Dat laatste is idd het geval; Maar het is veel meer dan dat; als die lui hun ziel verkopen kunnen ze niet meer terug; de demonen en de vampieren moeten steeds meer gevoed worden, en de Illuminati krijgen daarbij voorrang.quote:Op zondag 23 januari 2011 16:50 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik ben wel bekend met die dingen ja. Maar laat 1 ding vooropstaan: pedofilie zelf heeft natuurlijk geen enkel effect. Het is het principe van zondigen dat slechts de deur openzet voor meer demonen en bezitneming.
[..]
Kennis is macht.quote:Wat is jouw hoop?
[..]
Je bedoelt alles bij God's genade ? Ok, maar het is een dynamisch proces.quote:Dat er veel staat te gebeuren ben ik met je eens, maar neit dat alles nog in onze eigen hand is.
Joepie, dit is wel heel erg vragen naar de bekende weg... Diep van binnen weet jij het antwoord op deze vraag.quote:Op zondag 23 januari 2011 17:30 schreef JoepiePoepie het volgende:
Bankfurt, ik heb het je al eerder gevraagd, maar helaas geen antwoord op gekregen:
Praat jij ook met jouw real life kennissen/vrienden/familie over je overtuigingen? Zo ja, wat vinden zij ervan en/of zitten daar ook mensen tussen die qua overtuigingen op 1 lijn zitten met jou en/of zitten er misschien ook mensen tussen die jij overtuigd hebt?
quote:Op zondag 23 januari 2011 18:09 schreef Hoppahoppa het volgende:
Joepie, dit is wel heel erg vragen naar de bekende weg... Diep van binnen weet jij het antwoord op deze vraag.
Wat Ali zegt komt meer overeen met wat Greber in z'n boek schrijft dan wat jij zegt over aliens. Ik zal wat meegaan in jouw alien-verhaal. Wat hebben de reptillians eraan om de aarde te controleren? Willen ze onze zieltjes?quote:Op zondag 23 januari 2011 15:00 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ali, Ali take it easy;ik verzin geen sprookjes.
ik was voornamelijk met Loppe in discussie over dit punt; omdat hij dat boek van Greber kent.
Als je het niet met hem eens bent, dan zou het goed kunnen dat je op BF zijn negeerlijst staat. Dat geldt namelijk wel voor mij en een aantal anderen. Het is nou eenmaal eenvoudiger een discussie uit de weg te gaan dan je eigen kennis in twijfel te trekken.quote:Op zondag 23 januari 2011 19:40 schreef Degodvader het volgende:
Bankfurt, blijf je me stelselmatig negeren?
Ja, ik heb al aangegeven dat Greber het niet over aliens had.quote:Op zondag 23 januari 2011 19:18 schreef Loppe het volgende:
[..]
Wat Ali zegt komt meer overeen met wat Greber in z'n boek schrijft dan wat jij zegt over aliens.
De aliens m.b.t. Het Hebreeuws waar ik het over heb zijn geen reptielen.quote:Ik zal wat meegaan in jouw alien-verhaal. Wat hebben de reptillians eraan om de aarde te controleren? Willen ze onze zieltjes?
Nee; het Hebreeuws was er al 5000 jaar voor Chr. in o.a. Egypte.quote:Op zondag 23 januari 2011 13:54 schreef Degodvader het volgende:
[..]
Als de Hebreeuwse taal op de aarde "gebracht" is dan zou er geen taal kunnen zijn waaruit het Hebreeuws is "geevolueerd". Helaas is het Hebreeuws een Noordwest-Semitische taal en komt het voort uit verschillende soorten spijkerschrift. Waarom zou een taal als het hebreeuws, na zijn "bekendmaking" weer teruggeleid worden naar het veel primitivere spijkerschrift? Hiermee kun je dus stellen dat de tijdsspanne die jij geeft niet klopt. Hebreeuws kwam veel later, als evolutie uit verschillende spijkerschriften en in de familie van de Noordwest-Semitische talen.
Zie je wat ik bedoel?quote:Op zondag 23 januari 2011 19:40 schreef Degodvader het volgende:
Bankfurt, blijf je me stelselmatig negeren?
Gelukkig, je negeert me niet.quote:Op zondag 23 januari 2011 20:26 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Nee; het Hebreeuws was er al 5000 jaar voor Chr. in o.a. Egypte.
Daar zijn wel bewijzen voor.
Het Hebreeuws heeft zich later wel gemengd met andere talen in het Midden-Oosten, wat jouw connectie verklaart.
Aliens van Sirius A? Dat stelsel is veel te jong voor complex leven joh. Maar 200-300 miljoen jaar oud.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 22:02 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Het Hebreeuws is de geheime taal van de Hebreeuwen en Egypte geweest, en het is de taal van de aliens van Sirius A. Zij brachten dit op de aarde, op zijn laatst zo'n 15.000-25.000 jaar geleden.
Het heeft tal van toepassingen in de esoterie, en het is verwand aan de Kabbala. Bovendien is het de hoogste spirituele taal in het universum;
Dit laatste is door diverse serieuze wetenschappers bewezen.
Wat een arrogantie weer, en idd een berg onzin. De talen van het universum zijn onbekend, dus een serieuse wetenschapper doet daar geen uitspraken over.quote:Op zondag 23 januari 2011 14:53 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ik zeg maar niets hier.
[..]
Nee.
[..]
Het bewijs is wiskundig.
99% van de huidige "moderne" wetenschappers kunnen geen wiskunding bewijs meer eens lezen, interpreteren, laat staan begrijpen.
Om de Kabbala en het Hebreeuws in hun samenhang een beetje te kunnen begrijpen dien je je eerst minstens 10 tot 20 jaar degelijk te verdiepen in de esoterie, religie, logica en filosofie; en dit is dan nog maar het begin; dan pas komt de wiskunde en de algebra aan de orde.
Het heeft dus geen enkele zin om op zo'n forum als deze ook maar iets er van te vermelden omdat men er toch geen biet van snapt.
Goed argument.quote:Op zondag 23 januari 2011 23:55 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Aliens van Sirius A? Dat stelsel is veel te jong voor complex leven joh. Maar 200-300 miljoen jaar oud.
Nee joh, dat wil de Illuminati je laten geloven.... Ze zijn ook de wetenschap geïnfiltreerd.... (ik denk, ik kop hem maar in, anders doet iemand anders het....)quote:Op zondag 23 januari 2011 23:55 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Aliens van Sirius A? Dat stelsel is veel te jong voor complex leven joh. Maar 200-300 miljoen jaar oud.
Hoezo ?quote:
Wat een drogreden zeg.....quote:Op maandag 24 januari 2011 11:55 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Hoezo ?
Waarom is DIT een argument ?
Frankrijk bestaat nog geen 2000 jaar, maar toch bestaan er echt Fransen die ook Nederland komen bezoeken.
Mag je me eens uitleggen Bill_E (of ATuinhek).
Al het leven in Frankrijk heeft zich niet in de laatste 2000 jaar vanuit het niets ontwikkeldquote:Op maandag 24 januari 2011 11:55 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Hoezo ?
Waarom is DIT een argument ?
Frankrijk bestaat nog geen 2000 jaar, maar toch bestaan er echt Fransen die ook Nederland komen bezoeken.
Mag je me eens uitleggen Bill_E (of ATuinhek).
Nopequote:Op maandag 24 januari 2011 11:58 schreef Bill_E het volgende:
[..]
Wat een drogreden zeg.....
De opmerking is gericht op evolutie. Het land Frankrijk bestaat niet zo lang, de locatie is al erg lang aanwezig.
Evolutie binnen 200-300 miljoen jaar is niet mogelijk. De planeten zijn nog aan het " settelen" leven buiten bacterieel nivo is onwaarschijnlijk. Laat staan intelligent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |