Want? Enlighten me.quote:Op maandag 17 januari 2011 14:54 schreef Flammie het volgende:
[..]
...... Je hebt het echt duidelijk niet begrepen
Het kan anders best zo zijn dat die oude man een PUA NLP techniek gebruikt heeft hoor of dat hij haar in zwijm heeft laten vallen door zijn jarenlange ervaringquote:Op maandag 17 januari 2011 15:03 schreef Taartjeh het volgende:
[..]
Haha als je het zo bekijkt heb je wel gelijk opzicht hebben veel vrouwen het dan wel goed voor elkaar.
Als je een oude man met een mooie jonge vrouw in de stad ziet lopen dan moet je toch ook wel zeker weten dat hier wat achter zit tenminste als je dit niet ziet ben je niet snugger.
Veel oude mannen denken echt dat jongen vrouwen enigzins iets zien in een oude vent. Het is gewoon hun geld wat het leven van deze vrouwen stukke plezieriger maakt![]()
Dus dit verklaart maar weer dat er genoeg mannen zijn die ook pschyisch te misbruiken zijn.
Ik ga stuk hier, je moet cabaret gaan doen man !quote:Op maandag 17 januari 2011 15:01 schreef Flammie het volgende:
[..]
Omdat hij zelf het punt finaal voorbijschiet in zijn quest voor online jonkvrouwen?Hij vertoont klassiek paargedrag online en neemt de meisjes iets te veel in bescherming mijns inziens.
Het is dan ook duidelijk waar deze internet white knight (maagd) op uit is
Dat kan ook en daarvoor hoef je niet knap te zijn. Snap je waar ik heen ga?quote:Op maandag 17 januari 2011 15:07 schreef Kluts het volgende:
Dat vrouwen misschien op andere dingen als humor, charme, welbespraakt, beschaafd en intelligent zijn aantrekkelijk in een man zouden kunnen vinden is natuurlijk een belachelijk idee.
Dank u.quote:Op maandag 17 januari 2011 15:09 schreef Flammie het volgende:
Hier zijn nog wat interessante linkjes:
http://en.wikipedia.org/wiki/Forer_effect
http://en.wikipedia.org/wiki/Automaticity (belangrijk voor openers in pua)
http://www.guardian.co.uk/science/2007/nov/07/1
http://www.bradley.edu/ac(...)09-DarkTriad-STM.pdf
Gaverdamme!quote:Op maandag 17 januari 2011 14:57 schreef Flammie het volgende:
[..]
Wat heb ik met Michielos te maken dan? Ik ben zelf wat dikker maar ik doe wel wat aan mijn uiterlijk. Zo heb ik een tribal tattoo in mijn nek (wat de vrouwen stoer vinden) en piercings in mijn gezicht maar het maakt echt niet uit dat ik dik ben aangezien ik veel meiden neuk
Maar dan ga je het pad op van de lange dates met diepe gesprekken en leuke dingen doen en meeslepende gevoelens tonen. Geen ruimte dus om snel sletjes te neuken.quote:Op maandag 17 januari 2011 15:07 schreef Kluts het volgende:
Dat vrouwen misschien op andere dingen als humor, charme, welbespraakt, beschaafd en intelligent zijn aantrekkelijk in een man zouden kunnen vinden is natuurlijk een belachelijk idee.
Wat ben jij een trieste debiel echtquote:Op maandag 17 januari 2011 15:11 schreef Taartjeh het volgende:
[..]
Gaverdamme!
Dikke mensen![]()
Tribal tattoos![]()
Piercings in het gezicht bij mannen![]()
Nee voor mij ben je al afgekeurd.
Jij bewijst zelf dat ' im a dancer zich een lekker kerol kan maken'
Fixedquote:Op maandag 17 januari 2011 15:07 schreef Kluts het volgende:
Dat vrouwen misschien op andere dingen als humor geld, charme status, welbespraakt auto, beschaafd CC en intelligent nog meer geld zijn aantrekkelijk in een man zouden kunnen vinden is natuurlijk een belachelijk idee.
Snap JIJ waar IK heen ga? Dat dat niet te maken heeft met psychologische trucjes, maar met eigenschappen. Eigenschappen die je op lange termijn misschien pas ontdekt.quote:Op maandag 17 januari 2011 15:09 schreef Flammie het volgende:
[..]
Dat kan ook en daarvoor hoef je niet knap te zijn. Snap je waar ik heen ga?
Je kunt die zaken toch ook perfect bij flirten aantonen? Althans, als je flirt wil je niet overkomen als een dumbass, of is dit een dom idee?quote:Op maandag 17 januari 2011 15:11 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Maar dan ga je het pad op van de lange dates met diepe gesprekken en leuke dingen doen en meeslepende gevoelens tonen. Geen ruimte dus om snel sletjes te neuken.
Er zijn verschillende soorten vrouwen. Vrouwen die er zo over denken, en vrouwen die meer zoeken dan een vent die patst met zijn status en spullen.quote:
Wetenschappelijk onderzoek wijst anders uit, de vrouw die jij graag zou willen zijn is dé uitzondering...quote:Op maandag 17 januari 2011 15:13 schreef Kluts het volgende:
[..]
Er zijn verschillende soorten vrouwen. Vrouwen die er zo over denken, en vrouwen die meer zoeken dan een vent die patst met zijn status en spullen.
Nou, nou. Nog steeds geen wetenschappelijke onderzoeken die jouw stelling beamen.quote:Op maandag 17 januari 2011 15:09 schreef Flammie het volgende:
Hier zijn nog wat interessante linkjes:
http://en.wikipedia.org/wiki/Forer_effect
http://en.wikipedia.org/wiki/Automaticity (belangrijk voor openers in pua)
http://www.guardian.co.uk/science/2007/nov/07/1
http://www.bradley.edu/ac(...)09-DarkTriad-STM.pdf
Nee, er is 1 type vrouw, en die valt ALTIJD voor iemand die de wetenschappelijk bewezen PUA-methodes van ''Mystery'' gebruikt, aldus Flammie.quote:Op maandag 17 januari 2011 15:13 schreef Kluts het volgende:
[..]
Er zijn verschillende soorten vrouwen. Vrouwen die er zo over denken, en vrouwen die meer zoeken dan een vent die patst met zijn status en spullen.
Maar vrouwen moeten wel. Ik ken gewoon geen sane vrouw die iets met een arme loser zou willen. Natuurlijk zoek je voor materialistische zaken in een man. Als hij daarnaast ook leuk uitziet, welbespraakt is e.d. is het gewoon kat in het bakkie.quote:Op maandag 17 januari 2011 15:14 schreef De_Rikster het volgende:
[..]
Wetenschappelijk onderzoek wijst anders uit, de vrouw die jij graag zou willen zijn is dé uitzondering...
Nee het is gewoon interessant doorlees materiaal dat er wel wat mee te maken heeftquote:Op maandag 17 januari 2011 15:14 schreef Techno het volgende:
[..]
Nou, nou. Nog steeds geen wetenschappelijke onderzoeken die jouw stelling beamen.
Tot dus ver blijf je in gebreke...quote:Op maandag 17 januari 2011 15:14 schreef De_Rikster het volgende:
Wetenschappelijk onderzoek wijst anders uit,
Ah, en dus is het een feit, omdat jij die vrouwen niet kent ?quote:Op maandag 17 januari 2011 15:15 schreef Michielos het volgende:
[..]
Maar vrouwen moeten wel. Ik ken gewoon geen sane vrouw die iets met een arme loser zou willen. Natuurlijk zoek je voor materialistische zaken in een man. Als hij daarnaast ook leuk uitziet, welbespraakt is e.d. is het gewoon kat in het bakkie.
En zo is er ook 1 type man die nooit het bed zal delen met een vrouw die minder weegt dan 135 kg, en die het toch stug blijft proberen op fok,nl door de jonkvrouwen in bescherming te nemen tegen de ekte baasch Flammie, het is de eeuwige maagd; PBATEMAN1978!!quote:Op maandag 17 januari 2011 15:14 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Nee, er is 1 type vrouw, en die valt ALTIJD voor iemand die de wetenschappelijk bewezen PUA-methodes van ''Mystery'' gebruikt, aldus Flammie.
Dat heeft hij toch helemaal niet nodig.quote:Op maandag 17 januari 2011 15:17 schreef Flammie het volgende:
[..]
En zo is er ook 1 type man die nooit het bed zal delen met een vrouw die minder weegt dan 135 kg, en die het toch stug blijft proberen op fok,nl door de jonkvrouwen in bescherming te nemen tegen de ekte baasch Flammie, het is de eeuwige maagd; PBATEMAN1978!!
Je moet jezelf wel heel erg aanpassen om succes te hebben bij de bitches ben ik bang en ik denk dan ook dat PUA wel iets voor jou is
Correctie. Een éckte baas heeft uberhaupt geen PUA-technieken nodig. Een éckte baas heeft ze voor het uitzoeken.quote:Op maandag 17 januari 2011 15:17 schreef Flammie het volgende:
En zo is er ook 1 type man die nooit het bed zal delen met een vrouw die minder weegt dan 135 kg, en die het toch stug blijft proberen op fok,nl door de jonkvrouwen in bescherming te nemen tegen de ekte baasch Flammie, het is de eeuwige maagd; PBATEMAN1978!!
Je moet jezelf wel heel erg aanpassen om succes te hebben bij de bitches ben ik bang en ik denk dan ook dat PUA wel iets voor jou is
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |