Er is nu nog sprake van meerdere revoluties, in verschillende landen, meer niet.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:32 schreef Noelle06 het volgende:
[..]
Dat is duidelijk. Maar is dat al niet aan de gang dan.
Yep, niemand gaat wat doen...quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:35 schreef Onverlaatje het volgende:
John Kerry zegt dat Mubarak moet blijven omdat een machtswisseling op een stillere, zorgvuldigere, manier dient te gebeuren.
En nu zegt Obama hetzelfde, waarin hij Mubarak herhaalt.
Wat een vriendjes van een 30-jaar-dictator zijn het toch.
(Al-Jazeera)
Zodat het leger op ze kan gaan schieten? Give it up, it's overquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:36 schreef Ludacriss het volgende:
Vuil spel live op tv te zien. In plaats van dat Obama, Mubarak adviseert om op te stappen! Morgen weer de straat op mensen!
Wat heeft hij precies gezegd? Ik moest even een piespauze doen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:36 schreef cptmarco het volgende:
Amerika steunt Mubarak dus (even kort door de bocht)
Mubarak oproepen tot aftreden!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:36 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Maar ja. Wat moet ie dan, oproepen tot rellen?
De egyptenaren hebben niet echt een historie van luisteren naar de VS, ieder geval de egyptische burgers nietquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:36 schreef lf2 het volgende:
BLABLABLABLABLABLA
het moet goed gebeuren= uitstel.
rot op irritante onzin negert
Hij zei dat de egyptenaren niet zo moeten zeuren. Basically.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:37 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Wat heeft hij precies gezegd? Ik moest even een piespauze doen.
Nee, zeggen dat het volk gesproken heeft en dat Mubarak de macht moet overdragen aan een interim president. Duh.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:36 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Maar ja. Wat moet ie dan, oproepen tot rellen?
Dit dus.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:37 schreef Onverlaatje het volgende:
[..]
Nee, zeggen dat het volk gesproken heeft en dat Mubarak de macht moet overdragen aan een interim president. Duh.
Dit was het enige juiste geweest, maar wat maakt het uit. Het is niet alsof egypenaren naar hem luisterenquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:37 schreef Onverlaatje het volgende:
[..]
Nee, zeggen dat het volk gesproken heeft en dat Mubarak de macht moet overdragen aan een interim president. Duh.
Ik denk dat ze er niet vanaf gaan. Dat wordt ploegendiensten draaien.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:36 schreef Ludacriss het volgende:
Vuil spel live op tv te zien. In plaats van dat Obama, Mubarak adviseert om op te stappen! Morgen weer de straat op mensen!
Het is wel comedy avond voor de wereldleiders geloof ik he...quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:38 schreef no1uknow het volgende:
"The US will stand up for the human rights of the egyptian people and will support the governement in this" of iets in die trant.
Als ze Mubarak laten vallen, weet je niet wie er in dit strategisch gelegen land gaat zitten en op het moment dat dat een politicus zou zijn die met Iran of S-A wilt heulen hebben Israel en de Democraten een probleem.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:35 schreef Onverlaatje het volgende:
John Kerry zegt dat Mubarak moet blijven omdat een machtswisseling op een stillere, zorgvuldigere, manier dient te gebeuren.
En nu zegt Obama hetzelfde, waarin hij Mubarak herhaalt.
Wat een vriendjes van een 30-jaar-dictator zijn het toch.
(Al-Jazeera)
trustequote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:38 schreef Black_Ninja het volgende:
Ik zie niks meer gebeuren vannacht, en ik moet morgen weer vroeg op, ik ga me bedje opzoeken
Succes en bel me maar als het los gaat
Sorry van je naamgenoot, maar afgelopen jaar ben ik steeds verder op hem afgeknapt.quote:
Ik dacht net ook aan die Egyptenaar, de #2 van al-Qaeda.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:38 schreef Muridae het volgende:
Dit soort acties zorgen voor figuren zoals Zawahiri.
Als je het mij vraagt gedragen ze zich verantwoordelijk door een vrij duidelijke hint te geven aan hun leider dat ze hem zat zijn.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:39 schreef Misstique het volgende:
Goede speech van Obama.
Als hij had opgeroepen tot aftreden dan had men dat weer kunnen aangrijpen om te wijzen naar Amerika als de kwade genius achter deze opstand om zo verzet ertegen te kunnen aanjagen.
Op deze manier kan er niet naar hem gewezen worden, hij heeft namelijk niets gezegd behalve dat regeringen naar hun volk moeten luisteren en dat het volk zich verantwoordelijk moet gedragen.
Okee hier kan ik me ook wel in vinden, maar weetje dan had ie beter nix kunnen zeggen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:39 schreef Misstique het volgende:
Goede speech van Obama.
Als hij had opgeroepen tot aftreden dan had men dat weer kunnen aangrijpen om te wijzen naar Amerika als de kwade genius achter deze opstand om zo verzet ertegen te kunnen aanjagen.
Op deze manier kan er niet naar hem gewezen worden, hij heeft namelijk niets gezegd behalve dat regeringen naar hun volk moeten luisteren en dat het volk zich verantwoordelijk moet gedragen.
Dat weet niemand. live beelden zijn er niet of weinig. had meer verwacht na Mubarak zijn uitlatingenquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:39 schreef no1uknow het volgende:
Wat is nu de sfeer tussen leger <-> demonstranten?
Nu pas? Obama is gewoon iemand die spreekt voor de ware puppets achter de wereldmacht Amerika. Hij is niemand, hij spreekt alleen.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:40 schreef Ludacriss het volgende:
Mijn respect voor Obama is in een keer helemaal weg!
Nu pas ? een inlikker op alle frontenquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:40 schreef Ludacriss het volgende:
Mijn respect voor Obama is in een keer helemaal weg!
Maar hoe dan ook, Obama kan niet verweten worden dat hij zich in binnenlandse aangelegenheden mengde.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:40 schreef DroomFiguur het volgende:
Als je het mij vraagt gedragen ze zich verantwoordelijk door een vrij duidelijke hint te geven aan hun leider dat ze hem zat zijn.
Dude iedereen weet dat USA en CO er baat bij heeft dat het zo blijft...denk je nou echt dat USA dit wilquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:42 schreef Misstique het volgende:
[..]
Maar hoe dan ook, Obama kan niet verweten worden dat hij zich in binnenlandse aangelegenheden mengde.
Dat is inderdaad de vraag. En daarnaast hoe het met het museum staat. En Suez wil ik ook wel weer iets over horen. De sfeer is daar de hele dag al feller geweest dan in Caïro.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:39 schreef no1uknow het volgende:
Wat is nu de sfeer tussen leger <-> demonstranten?
Ja dat is waar, maar waar ik een beetje een probleem mee heb is dat in het algemeen de leiders van de VS altijd hun mond vol hebben van democratie als het ze uitkomt, maar dat er als het wat lastiger is (en het er dus feitelijk echt toe doet), dat je er niets meer van hoort.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:42 schreef Misstique het volgende:
[..]
Maar hoe dan ook, Obama kan niet verweten worden dat hij zich in binnenlandse aangelegenheden mengde.
Hij moet wel, dat wordt van hem geëist, hij kan niet stil blijven. Zeker niet omdat het de belangrijkste bondgenoot van de VS is in die regio.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:40 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Okee hier kan ik me ook wel in vinden, maar weetje dan had ie beter nix kunnen zeggen.
Vandaag was het reguliere leger en politie anders aardig los aan het gaan tegen elkaar in Suez. Wat is je definitie van een burgeroorlog. Het resultaat was dat er geen politie op straat in Suez meer te zien was en het leger het centrum van Suez uitgeroepen werd, tot een paar uur later weer een paar tanks terug Suez inreden nadat een groot aantal gebouwen in brand gestoken waren.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:40 schreef Loveless85 het volgende:
Ik ben er ook wel klaar mee, het ging dus zoals voorspeld; het leger nam braaf positie in, Mubarak komt eerst de boel downplayen en daarna Obama, en die mensen worden langzaam naar dr huisjes gejaagd... En ik zie ze nou ook weer niet zó wanhopig zijn om tot een full blown burgeroorlog over te gaan.
Ik hoop dat ze juist niet de straat op gaan want ik denk dat dat werkelijk een bloedbad wordt en we niet kunnen meekijken.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:44 schreef Staal het volgende:
Tactvolle speech maar kleur bekennen zit er dus niet bij.
Ik zal wel naief zijn maar ik hoop van harte dat de Egyptenaren morgen met miljoenen aantallen de straten op gaan.
Het is een lastig spel, zorgen dat je land zo hoog mogelijk op de ladder staat en blijft staan.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:43 schreef DroomFiguur het volgende:
Ja dat is waar, maar waar ik een beetje een probleem mee heb is dat in het algemeen de leiders van de VS altijd hun mond vol hebben van democratie als het ze uitkomt, maar dat er als het wat lastiger is (en het er dus feitelijk echt toe doet), dat je er niets meer van hoort.
Ik realiseer me wel dat er meer speelt dan ik op deze manier presenteer natuurlijk.
The game of the people with money.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:46 schreef Misstique het volgende:
[..]
Het is een lastig spel, zorgen dat je land zo hoog mogelijk op de ladder staat en blijft staan.
Whehehe en dat is helaas inderdaad the bottom line.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:46 schreef Misstique het volgende:
[..]
Het is een lastig spel, zorgen dat je land zo hoog mogelijk op de ladder staat en blijft staan.
Dat lijkt mij een mooi topic an sich, in GC of NWS.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:46 schreef iwannabehigh het volgende:
daar wordt ook niks aan gedaan door Amerika; terwijl hun zoveel macht hebben.
Er zijn in ieder geval wel duidelijke boodschappen vanuit Amerika om geen geweld te gebruiken. Dat is duidelijk wel de grootste zorg in al die lulkoek.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:45 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze juist niet de straat op gaan want ik denk dat dat werkelijk een bloedbad wordt en we niet kunnen meekijken.
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:46 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
The game of the people with money. that make the money.
Je bent naiefquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:44 schreef Staal het volgende:
Tactvolle speech maar kleur bekennen zit er dus niet bij.
Ik zal wel naief zijn maar ik hoop van harte dat de Egyptenaren morgen met miljoenen aantallen de straten op gaan.
De Amerikaanse belangen hebben voorrang. Dat is altijd zo geweest. En zolang de Egyptische dictator aan de macht blijft dankzij de VS, zijn de Amerikanen medeplichtig aan zijn misdaden en de vijand van het volk.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:46 schreef iwannabehigh het volgende:
Ik hoopte zo dat Mubarak af zou treden, maar nee dus. Ik snap sowieso niet waarom Obama niet denkt aan het volk, dat die arm zijn, dat die er gewoon klaar mee zijn.
Het leger in Egypte zijn mensen die amper 100 euro per maand verdienen. Vandaag heeft het leger zich vriendschappelijk getoond tegenover het volk. Als ze morgen opeens gaan schieten verraden ze het volk, hun eigen familie, buren, vrienden, kennissen. Als jij daar militair was zou je toch ook niet random gaan schieten op een groep mensen die naar je toe loopt.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:45 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze juist niet de straat op gaan want ik denk dat dat werkelijk een bloedbad wordt en we niet kunnen meekijken.
Ik ookquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:45 schreef Breetai het volgende:
Ik ga maar eens slapen.
Ik hoor het morgen wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |