Wat heb je er in gestopt?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 20:42 schreef SpaceInvaders het volgende:
I haz beautypackage ready furr malaysia
dus daar leer je ook weer lekker veel van, of is het nadeling en kletst ze Te veel?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 21:36 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ah,zo! Micky heeft haar eigen lesmateriaal geschreven en ze houdt heeeeeel erg van praten, dus ze legt ook vooral heel veel uit
Nagellakjes: metallics en meeerrrquote:
Nee, helemaal niet! Juist erg duidelijk en vooral ook een heel gezellige sfeerquote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:27 schreef Assiej het volgende:
[..]
dus daar leer je ook weer lekker veel van, of is het nadeling en kletst ze Te veel?
Dat is nog eens een pakket!!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 22:42 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Nagellakjes: metallics en meeerrr
Heel veel catrice makeup oogschaduws smokey eye setje lipgloss. Mny dingetjes. Maskertjes. Weet t niet eens.merr.precies. ben al zo lang aan t verzamelen lol!
Lol ik typ vernaait want lig in bed
haal de palletten op ebay die we paar keer gespammed hebben, goedkoop en veel kleurtjesquote:Op woensdag 9 februari 2011 23:48 schreef altootje86 het volgende:
uhm... ben misschien een enorme zeur en verklaren jullie me voor gek, maar was alle topics aan het doorlezen![]()
*al die tips, looks en mooie kleurtjes![]()
*
maarrrr... in de OP missen de linkjes naar topic #10 (nog wel kunnen vinden en gelezen) maar #14 en #15 zijn een beetje spoorloos![]()
wil over 1,5 week gaan bestellen bij boozyshop (payday!) , was in de eerste instantie voor de nagellakjes (china glaze
), maar tja. heb ong. een jaar geleden iets te rigoreus mijn makeupmandje/kastje uitgezocht
en heb niet zoveel kleurtjes meer over om mee te experimenteren, waar ik door het lezen van alle topics weer heul veel zin in heb gekregen
zo maar es verder mn wishlistje maken voor alle nyx paletjes en brushes enzo....
maar goed, dat wou ik ff melden!
*en weer terug in de lurk-stand*
uhm... welke is dat? wil denk ik ook een matte, maar op bz zie ik er geen van 88?quote:Op woensdag 9 februari 2011 23:59 schreef Diconnected het volgende:
88 palettes
Ik heb een shimmer 88 palette van boozyshop, maar ik wil nu een matte palette, alleen geen idee welke
Nee ik bedoelde meer van dat ik een een matte sowieso wil, en niet van boozyshop.quote:Op donderdag 10 februari 2011 00:14 schreef altootje86 het volgende:
[..]
uhm... welke is dat? wil denk ik ook een matte, maar op bz zie ik er geen van 88?
Ik heb de mijne al in october oid besteldquote:Op donderdag 10 februari 2011 00:35 schreef altootje86 het volgende:
mmmz. maar die shimmer zie ik ook niet... kwestie van weg=weg?
terug naar lurkstand wil dus niet lukken![]()
ja zoiets wil ik ja! alleen lukt dat dus in de praktijk nooitquote:Op donderdag 10 februari 2011 15:13 schreef SpaceInvaders het volgende:
[ afbeelding ]
zoiets?
Hijs wel een beetje scheef maar heb geen tekentablet. Painten met muis![]()
Respect voor je tekeningquote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef BBQ-kip het volgende:
Begin je soms met lijntje trekken in het midden van je oog en dan naar de buitenhoek toe?
Het helpt als je begint op de plek waar je wilt dat het lijntje stopt en hem dan naar binnen trekt.
-------><------ -------><-------
_________ _________
|___oog___| |___oog___|
Ik hoop dat mijn übercoole tekening iets meer duidelijk maakt.
Anders kun je eens kijkens op de Youtuber Pixiwoo, die maakt namelijk hele duidelijke tutorials als het gaat om eyeliner vind ik.
Het lijkt eigenlijk meer op de robot van Futurama, hahaha!quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:13 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Respect voor je tekening![]()
Ghehe
dat ga ik dus zeker eens proberen (dat ik zoiets zelf niet kan bedenken...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:11 schreef BBQ-kip het volgende:
Begin je soms met lijntje trekken in het midden van je oog en dan naar de buitenhoek toe?
Het helpt als je begint op de plek waar je wilt dat het lijntje stopt en hem dan naar binnen trekt.
-------><------ -------><-------
_________ _________
|___oog___| |___oog___|
Ik hoop dat mijn übercoole tekening iets meer duidelijk maakt.
Anders kun je eens kijkens op de Youtuber Pixiwoo, die maakt namelijk hele duidelijke tutorials als het gaat om eyeliner vind ik.
haha gelijk een mooie 'oefening' voor je bruidsmake-up dan...quote:Op donderdag 10 februari 2011 23:19 schreef BBQ-kip het volgende:
Oh ja, ik heb de afgelopen weken de hele Twilight-reeks gezien en ben helemaal into de bleke huidjes make-up!
Ik heb de afgelopen week geen bronzer gebruikt en ook vrijwel geen blush, kreeg meteen wat opmerkingen dat mijn ogen zo mooi opgemaakt waren hehehehe
Klinkt erg mooi BBQ!quote:Op dinsdag 8 februari 2011 23:45 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik heb zondag een trouwjurk uitgezocht en deze is een soort taupe-grijzig met een wat rozig gloedje door het grijs, gecombineerd met ivoor.
Ik heb helemaal met de bruidwinkeldame bedacht dat ik voor een taupe-kleurige make-up ga.
Ze raadde me aan vooral niet onder de zonnebank te gaan om juist mijn bleekheid (NW20 ben ik) te behouden, erg grappig.
Ik ben het ook met haar eens hoor, zo ben ik nu eenmaal en bij die jurk past het perfect.
Een beetje truttig, een beetje stoer, een beetje lief en een beetje stout. Sounds exactly like me
Tegen de tijd dat het daadwerkelijk zover is (ik laat mijn haar doen maar doe wel mijn make-up zelf) kom ik hier wel raad vragen en ga looks uitpluizen en uitproberen.
Het is pas in het najaar, dus duurt nog wel even.
Maar wel een mooi excuus voor mezelf om weer nieuwe (DURE) make up te gaan kopen, wehehehehe![]()
![]()
Ik werd nieuwsgierig naar die Everyday Minerals en heb een proefpakketje besteld, nog geen 5 dollar, ben benieuwd!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 00:15 schreef BBQ-kip het volgende:
Van Everyday Minerals, dus alleen online in de VS te bestellen. Kost weinig maar is wel in de VS. Er zijn vast ook andere (Nederlandse) webshops die dergelijke liners verkopen. En I.D. Bare Minerals heeft ook liners in zijn assortiment (Sephora in de V&D), ik vind die alleen te duur.
Mooi kleur, maar regelrechte ramp met opbrengen en hij chipte bij mij na 1 dag al.quote:Op donderdag 10 februari 2011 00:07 schreef friekin_ het volgende:
Heeft iemand al de Chanel Black Pearl in huis? Geprobeerd? Iets?
er zijn er van makeup forever, (had ook net gezocht) die is, als ik het goed heb gezien, bij de sephoracounter in een aantal v&d's te verkrijgen. en anders ebay proberen?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 09:53 schreef Karina het volgende:
[..]
Zelf ben ik nog steeds op zoek naar een waterproof kohpotlood (voor op het onderste randje van je ooglid), tot nu toe nog niet kunnen vinden en ik heb al een aantal merken gebruikt (onder ander Gosh van Kruidvat en nog wat merken uit Amerika die ik via Ebay heb gekocht). Als iemand nog een tip heeft?
Potloodje: Urban Decay 24/7 glide on eye pencil (zo heet ie volgens mij voluit) in zero. Blijft zelfs op je waterlijn bijna de hele dag zitten!!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 09:53 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik werd nieuwsgierig naar die Everyday Minerals en heb een proefpakketje besteld, nog geen 5 dollar, ben benieuwd!
Misschien nog een tip voor de dames hier die zoeken naar een foundation/dagcreme in 1, sinds kort gebruik ik de Nivea Visage Young, dekt redelijk en je hoeft dus geen aparte dagcreme op te doen.
Zelf ben ik nog steeds op zoek naar een waterproof kohpotlood (voor op het onderste randje van je ooglid), tot nu toe nog niet kunnen vinden en ik heb al een aantal merken gebruikt (onder ander Gosh van Kruidvat en nog wat merken uit Amerika die ik via Ebay heb gekocht). Als iemand nog een tip heeft?
Die van Sephora heb ik ook al eens geprobeerd, die is redelijk, maar nog niet totaal waterproof (bij mij dan).quote:Op vrijdag 11 februari 2011 10:13 schreef altootje86 het volgende:
[..]
er zijn er van makeup forever, (had ook net gezocht) die is, als ik het goed heb gezien, bij de sephoracounter in een aantal v&d's te verkrijgen. en anders ebay proberen?
Deze maar eens proberen, net op Ebay gekocht, enige nadeel bij mij is altijd dat ik potloodjes nooit goed geslepen krijg, maar dat zien we dan wel weerquote:Op vrijdag 11 februari 2011 10:43 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Potloodje: Urban Decay 24/7 glide on eye pencil (zo heet ie volgens mij voluit) in zero. Blijft zelfs op je waterlijn bijna de hele dag zitten!!
Die zijn geweldig inderdaad. Maar ik krijg dit potlood echt niet goed geslepen, helaas. Kan 'm nu niet meer goed gebruiken. Heb je misschien een tip?quote:Op vrijdag 11 februari 2011 10:43 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Potloodje: Urban Decay 24/7 glide on eye pencil (zo heet ie volgens mij voluit) in zero. Blijft zelfs op je waterlijn bijna de hele dag zitten!!
Zelfde probleem dat ik dus altijd heb met alle potloodjes, in de vriezer leggen helpt een beetje maar ook niet helemaal.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:59 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Die zijn geweldig inderdaad. Maar ik krijg dit potlood echt niet goed geslepen, helaas. Kan 'm nu niet meer goed gebruiken. Heb je misschien een tip?
Oeh, dat zou ik zo niet weten... Ik heb m nog niet zo heeel lang, en ik heb hem nog niet geslepen... Ik ga het zo eens even proberen!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:59 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Die zijn geweldig inderdaad. Maar ik krijg dit potlood echt niet goed geslepen, helaas. Kan 'm nu niet meer goed gebruiken. Heb je misschien een tip?
Tof!!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 14:26 schreef Enfermera het volgende:
AAAHHHH! Mn MAC-pakketje is binnen! En het is zooooo mooi!![]()
Alvast wat crappy foto's voor jullie:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Er komen nog betere, dit is met mn telefoon maar mn man heeft een spiegelreflex.
Ik heb alles alleen nog maar uitgepakt, ik ga er morgen mee spelenDie kwasten zijn echt geweldig
Ben blij dat ik de 217 heb genomen ipv de 222, deze is lang genoeg voor mijn oog. En die andere is dus de 266, samen met de blacktrack fluidline van MAC
Echt MAC ja, via eBay. Ik was voor deze 2 kwasten en de fluidline INCL verzendkosten 47,50 kwijt. Volgens mij toch wel een stukje goedkoper dan in de MAC store hier
Gekocht bij deze webshop http://stores.ebay.nl/Makeup-Emporium , en ik kreeg er ook nog een potje tropical lipbalm bij, supergaaf![]()
Ja, dat had ik al ergens gelezen en uitgeprobeerd. Slijpen lukte íets beter maar nog steeds houd ik meer een stompje over ipv een scherpe punt.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 15:27 schreef Karina het volgende:
[..]
Zelfde probleem dat ik dus altijd heb met alle potloodjes, in de vriezer leggen helpt een beetje maar ook niet helemaal.
ik zou zorgen voor een primer voor onder je foundation en als je afgepoederd bent er iig nog even overheen met fix+ van Macquote:Op vrijdag 11 februari 2011 17:04 schreef progje het volgende:
Weet iemand waar je een goede "fixing" spray kan kopen?
Ik ga trouwen in mei en het lijkt me dan wel fijn dat mijn make-up die dag extra goed blijft zitten
Een vriendin van mij gaat me opmaken
Ik heb er 3 die ik afwisselend gebruik:quote:Op vrijdag 11 februari 2011 20:52 schreef aloe_vera het volgende:
wat voor oogschaduwbase gebruiken jullie? Ik wil weer eens wat meer experimenteren met kleur.
quote:Op vrijdag 11 februari 2011 20:52 schreef aloe_vera het volgende:
wat voor oogschaduwbase gebruiken jullie? Ik wil weer eens wat meer experimenteren met kleur.
Ik heb mijn potje bareMinerals Multi-Tasking Face in de kleur Bisque wat ik gebruik als donkere kringen-concealer op "lichte make-up" dagen ongeveer een jaar geleden in de Sephora Leidschendam gekocht en toen hadden ze ook eyeliners. Anders kun je Bare Minerals ook online wel vinden denk ik. Maar goed, nogmaals, erg duur. Everyday Minerals.com heeft eyeliners (de samples, die erg groot zijn) voor $ 2,50 per stuk dus dat zou ik lekker eens proberen. Hele fijne liners en je doet er ontzettend lang mee.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 01:13 schreef Marloes het volgende:
Hm ik wist dat ze er van Bare Minerals ook zijn maar niet dat ze die verkopen bij de Sephora! Weet je dat zeker? Ga ik eens even kijken
Fix+ werkt daar niet goed voor. Ik weet dat skindinavia een van de beste make up setters is. Wordt veel gebruikt door visagisten. Ik heb hem zelf ook en ik hou ervan!quote:Op vrijdag 11 februari 2011 18:58 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
ik zou zorgen voor een primer voor onder je foundation en als je afgepoederd bent er iig nog even overheen met fix+ van Mac
Ja, hij is erg mooi, maar de plaatjes die ik kan vinden op internet zien er heel anders uit dan hoe hij bij mij wordt. Sowieso zijn de bruidjes die er op internet in staan te pronken ongeveer de helft van mij qua breedte en hij wordt bij mij taupe-grijs met ivoor en op internet staat hij alleen in donkerblauw met ivoor, heel anders. Dus als ik iets meer zicht heb op hoe hij er bij mij uit gaat zien (mag pas foto's maken als ik hem echt gekocht heb) zal ik wel een fotootje plaatsen. anders klopt het beeld toch niet.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 09:38 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Klinkt erg mooi BBQ!
Jij vroeg trouwens een topic geleden over de intensiteit van de Bourjois oogschaduw, ik heb er nu twee gebruikt en het is echt heftig. Je moet wel eerst door het bovenste laagje van de oogschaduw heen, het is net alsof er een soort seal op zit (misschien omdat het 'baked' is?). Maar ik heb geen klagen
Dat heb ik ook... Iets minder 'erg', maar ook ik kan geen wing met eyeliner maken door die crease. Wat het best helpt is zo veel mogelijk naar je buitenste ooghoek werken en dan je wing maken. Iets wat horizontaal misschien, dan kom je die crease niet tegen.quote:Op donderdag 10 februari 2011 15:09 schreef altootje86 het volgende:
bij deze dan mijn oogjes...! eerst zonder make-up, daarna met... (zoals ik het bijna altijd doe)
[ afbeelding ]
ik kijk trouwens een beetje scheel doordat de camera zo dichtbij was
[ afbeelding ]
ik zie nu pas goed dat ik redelijk ongelijke ogen heb![]()
[ afbeelding ]
en hier zag ik ineens het licht waarom ik altijd zo'n moeite heb om met eyeliner een mooie wing te maken...mijn crease zit in de weg so to speak, dus krijg heel snel 'bobbels' omdat ik over een reliëf heen moet. straktrekken van de huid maakt het normaalgesproken ook erger, omdat ik dan de natuurlijke lijn van mijn onderste wimperrand uit zijn vorm trek zeg maar. iemand daar een trucje voor?
Ja he!quote:
Thanks!quote:Op zaterdag 12 februari 2011 00:24 schreef BBQ-kip het volgende:
@ Enfermera:
Mooie spulletjes! Wat een hoop geld is het toch altijd he, maar ik kan er ook zo ontzettend blij van worden en da's toch ook wel fijn!
Ik heb trouwens ook Too Faced Shadow Insurance, dat tubetje, en die is perfect vind ik. Even een uitgave maar daar doe je ook een eeuwigheid mee
Je kunt poeder-liners trouwens ook " aanmaken" met wat TFSI, dan weet je zeker dat je retestrakke lijntje (of gesmudgde lijntje) de heeeeeeeeeeele dag op zijn plek blijft en zelfs nog lang daarna, tenzij je het eraf haalt
Ik ken het wel, is al heel oud, bij de schoonheidsspecialiste waar ik soms kwam verkochten ze dat, misschien is er bij jou in de buurt een schoonheidsspecialiste die het verkoopt?quote:Op zaterdag 12 februari 2011 23:18 schreef Leonoire het volgende:
Iemand gehoord van het merk Pupa?
Ik heb er een aantal dingetjes van gekregen voor mijn verjaardag en vind het érg fijn spul!
Ik kan het alleen nergens vinden in het dorpse stadje waar ik woon.
Ik heb een Diva mascara kit van ze en een smokey eye kit.
Goede pigmentvolle oogschaduw, lekker zachte maar goed houdende oogpotlood en een lekker vette mascara.
Iemand bekend?
ja leuk!quote:Op zaterdag 12 februari 2011 23:21 schreef Assiej het volgende:
Vandaag lang gewerkt en veel make-up gedaan, als jullie willen kan ik het resultaat showen als ik beelden binnen heb
Toen ik op de middelbare school zat (heel lang geleden) heb ik in Londen een potje oogschaduw gekocht van Pupa, heb ik nog heel lang mee gedaan.quote:Op zondag 13 februari 2011 00:00 schreef Leonoire het volgende:
Sooooow ik is langzaam.![]()
Ik had hun site al gevonden maar er niet aan gedacht bij de verkoop punten te kijken.
Het is al een oud merk zeg je? Leuk om te weten!
Als ik niet al 5 verschillende foundations hadquote:Op zondag 13 februari 2011 11:13 schreef SpaceInvaders het volgende:
Iemand interesse in
MAC studio fix FLUID in NW15 3x gebruikt
[ afbeelding ]
Hij is te donker voor me
In de winkel leek hij perfect maar nu lijkt het echt donker.quote:Op zondag 13 februari 2011 12:23 schreef Ooi86 het volgende:
[..]
Als ik niet al 5 verschillende foundations had, zou ik er zeker interesse in hebben...
edit: Als dit al te donker is voor je, ben ik erg benieuwd naar de kleur van je huid. Misschien lijkt het in bepaald licht te donker, maar is dat het toch meestal niet. Pics?
Ja precies. Het zou ook kunnen dat hij oxideert op je huid. Dan wordt hij ook donkerder. Misschien kan een primer je dan helpen.quote:Op zondag 13 februari 2011 12:25 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
In de winkel leek hij perfect maar nu lijkt het echt donker.
Zal m wel opsmeren en dan een foto maken, misschien ligt het aan mezelf
Ik heb idd nog geen primer! Is die van gosh goed qua prijs/kwaliteit of is er een webshop die ook fatsoenlijke primers verkoopt?quote:Op zondag 13 februari 2011 12:27 schreef Ooi86 het volgende:
[..]
Ja precies. Het zou ook kunnen dat hij oxideert op je huid. Dan wordt hij ook donkerder. Misschien kan een primer je dan helpen.
waarom haal je die van sephora nietquote:Op zondag 13 februari 2011 12:28 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Ik heb idd nog geen primer! Is die van gosh goed qua prijs/kwaliteit of is er een webshop die ook fatsoenlijke primers verkoopt?
die van miss helen was bij mij na niet zo heel lang compleet uitgedroogd en onbruikbaar gewordenquote:Op zondag 13 februari 2011 17:27 schreef Marloes het volgende:
Volgens mij is er een oogschaduw primer van catrice.. Ik heb van de hema, die is ook superfijn.
Tollquote:Op zondag 13 februari 2011 17:22 schreef DeltaCephei het volgende:
Assortimentsuitbreiding Essence: http://bit.ly/hWMGLc
Assortimentsuitbreiding Catrice:http://bit.ly/hhPPrV
Catrice blushes, lipsticks en foundation
Essence oogschaduw paletje
Suzanne wordt enorm hebberig hiervan.
Ben benieuwd wat je allemaal besteld hebtquote:Op zondag 13 februari 2011 20:11 schreef Diconnected het volgende:
E.l.f pakketje binnen gehadzal vandaag es foto's maken enzulks.
Ben benieuwdquote:Op zondag 13 februari 2011 20:11 schreef Diconnected het volgende:
E.l.f pakketje binnen gehadzal vandaag es foto's maken enzulks.
Sommige dingen wel, sommige niet... je moet net de goede producten te pakken hebbenquote:Op zondag 13 februari 2011 20:42 schreef shiNinG_staR het volgende:
Elf is toch best slechte make-up? Tenminste, dat begreep ik vaak uit reviews op beautyblogs.
Dat kan ik hier niet halen, moet ik per se naar denboschquote:Op zondag 13 februari 2011 13:11 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
waarom haal je die van sephora niet
Ik ken die niet in Utrecht, maar die in leidschendam is goed te doen. En hij zit wel in de V&D.quote:Op maandag 14 februari 2011 09:38 schreef Keroppi het volgende:
Iemand had het hier over Sephora Leidschendam. Als ik het zo op de site zie lijkt het een 'losse' vestiging te zijn en niet in een V&D. Maar hoe is dit filiaal? Groot of klein? Vergelijkbaar met de Sephora's in bijvoorbeeld Utrecht?
Zit voor m'n werk in Leiden/Voorschoten en was erg verbaasd dat er in Leiden geen zit, maar Leidschendam is ook redelijk dichtbij
Op je jukbeenderen in een horizontale lijn je blusher aanbrengen, daarmee maak je je gezicht optisch brederquote:Op maandag 14 februari 2011 21:40 schreef Lillyfield het volgende:
Heeft iemand tips of een filmpje om je gezicht ronder te laten lijken? Ik heb namelijk op youtube wel een aantal filmpjes bekeken over contouring, maar daar willen ze het gezicht allemaal smaller laten lijken door een donkerder poeder onder je jukbeenderen en de zijkant van je gezicht aan te brengen. Nu heb ik een enorm smal en lang gezicht (met een hoog voorhoofd) en nu in de winter ook wit.
Iemand die ideeën heeft waardoor een gezicht wat ronder lijkt??
Het lijkt me sterk dat het het omgekeerde is van je gezicht dunner te laten lijken want dan zou je en op je jukbeenderen en onder je jukbeenderen en de zijkant van je gezicht highlight krijgen en dat lijkt me wat veel van het goede...
Oeh, wanneer komt al dit moois?quote:Op zondag 13 februari 2011 17:22 schreef DeltaCephei het volgende:
Assortimentsuitbreiding Catrice:http://bit.ly/hhPPrV
Het is nog maar de vraag of het hier komt... Duitsland is altijd veel uitgebreiderquote:
Nou hequote:
Oeh, die is mooi! Hoe heet die kleur? En zitten er glitters in?quote:Op vrijdag 18 februari 2011 16:23 schreef Lief-visje het volgende:
Vanmiddag weer een goede blush gehaald van Chanel
[ afbeelding ]
De kleur heet Tweet Pink en er zitten glittertjes in maar het is niet zo dat je 1 glitterbol wordtquote:Op vrijdag 18 februari 2011 17:54 schreef Ooi86 het volgende:
[..]
Oeh, die is mooi! Hoe heet die kleur? En zitten er glitters in?
Meer een beetje shimmer dan denk ik? Ik hou zelf meer van hele lichte shimmer, satin of anders gewoon mat.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 18:37 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
De kleur heet Tweet Pink en er zitten glittertjes in maar het is niet zo dat je 1 glitterbol wordt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |