-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------quote:Laura heeft een droom. Ze wil de jongste solozeiler zijn die rond de wereld zeilt. Als ze dit plan in augustus 2009 openbaar maakt, in een interview in het AD, komt er een stortvloed aan reacties los. Niet alleen van sympathisanten, ook van Bureau Jeugdzorg en de Raad voor de Kinderbescherming. Met dramatische gevolgen. Laura moet gestopt worden. Rechtszaken volgen. Er is zelfs sprake van uithuisplaatsing en Bureau Jeugdzorg laat haar onder toezicht stellen. Dat betekent dat ze haar wereldreis voorlopig kan vergeten. Haar teleurstelling is immens. Naarmate het bureaucratisch net zich om haar sluit, verliest Laura bijna haar levenslust. In een wanhoopspoging haar vrijheid te herwinnen, vlucht ze in december 2009 naar Sint Maarten. Ze wordt ontdekt en onder politiebegeleiding naar Nederland teruggebracht. Bureau Jeugdzorg eist opnieuw uithuisplaatsing, maar die wijst de rechter gelukkig af. Dan gaat er bij Laura een knop om. Er moet een uitweg zijn! Ze vindt haar vechtlust terug. Ze zorgt voor een nieuwe boot, een flinke tweemaster. Ze volgt allerlei cursussen en zeilt in juni 2010 in een weekend op en neer naar de Engelse oostkust om te bewijzen wat ze kan. Op 27 juli 2010 doet de Rechtbank in Middelburg uitspraak over de door Bureau Jeugdzorg geëiste ondertoezichtstelling. Zal ze haar vrijheid terugkrijgen en op wereldreis kunnen gaan?
http://nos.nl/artikel/208(...)kan-weer-verder.htmlquote:ROTTERDAM - Zeilmeisje Laura Dekker heeft te maken met geldtekort. Haar reis rond de wereld verloopt voorspoedig, maar het team dat Laura (15) ondersteunt, heeft niet genoeg middelen om haar onderweg te bezoeken of om grote reparaties uit te voeren aan de boot.
Volgens de Volkskrant is het team rond Laura er niet in geslaagd nieuwe sponsors voor de wereldreis van het meisje te vinden. Ook is er nog geen partij gevonden die beelden van de reis wil kopen. Hoe het nu verder moet met Laura's avontuur, is nog niet bekend. Misschien kan ze een vakantiebaantje zoeken om de ergste nood te ledigen.
Bidden
Laura moet 'bidden dat alles heel blijft', laat haar vader weten. De enige inkomsten komen uit de wekelijkse column die Laura schrijft voor het AD en het boek dat haar oma schreef, waarvan tot op heden vijfduizend exemplaren zijn verkocht.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------quote:Zeilmeisje Laura Dekker kan voorlopig weer even verder met haar tocht rond de wereld. Na een oproep in de Volkskrant hebben tientallen mensen een bijdrage gestort, zegt haar vader. Hoeveel geld er is binnengekomen wil hij niet zeggen.
Niet, ik ben alleen maar verliefd.quote:Op zondag 2 januari 2011 21:27 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
En jij bent duidelijk een trol.
Ik was dus ook het nummer vergeten te veranderen... hoewel ik nr 13 wel heel toepasselijk vind om alle volgende delen op te laten blijven hangenquote:Op zondag 2 januari 2011 21:30 schreef E.T. het volgende:
Mooi, kan die van mij op slotDie had een verkeerd nr en nog geen OP
Duurt nog wel ff dus.quote:Op zondag 2 januari 2011 21:34 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Nog 3/4 van de reis, over een klein half jaar gaat ze weer een stukje zeilen/varen.
Het vervelende is, dat er als ze thuiskomt niets is voltooid. Geen zeilreis rond de wereld iig. Wel een leuke vakantie.quote:Op zondag 2 januari 2011 21:37 schreef IfYouSeeKay het volgende:
De aandacht die ze nu krijgt, zou ze pas moeten krijgen nadat ze haar reis heeft voltooid...
Vervelend voor haar, maar je kan niet alles krijgen wat je wilt. Door alle aandacht die ze heeft gekregen wordt ze door veel mensen gezien als een irritant meisje die ze liever uit het nieuws zien verdwijnen. Het zou me niets verbazen als je meer reacties zoals "hehe, nu is het eindelijk klaar met die Dekker" hoort dan "wauw, wat knap!" hoort als ze haar reis voltooid.quote:Op zondag 2 januari 2011 21:39 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Het vervelende is, dat er als ze thuiskomt niets is voltooid. Geen zeilreis rond de wereld iig. Wel een leuke vakantie.
quote:Op zondag 2 januari 2011 21:48 schreef IfYouSeeKay het volgende:
[..]
Vervelend voor haar, maar je kan niet alles krijgen wat je wilt. Door alle aandacht die ze heeft gekregen wordt ze door veel mensen gezien als een irritant meisje die ze liever uit het nieuws zien verdwijnen. Het zou me niets verbazen als je meer reacties zoals "hehe, nu is het eindelijk klaar met die Dekker" hoort dan "wauw, wat knap!" hoort als ze haar reis voltooid.
Dus.......wij moeten nu zo'n half jaar lang gaan mekkeren over haar etentjes op St. Maarten, gebedel om geld, uitstapjes her en der, nog meer gebedel om geld, zonnebaden op Guppy, oja, en bedelen om geld enz.......?quote:Op zondag 2 januari 2011 21:39 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Het vervelende is, dat er als ze thuiskomt niets is voltooid. Geen zeilreis rond de wereld iig. Wel een leuke vakantie.
Dat moet niet, dat doe je helemaal zelf.quote:Op maandag 3 januari 2011 00:46 schreef Gia het volgende:
[..]
Dus.......wij moeten nu zo'n half jaar lang gaan mekkeren over haar etentjes op St. Maarten, gebedel om geld, uitstapjes her en der, nog meer gebedel om geld, zonnebaden op Guppy, oja, en bedelen om geld enz.......?
Hoe lang blijft dat interessant?
Er is daar helemaal geen storm of regen de komende tijdquote:Op maandag 3 januari 2011 00:50 schreef sneeuwvrouw het volgende:
Dit soort mensen vindt ik altijd dat ze het hele concept verneuken, de volgende keer dat iemand zegt "Ik ben solo de hele wereld overgezeild", denk ik bij mezelf ook zo van ja leuk 3 jaar vakantie gevierd.
En het zou me niks verbazen als de regels omtrend solo zeilen herzien worden en verder precies bepaald worden.
Als ik zo lees wat dat andere meisje gedaan heeft en ook haar route is zoveel ambitieuzer. Die moet echt veel alleen gezeild hebben echt een prestatie waar ze de rest van haar leven trots op kan zijn.
Maar mevrouw Laura doet alsof ze veel beter is en veel beter kan zeilen, terwijl ze alweer weken voor anker ligt zonder maar een rondje om dat vakantie eiland te zeilen.
En zoveel storm is daar ook weer niet op het moment.
Dan zit ze daar met allemaal hollandse vrienden lekker vakantie te vieren op een tropisch eiland, van storm of regen seizoen niks te merken en ondertussen al minstens 25000 euro sponsorgeld verbrast.
Oh lekker is dat dat ze daar een half jaar zit is dus niet eens onder het mom van wachten tot het stormseizoen is afgelopen.quote:Op maandag 3 januari 2011 01:05 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Er is daar helemaal geen storm of regen de komende tijdDe beste tijd van het jaar om op vakantie te gaan naar Sint Maarten, is namelijk van januari tot en met april. Zo typisch, dat dat nu nét en exact de tijd is die Laura daar wil gaan spenderen
![]()
"Op Sint Maarten, Saba en Sint Eustatius kan het van mei tot december flink regenen en er zijn dan tropische stormen. Van juli tot oktober kun je op Sint Maarten, Saba en Sint Eustatius een orkaan meemaken. De beste periode om op vakantie te gaan naar Sint Maarten, Saba en Sint Eustatius is dan ook van januari tot en met april."
http://www.rugzaktrips.nl(...)d_midden_amerika.htm
quote:Op maandag 3 januari 2011 01:11 schreef rja het volgende:
Verkoopt ze haar boot toch
Laat een ander haar hobby, betalen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |