Ja ik op zich ook wel. Maar goed, zo is het dus echt niet bedoeld.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:03 schreef Samzz het volgende:
[..]
Niet iedereen op Fok weet dat je een eetprobleem hebt/hebt gehad. Dus ik snap Ripley's redenatie wel.
En Nouk. Al gelukt?quote:Op maandag 24 januari 2011 16:03 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Mora kroketten kunnen ook in de oven ja. Langer dan staat aangeven, trouwens.
quote:Op maandag 24 januari 2011 16:04 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
nu nog van het schuldgevoel na de maaltijd en onthoudingsdagen af![]()
Dagen dat je 1 boterham eet?quote:Op maandag 24 januari 2011 16:05 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ik heb geen echte onthoudingsdagen! En schuldgevoel kan ik handelen, het is niet zo dat ik maaltijden uitkots ofzo
Die balansdagen zorgen er anders wel voor dat ik slank ben.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:04 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
nu nog van het schuldgevoel na de maaltijd en onthoudingsdagen af![]()
quote:Op maandag 24 januari 2011 16:05 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ik heb geen echte onthoudingsdagen! En schuldgevoel kan ik handelen, het is niet zo dat ik maaltijden uitkots ofzo
Ja maar dat is niet zo bewust als jullie denkenquote:
Hmm, commentaar omdat je te dun bent... Ja dat kan natuurlijk ook.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:00 schreef Kluts het volgende:
[..]
En vergis je ook niet in de impact die de buitenwereld heeft. Ik ben slank, maar krijg soms ook negatief commentaar. Inmiddels leg ik dat naast me neer en denk ik: Het is gewoon afgunst, dat jij niet met je dikke reet in maat 36 past. Maar vroeger durfde ik dus niet eens naar het strand omdat ik "te dun" zou zijn.
Media en omgeving hebben gewoon heel veel invloed. En dan is het heel erg afhankelijk van hoe je daar als persoon mee omgaat.
Erkenning is stap 1, dat is waar. Maar zolang je er nog zo mee zit (en een vertekend beeld hebt) is het er zeker nog wel. Misschien niet zo erg als toen, maar het is er wel. En nog steeds de moeite waard er iets aan te doen, ik kan het weten. Ik ben 25/30 kilo zwaarder dan toen ik een eetprobleem had, maar ik zit nu zoveel lekkerder in mijn vel. En ja, ik probeer ook weer 20 kilo kwijt te raken, maar zolang het geen obsessie wordt, gaat het goed.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:02 schreef missbehavin het volgende:
Voor mijn gevoel is het nu geen probleem, omdat ik a. het zelf wel inzie en b. dus wel eet. Lastig uitleggen, maar het is zo anders dan toen.
Deventer was het he?quote:Op maandag 24 januari 2011 16:05 schreef missbehavin het volgende:
En iedereen zal blij zijn te weten dat er vanavond broodjes hamburger op het menu staan. Met patat. En mayonaise, echte!
Nog meer honger nuquote:Op maandag 24 januari 2011 16:05 schreef missbehavin het volgende:
En iedereen zal blij zijn te weten dat er vanavond broodjes hamburger op het menu staan. Met patat. En mayonaise, echte!
Oké, want ik had laatst gekeken en op alle verpakkingen stond 'alleen frituurpan'quote:Op maandag 24 januari 2011 16:03 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Mora kroketten kunnen ook in de oven ja. Langer dan staat aangeven, trouwens.
Het boeit mij ook niet wat mannen ervan vinden eigenlijk.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:06 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Hmm, commentaar omdat je te dun bent... Ja dat kan natuurlijk ook.Maar zo heeft iedereen inderdaad wel iets dat niet perfect is. Maar perfectie is ook praktisch onmogelijk
En het boeit mannen meestal geen biet of jij iets steviger of juist iets dunner bent dan hun ideaal, zolang je maar lekker in je vel zit
Dat geeft niet hoor. Hoewel ik denk dat iedereen er onderhand wel een beetje zat van isquote:Op maandag 24 januari 2011 16:06 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Erkenning is stap 1, dat is waar. Maar zolang je er nog zo mee zit (en een vertekend beeld hebt) is het er zeker nog wel. Misschien niet zo erg als toen, maar het is er wel. En nog steeds de moeite waard er iets aan te doen, ik kan het weten. Ik ben 25/30 kilo zwaarder dan toen ik een eetprobleem had, maar ik zit nu zoveel lekkerder in mijn vel. En ja, ik probeer ook weer 20 kilo kwijt te raken, maar zolang het geen obsessie wordt, gaat het goed.
En sorry dat ik het ter sprake bracht
een balansdag is volgens mij wat anders dan niet eten omdat dat hongergevoel zo lekker is.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:06 schreef Kluts het volgende:
[..]
Die balansdagen zorgen er anders wel voor dat ik slank ben.
Zou iedereen moeten doen.
quote:
Ik ben nog niet begonnenquote:
Tja, je kunt het ook gewoon proberen en kijken hoe het smaakt natuurlijk.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:06 schreef CherryLips het volgende:
Oké, want ik had laatst gekeken en op alle verpakkingen stond 'alleen frituurpan'
quote:
Ik weet niet of t bewust is.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:06 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ja maar dat is niet zo bewust als jullie denken
Dat geldt eigenlijk alleen voor gepaneerd frituurvoedsel, de rest kan ook in de pan.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:06 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Oké, want ik had laatst gekeken en op alle verpakkingen stond 'alleen frituurpan'
Ik heb t adres, heb er ook wel zin inquote:
En zo is Ripley volgens mij ook: gewoon eruitknallen wat je denkt en dat komt niet altijd even vriendelijk over. Volgens mij bedoelt ze er echter niets slechts mee...quote:En ik ben ook gewoon een flapuit en dus knal ik er snel uit wat in me omgaat. Dat is dan niet zodat tig mensen mij dan fijn gaan vertellen hoe slank ik wel niet ben, aangezien dat toch niet uitmaakt en ik het toch niet 'geloof'. Dus dat Rip dat denkt zit me dan wel weer een beetje dwars.
Suiker?quote:Op maandag 24 januari 2011 16:08 schreef STING het volgende:
Ik sla echt nooit een maaltijd over. 'Kan' ik simpelweg niet
Ontferm jij je over de hamburgers, ontferm ik mij over het fruitquote:Op maandag 24 januari 2011 16:08 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik heb t adres, heb er ook wel zin in
quote:Op maandag 24 januari 2011 16:09 schreef STING het volgende:
[..]
Ontferm jij je over de hamburgers, ontferm ik mij over het fruit
Ja ok, maar zat vrouwen die seks hebben met alle lichten uit want STEL JE VOOR!!quote:Op maandag 24 januari 2011 16:07 schreef Kluts het volgende:
[..]
Het boeit mij ook niet wat mannen ervan vinden eigenlijk.
Ik ben blij met hoe ik eruitzie, van top tot teen. Ik heb mijn imperfecties, maar die maken mij mij.
Nou, volgens mij weet juist wel heel fok dat. En dat bevreemdt me nogal.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:03 schreef Samzz het volgende:
[..]
Niet iedereen op Fok weet dat je een eetprobleem hebt/hebt gehad. Dus ik snap Ripley's redenatie wel.
Dat geloof ik ook wel hoor.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:08 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
En zo is Ripley volgens mij ook: gewoon eruitknallen wat je denkt en dat komt niet altijd even vriendelijk over. Volgens mij bedoelt ze er echter niets slechts mee...
Nee, dat denk ik niet, jij ging voor de burgers, t fruit had ik vanochtend al geclaimdquote:Op maandag 24 januari 2011 16:09 schreef STING het volgende:
[..]
Ontferm jij je over de hamburgers, ontferm ik mij over het fruit
Ik wist het nietquote:Op maandag 24 januari 2011 16:10 schreef Ripley het volgende:
[..]
Nou, volgens mij weet juist wel heel fok dat. En dat bevreemdt me nogal.
Ja,want hij let vast op al die ribbeltjes en putjes die niemand anders ziet.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:09 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja ok, maar zat vrouwen die seks hebben met alle lichten uit want STEL JE VOOR!!
quote:Op maandag 24 januari 2011 16:09 schreef STING het volgende:
[..]
Ontferm jij je over de hamburgers, ontferm ik mij over het fruit
Oke, dan snap ik het niet denk ikquote:Op maandag 24 januari 2011 16:10 schreef Ripley het volgende:
[..]
Nou, volgens mij weet juist wel heel fok dat. En dat bevreemdt me nogal.
klinkt gezond jaquote:Op maandag 24 januari 2011 16:10 schreef Samzz het volgende:
Damn, volgens mij is er echt iets mis met meIk krijg net een enorme steek in m'n been en m'n bilspier voelt verdraaid en dat trekt door naar m'n dijbeen en knie
Dat bedoel ik het ook niet, maar wat je zegt is niet waar. Over sommige dingen hebben ik een stevige mening, maar die is wel degelijk onderbouwd en komt ergens vandaan. Ik knal er absoluut niet alles zomaar uit.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:08 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
En zo is Ripley volgens mij ook: gewoon eruitknallen wat je denkt en dat komt niet altijd even vriendelijk over. Volgens mij bedoelt ze er echter niets slechts mee...
of anders deels gekleedquote:Op maandag 24 januari 2011 16:09 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja ok, maar zat vrouwen die seks hebben met alle lichten uit want STEL JE VOOR!!
Voor mij is dat juist een grote stap geweest. Vroeger zou ik er nooit zo over hebben gepraat, nu kan ik dat wel.quote:Op maandag 24 januari 2011 16:10 schreef Ripley het volgende:
[..]
Nou, volgens mij weet juist wel heel fok dat. En dat bevreemdt me nogal.
Nou, ik moet eerlijk zeggen dat ik me de eerste keer altijd behoorlijk onzeker voel over hoe ik eruit zie. Maar dan bedenk ik me dat ie me niet voor niks heeft gekozen en kan ik gewoon helemaal los gaan en boeit het me allemaal niet meer zoquote:Op maandag 24 januari 2011 16:10 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja,want hij let vast op al die ribbeltjes en putjes die niemand anders ziet.
quote:
Muts. Ik zeg ook niet dat je onzin kletst, ik zeg alleen dat het er niet altijd even genuanceerd uit komt...quote:Op maandag 24 januari 2011 16:11 schreef Ripley het volgende:
[..]
Dat bedoel ik het ook niet, maar wat je zegt is niet waar. Over sommige dingen hebben ik een stevige mening, maar die is wel degelijk onderbouwd en komt ergens vandaan. Ik knal er absoluut niet alles zomaar uit.
Eet jij maar lekker MissBquote:
Als er iets is wat op dat moment nog afstoot, dan helpt t licht uit waarschijnlijk ook niet meerquote:Op maandag 24 januari 2011 16:12 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nou, ik moet eerlijk zeggen dat ik me de eerste keer altijd behoorlijk onzeker voel over hoe ik eruit zie. Maar dan bedenk ik me dat ie me niet voor niks heeft gekozen en kan ik gewoon helemaal los gaan en boeit het me allemaal niet meer zo
Zak over je kop vlag in de handquote:Op maandag 24 januari 2011 16:09 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja ok, maar zat vrouwen die seks hebben met alle lichten uit want STEL JE VOOR!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |