voor je meiden? boeiend? hij hoeft er toch niet in te liggen dan?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:52 schreef Ticootje het volgende:
Een bedstee<3. Dat wil ik zo graag. M niet. Hij is antibedstee.
Heb ik. Is niet hetzelfde.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 22:01 schreef huuphuup het volgende:
gewoon een kamerbreed matras nemen dan heb je een hele grote bedstee
Join the club, al ben ik natuurlijk wel een stuk langer dan jij met mijn 1,65mquote:
Die egale met ringen? Die kom ik echt overal tegen. Gordijnen met plooiband zijn veel lastiger (ik ben uiteindelijk in Duitsland geslaagd).quote:Op woensdag 16 februari 2011 21:37 schreef RockabeIIa het volgende:
TM, waar heb je die gordijnen vandaan? Ik zoek zulke!![]()
Staat prachtig bij de rest
Leenbakker, Kwantum, Hemaquote:Op woensdag 16 februari 2011 21:57 schreef RockabeIIa het volgende:
Waar dahan? Die plooidingen heb ik laten maken bij de kwantum. En die zijn echt toppie!
Superkamer TMquote:Op woensdag 16 februari 2011 09:21 schreef twentemeisje het volgende:
Mijn lief is een soort van nacht-claustrofobisch, dus die krijg ik helaas niet in een bedstee. Ik weet nog dat we een keer in een huisje in Zweden zaten en daar zat de uitbouw van de hoogslaper in de ene slaapkamer boven ons bed in de andere slaapkamer. Daar werd ie al niet vrolijk van
.
Leuk behang Karin (heb het boek van Noordwand hier ook thuis gehad, daar zit veel leuks in), benieuwd hoe het wordt!
Net als naar het kamertje van Driekus Mefke, dat wordt stoer!
Zoals beloofd, hier de gordijnen die nu hangen! We zijn er erg blij mee.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nu alleen nog:
• de houten lijstjes met prentjes van Amandine Piu boven het bed, en
• twee kleine haakjes naast de commode ophangen
• rommeltjes (in bijvoorbeeld de commode) opruimen (het oogt me nu allemaal te druk)
• een nieuwe draaiknop op de verwarming,
• en een goede stoel vinden (zodat ik daar ook lekker kan voeden als dat zo uitkomt)
...en klaar is Kees TM!
Ja, om die reden hebben wij geen meegroeibed gekocht. Zijn zeer leuke grote bedden voor kids te koop, wij hebben een Flexa bed gekocht (o.a. te koop bij Trendhopper).quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:10 schreef Daddt2k11 het volgende:
Ik heb trouwens nog wel mijn vraagtekens bij die meegroeibedden omdat ze afwijkende maten hebben en moet er daarom nu continue speciaal beddengoed op?
Ligt aan het bedje denk ik.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:10 schreef Daddt2k11 het volgende:
Ik heb trouwens nog wel mijn vraagtekens bij die meegroeibedden omdat ze afwijkende maten hebben en moet er daarom nu continue speciaal beddengoed op?
Mijn vriendin loopt al enige tijd "te zeuren" over dat bed van Sebra.
deze:
[ afbeelding ]
Het is een Ikeabedje, de Gulliver geloof ik. Bevalt héél goed! En als het niet meer bevalt wordt het gewoon d'r ledikant.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 20:51 schreef poemojn het volgende:
Wat voor cosleeper heb jij eigenlijk Claudia? En hoe bevalt dat?
Zijn eenvoudig zelf te maken van piepschuim (gratis op bouwplaatsen) en een doe het zelf brandertje (van elektradraden, zie google).quote:Op zondag 20 februari 2011 10:55 schreef mefke79 het volgende:
Ik zag net dat de Praxis ook piepschuimen letters verkoopt, niet al te duur. Ik weet dat hier mensen zijn die van die letters gebruikt hebben (Diaan?). Maar is er ook al iemand die ze van de praxis heeft? Beetje kwaliteit? En zijn ze goed te verven?
Dan heb je toch hele stukken over?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 09:56 schreef SacreCoeur het volgende:
Wij hebben een meegroeibed maar ik gooi er gewoon 1 persoons beddengoed op.
Ja die hebben ze ook voor jongens. En ook voor als je nog niet weet wat het word.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 18:40 schreef Takkembah het volgende:
Whoaaaaaaa die sneakersO+O+ hebben ze van Puma ook voor de jongens???
Wat een heerlijk lieflijke kamer Tally
Zeg maar dat dit alleen dr sneakers zijnquote:Op dinsdag 22 februari 2011 19:38 schreef Orea het volgende:
Tally wat een mooi kamertje!!Liet mijn meneer je schoenen collectie zien, zegt ie: kijk zo kan het ook, een bescheiden verzameling
ik heb zoooo veel te veel schoenen en ze past nog niks ivm heel klein pootje!
![]()
Volgens mij hebben we zulke strips erop zitten, maar om één of andere manier laat dan 1 kant steeds los, en 'trekt' de andere kant mee.. Nou ja, komt wel goed, maar dacht: misschien heeft iemand de gouden tipquote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:29 schreef oeke het volgende:
Mooi kamertje Tally. Lieve muursticker.
He wat vervelend dat hij er steeds afdondert, dat had Huup ook al. Wat je ook zou kunnen doen ipv de prittbuddy, is van die posterstickers van foam.
Die kun je ook weer verwijderen als je verhuist of zo.
Deze:
[ afbeelding ]
Sabine, ik heb hier ook bordjes verkocht, maar omdat ik ze voor een kindje persoonlijk maak, is het moeilijk ze zo ergens op te hangen.
Dan zou ik natuurlijk een voorbeeld op kunnen hangen.
Maar het is eerlijk gezegd gewoon niet rendabel. Ik bedoel dat ik ze hier voor 'vrij weinig' verkoop, al zullen veel mensen het niet goedkoop vinden. Maar als je dat omrekent kost het me gewoon echt teveel tijd in verhouding tot wat ik er mee verdien.
Hoe erg ik dat ook vind klinken, maar 2-3 euro per uur verdienen is gewoon niet de moeite. Dan doe ik het liever met liefde voor mooie Fok-kindjes.
Ik vind het trouwens geen stomme vraag hoor, ik krijg hem vaker, maar ik zou dan gewoon een fabriek in China moeten vinden om ze daar te laten maken ofzo. Nouja, heel verhaal bladiebla. Ik wil eigenlijk zeggen dat ik het een lieve vraag/voorstel vind maar...
Maak de deur even vetvrij met amoniak (scheut amoniak in een bakje en dan wat water erbij, deur even behandelen ermee en laten opdrogen). Dan blijft het zeker zitten.quote:Op dinsdag 22 februari 2011 20:40 schreef Orea het volgende:
maar om één of andere manier laat dan 1 kant steeds los, en 'trekt' de andere kant mee..
Oh dat kan ik nog wel proberen! Weet niet meer of we dat de vorige keer hebben gedaan, maar dat zal dan wel nietquote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:15 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
Maak de deur even vetvrij met amoniak (scheut amoniak in een bakje en dan wat water erbij, deur even behandelen ermee en laten opdrogen). Dan blijft het zeker zitten.
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 21:36 schreef Ticootje het volgende:
Ik krijg dingen altijd wel vast geklust. Los is een ander verhaal, maar dat zijn zorgen voor later. Meestal denk ik nooit teveel na over concequenties.
Nee, het is op berkenhouttriplex geschilderd. Thanks.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:21 schreef Poppejans het volgende:
Wat geweldig mooi Oeke![]()
![]()
wat een kunstenares ben je toch!
Mijn man vond het ook erg mooi, die vroeg zich af of het op een canvas plankje gemaakt is?
Het is iets groter dan een A4tje, dus best groot eigenlijk.quote:Op woensdag 23 februari 2011 15:56 schreef Claudia_x het volgende:
Werkt dubbelzijdige tape niet? Ik heb wel eens spul bij de Praxis gehaald waarmee ik een spiegel tegen een deur aan heb gekregen. Zo'n klein naambordje zou dan toch zeker moeten lukken?
tekening? het is geen papiertje ofzo he... het is een houten plankje, dus in een lijstje gaat hem niet worden, dat maakt het er echt niet mooier opquote:Op woensdag 23 februari 2011 22:44 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
dubbelzijdige tape verwijder je wel lastig later van de deur (kan wel, maar dan met stickerverwijderaar omdat er lijmresten na een tijd achterblijven) en de tekening krijg je er denk ik niet meer heel af. dan kan je hem beter in een lijstje doen en holle wandplug in de deur boren en haakje maken, maar dat is ook niet echt mooi.
Ik vind het wat vreemd dat het niet blijft hangen na vetvrij maken. Dat heb ik nog nooit gezien en hier hangt elke deur vol met spul en er valt nooit wat af. Ik verf de deuren wel elk jaar.
Als man zag ik daar een schildering op een A4tje inquote:Op woensdag 23 februari 2011 23:02 schreef huuphuup het volgende:
tekening? het is geen papiertje ofzo he... het is een houten plankje, dus in een lijstje gaat hem niet worden, dat maakt het er echt niet mooier op
nah vooruit,t is je vergevenquote:Op woensdag 23 februari 2011 23:06 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
Als man zag ik daar een schildering op een A4tje in![]()
Maar dan moet die foamtape werken hoor! We hebben hier houten letters opgehangen met foamblokjes (uit de action of uit een hobbywinkel, dat ben ik kwijt, hier liggen stapels van die dingen voor het knutselen) en die blijven prima zitten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |