Aan de samples te zien en deze post zou ik zeggen, iets van Paul's Boutique (die ik -jazekerwel- in de kast heb staan, maar met de nadruk op 'staan': m.a.w.; echt vaak is 'ie er niet uitgekomenquote:Op zaterdag 29 januari 2011 01:00 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Nee, afkomstig van 1 van de belangrijkste Hip Hop-albums. En lichtelijke vervolgvraag voor wat betreft de titel.
Close genoeg, dunkt me.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 11:41 schreef methodmich het volgende:
Dat nummer van Public Enemy heet toch She Watch Channel Zero?! ?
Marco Bakker als ik je goed volg..quote:Op zaterdag 29 januari 2011 17:55 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Op Nederland 1 was een film met Doris Day. Op Nederland 2 een Wiener operette. Wie deed daar iig in mee?
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 17:45 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Bruce Springsteen - 57 channels and nothin on
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 17:58 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Marco Bakker als ik je goed volg..
Never mind the buzzcocks? Samenstelling van Nevermind, Sex Pistols en Buzzcocks?quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:03 schreef Gambolputty het volgende:
We blijven bij TV: de "popquiz" Doe maar normaal is een NL-versie van een BBC-programma.
Hoe heet dit programma en verklaar de titel
Lijkt mij ook.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:04 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Never mind the buzzcocks? Samenstelling van Nevermind, Sex Pistols en Buzzcocks?
Never Mind the Bullocks dan natuurlijk, niet die van Nirvana.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:04 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Never mind the buzzcocks? Samenstelling van Nevermind, Sex Pistols en Buzzcocks?
Het schoot me opeens te binnen van Nevermind, dacht al wel dat dat twijfelachtig zou zijnquote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:14 schreef ranja het volgende:
[..]
Never Mind the Bullocks dan natuurlijk, niet die van Nirvana.
Ik ging er maar vanuit dat je lui wasquote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:16 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Het schoot me opeens te binnen van Nevermind, dacht al wel dat dat twijfelachtig zou zijn
Tja, dan moet je het album wel hebben...ik ken de artiest al niet..quote:Op zaterdag 29 januari 2011 18:15 schreef ralfseltje het volgende:
--knip--
Dit is de tracklist van een bepaald mash up album van afgelopen jaar.
Noem de artiesten plus albums die door de mash up gehaald zijn, en wie dat heeft gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |