Bronquote:NIJMEGEN Binnenkort zal café T het huidige café op het perron van het centraal station in Nijmegen verdwijnen. Volgens bronnen bij ANS-Online is de NS in gesprek met het Amerikaanse bedrijf Starbucks. Het is nog niet zeker op welke termijn de vestiging in Nijmegen zal komen, Arnhem wil ook graag een Starbucks vestiging op het centraal station. De NS zou niet alleen in gesprek zijn met Starbucks, dus voorlopig nog even afwachten.
Done!quote:Op woensdag 19 januari 2011 16:53 schreef Spro het volgende:
Vergeet Starbucks op Amsterdam Sloterdijk niet in je OP erbij te zetten, zijn alweer een tijdje open...
quote:Op woensdag 19 januari 2011 17:42 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
Ik moest lachen om dat onderste plaatje.
Nog één in Amsterdam? En Rotterdam dan?quote:Op donderdag 27 januari 2011 07:54 schreef Felixa het volgende:
In de Metro en Sp!ts stond vanmorgen dat er naast de vestiging die al gepland staat voor opening deze lente in de binnenstad van Amsterdam, er van de zomer nog eentje komt.
Op het nieuwe CSquote:Op donderdag 27 januari 2011 18:03 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nog één in Amsterdam? En Rotterdam dan?
Jaaaaaaaaaaaaaaa.quote:Op donderdag 24 februari 2011 17:47 schreef Tøm het volgende:
Klopt het dat Utrecht Centraal een tweede Starbucks krijgt naast de Burger King?
Naast de Burger Kingquote:Op donderdag 24 februari 2011 20:49 schreef Snoepje5 het volgende:
WAar in utrecht zit starbucks& tot hoelaat is die open dan?
wat een totale waanzin..quote:Op donderdag 24 februari 2011 17:47 schreef Tøm het volgende:
Klopt het dat Utrecht Centraal een tweede Starbucks krijgt naast de Burger King?
u serial ?quote:Op donderdag 24 februari 2011 23:06 schreef Shogo het volgende:
Was wel leuk voor een keertje. Koffie was lekker maar dat was het dan ook wel.
Oh en mensen die daar met hun macbook's gaan zitten "werken" dat is echt
Komt in het nieuwe stationsgebouw.quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:03 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nog één in Amsterdam? En Rotterdam dan?
Alleen die broodjes zijn verschrikkelijkquote:Op donderdag 24 februari 2011 22:49 schreef shadowflash het volgende:
Jeuuuj zo speciaaal ook allemaal![]()
Dat mensen nog niet doorhebben dat er hier in Nederland zoiets is als een DE koffiewinkel.
Tevens met fucking relaxte stoelen.
Maar daar tegenover zit toch ook een SB.quote:Op donderdag 24 februari 2011 17:47 schreef Tøm het volgende:
Klopt het dat Utrecht Centraal een tweede Starbucks krijgt naast de Burger King?
Kutemoquote:Op vrijdag 25 februari 2011 11:45 schreef Maraca het volgende:
[..]
Alleen die broodjes zijn verschrikkelijkJe zit je rot te snijden
Ja. Zit er ook eentje aan de kant als je richting de Jaarbeurs loopt. Die zit schuin tegenover de Swirl.quote:Op vrijdag 25 februari 2011 16:40 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Maar daar tegenover zit toch ook een SB.
Open?quote:Op dinsdag 8 maart 2011 14:27 schreef Blaxje het volgende:
Nieuwe filiaal naast de BK is nu geopend. Reden voor plaatsing van een tweede Starbucks op Utrecht Centraal is meer zitplaatsen.
Vind je het heel gek als het nog in verbouwing is...quote:Op dinsdag 8 maart 2011 21:43 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
Gewoon een tweede Starbucks op één en hetzelfde station (Utrecht CS) en nog geen enkel filiaal op Rotterdam CS.Ik vind het schandalig!
Omdat Rotterdam CS nog in de verbouwing is. De Starbucks die in het nieuwe station gaat komen zal groter worden dan die twee van Utrecht bij elkaar. Maak je niet dik joh.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 21:43 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
Gewoon een tweede Starbucks op één en hetzelfde station (Utrecht CS) en nog geen enkel filiaal op Rotterdam CS.Ik vind het schandalig!
NOOOOOOOO!!!quote:Op dinsdag 8 maart 2011 22:31 schreef stef040 het volgende:
Eindhoven krijgt binnenkort ook een Starbucks op het station!
Je hoeft er niet naar binnen hoor.quote:Op dinsdag 8 maart 2011 22:48 schreef ad0rable het volgende:
[..]
NOOOOOOOO!!!
zo'n tyfus hekel aan de starbucks. veel te duur en niet te drinken. mens en die denken dat ze gaaf zijn in de starbucks zijn nog wel het ergst.
Weet ik wel, maar ben graag ongeduldig!quote:Op dinsdag 8 maart 2011 22:33 schreef o.us het volgende:
[..]
Omdat Rotterdam CS nog in de verbouwing is. De Starbucks die in het nieuwe station gaat komen zal groter worden dan die twee van Utrecht bij elkaar. Maak je niet dik joh.
Nee joh, vanilla latte!quote:Op woensdag 9 maart 2011 08:44 schreef Olle. het volgende:
Deze zomer tijdens mijn USA trip mogen genieten van de vele starbucks die zich daar bevinden.
Wat een geweldige zaak is dat, en most important wat een geweldige koffie!
caramel latte for the win!
kan me ontzettend goed voorstellen dat die goed is!quote:
Ja, maar de kaart wil ook nog weleens verschillen per land. Hier staat vanilla latte "standaard" op de kaart, maar in Londen bijvoorbeeld weer niet. Alhoewel ze het op verzoek dan nog wel steeds maken natuurlijk.quote:Op woensdag 9 maart 2011 15:32 schreef Olle. het volgende:
[..]
kan me ontzettend goed voorstellen dat die goed is!
De Americano wat vind je daarvan dan?
Logisch, dat is veel hipper dan zwarte filterkoffie.quote:Op woensdag 9 maart 2011 15:34 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
[..]
Americano is toch gewoon die grote, zwarte (filter)koffie? Die neem ik niet zo gauw, als ik voor zwart ga, neem ik meestal een double shot espresso.
Kan ook op een terrasje op de Neude of de Oudegracht, zit je tenminste nog in het zonnetje. Ipv overdekt op Utrecht CSquote:Op woensdag 9 maart 2011 00:43 schreef mafkees01 het volgende:
Vind starbucks wel chill. Je kan lekker naar mensen kijken onder het genot van een bakkie koffie.. Geen probleemDoe ik graag!
Is dat zo? Ik drink het omdat ik het lekker vind, niet omdat het hip is.quote:Op woensdag 9 maart 2011 15:38 schreef n0ir het volgende:
[..]
Logisch, dat is veel hipper dan zwarte filterkoffie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |