-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------quote:Laura heeft een droom. Ze wil de jongste solozeiler zijn die rond de wereld zeilt. Als ze dit plan in augustus 2009 openbaar maakt, in een interview in het AD, komt er een stortvloed aan reacties los. Niet alleen van sympathisanten, ook van Bureau Jeugdzorg en de Raad voor de Kinderbescherming. Met dramatische gevolgen. Laura moet gestopt worden. Rechtszaken volgen. Er is zelfs sprake van uithuisplaatsing en Bureau Jeugdzorg laat haar onder toezicht stellen. Dat betekent dat ze haar wereldreis voorlopig kan vergeten. Haar teleurstelling is immens. Naarmate het bureaucratisch net zich om haar sluit, verliest Laura bijna haar levenslust. In een wanhoopspoging haar vrijheid te herwinnen, vlucht ze in december 2009 naar Sint Maarten. Ze wordt ontdekt en onder politiebegeleiding naar Nederland teruggebracht. Bureau Jeugdzorg eist opnieuw uithuisplaatsing, maar die wijst de rechter gelukkig af. Dan gaat er bij Laura een knop om. Er moet een uitweg zijn! Ze vindt haar vechtlust terug. Ze zorgt voor een nieuwe boot, een flinke tweemaster. Ze volgt allerlei cursussen en zeilt in juni 2010 in een weekend op en neer naar de Engelse oostkust om te bewijzen wat ze kan. Op 27 juli 2010 doet de Rechtbank in Middelburg uitspraak over de door Bureau Jeugdzorg geëiste ondertoezichtstelling. Zal ze haar vrijheid terugkrijgen en op wereldreis kunnen gaan?
http://nos.nl/artikel/208(...)kan-weer-verder.htmlquote:ROTTERDAM - Zeilmeisje Laura Dekker heeft te maken met geldtekort. Haar reis rond de wereld verloopt voorspoedig, maar het team dat Laura (15) ondersteunt, heeft niet genoeg middelen om haar onderweg te bezoeken of om grote reparaties uit te voeren aan de boot.
Volgens de Volkskrant is het team rond Laura er niet in geslaagd nieuwe sponsors voor de wereldreis van het meisje te vinden. Ook is er nog geen partij gevonden die beelden van de reis wil kopen. Hoe het nu verder moet met Laura's avontuur, is nog niet bekend. Misschien kan ze een vakantiebaantje zoeken om de ergste nood te ledigen.
Bidden
Laura moet 'bidden dat alles heel blijft', laat haar vader weten. De enige inkomsten komen uit de wekelijkse column die Laura schrijft voor het AD en het boek dat haar oma schreef, waarvan tot op heden vijfduizend exemplaren zijn verkocht.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------quote:Zeilmeisje Laura Dekker kan voorlopig weer even verder met haar tocht rond de wereld. Na een oproep in de Volkskrant hebben tientallen mensen een bijdrage gestort, zegt haar vader. Hoeveel geld er is binnengekomen wil hij niet zeggen.
De rest van de column ga ik niet hier neerzetten, die mogen jullie zelf opzoeken, heb nu al tranen in mijn ogen van het turenquote:Er wordt een animatiefilm over me gemaakt. Ik ben de afgelopen dagen, toen ik van de clipper stad Amsterdam weer op Sint Maarten kwam, gevolgd door een stel jonge filmmaaksters uit Amerika.Ze filmden telkens een stukje en af en toe moest ik ook iets inspreken.Straks worden die beelden afgewisseld met getekende beelden. Ik ben benieuwd wat ze er van maken. Het idee vind ik in elk geval grappig: hoe zal ik er uitzien als stripheld?...................
Die had ik gezien inderdaad. Benieuwd wat ze er verder van gaan maken.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 14:57 schreef Banjerkanjer het volgende:
Dat zijn die lui van die Maidentripsite, die die animatiefilm willen maken
[ afbeelding ]
Introotje wat ze alvast hebben gemaakt...
http://maidentrip.com/nederlands/
De eerste indruk van hun werk ziet er iig goed uit. Maarja, ik vind dat er bij voorbaat nogal hoog is ingezet (met Eyeworks, en MasMedia die zich vervolgens toch maar terugtrokken), een boek dat bij aanvang van de reis is uitgegeven, ipv naderhand (wat logischer zou zijn). En nu al het maken van een animatie film, terwijl het verloop van het hele gebeuren twijfelachtig is.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 15:09 schreef spuitje het volgende:
[..]
Die had ik gezien inderdaad. Benieuwd wat ze er verder van gaan maken.
http://twitter.com/maidentripfilmquote:long time no tweet! preparing for a big shoot in st. martin! AND #apple has provided comp. equipment for laura to better record her journey! 2:54 PM Dec 8th, 2010 via web
Zou het niet zo kunnen zijn dat dit de computer is die Laura met de kerst heeft ontvangen? Dat Apple ze beschikbaar stelt wil natuurlijk niet zeggen dat ze ook zijn ontvangen op de datum van de tweet?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 15:26 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
De eerste indruk van hun werk ziet er iig goed uit. Maarja, ik vind dat er bij voorbaat nogal hoog is ingezet (met Eyeworks, en MasMedia die zich vervolgens toch maar terugtrokken), een boek dat bij aanvang van de reis is uitgegeven, ipv naderhand (wat logischer zou zijn). En nu al het maken van een animatie film, terwijl het verloop van het hele gebeuren twijfelachtig is.
Overigens is deze tweet van de Maidentripmakers ook opvallend (let op de datum!)
[..]
http://twitter.com/maidentripfilm
Apple heeft Laura voorzien van computers op 8 december?En daarna kreeg Laura met kerst een nieuwe laptop van Dick Dekker? En werd Laura al 2 dagen later gehacked en was dat een aanslag op de portemonnee van Dick Dekker?
![]()
Iets klopt hier weer niet...
Daar ga ik vanuit, dat dat de computer is die ze toen met Kerst heeft ontvangen. Het Maidentripteam schrijft namelijk zelf op 8 december dat ze zich voorbereiden om naar Sint Maarten af te reizen om opnames te maken.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 15:56 schreef spuitje het volgende:
[..]
Zou het niet zo kunnen zijn dat dit de computer is die Laura met de kerst heeft ontvangen? Dat Apple ze beschikbaar stelt wil natuurlijk niet zeggen dat ze ook zijn ontvangen op de datum van de tweet?
quote:Op zaterdag 22 januari 2011 14:57 schreef Banjerkanjer het volgende:
Dat zijn die lui van die Maidentripsite, die die animatiefilm willen maken
[ afbeelding ]
Introotje wat ze alvast hebben gemaakt...
http://maidentrip.com/nederlands/
Wat een geweldig volk, dat zeevolk. Er kan altijd iemand mee-eten. Hier in Nederland moet je weken van tevoren een afspraak maken, zelfs met vrienden of familie.quote:22-1-2011
Sinds gistermiddag lig ik voor anker in Ile des Saintes, dat is een klein Frans eilandje tussen Guadeloupe en Dominica in. Het is een mooi eilandje met een typisch franse sfeer. Dus dat is allemaal leuk. De tocht hierheen was wat minder. Naja het was lekker om weer te zeilen, en ik had ter hoogte van st.kitts een prachtige zonsondergang. Maar zo dicht bij de eilanden kan en ga ik echt niet slapen dus het was wel lekker om bij aankomst weer even te slapen. Ik was binnen ontbijt aan het klaarmaken toen ter hoogte van Guadeloupe Guppy ineens met een ruk stillag. Toen ik naar buiten rende zag ik gelijk de oorzaak. Ik sleepte zon 30 meter visrotzooi mee. Na wat geploeter ben ik er vanaf gekomen. Het is hier in dit gebied ook eigenlijk heel bijzonder als je NIET over zon vissersboei vaart. Ik ben er voor ile des saintes wel een stuk of 50 tegengekomen. Ik lig nu naast een ander Nederlands stel die me na aankomst uitnodigden om bij hun aan boord te komen eten. Altijd fijn om niet zelf te hoeven koken dus ik heb gezellig daar gegeten en daarna ben ik lekker gaan slapen.
Laura
Toch nog een deel 16quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:14 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Daar ga ik vanuit, dat dat de computer is die ze toen met Kerst heeft ontvangen. Het Maidentripteam schrijft namelijk zelf op 8 december dat ze zich voorbereiden om naar Sint Maarten af te reizen om opnames te maken.
Dus, is de nieuwe laptop die Laura met Kerst heeft ontvangen, een donatie geweest van Apple via het Maidentripteam! En dus, (als het ding al gehacked zou zijn, wat zéér onwaarschijnlijk is als het Apple betreft), is dat beslist geen aanslag op de portemonnee van Dick Dekker. Als die gedoneerde Apple laptop van Apple zelf kaduuk zou zijn gegaan (op welke wijze ook), dan is het voor Apple maar een kleine moeite om het ding te vervangen.
Ik denk dat je dat verkeerd gelezen hebtquote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:23 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Toch nog een deel 16
Nou ja, heeft ze toch nog een soap, zij het dan niet de reality-soap die ze voor ogen had.
Ik dacht trouwens dat Maidentrip een grap was. Dat filmpje om sponsors te werven voor het maken van een trailer (nooit gehoord dat er apart geld werd ingezameld voor een trailer.) is zo amateuristisch, net als de rest van de site trouwens..
http://www.kickstarter.co(...)age-expedition?pos=1quote:-UNLESS WE RAISE $5000 BY JUNE 11, THIS PROJECT WILL NOT BE FUNDED.
http://www.kickstarter.co(...)age-expedition?pos=1quote:103 Backers
$5,851 pledged of $5,000 goal
0 seconds to go
Funding Successful
This project successfully raised its funding goal on June 11.
Ik heb ooit ook eens een Aplle gehad, héél kort! Na 2 dagen aanmodderen met het ding, greep ik toch maar weer naar de oude en vertrouwde virus- en inbraakgevoelige meuk van Bill Gates.quote:Maar ok, er is dus nog een andere versie van het verhaal mogelijk. De oude computer is nooit stuk geweest, Pappie deed alsof hij de nieuwe heeft moeten aanschaffen, om zo nog wat profijt te trekken van andermans goedheid. Dubbel vangen dusEn tevens heeft Laura een smoes voor het verwaarlozen van haar studie. win-win-win!
Ben trouwens nog steeds benieuwd naar het PV. Er was toch aangifte gedaan?
Bij jou, je vrienden en je familie misschien, maar staan er hier onverwachte gasten op de stoep zijn ze altijd welkom en kunnen ze altijd een vorkje meeprikken en een glaasje mee drinken! Er is altijd voldoende in vriezer en kelder aanwezig!quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:58 schreef BabeWatcher het volgende:
Deel 16 alweer
[..]
![]()
Hoe is het mogelijk een 1 minuut durend filmpje te maken dat toch langdradig en slaapverwekkend isstelletje losers die proberen mee te liften op Laura's succes.
[..]
Wat een geweldig volk, dat zeevolk. Er kan altijd iemand mee-eten. Hier in Nederland moet je weken van tevoren een afspraak maken, zelfs met vrienden of familie.
Zo had ik het nog niet bekeken, aar zo zou het zomaar kunnen zijn!quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:14 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Daar ga ik vanuit, dat dat de computer is die ze toen met Kerst heeft ontvangen. Het Maidentripteam schrijft namelijk zelf op 8 december dat ze zich voorbereiden om naar Sint Maarten af te reizen om opnames te maken.
Dus, is de nieuwe laptop die Laura met Kerst heeft ontvangen, een donatie geweest van Apple via het Maidentripteam! En dus, (als het ding al gehacked zou zijn, wat zéér onwaarschijnlijk is als het Apple betreft), is dat beslist geen aanslag op de portemonnee van Dick Dekker. Als die gedoneerde Apple laptop van Apple zelf kaduuk zou zijn gegaan (op welke wijze ook), dan is het voor Apple maar een kleine moeite om het ding te vervangen.
Laura's succes.............quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:58 schreef BabeWatcher het volgende:
Deel 16 alweer
[..]
![]()
Hoe is het mogelijk een 1 minuut durend filmpje te maken dat toch langdradig en slaapverwekkend isstelletje losers die proberen mee te liften op Laura's succes.
[..]
Wat een geweldig volk, dat zeevolk. Er kan altijd iemand mee-eten. Hier in Nederland moet je weken van tevoren een afspraak maken, zelfs met vrienden of familie.
Inderdaad heeft "men" gemeld dat er aangifte is gedaan, maar of we daar ooit nog iets van horen? Ik betwijfel het.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:23 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Toch nog een deel 16
Nou ja, heeft ze toch nog een soap, zij het dan niet de reality-soap die ze voor ogen had.
Ik dacht trouwens dat Maidentrip een grap was. Dat filmpje om sponsors te werven voor het maken van een trailer (nooit gehoord dat er apart geld werd ingezameld voor een trailer.) is zo amateuristisch, net als de rest van de site trouwens..
Maar ok, er is dus nog een andere versie van het verhaal mogelijk. De oude computer is nooit stuk geweest, Pappie deed alsof hij de nieuwe heeft moeten aanschaffen, om zo nog wat profijt te trekken van andermans goedheid. Dubbel vangen dusEn tevens heeft Laura een smoes voor het verwaarlozen van haar studie. win-win-win!
Ben trouwens nog steeds benieuwd naar het PV. Er was toch aangifte gedaan?
De politie heeft wel wat beters te doen.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 22:55 schreef spuitje het volgende:
[..]
Inderdaad heeft "men" gemeld dat er aangifte is gedaan, maar of we daar ooit nog iets van horen? Ik betwijfel het.
Wie zou dat stel zijn dat met haar mee vaart, of net voor haar uit vaart?quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:58 schreef BabeWatcher het volgende:
Deel 16 alweer
Wat een geweldig volk, dat zeevolk. Er kan altijd iemand mee-eten.
Wat dacht je van de Stad Amsterdam? 3 Keer raden waar die op dit moment voor anker ligtquote:Op zaterdag 22 januari 2011 23:32 schreef Gia het volgende:
[..]
Wie zou dat stel zijn dat met haar mee vaart, of net voor haar uit vaart?
nou dan heb je het slecht getroffen hoorquote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:58 schreef BabeWatcher het volgende:Deel 16 alweer
[..]
Wat een geweldig volk, dat zeevolk. Er kan altijd iemand mee-eten. Hier in Nederland moet je weken van tevoren een afspraak maken, zelfs met vrienden of familie.
Op die site staat dat ze hard werken aan een wervingsfilmpje.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 21:56 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Ik denk dat je dat verkeerd gelezen hebtDe trailer is namelijk bedoeld om geld in te zamelen voor het maken van de film
Het is een "Funding trailer". Ook zij bedelen zich dus een slag in het rond:
[..]
http://www.kickstarter.co(...)age-expedition?pos=1
Ergens, heb ik zomaar het idee dat er ook van Maidentrip niets terecht gaat komen...
Ohw wacht... ze hebben het bedrag voor de film al bij elkaar gebedeld:
[..]
http://www.kickstarter.co(...)age-expedition?pos=1
Je begrijpt het niet, we zijn bezig met een soapserie en hier worden alle ideeën omtrent intriges en plots enzo verzameld..quote:Op zaterdag 22 januari 2011 23:25 schreef boyv het volgende:
Ik verbaas me toch altijd weer hoe er 16 topics gevuld kunnen worden met crap
En wij zijn allemaal de rechter, bureau Jeugdzorg en de kinderbescherming.quote:Op zondag 23 januari 2011 02:02 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Je begrijpt het niet, we zijn bezig met een soapserie en hier worden alle ideeën omtrent intriges en plots enzo verzameld..
We hebben trouwens nog geld nodig. Maak minimaal 10 euro over naar mijn rekening. Dan gaat er 1 eurocent naar Danny en je wordt persoonlijk achter je rug om uitgelachen.
De rolverdeling is tot dusver als volgt: Moussie als Laura, de eigenzinnige puber die zichzelf snijdt als ze haar zin niet krijgt, Lavenderr als Babs, BabeWatcher als vader die onvoorwaardelijk van zijn dochter houdt en haar altijd haar zin geeft, maar ondertussen stiekem fan is van Jessica Watson en tenslotte BanSheeBoy als travestiet in zijn glansrol als de glunderende oma die publiekelijk klaarkomt op haar kleindochter, bij ieder interview.
Je hebt gelijk! Omg! 10.000 Dollar voor een wervingsfilmpje van 5 minutenquote:Op zondag 23 januari 2011 01:44 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Op die site staat dat ze hard werken aan een wervingsfilmpje.
5.000 dollar is wel erg weinig voor een documentaire.
http://www.kickstarter.co(...)age-expedition?pos=1quote:We need $5000 (in addition to $5000 already raised in in-kind contributions of equipment and services!) to produce a beautiful, compelling five-minute funding trailer
Ik vrees dat je het echt verkeerd hebt begrepen. Die Jillian Schlesinger heeft al een paar filmpjes gemaakt.quote:Ik kon ook nergens een rekeningennr. oid. vinden waar je geld aan kunt overmaken, alleen een vaag gmail-adres.
In de enige pagina die in het Nederlands is vertaald, wordt in de allereerst regel het persbericht aangehaald waarin ze zegt 'losbandig' te willen leven, gevolgd door een wel heel slecht vertaald citaat van een filmmaker die er verder niets mee te maken lijkt te hebben. - dat zou heel als parodie bedoeld kunnen zijn op de manier van doen van de Dekkers. -
En dan dat filmpje: 'Our dream is that all dreams are possible' .. Yeah! Right!
Welke Fokker heeft dit gemaakt?![]()
Dit moet een grap zijn, of heb ik het echt verkeerd begrepen?
Op 8 december 2010 (de datum van die tweet mbt die Apple computer), was er nog helemaal geen sprake van hackers oid. Dat hackerverhaal is pas op 19 januari jl gelanceerd. Ik denk niet dat het andere mensen zijn dan die die lui van Maidentrip. Op twitter schrijven ze dat ze naar Sint Maarten afreizen om opnamen te maken van Laura, en Laura zelf vertelt daar in haar column nu ook over.quote:Zou het kunnen dat de mensen die van haar een stripfiguur/animatiefilmpje gaan maken misschien hele andere zijn?
Zou het kunnen dat het verhaal dat ze een Apple cadeau heeft gehad gewoon als grap is bedoeld?
bronquote:Enkele maanden na het bekend worden van Laura's reis begon deze ellende, en het gaat maar door. Vooral tijdens vertrek van - en aankomst van Laura op de diverse eilanden is deze hacker heel actief. Soms kan een daardoor gecrashte laptop nog worden opgeknapt door een deskundige, soms is dit niet meer mogelijk en moet er een heel nieuwe laptop worden gekocht! Vanzelfsprekend is dit een aanslag op hun portemonnee.
ok, dan zal ik het verkeerd hebben begrepen... maar met zo'n slecht filmpje aan het werk gaan, dat zouden jij en ik beter kunnen.. En dan die taalfout, in het wervingsfilmpje voor de wervingstrailer van 5 minuten: 'Our dream is that all dreams are possible' .. Ja, alle dromen waren altijd al mogelijk en daarvoor hoef je niet te doneren, natuurlijk.. En diet tekeningen, dat zijn een paar schetsen, man.. moet dat sponsors lokken voor een animatiefilm?quote:Op zondag 23 januari 2011 04:16 schreef Banjerkanjer het volgende:
http://www.kickstarter.co(...)age-expedition?pos=1
[..]
Ik vrees dat je het echt verkeerd hebt begrepen. Die Jillian Schlesinger heeft al een paar filmpjes gemaakt.
[..]
Op 8 december 2010 (de datum van die tweet mbt die Apple computer), was er nog helemaal geen sprake van hackers oid. Dat hackerverhaal is pas op 19 januari jl gelanceerd. Ik denk niet dat het andere mensen zijn dan die die lui van Maidentrip. Op twitter schrijven ze dat ze naar Sint Maarten afreizen om opnamen te maken van Laura, en Laura zelf vertelt daar in haar column nu ook over.
Het is ook allemaal nogal knullig. En inderdaad, dat ze juist dát citaat hebben gebruikt, is pure humorquote:Op zondag 23 januari 2011 12:31 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
ok, dan zal ik het verkeerd hebben begrepen... maar met zo'n slecht filmpje aan het werk gaan, dat zouden jij en ik beter kunnen.. En dan die taalfout, in het wervingsfilmpje voor de wervingstrailer van 5 minuten: 'Our dream is that all dreams are possible' .. Ja, alle dromen waren altijd al mogelijk en daarvoor hoef je niet te doneren, natuurlijk.. En diet tekeningen, dat zijn een paar schetsen, man.. moet dat sponsors lokken voor een animatiefilm?
Dat hackerverhaal was later gelanceerd, maar was toch enige tijd stilgehouden?
Echt, dat verhaal in het Nederlands: "...verkent Maidentrip zowel de schrijnende tocht van een onverschrokken zeevrouw op 's werelds meest ultieme reis als de diepe emotionele odyssee van een meisje om twee jaar lang alleen door te brengen in de vreemde, majesteuze en onvoorspelbare wereld van de open zee."
http://maidentrip.com/nederlands/
En dan gebruiken ze uitgerekend dat citaat van Laura in de eerste regel, waaraan ze foutief het woord 'losbandig' gebruikt. Gevolgd door een citaat van een filmmaker, die er verder niks mee te maken lijkt te hebben, dat bar - en bar slecht vertaald is..
Dat kan toch niet serieus als visitekaartje voor een documentaire in wording zijn?
Ik dacht echt dat het om een grap ging.
Sja, t is niet alsof je stervensdruk bent met werk en andere verplichtingen als je in een Caribische marina ligt.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 20:58 schreef BabeWatcher het volgende:
Wat een geweldig volk, dat zeevolk. Er kan altijd iemand mee-eten. Hier in Nederland moet je weken van tevoren een afspraak maken, zelfs met vrienden of familie.
http://www.thedailyherald(...)y-in-the-works-.htmlquote:Documentary on teen sailors solo journey in the works
Wednesday, 29 December 2010 00:43
Page5B189By Judy H. Fitzpatrick
PHILIPSBURG--The public will get a chance to see the ups and downs of the solo journey of Dutch teen sailor Laura Dekker.
Dutch Director Peter Wingender of Screentime and Dutch Producer Pieter van Huijstee of Pieter van Huijstee Film (PHF) have collaborated to produce a documentary of Dekker's solo sailing journey around the world. If she succeeds Dekker will be the youngest person to complete the feat.
The two were in St. Maarten filming Dekker's official arrival to St. Maarten as well as capturing other aspects of her stay here.
Wingender told The Daily Herald that the entire two-year project is expected to cost between 300,000 to 400,000 euros and that interest has been expressed by third parties to fund the project.
He said the international documentary will be in Dutch and English (with subtitles) and will be feature length - about 75 or 90 minutes. The goal is to have it premiered in the cinemas and subsequently broadcast on television.
The filming crew arrived in St. Maarten on December 16, two days before Dekker's arrival on December 18, to prepare for shooting.
He said the crew will be flying to meet with Dekker at key points in her journey for filming. "There could be some damage on the boat and it might be a good idea to travel to her to see what will happen; you never know - it's a documentary, it's not a feature film," he said. "You can think of an end but there can be several possible endings."
The director said he can relate to Laura's journey because he too lived on a "houseboat" and sailed a lot as a crew member when he was her age. "I can identify myself a bit with her story. I wasn't travelling solo, but I was part of a six-people crew and we were not racing to break a record but I have some experience in the field."
Based on Dekker's tentative travel schedule, there are some key points that are likely to be filmed. "There are certain fixed points that she must meet in order to set the new record and those points are fixed because of the hurricane season all over the world. She has to be in Bonaire by February/March 2011; in the Panama Canal by April 2011 and she has to be in Darwin, Australia by December, if she does not succeed she has to wait until the hurricane season is over and it will cost her months. She also has to be in the Suez Canal by June 2012, I think. She has to be at her point of arrival in Gibraltar four days before she turns 17 in September 2012."
Elaborating on how he got the exclusive rights for filming for the documentary, Wingender said he had prepared and sent a proposal to Dekker's father for exclusive rights to film for a documentary during the initial stages. At least two other companies, Mass Media and Eyeworks, had also expressed interest in filming her. At one point there were uncertainties due to the earlier court case.
The discussions with the two other companies fell through and Wingender said he was contacted by Dekker's grandfather who asked him if he was still interested when Dekker was preparing for her journey. A contract was subsequently signed with Dekker's father for rights to film the documentary.
Everything came through just two weeks before Dekker was scheduled to arrive in St. Maarten. Wingender said it was decided that he should travel to St. Maarten to capture her arrival here since it marked her breaking one record, being the youngest person to cross the Atlantic from Europe to the Caribbean in a solo journey.
"I can imagine that it would be nice to have a film of Laura's journey. Ten years from now it would be nice to see what you did when you are 15 travelling the world by yourself, that's the main thing."
Speaking about his experience filming Dekker thus far he said: "She is cool and very daring and courageous." He recalled going on a cliff about seven metres high in St. Barths, where Dekker spent the Christmas weekend. He said while he was hesitating, Dekker climbed the cliff, said in jest that he was a coward and she jumped off into the water.
He said St. Maarten had been very nice to Dekker and the filming crew. "The people in St. Maarten treated her incredibly nice and a special thanks to Petra [Gilders of the St. Maarten Yacht Club ed.] because she made things happen not only for Laura, but also for us because we did not have the time to go around and meet people because we were busy shooting.
"Laura also had to work on her boat because there was some damage due to the crossing. There were things like a small tear to her sail. Some people here are helping her to fix the damage to the sails. She also had to clean the boat because it was very salty and she had to wash her clothes because being three weeks out on the sea there are things you would have to do.
"It was quite interesting shooting her; how a little girl is coping on her own. She doesn't have a washing machine on her boat. She washes the old fashioned way with a piece of soap."
The Screentime owner wished Dekker success in her journey. "I really hope that Laura has a safe passage and will end her journey by the end of September 2012, hopefully in good shape and with her boat in one piece. That would be a nice accomplishment and we would be there in Gibraltar to shoot her."
Maidentripfilmpje gaat toch niet letterlijk over Laura, maar over een meisje als Laura die verder toevallig exact hetzelfde meemaakt!quote:Op zondag 23 januari 2011 14:52 schreef Banjerkanjer het volgende:
Ik hoor weer gedonder in het vooronder...
Hoe zit dat dan met Maidentrip?
Weet Laura misschien niet zo goed wat "exclusief" betekent?
Nee, Maidentrip gaat over Laura. Het is een docu, die afgewisseld wordt met echte filmbeelden en animatie.quote:Op zondag 23 januari 2011 15:10 schreef Gia het volgende:
[..]
Maidentripfilmpje gaat toch niet letterlijk over Laura, maar over een meisje als Laura die verder toevallig exact hetzelfde meemaakt!
http://maidentrip.com/nederlands/quote:Maidentrip is een film over de 14-jarige Laura Dekker en haar missie om als jongste solozeilster de wereld rond te gaan.
blablabla
http://twitter.com/PeterWingenderquote:PeterWingender
started producing/directing documentary about 15 year old Laura Dekker who wants to be the youngest to sail the world. Started filming @ St 9:28 AM Jan 4th via LinkedIn
Okay, beetje door de war gehaald. Dan is ze, of paps, inderdaad niet goed bezig. Exclusief is exclusief. Lachen als ook Peter en Pieter zich terugtrekken.quote:Op zondag 23 januari 2011 15:13 schreef Banjerkanjer het volgende:
Nee, Maidentrip gaat over Laura. Het is een docu, die afgewisseld wordt met echte filmbeelden en animatie.
Eppo start een strip over een zeilmeisje. Dat meisje is ook 14, maar ze is van Indische afkomst. De enige overeenkomst tussen Laura en Yin, is dat ze allebei 14 zijn (laura is inmiddels 15), en dat ze solo de wereld over zeilen.
Het is op zijn minst een beetje raar allemaal...quote:Op zondag 23 januari 2011 15:57 schreef Gia het volgende:
[..]
Okay, beetje door de war gehaald. Dan is ze, of paps, inderdaad niet goed bezig. Exclusief is exclusief. Lachen als ook Peter en Pieter zich terugtrekken.
Is het ook.. klagen over gehackte computers die steeds vervangen moeten worden terwijl ze net een gloednieuwe Apple gehad zou hebben.quote:Op zondag 23 januari 2011 16:07 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Het is op zijn minst een beetje raar allemaal...
Maar dat kun je van Pieter van Huystee Film en Screentime niet zeggen. Die hebben toch goede films op hun naam staan.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:00 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Is het ook.. klagen over gehackte computers die steeds vervangen moeten worden terwijl ze net een gloednieuwe Apple gehad zou hebben.
Ik blijf het zeggen. Dat Maidentrip gedoe is zo wanstaltig slecht dat het een grap moet zijn.
Dan moet Laura straks wel echt aan het werk.. Terwijl haar pa dit geregeld heeft.. Ben benieuwdquote:Op zondag 23 januari 2011 17:58 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Maar dat kun je van Pieter van Huystee Film en Screentime niet zeggen. Die hebben toch goede films op hun naam staan.
http://www.pvhfilm.nl/index.html
http://www.screentime.nl/
Het was dus al geregeld, 2 weken voor ze in Sint Maarten aankwam. Oók 2 weken voor de bedelberichten in de media, dat ze geen geld heeft en ook geen sponsors en iedereen werd opgeroepen geld te donerenquote:Op zondag 23 januari 2011 19:54 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Dan moet Laura straks wel echt aan het werk.. Terwijl haar pa dit geregeld heeft.. Ben benieuwdHet blijft iig. fascinerend, deze soap..
http://www.allatsea.net/a(...)ker_Crosses_Atlanticquote:Stepping aboard Guppy and making my way around the ever-present film crew, I entered the world of Laura Dekker.
Precies, de site van Screentime laat duidelijk zien waarom die heli daar vloogquote:Op zondag 23 januari 2011 20:11 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Nou dan weten we ook waarom die heli haar tegemoet kwam vliegen.. Hopelijk kunnen ze het beter vinden met deze 3e sponsor
Met grote regelmaat komt er van alles bovendrijvenquote:Op zondag 23 januari 2011 20:13 schreef Hathor het volgende:
waarom is dit nog steeds in dit subforum? het heeft toch geen enkele nieuwswaarde meer?
Toch wel een mooie boot hoor!quote:Op zondag 23 januari 2011 20:14 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Precies, de site van Screentime laat duidelijk zien waarom die heli daar vloog
[ afbeelding ]
http://www.screentime.nl/lauradekker/
Er is ook wel eens iets geopperd over een tijdelijk subforum voor Laura, maar dat werd teveel eer gevonden, geloof ik..quote:Op zondag 23 januari 2011 20:15 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Met grote regelmaat komt er van alles bovendrijven
Dat zei ik tien delen geleden al.quote:Op zondag 23 januari 2011 20:13 schreef Hathor het volgende:
waarom is dit nog steeds in dit subforum? het heeft toch geen enkele nieuwswaarde meer?
Ik heb geopperd: Babes, Travel of GC. Allen zijn afgewezen. Eventueel kan deze reeks ook in KLB met al die zure mensen hier.quote:Op zondag 23 januari 2011 20:33 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Er is ook wel eens iets geopperd over een tijdelijk subforum voor Laura, maar dat werd teveel eer gevonden, geloof ik..
Dat is zeker een mooie bootquote:Op zondag 23 januari 2011 20:30 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Toch wel een mooie boot hoor!
Als ze de kleurtjes onthoudt, raakt ze iig. niet in de warquote:Op zondag 23 januari 2011 20:59 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Dat is zeker een mooie boot![]()
Beetje rare kleurkeuze alleen, als ze over 2 jaar weer bij Gibraltar aankomt is het ding aan bakboord roze en aan stuurboord rood
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |