Och, ik heb ervaring met Diablo I en II (compleet grijs gespeeldquote:Op donderdag 27 januari 2011 01:36 schreef totalvamp het volgende:
Wees er wel bewust van dat single player nog best moeilijk isen oppassen dat je jezelf niet laat ontploffen ^^
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
waarom download je de demo niet?quote:Op donderdag 27 januari 2011 21:57 schreef KrentebolHooft het volgende:
Ik krijg m niet opgestart
Het leven van een piraat is moeilijk (en nu niet gaan zeuren over piraterij, ik speel amper spellen op de pc en ik heb minecraft ook uiteindelijk gekocht)
heb je al op hun forum gekeken? Heb je al geprobeerd bijv alle andere apps af te sluiten enzo? Bij mij gaf firefox met flash aan problemen :Squote:Op donderdag 27 januari 2011 22:26 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Krijg het spel gewoon niet lekker werkend, best wel frustrerend als je de dungeon niet eens meer uitkomt voordat het spel zichzelf afsluit....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ja windows only voor nu (ze hebben plannen dit naar de xbox/ps3 te porten).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bij mij werk multiplayer alleen nog niet zo lekker.. met singleplayer bij het laatste hoofdstuk dus hopelijk wordt dat snel opgelost.
voor zover ik weet heb je Challenge en Adventure mode.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 02:39 schreef Gorefieldt het volgende:
Boom, heb hem ook gekocht. Ga eerst even met de single player spelen om te kijken hoe alles werkt, ben benieuwd!
Trouwens, hoe werkt het met multiplayer? Kan je gewoon met 4 man ergens naartoe gaan, allemaal wat anders doen en de volgende dag op hetzeflde punt beginnen?
quote:Op zaterdag 29 januari 2011 02:42 schreef totalvamp het volgende:
[..]
voor zover ik weet heb je Challenge en Adventure mode.
Bij Adventure kies je een save en begin je vanaf daar (een heel chapter en de volgende).
Bij Challenge kom je in een arena en moet je daar verschillende waves van monsters verslaan
Ok dan, dus een groepje van vier kan gewoon vrolijk verder gaan waar ze waren gebleven met Adventure mode. Klinkt goed in ieder geval!quote:Op zaterdag 29 januari 2011 02:42 schreef totalvamp het volgende:
[..]
voor zover ik weet heb je Challenge en Adventure mode.
Bij Adventure kies je een save en begin je vanaf daar (een heel chapter en de volgende).
Bij Challenge kom je in een arena en moet je daar verschillende waves van monsters verslaan
Sorry, ik heb morgen een toets bedrijfsadministratie waar ik totaal nog niet voor heb geleerd. En ik ben er vandaag achter gekomen dat leren plus magicka geen goeie combi is.quote:
Dit is dus exact de reden waarom ik het spel nog niet gekocht hebquote:Op maandag 31 januari 2011 22:06 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Sorry, ik heb morgen een toets bedrijfsadministratie waar ik totaal nog niet voor heb geleerd. En ik ben er vandaag achter gekomen dat leren plus magicka geen goeie combi is.
een hoop shields casten helpt dan ookquote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:32 schreef dfnk het volgende:
De Thunderstorm Magicka is wel goed als je zo'n suicidale tovenaar bent...
Daar ligt het aan.quote:Op woensdag 2 februari 2011 20:32 schreef Moron het volgende:
Ik zag dit spel gisteren op Steam staan en leek mij best leuk. Dus ik de demo downloaden, maar ik krijg het spel maar niet aan de praatIk heb geen super videokaart, maar dan moet ik hem toch nog kunnen spelen?
![]()
Als ik hem opstart, krijg ik de pagina op Steam van Magicka, meer gebeurd er niet.Steam ook al opnieuw opgestart, laptop opnieuw opgestart, niks helpt.
Ligt het nu gewoon puur aan mijn videokaart? (ATI Radeon 5650 HD)
Thanks zal het eens proberen.quote:Op woensdag 2 februari 2011 21:36 schreef drumstickNL het volgende:
q+r q+r q+r als je low op hp bent earth plus shield op jezelf en dan healen, en herhaal werkt goed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als iemand tips nodig heeft om een bepaalde baas te verslaan dan hoor ik het wel.Dat is inderdaad erg jammer. Ik mis ook een optie om een favoriet hoofdstuk opnieuw te spelen.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 23:12 schreef SuperHarregarre het volgende:
GVD! En als je quit en weer begint, moet je aan het begin van de chapter beginnen. Wat een KUTspel.My friends just came back from a planet where the dominant lifeform had no bilateral symmetry, and all I got was this stupid F-Shirt.
Waarom vandaag doen als je het morgen ook kan uitstellen?
vuurbal laden wahcten tot ie naarde grond komt en boem.quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:21 schreef KrentebolHooft het volgende:
Hoe versla je die slang man, het enige waar ik zn hoofd mee kan raken is point blank vuur (doet bijna niks) of soms met een rots en dan ook bijna geen damage.
Dood gaan is haast onmogelijk hier als je geen ei bent, maar ik kan gewoon geen damage op hem doen
Ja toen had ik ook ineens een moment van DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUHquote:Op donderdag 10 februari 2011 20:45 schreef drumstickNL het volgende:
Ha, vandaag uren tegen death gevochten totdat we eindelijk doorkregen dat hij met life doodging.
eerder binnen 0.1quote:Op donderdag 10 februari 2011 17:33 schreef totalvamp het volgende:
Sommige chapters zijn best lastig. Die monsters maken je af binnen 6 seconden.
hehe same.quote:Op donderdag 10 februari 2011 22:44 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Ja toen had ik ook ineens een moment van DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUH
E+S spammen dan vliegen ze ook alle kanten opquote:Op zondag 13 februari 2011 12:42 schreef dfnk het volgende:
kun je ook tegen hen gebruiken, je kan bijna al die lui bij de bossfight in chapter 7 met je rechtermuisknop over het randje duwen..
Shield voor jezelf casten, beetje boosten en wachten tottie zn kop op je af ggooid, uiteindelijk molt hij zichzelf door te crashen op je shieldsquote:Op zondag 6 februari 2011 23:56 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
vuurbal laden wahcten tot ie naarde grond komt en boem.
Je kunt die bommen ook terug blazen naar de gooier, dan blaast hij zichzelf opquote:Op donderdag 21 juli 2011 11:09 schreef Verbal het volgende:
Even een schopje omdat ik dit leuke spelletje sinds een paar dagen in bezit heb.
Ben nu op level twee en wordt de hele tijd het scherm af gebombardeerd door bommengooiers.
Hectiek, paniek, ik doe maar wat en meer dan de helft van de tijd blaas ik mezelf op![]()
Hilarisch![]()
![]()
V.
of op je vrienden xD altijd grappigquote:Op vrijdag 4 november 2011 23:57 schreef DemonRage het volgende:
Onlangs heb ik het spel ook ontdekt. Vooral als je het net speelt is het erg kut... je zit constant te kijken welke toetsen je moet indrukken om elementen te combineren, maar later gaat dat beter.
En dan in een druk gevecht in alle hektiek per ongeluk een dodelijke spell op jezelf casten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |