdag 2 februari 2011 17:50 schreef MoroccanDoll het volgende:
Waar blijven de mooie blonde mannen?
Nou mevrouwtje doll, naar jou foto zijn we ook wel benieuwd.quote:Op woensdag 2 februari 2011 17:50 schreef MoroccanDoll het volgende:
Waar blijven de mooie blonde mannen?
In welk opzicht? Ik ben een Nederlander met een Marokkaanse ex, maar dat had niks te maken met afkomst.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 21:10 schreef marokkaaanse het volgende:
wat vinden jullie van marokkaansemeisjes??
Internet.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 11:45 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Oh gosh, haar ken ik. Waar heb je deze foto vandaan?
I would.quote:wat vinden jullie van marokkaansemeisjes??
Dat is je mening, inderdaad. Ik vind, en dat is dan weer mijn mening, dat je nogal gefrustreerd bent. Wat is er, ben je geweigerd door een Marokkaans meisje?quote:Op woensdag 9 maart 2011 16:22 schreef Heatseeker het volgende:
Antwoord op de OP.
Smerige, harige, poepbruine hoeren.
Maar das natuurlijk mijn mening.
Daten?quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:20 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Dat is je mening, inderdaad. Ik vind, en dat is dan weer mijn mening, dat je nogal gefrustreerd bent. Wat is er, ben je geweigerd door een Marokkaans meisje?
Ja, met mij wel. Of wil je / mag je niet daten met een Nederlandse jongen. Ik woon in Utreg. Als je in Hoog Catha bent kunnen we met zijn tweetjes afspreken.quote:
quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:27 schreef Ragboer het volgende:
[..]
Ja, met mij wel. Of wil je / mag je niet daten met een Nederlandse jongen. Ik woon in Utreg. Als je in Hoog Catha bent kunnen we met zijn tweetjes afspreken.
-xxx- Ragboer.
Je kan het niet hard maken. Er zijn ook heel wat hooggeschoolde dames zonder vodje, hoor.quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:25 schreef speknek het volgende:
Wat ik eigenlijk vreemd vind, het lijkt welhaast of naarmate ze hoger opgeleid zijn, ze juist vaker een hoofddoek lijken te dragen.. Of heeft dat te maken met de leeftijd?
quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:32 schreef Maghrebijnse het volgende:
Nee, ik zal je moeten teleurstellen. Ik wil namelijk toch echt een Marokkaanse man.
[..]
Tsja, de enige Marokkaansen bij mijn studie dragen hoofddoekjes, maar dat is inderdaad geen geweldige steekproef.quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:33 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Je kan het niet hard maken. Er zijn ook heel wat hooggeschoolde dames zonder vodje, hoor.
Tsjah, lijkt me niet erg fijn voor je.quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:37 schreef speknek het volgende:
[..]
Tsja, de enige Marokkaansen bij mijn studie dragen hoofddoekjes, maar dat is inderdaad geen geweldige steekproef.
Jaa, in de Randstad zijn het inderdaad aso's, die slechts om aandacht schreeuwen. Walgelijk! Ik als Marokkaanse heb plaatsvervangende schaamte als ik in de Randstad ben en stoor me aan de schreeuwende Marokkaanse viswijven.quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:44 schreef Ragboer het volgende:
Marokkaanse meiden hebben wel vaak zo een dikke kont en lekkere krullen (krullen). Ze zijn alleen erg aanwezig, hard praten en schreeuwen enzo... Geef mij toch maar een lekker blondje.
Omdatappel ofzo, die heeft ook wel een mooie bonk krullen.
Tja, als ik over Hoog Catharijne loop lijkt het soms wel een modeshow. Al die Marokkanen die de andere Marokkanen uitchecken.quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:45 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Jaa, in de Randstad zijn het inderdaad aso's, die slechts om aandacht schreeuwen. Walgelijk! Ik als Marokkaanse heb plaatsvervangende schaamte als ik in de Randstad ben en stoor me aan de schreeuwende Marokkaanse viswijven.
De Marokkaanse (jonge)dames die ik persoonlijk ken, incl. een ex, willen absoluut geen Marokkaanse man, sommigen uitsluitend een Nederlandse man. Ik heb het idee dat dat te maken heeft met de verdeeldheid die hun afkomst (Rifgebergte) versus de Nederlandse cultuur hen bezorgd. Ze hebben ook bijna allemaal geen ontzag voor (soms stereotype berber) papa en zijn (stiekem) niet allemaal gelovig.quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:32 schreef Maghrebijnse het volgende:
Nee, ik zal je moeten teleurstellen. Ik wil namelijk toch echt een Marokkaanse man.
[..]
Dat heeft te maken met brave volgzaamheid / loyaliteit. Dat gaat in het algemeen hand in hand met de hardst studerenden en werkenden, en dat is niet cultuur-eigen. Knoop maar eens een informeel gesprek met ze aan, en kijk hoeveel rebellen richting hun eigen gevestigde orde (familie en/of oorsprong) je tegenkomt.quote:Op woensdag 9 maart 2011 23:25 schreef speknek het volgende:
Wat ik eigenlijk vreemd vind, het lijkt welhaast of naarmate ze hoger opgeleid zijn, ze juist vaker een hoofddoek lijken te dragen.. Of heeft dat te maken met de leeftijd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |