SPOILER: Ze hebben alleen maar troep op die site welke gek koopt daar nou iets?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Goed ik wil wat bestellen hoe doe ik dit?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Ik heb wat besteld hoe lang duurt het nu voor het binnen komt?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Waarom kan ik mijn pakketje niet tracken?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Oeps! Ik heb het verkeerde adres ingevuld of ik wil het ergens anders laten bezorgen! Moet ik nu met mijn webshop mailen?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Points? Wat is dat nou weer?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Free shipping? (Gratis bezorgen) hoe kan dat?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Wat is illegaal in Nederland?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Wordt mijn bestelling niet door de douane gepakt?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Oh nee ik heb de laatste post in dit topic gemaakt wat nu!? 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mocht je nog vragen hebben, lees eerst deze pagina met vragen die we niet meer willen horen. Als je vraag daar niet tussen staat, kun je hem altijd hier stellen.SPOILER: Wie is die Jack waar jullie het soms over hebben?2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Buyincoins geeft 7% korting speciaal voor Fok members, deze coupon is maximaal twee keer te gebruiken per account.2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hopelijk zullen meer shops aangeven een korting te willen geven speciaal voor Fok!, zodra dit gebeurt zal dit natuurlijk toegevoegd worden aan de OP.SPOILER: Lightake geeft 6% korting het minimumbedrag is 1$, en de kortingscoupon verloopt op 30-06-2011.2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: TradeTang2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb je nog meer vragen over Wholesale sites? Wees niet bang, en post je vraag in 't topic!SPOILER: TaoBao2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 24 januari 2011 18:39 schreef 08gnoT. het volgende:
http://www.amazon.co.uk/A(...)id=1295890643&sr=8-1
Weet iemand of ze deze ergens goedkoper hebben in China?
Die heb ik geloof ik weleens gewoon in de supermarkt/blokker/Action/Wibra/Zeeman gezien voor weinig. Heel veel goedkoper zal het i.i.g. niet worden als ik zo rondkijk op het internet. Voor diezelfde prijs als jouw link, maar dan in euro's (2.08 eur) heb je 20 (2 sets van 10) magic candles die na het uitblazen weer aanspringen.quote:Op maandag 24 januari 2011 18:39 schreef 08gnoT. het volgende:
http://www.amazon.co.uk/A(...)id=1295890643&sr=8-1
Weet iemand of ze deze ergens goedkoper hebben in China?
DHL means trouble. Kreeg bij elk pakketje van DHL een rekening van invoersrechten en BTW.quote:Op maandag 24 januari 2011 18:48 schreef RobertNL het volgende:
krijg net eindelijk een smsje van DHL dat mijn pakketje is opgehaald in Hong Kong, nu maar afwachten hoelang het duurt voordat hij nu hier is.
Heb ik rekening mee gehouden, zonder DHL was het zelfs nog 10 dollar duurder bij een andere shop.quote:Op maandag 24 januari 2011 18:48 schreef igi0n het volgende:
[..]
DHL means trouble. Kreeg bij elk pakketje van DHL een rekening van invoersrechten en BTW.
Krijg je er ook geen silicone dopjes bij?quote:Op maandag 24 januari 2011 18:32 schreef bularax het volgende:
Hoe zit dit dan met die earbuds?
http://mp4nation.net/cata(...)info&products_id=402
Helemaal zonder dopjes? en waar kan ik die kopen?
Je krijgt er echt wel silicone dingen bij lijkt me. Anders even vragen bij mp4nation zelfquote:Op maandag 24 januari 2011 18:50 schreef bularax het volgende:
fftjes opnieuw stellen:
[..]
Krijg je er ook geen silicone dopjes bij?
Ja, de J3 maar de prijs is nogal stevigquote:
Als ze die hebben, of alles word gewoon gedaan door "jenny" ofzoquote:Op maandag 24 januari 2011 19:34 schreef neo2000 het volgende:
Oh, we waren hier.![]()
Overigens is de webmaster van BIC ene verrekte mongol, dat moge duidelijk zijn.
Als ze gratis verzenden is het misschien wel wat.quote:Op maandag 24 januari 2011 19:40 schreef Fruitsalade het volgende:
Iemand trouwens ervaring met http://www.exportprive.com?
Hebben die ook een gekleurde vlam? Want ik heb wel eens van die kaarsjes gehad inderdaad (wel 15 jaar terug of zoquote:Op maandag 24 januari 2011 18:47 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Die heb ik geloof ik weleens gewoon in de supermarkt/blokker/Action/Wibra/Zeeman gezien voor weinig. Heel veel goedkoper zal het i.i.g. niet worden als ik zo rondkijk op het internet. Voor diezelfde prijs als jouw link, maar dan in euro's (2.08 eur) heb je 20 (2 sets van 10) magic candles die na het uitblazen weer aanspringen.
Betekent dat ik niet de eartips krijg?quote:NOTE: Brainwavz earphones do not come with foam tips and ear gliders as of 25/12/10.
Een ander soort P-Pal, zou je daar ook mee kunnen betalen?quote:
Lijkt me dat je er wel eartips bij krijgt.quote:Op maandag 24 januari 2011 20:13 schreef sciter het volgende:
Elmofan, wat betekent dit?
[..]
Betekent dat ik niet de eartips krijg?
Oh, in dat geval weet ik het niet. Heb wel rond zitten kijken, maar vind dan alleen dingen die net wat duurder zijn (voornamelijk door shipment).quote:Op maandag 24 januari 2011 20:00 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Hebben die ook een gekleurde vlam? Want ik heb wel eens van die kaarsjes gehad inderdaad (wel 15 jaar terug of zo), maar dat was gewoon een geeloranje vlammetje. Ik vind dat gekleurde juist tof
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop