En nu?? Heb je ze inmiddels gesproken?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 23:30 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
*Zucht* Vandaag stond er een belafspraak gepland, maar ik heb niets gehoord, ondanks dat de assistente mij ervan verzekerde dat ik gebeld zou worden (heb twee keer gebeld of het wel allemaal goed ging, om 2 uur en om 4 uur, ik zou vanaf ongeveer 12 uur gebeld kunnen worden). Laat het dan even weten dat het niet gaat lukken, dan kan ik tenminste een nieuwe afspraak maken...
quote:Op woensdag 16 februari 2011 13:18 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ik ben daarnet gebeld, ze wil eens een cyclus volgen. Mijn progesteron was 6, en ik heb begrepen (veel lezen op internet) dat dit betekent dat ik niet eens een eisprong heb gehad?
Toch een progesteron-probleempje GWS, verklaart waarschijnlijk ook je korte luteale fase of iet? Vervelend dat er dus iets niet helemaal blijkt te kloppen, maar volgens mij is het d.m.v. aanvullen van het tekort ook goed oplosbaar.quote:Op woensdag 16 februari 2011 13:18 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ik ben daarnet gebeld, ze wil eens een cyclus volgen. Mijn progesteron was 6, en ik heb begrepen (veel lezen op internet) dat dit betekent dat ik niet eens een eisprong heb gehad?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en 5 dagen later werd ik ongesteld. Nu dus al 2 dagen.
Morgen mag ik beginnen met de clomid en ik ben erg benieuwd hoe het nu zal gaan
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
Gelukkig heb jij een 'slurpdoekje'quote:Op woensdag 16 februari 2011 15:23 schreef Sorbootje het volgende:
Spannend Vlindur! Ik leef stiekem enorm met je mee hoor, ik vergeet dat alleen áltijd te zeggen als ik je zie. (of jij verlaat voortijdig kotsend het pand)
Ik hoop zo voor jullie dat het weer omhoog mag gaan. Vergeet zeker niet met de arts te bespreken wat hier nou mogelijk aan de hand is voor een beetje rust voor jullie tweetjes.quote:Op woensdag 16 februari 2011 17:09 schreef SjorsKloonie het volgende:
Sorry dat het zo beknopt is beschreven, moest t ff snel van me af schrijven. Hoe wij ons voelen? Mn vriendin heeft al het vertrouwen verloren, ik ook ... maar ergens heb ik nog een klein beetje hoop; de afgelopen week was een rollercoaster, nu in het dal, misschien morgen weer omhoog?
Ik zal het doorgeven aan Vriendliefquote:
ik wilde het nog niet vertellen hier, maar ik doe het toch maar... (vandaar ook dat ik zo stil was de afgelopen dagen...)quote:Op vrijdag 18 februari 2011 16:04 schreef IslaBonita het volgende:
Lieve dames en heer,
hier gaat het helaas niet zo goed. Zit in dezelfde achtbaan als Sjorskloonie. Na twee positieve testen wat negatieve testen, daarna weer positieve testen, vandaag, dag 12 na de TP bloedtest: zwanger. hcg:52 Niet heel hoog, maar wél zwanger. Maandag nog een keer bloed prikken om te kijken of het hcg verdubbeld is. Maar het lijkt erop dat mijn menstruatie is begonnen. Drie dagen bruinverlies, nu bloedverlies en buikpijn. Ben bang dat dit helemaal fout gaat. Of eigenlijk, ga ik er al vanuit dat dit niet goed is.![]()
Wat denken jullie, is 52 hcg te laag? Heb er eigenlijk niet zoveel verstand van..![]()
Sjorskloonie ik begrijp de angst, onzekerheid en stress helemaal. Heel veel sterkte!!!![]()
Voor de andere dames:![]()
En aan de slag nu!
quote:Op vrijdag 18 februari 2011 22:03 schreef mijsje het volgende:
[..]
voor nu kruip ik weer onder m'n steentje... ik kom vanzelf wel weer binnenvallen hoor, maar ben nu even een beetje op...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door GirlGoneBad op 19-02-2011 19:39:04 ]
Vroeg ik mij ook al af. Ik moet ze nl ook slikken van dag 3 t/m 7quote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:06 schreef klumsy het volgende:
Waarom is er eigenlijk niet 1 standaard met het gebruik van Clomid?
Ik moest dag 3-7 clomid slikken, maar lees inderdaad ook wel eens over de dagen die jij moet doen
Ik weet het, joene zei al dat hij er met je over gepraat had. Heel lief van je...quote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:58 schreef Ticootje het volgende:
Mijsje, ik wist het al een paar dagen. Toen ik het hoorde stonden echt de tranen in m'n ogen. Ik gun het jullie zo erg en jullie wachten al zo lang. En het is dan zo oneerlijk dat als het dan eindelijk lukt dat je er maar zo kort van kan genieten. Het is gewoon gemeen! Ik hoop dat het verder toch lekker allemaal vanzelf op gang komt en dat jullie toch met frisse tegenzin weer opnieuw gaan beginnen. En dan 9 maanden uitzitten.
Dit herken ik wel heel erg, elke nieuwe miskraam wilde ik alweer sneller door naar de volgende poging.... Doe vooral wat goed voelt, dat kun je zelf het beste aanvoelen.quote:Op zondag 20 februari 2011 09:02 schreef mijsje het volgende:
[..]
Ik weet het, joene zei al dat hij er met je over gepraat had. Heel lief van je...
Ik ben de afgelopen dagen heel erg in m'n coconnetje gekropen, het heeft allemaal nog niet de kans gehad om te bezinken. Niet zo gek misschien als je er nog middenin zit, maar echt een rotgevoel... Er is wel iets aan het loskomen nu,maar het zet nog niet zo door. Ik wacht het nog maar af tot dinsdag, en dan praten we erover met de gyn. Heel vreemd, bij de vorige miskraam dacht ik: ik wil m'n kindje zo lang mogelijk bij me houden, ondanks dat het niet goed was, nu denk ik:laat zo snel mogelijk alles maar weer weg zijn, ik wil verder kunnen... Zo compleet anders dan de vorige keer...
Natuurlijk hoop ik ergens nog dat het er toch nog zit....maar ik wil mezelf niet voor de gek houden. Ik heb niet alleen bloedverlies (meer dan normaal) en al drie dagen flink kramp. Even een vies verhaaltje:quote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:58 schreef Ticootje het volgende:
Isla, ik werd bij leyla ook nog 2x ongesteld. Heel erg zelfs. Zo erg dat wij ervan uitgingen dat ik niet zwanger zou zijn. Pas na 9 weken kwamen wij er toen achter dat het vruchtje toch was blijven zitten, ondanks dat ik echt veel bloed was verloren. ( zo erg dat ik zelf van m'n werk moest om schone kleding te halen thuis)
Ik hoop zo op toch nog een positieve afloop bij je..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt., dus dit zit gewoon echt niet goed.
Maar het gaat hier wel beter. Gisteravond wezen stappen, had helemaal geen zin, voelde me zo kut, maar mijn lief zei: we moeten wel leuke dingen blijven doen. Ons leven moet niet alleen uit IVF bestaan. Wat wij hebben is belangrijker. En hij heeft gelijk, en we hebben wijntjes gedronken, gedanst en zelfs vreselijk gelachen met die gekke vrienden van ons. Heeft me echt goed gedaan. Nu weer door.
Meiden bedankt voor jullie steun.![]()
Een vriendin postte dit op mijn facebook:
Turn your face to the sun and the shadows fall behind you. ~Maori Proverb
*komt Mijsje nog een stuk chocola brengen en vragen of ze onder haar steen vandaan komt want het zonnetje schijnt*
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
Ik pak zojuist de Clomid uit de kast, kijk eens op- en in het doosje of alles er (nog) in zit, lees ik aan de voorkant, op het etiket dat ik toch vanaf dag 3 tot dag 7 moet slikken. Ik kan me toch niet voorstellen dat wij met 2 man doof zijn geweest bij de gyn, wij hoorden hem toch duidelijk van dag 5 tot dag 10 zeggen! Naja, morgen even bellen dan maar, moet toch een afspraak maken voor de dag-10-echo.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 18:06 schreef klumsy het volgende:
GirlGoneBad, fijn dat jullie weer een stapje verder de goede richting in kunnen doen!
Hopelijk slaat de clomid gelijk aan, en is het de eerste ronde raak![]()
Waarom is er eigenlijk niet 1 standaard met het gebruik van Clomid?
Ik moest dag 3-7 clomid slikken, maar lees inderdaad ook wel eens over de dagen die jij moet doen
Ik post hier weinig, maar lees heel veel mee met jullie meiden. Sterke voor iedereen en vooral voor Isla en Mijsje!quote:Op zondag 20 februari 2011 18:02 schreef GirlGoneBad het volgende:
[..]
Ik pak zojuist de Clomid uit de kast, kijk eens op- en in het doosje of alles er (nog) in zit, lees ik aan de voorkant, op het etiket dat ik toch vanaf dag 3 tot dag 7 moet slikken. Ik kan me toch niet voorstellen dat wij met 2 man doof zijn geweest bij de gyn, wij hoorden hem toch duidelijk van dag 5 tot dag 10 zeggen! Naja, morgen even bellen dan maar, moet toch een afspraak maken voor de dag-10-echo.
Mijsje en Isla, ik hoop dat jullie heel gauw iets aan dit prachtige gezegde hebben. Wat vreselijk om jullie verhalen te lezen... sterkte!quote:Op zondag 20 februari 2011 15:27 schreef IslaBonita het volgende:
Turn your face to the sun and the shadows fall behind you. ~Maori Proverb
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |