Mijnes!quote:
En op een gegeven moment weet je dat hij niet zomaar weggaat en gewoon bij je blijft. Tot die tijd moet je je dat maar goed voorhouden.quote:Op woensdag 19 januari 2011 23:05 schreef DevilsAndDust het volgende:
Aard van het beestje, denk ik...
Ik geloof dat al mn studiegenootjes ook gaan, gezelligheid, dus ik ga wel. En ben ook wel tegen het met terugwerkende kracht invoeren, geen ruimte voor uitzonderingen laten en het afschaffen van de master stufi. Verder ben ik eigenlijk ongelooflijk gematigdquote:Op woensdag 19 januari 2011 20:07 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
ja richting Den Haag wel waarschijnlijk ja, denk dat het wel meevalt als je uit Den Haag wilt vertrekkenals je tenminste niet wacht tot de demonstratie afgelopen is en alle studenten weer naar huis gaan!
gaan er hier eigenlijk nog mensen demonstreren?
dat probleem heb ik ook vaak. Heel irritant. Succes morgen ochtendquote:Op donderdag 20 januari 2011 01:03 schreef Chicolate het volgende:
Ik moet morgen om 7 uur opstaan maar geen zin om te gaan slapen. Lekker slim.
Ja, van 23:30 - 02:55 ongeveerquote:Op donderdag 20 januari 2011 05:47 schreef DevilsAndDust het volgende:
XM, lieverd, heb je wel een beetje geslapen?
*spijt*quote:Op donderdag 20 januari 2011 01:10 schreef progje het volgende:
[..]
dat probleem heb ik ook vaak. Heel irritant. Succes morgen ochtend
Yoghurt? Croissantjes en aardbeitjes!quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:13 schreef Merel het volgende:
Jaaaa V1z0R, ik moet dus ergens vandaag tussen alle drukte door nog yoghurt en koffie enzo gaan halen. Stress!
Waarom? Ben je onder Dries geëindigd?quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:16 schreef Viking84 het volgende:
Goeiemorgen.
Ik ga vandaag syllogismen en cijferreeksen oefenen. Oh joy. Eerst maar even ontbijten en douchen
.
Ik zie het probleem niet!quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:17 schreef Merel het volgende:
Niks croissantjes! Straks raakt ie eraan gewend
Ik weet niet wat Dries heeft gescoord, maar m'n eigen score viel me tegen (maar goed, ik was niet fit, heb soms niet goed gelezen, met vragen over ruimtelijk inzicht kan ik niks en ik heb geweigerd te gokken, want dat zegt niks over mijn IQ, vind ik. Dus had ik best veel vraagtekens). En op mijn test van woensdag verwacht ik ook syllogismen te zullen krijgen, want ik moet logisch kunnen redeneren. Bovendien vind ik het best als ik één of ander natuurkundig dingetje niet snap, maar syllogismen, móet en zál ik onder de knie krijgenquote:Op donderdag 20 januari 2011 09:17 schreef conleche het volgende:
[..]
Waarom? Ben je onder Dries geëindigd?
Yoghurt, om de voorraden weer aan te sterken!quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:13 schreef Merel het volgende:
Jaaaa V1z0R, ik moet dus ergens vandaag tussen alle drukte door nog yoghurt en koffie enzo gaan halen. Stress!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar we gaan zaterdagochtend naar de dierentuinDus kijk dan wel hoe of wat.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
quote:Op donderdag 20 januari 2011 09:28 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Yoghurt, om de voorraden weer aan te sterken!![]()
Met pashokmeisje gaat goed! (tenminste naar mijn idee)
Mwehehe, vrouwenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar we gaan zaterdagochtend naar de dierentuinDus kijk dan wel hoe of wat.
.
Volgens mij ben ik stiekem een man in een vrouwenlichaam.
Niet meer actief op Fok!
quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:05 schreef Perruche het volgende:
Ik heb echt een hekel aan het woord brambozen![]()
Ja, ik moet niet teveel eten anders groei ik dichtquote:Verder goed lijstje, misschien beetje weinig... Ik zou er niet op overleven geloof ik
beetje weinig dacht ik zo. Gooi er nog maar een boterham of 2 bij in!quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:03 schreef Viking84 het volgende:
Lijstje:
O: twee boterhammen met twee gekookte eitjes
T: mango
L: yoghurt met brambozen
T: twee sinaasappels
D: pasta met groente (paprika, courgette, champignons)
Verder thee tussendoor.
Best een net lijstje dacht ik zo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:14 schreef V1z0R het volgende:
Ahw Vik![]()
Slaat het puur op je werksituatie of alles in het geheel?Welke droom bedoel je? Die van gisteren? (over degene die niet op m'n feestje kwam? Ik vind het trouwens maar irritant om daar weer over te dromen. Word ik weemoedig vanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.)
Het slaat op mijn werksituatie ja. Ik maak me geen zorgen, dat is het niet, maar er gaat wel heel veel om in mijn hoofd.Niet meer actief op Fok!
Yup. Vond de situaties wel overeenkomen door de onzekerheid in beide gevallen.quote:Op donderdag 20 januari 2011 10:17 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Welke droom bedoel je? Die van gisteren? (over degene die niet op m'n feestje kwam? Ik vind het trouwens maar irritant om daar weer over te dromen. Word ik weemoedig van)
Het slaat op mijn werksituatie ja. Ik maak me geen zorgen, dat is het niet, maar er gaat wel heel veel om in mijn hoofd.
Huh, wat? Brambozen is gewoon een samentrekking van bramen en frambozenquote:
Kortom, jaquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:28 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Huh, wat? Brambozen is gewoon een samentrekking van bramen en frambozen.
Het is geen kruìsing, maar een mix. Niet hetzelfde dus en de naam brambozen niet gerechtvaardigdquote:
Ohquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:42 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Het is geen kruìsing, maar een mix. Niet hetzelfde dus en de naam brambozen niet gerechtvaardigd
Had dus een bramboos kunnen wezen, gemiste kans zeg ik!quote:Uit een kruising tussen braam en framboos ontstond in 1962 in Schotland (Instituut voor Fruitteeltonderzoek) de naar de Schotse rivier de Tay genoemde Taybes
Ik was ook niet van plan om programmeur te worden eigenlijkquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:34 schreef V1z0R het volgende:
Vik, jij zult nooit programmeur kunnen worden
En trucjes zijn er niet voor volgens mij, gewoon bekijken welke beweringen elkaar opheffen of tegenspreken...
Oh, en als de bewering met 'sommige' begint terwijl de bewering met alle ook juist is, is deze juist
Meelezer komt uit de kast!quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:49 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Alle muzikanten zijn lafaards
Kees is muzikant
Conclusie: Kees is een lafaard.
Maar dan krijg je deze:
Geen schoorsteenveger is iemand met schone handen
Sommige schoorsteenvegers zijn mensen met hoeden
Conclusie is één van deze:
a. Sommige mensen met hoeden zijn schoorsteenvegers
b. Sommige schoorsteenvegers hebben geen hoed
c. Sommige mensen met hoeden hebben geen schone handen
d. Sommige mensen met schone handen zijn mensen met hoeden
En nu weet en snap ik de oplossing inmiddels wel, maar ik ben wel de hele tijd de zinnen aan het herschrijven in mijn hoofd en dat hoeft niet denk ik ('Schoorsteenvegers hebben geen schone handen' / 'Schoorsteenvegers hebben vieze handen'). Het kost ook gewoon teveel tijd allemaal.
Ja die cirkels zijn dus de Venn-diagrammenquote:Op donderdag 20 januari 2011 11:51 schreef Klare het volgende:
[..]
Meelezer komt uit de kast!
Er bestaan wel trucjes voor om het te leren. Ik weet dat ze met cirkels werken en dan kijken waar de overlop zit. Je zou even een boekje over assements moeten lezen, daar staat het zeker in. Bij Volkskrant heeft een hele goede maar googlelen levert ook vast wat op. Succes! (En het was me niet helemaal duidelijk of het echt om een iq-test ging maar daarvan bestaan speciale versies over dove/slechtenhorende mensen.)
Nada, maar het schijnt dat ze een terugkerend onderdeel vormen op analytische tests en aangezien veel bedrijven tegenwoordig potentiële nieuwe werknemers testen, is het nooit een slecht plan om ermee te oefenen.quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat een gezeik zeg, die syllogismen. Wat heb je er aan in het dagelijkse leven?
Haha, moet je eens lezen dan wat ik nog meer heb:quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
En wat zal mij het interesseren of mijn schoorsteenveger een hoed op heeft of niet.
Die laatste opmerking was vriendelijk bedoelt. Ik kwam pas een heel artikel hierover tegen dat ze deze test nu ontwikkeld hebben omdat dove/ slechthorende mensen op een andere manier leren/waarnemen dan horenden.quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:53 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja die cirkels zijn dus de Venn-diagrammen.
En wat bedoel je met die laatste opmerking? Ik heb geen speciale versie van een IQ-tes nodig hoor, omdat ik slechthorend ben.
quote:
Omdat het antwoord iets over beide zinnen moet zeggen en in antwoord b komen de schone handen niet voor. Denk ik.quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:57 schreef MevrouwPuff het volgende:
shit ik zou voor b zijn gegaan
uitleg graag
Hey, goeie opmerking, die was ik weer even vergeten. Er is inderdaad een zogenaamde middenterm die in beide uitspraken moet voorkomen.quote:Op donderdag 20 januari 2011 12:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Omdat het antwoord iets over beide zinnen moet zeggen en in antwoord b komen de schone handen niet voor. Denk ik.
Neequote:Op donderdag 20 januari 2011 11:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
En sommige bukkelpups zijn geen triangels. Ofzo.
Nou, fuck de pukkelbips dan maar!quote:
Ja, maar ik meen het hoor: dat scheelt wel weer enormquote:
Ooooh!quote:Op donderdag 20 januari 2011 12:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Omdat het antwoord iets over beide zinnen moet zeggen en in antwoord b komen de schone handen niet voor. Denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |