ik zou hier het antwoord echt niet op weten.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 09:15 schreef ScarFace- het volgende:
Leuk voor je Sylvana.
Individuele gesprekken zijn altijd goed![]()
Mag je als je een recept herhaalt bij de HA assistente eigenlijk vragen om een groter aantal?
Idd, vaak vinden ze het gevaarlijk om heel veel mee te geven.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 14:15 schreef Tegan het volgende:
Er is dacht ik een regeling dat je niet zoveel in huis mag hebben waar je zelfmoord mee kan plegen. Vandaar dat je misschien heel weinig voorgeschreven kreeg. Vind geen bron helaas, maar mijn zus is arts.
Van 1 medicijn (2mg per dag) krijg ik ongeveer voor 3 maanden mee per keer. Dat is toch 90 pilletjes,..quote:Op zaterdag 22 januari 2011 13:15 schreef Sylvana het volgende:
Ik krijg voor 1 maand mee, maar zou niet weten of je meer mag meenemen als je het vraagt. Zou ik idd gewoon even bij de apotheek ofzo navragen
Als je vergevorderde plannen hebt voor zelfmoord, kun je de medicatie ook gewoon opsparen door ze niet in te nemen en uit te rekenen wanneer ze op zouden zijn en dan alles in 1 keer innemen.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 14:15 schreef Tegan het volgende:
Er is dacht ik een regeling dat je niet zoveel in huis mag hebben waar je zelfmoord mee kan plegen. Vandaar dat je misschien heel weinig voorgeschreven kreeg. Vind geen bron helaas, maar mijn zus is arts.
Klopt. Maar dit is gewoon een afspraak om sowieso niet teveel mee te geven. Als je het echt wilt kan het altijd natuurlijk. Geldt voor alles.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:19 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Als je vergevorderde plannen hebt voor zelfmoord, kun je de medicatie ook gewoon opsparen door ze niet in te nemen en uit te rekenen wanneer ze op zouden zijn en dan alles in 1 keer innemen.
Kan geen arts echt controleren.
dat is maar goed ookquote:Op zaterdag 22 januari 2011 16:20 schreef ScarFace- het volgende:
Ik ben niet van plan zelfmoord te plegen voor alle duidelijkheid!
hmmm..dit "verhaal" is enerzijds zeer positief maar anderzijds kan het ook weer negatief zijn.quote:Op zaterdag 22 januari 2011 19:59 schreef totaalmalloot het volgende:
geweldig hoe jullie elkaar weten te steunen hier. iedereen die het moeilijk heeft, heel veel sterkte, en alles komt vast en zeker goed ;-) !
ik leef zelf al een aantal jaar in een soort van 'roes'. heb eigenlijk geen idee waar ik met me leven heen wil, en zoek enorm veel afleiding op om maar 'bezig' te blijven, want als ik er over na ga denken gaat het helemaal mis. Ik heb me de afgelopen maanden echter stuk gewerkt, volg een voltijd hbo studie, en werk daarnaast ook nog is 3 dagen per week als designer, dat gaat goed in de zin van dat ik alles op school haal, en op me werk dik tevreden met me zijn, maar dit alles geeft me weinig tot geen voldoening. Nu ben ik deze periode ook nog is aan het verhuizen, wat het al helemaal dol maakt.
Ik heb de week voor oud en nieuw kennis gemaakt met xtc, dat gaf me op dat moment wel zo'n bizar voldaan gevoel, het leek alsof ik vond waar ik altijd naar had gezocht. een soort van totale tevredenheid, niet te beschrijven. Ik heb het na deze keer nogmaals gebruikt, en dit gevoel was wederom geweldig. Nu ben ik natuurlijk niet achterlijk, en ben ook niet van plan hier mee door te gaan, maar ik zit er momenteel helemaal doorheen.
Het lijkt alsof ik de afgelopen weken niet bewust heb meegemaakt, en voel me zo slap als het maar kan. Ik moet dingen zien te veranderen, maar ik heb geen idee waar te beginnen.
Dat is mooi Sylvanaquote:Op dinsdag 25 januari 2011 20:41 schreef Sylvana het volgende:
Ik heb vandaag mijn eerste individuele sessie gehad bij de psycholoog en het was echt fijnNu het individueel is, is er tijd genoeg om dieper op bepaalde zaken in te gaan en te zoeken naar achterliggende oorzaken en gedachten. Bij de depressiegroep is daar niet echt tijd voor en blijft het vaak erg algemeen. Nu kunnen we echt goed op een situatie ingaan en naar de oorzaak te kijken. We hebben afgesproken dat ik zolang ik ook nog de depressiegroep heb 1x in de 2 weken individueel gesprek heb. Daarna moeten we even kijken of dat zo blijft of dat het 1x in de week ofzo wordt.
Maar klikte iig wel met de psych, ze had me al snel door hoe het bij mij zit qua gedachten etc en was gewoon een erg fijn gesprek
Combinatie van (anti)depressie en mdma is dan ook echt not done..quote:Op zaterdag 22 januari 2011 23:53 schreef cafpow het volgende:
[..]
hmmm..dit "verhaal" is enerzijds zeer positief maar anderzijds kan het ook weer negatief zijn.
Het is positief dat je dingen wilt aanpakken en het niet weten waar tja dat gebeurd zo vaak..want alles lijkt in het leven een soort kettingreactie en je moet altijd het begin pakken wil je het goed voor elkaar krijgen.
Dus succes ermee.
En met die XTC pas op, ik heb iets soortgelijks meegemaakt heel erg lang geleden, en dat was heel stom van me. Ik had zoiets van ik doseer het allemaal en ga niet teveel meedoen..maar ondanks dat ging het toch mis.
Dus pas er aub. mee op.
Verder, tja iedereen hier is welkom..dus hopelijk kunnen wij jou ook steunen daar waar nodig
Stress is nooit fijn. Heb er ook 2.5 jaar geleden behoorlijk last van gehad. En hopelijk wordt je morgen wel te woord gestaan door die mevrouw. Nooit leuk als je niet wordt teruggebeld, terwijl dat wel beloofd is.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:44 schreef cafpow het volgende:
@ sylvana, heerlijk zo'n individueel gesprek. En fijn dat het klikte met je gesprekspartner.
@ iedereen hoop dat het goed gaat.
Hier begint de stress langzaam aan te komen zetten vanwege de reis. Ondertussen moet ik een vrouw van zosawe zien te bereiken en g amorgen voor de 3e keer bellen, omdat ze vandaag in gesprek was en zou terugbellen en niks gehoord. Dus morgen maar weer bellen en ik wordt daar echt zo doodziek van.
Ondertussen val ik gemiddel rond een uur of 2-4 in slaap en ben dus pas rond 12 uur overdag weer wakker..waardoor ik in tijdnood kom.
Maar ik kom, er wel, nog even uithouden en dan kan ik een maandje al die bureaucratie even van me af gooien.
tja, dat klopt. En morgen bel ik voor de derde keer. Maar als ze dan weer zeggen dat ik wordt teruggebeld en ik die dag niet wordt teruggebeld, dan ga ik daar de volgende dag gewoon maar voor de deur staan, want anders krijg ik het nooit voorelkaar voor vrijdagquote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:57 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Stress is nooit fijn. Heb er ook 2.5 jaar geleden behoorlijk last van gehad. En hopelijk wordt je morgen wel te woord gestaan door die mevrouw. Nooit leuk als je niet wordt teruggebeld, terwijl dat wel beloofd is.
Ik heb niet veel ervaring mee, heb nooit direct na een depressie hoeven te sollicititeren. En een achterstand hebben in het leven door een depressie heeft niet zozeer te maken met werk. Daar hoeven ze het op je werk niet zo veel vanaf te weten ga ik vanuit. Want leven en genieten zijn 2 ruime begrippen die voor iedereen weer anders.quote:Op woensdag 26 januari 2011 00:29 schreef nopes het volgende:
Sorry voor het binnen vallen van dit topic. Ik denk dat mijn vraag hier goed past.
Ik zit met het probleem dat ik er erg tegen opzie om te solliciteren voor een baan aangezien mijn werkervaring niet relevant is. En ik nogal een achterstand heb qua "leven" door depressie en angst. Ik wil hier niet mee te koop lopen.
Hoe zijn jullie ervaringen met solliciteren na/in een depressieve periode ?
Fijn dat je een redelijke dag hebt gehad. Dat je er nog geen goed gevoel over hebt is erg herkenbaar. Maar dat is ook heel normaal. Zodra je meer van dit soort dagen heb gehad zal je gevoel er ook beter over worden.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 22:56 schreef Bos81 het volgende:
Ik heb wonderwel vandaag best wel een goede dag gehad. Zaten wel wat moeilijke momenten tussen, maar ja ik mag ook niet verwachten dat ik een hele dag probleemloos doorkom.
Maar werken ging vandaag goed, gewoon volgehouden tot het einde, daarna even de post doorgenomen met iemand van de begeleiding en daarna tot nu eigenlijk doorgekomen met Fok! en af en toe wat gelezen en een sudoku gemaakt.
Maar toch heb ik vaak even een raar gevoel, gewoon toch geen tevreden gevoel hebben, terwijl ik dat wel zou willen, want het ging vandaag gewoon lekker. Dat is even lastig, maar dat komt misschien nog wel terug. Zoals het vandaag ging, wil ik graag nog wat meer dagen (achter elkaar) hebben..
Yay, wat fijn zeg!quote:Op woensdag 26 januari 2011 17:02 schreef cafpow het volgende:
yeeyik heb 2 dingen minder om me zorgen over te maken, ik heb die mw. eindelijk te pakken gekregen, maar mag nu vrijdag daarnaartoe voor een gesprek, daar gaat mijn rustige vrijdag
![]()
Maar ik heb iemand gevonden die mij zondagochtend wil wegbrengen..waardoor ik niet meer m 8 uur 's ochtends de deur uit hoef en dus niet met mijn ma, de 2 laptops en koffer de trein in hoef
Dat is mooiquote:Op woensdag 26 januari 2011 17:02 schreef cafpow het volgende:
yeeyik heb 2 dingen minder om me zorgen over te maken, ik heb die mw. eindelijk te pakken gekregen, maar mag nu vrijdag daarnaartoe voor een gesprek, daar gaat mijn rustige vrijdag
![]()
Maar ik heb iemand gevonden die mij zondagochtend wil wegbrengen..waardoor ik niet meer m 8 uur 's ochtends de deur uit hoef en dus niet met mijn ma, de 2 laptops en koffer de trein in hoef
Vandaag weer zo;n dag, maar toch behoorlijk vermoeid en erg wankel, maar ja waarschijnlijk sterkt dit me wel weer..quote:Op woensdag 26 januari 2011 15:16 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Fijn dat je een redelijke dag hebt gehad. Dat je er nog geen goed gevoel over hebt is erg herkenbaar. Maar dat is ook heel normaal. Zodra je meer van dit soort dagen heb gehad zal je gevoel er ook beter over worden.
Helaas kan ik je niet helpen, toch wil ik je graag steunen,quote:Op woensdag 26 januari 2011 17:47 schreef Lotusss het volgende:
Even een crosspost:
Ik zit nu ongeveer een jaar aan de AD (Lexapro 20mg). Ook heb ik oxazepam 10mg voor momentjes dat ik nog "onrustig" ben, aangezien ik de maximale dosis Lexapro al slik.
Nu was ik vorige week begonnen aan een baan voor 16u in de week, maar nu in de tweede week word ik zwaar onrustig en had ik vanmorgen een halve paniekaanval, waardoor ik me ziek gemeld heb.
Kans zit er dik in dat ik dit werk (in een winkel) niet kan doen, zelfs niet voor die magere 16 uurtjes. Voel me er dus echt niet fijn bij, morgen dus weer naar de HA.
Aangezien ik aan mijn max zit qua Lexapro en ik niet "regelmatig" aan de oxa wil zitten, zou ik graag opties van jullie weten, misschien gebruikerservaringen?
Thanks.
Dank je lieverd!quote:Op woensdag 26 januari 2011 17:49 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Helaas kan ik je niet helpen, toch wil ik je graag steunen,
dit geldt ook voor mij. Heb helemaal geen ervaring met medicatie...quote:Op woensdag 26 januari 2011 17:49 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Helaas kan ik je niet helpen, toch wil ik je graag steunen,
Dat is lekker.quote:Op donderdag 27 januari 2011 12:15 schreef Sylvana het volgende:
Vanochtend bij therapie eindelijk weer eens lekker buiten kunnen wandelenHet zonnetje scheen lekker, was echt fijn
We waren bij interpersoonlijke therapie met zijn 4en en met conditietraining maar met zijn 3en, dus er was aandacht genoeg voor iedereen vandaag
1 vrouw is nu voor de 3e keer afwezig en moet waarschijnlijk de groep uit, dat is wel jammer, maarja, die regel is er nou eenmaal.
en als je bijvoorbeeld gewoon mp3 opzet en probeert dingen te doen, gaat het dan beter?quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:05 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Dat is lekker.
Ik heb weer een zwaar mindere dag. Ook al probeer ik dingen in te plannen, als het niet verplicht of werk is, voel ik me zo rot ook tijdens het doen van dingen..
Nee, heb ik wel eens geprobeerd, maar ik ga niet een winkel in met muziek op, dat vind ik associaal.quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:09 schreef cafpow het volgende:
[..]
en als je bijvoorbeeld gewoon mp3 opzet en probeert dingen te doen, gaat het dan beter?
Tja, dan is het lastig inderdaadquote:Op donderdag 27 januari 2011 18:11 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Nee, heb ik wel eens geprobeerd, maar ik ga niet een winkel in met muziek op, dat vind ik associaal.
en er naar toe gaan is dus wel eventueel een optie, maar werkt niet altijd.
Tot je aan de kassa staat moet dat toch prima kunnen? (in een kledingwinkel is het natuurlijk anders dan de buurtsuper)quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:11 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Nee, heb ik wel eens geprobeerd, maar ik ga niet een winkel in met muziek op, dat vind ik associaal.
en er naar toe gaan is dus wel eventueel een optie, maar werkt niet altijd.
Ja misschien wel, maar toch voel ik me er niet prettig bij waarschijnlijk.quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:38 schreef fs180 het volgende:
[..]
Tot je aan de kassa staat moet dat toch prima kunnen? (in een kledingwinkel is het natuurlijk anders dan de buurtsuper)
het hangt er ook vanaf, kijk als iemand het echt nodig heeft om zijn of haar angsten te overwinnen, vindt ik het probleem zolang je de mensen aan de kassa enzo maar goed kan verstaan.quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:38 schreef fs180 het volgende:
[..]
Tot je aan de kassa staat moet dat toch prima kunnen? (in een kledingwinkel is het natuurlijk anders dan de buurtsuper)
Nee,volgens mij niet. Ik ben wel eens gaan wandelen met muziek op, maar soms werd ik daardoor alleen maar somberder door of andere negatieve gedachten. Zelfs van de meest positieve teksten kan ik geen kracht uitputten.quote:Op donderdag 27 januari 2011 18:54 schreef fs180 het volgende:
In kledingwinkels wordt je nogal snel aangesproken, leek me daarom niet handig. Als ik boodschappen ga doen doe ik dat lekker met een muziekje op ipv het aanhoren van kinderen, trien en henk die de keuze moeten maken tussen 12 dagschotels of de aanbieding van de week
Trekt het niet de aandacht weg van je probleem? Dat je er minder op concentreert als je in je muziek wegzakt?
Ik luister meestal gewoon wel naar metal (metallica, Iron Maiden, Judas Priest) Nee, ik geef het ook niet op. Zit al bijna 2 jaar in deze situatie.. En het gaat soms wel goed, maar ik heb niet echt het gevoel dat het de goede kant op gaat. Ja okee, ik heb tegen een klinische opname aan gezeten in 2009, dat is nu wel verder weg, maar toch voel ik me meer niet happy, dan zou moeten, willen..quote:Op donderdag 27 januari 2011 20:10 schreef fs180 het volgende:
Vooral ook geen vrolijke muziek luisteren, werkt in het algemeen alleen averechts (zoals je iemand die suicidaal is niet moet proberen uit te leggen hoe mooi het leven wel niet is) muziek waar je energie uit kan halen, (ritme, tempo of sfeer) of juist bij wel kan dromen zullen imo meer doen. Geef het ook niet te snel op, als het de ene keer niet helpt zegt dat nog niets
Ja, ik heb een keer een cd van Room Eleven gekocht. Klinkt ook wel lekker, misschien wel vaker aanzetten.quote:Op donderdag 27 januari 2011 20:45 schreef fs180 het volgende:
Ook iets anders geprobeerd, soort anti-conditionering? In plaats van metal juist een andere stijl proberen waar je in het algemeen nooit naar luisterd zou voor een andere mindset kunnen zorgen
Ik roep ook maar wat
tja, tenminste heb je een die de plank niet helemaal misslaat. En mischien een idee om naar een andere psychiater te stappen dan?quote:Op vrijdag 28 januari 2011 00:22 schreef ScarFace- het volgende:
Ze hebben ook geen plan van aanpak gemaakt..en nu zeg ik nog lang niet alles..![]()
Dr is in ieder geval 1 iemand daar die me begrijpt mn psycholoog
Niet zo heel goed eerlijk gezegd daarom naar de huisarts gevlucht.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 00:26 schreef cafpow het volgende:
[..]
tja, tenminste heb je een die de plank niet helemaal misslaat. En mischien een idee om naar een andere psychiater te stappen dan?
Maar hoe gaat het verder met je scarface??
tja, daar heb je wel gelijk in, dat er niet al te veel keuze is.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 00:36 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Niet zo heel goed eerlijk gezegd daarom naar de huisarts gevlucht.
Heb geen psychiater op het moment
Het probleem met de deeltijd is ze denken zelf dat ze alles goed doen maar je word keihard genaait waar je bij staat.
Ze zijn het centrale punt voor de geestelijke gezondheidszorg. Ze kunnen de kantjes er zo van af lopen als ze zelf willen, als client heb je ook niet echt keuze uit andere zorg aanbieders ofzo..
En hoe gaat met jou cafpow?
Oowquote:Op vrijdag 28 januari 2011 11:27 schreef cafpow het volgende:
[..]
tja, daar heb je wel gelijk in, dat er niet al te veel keuze is.
Maar toch kan je als client zelf ook wel inbreng geven en als jij het ergens niet mee eens bent kan je het ook aangeven.
Ik weet niet precies bij welke instelling je zit maar velen hebben ook een klachtencomissie waar je eventueel naar toe zou kunnen stappen.
Hier gaat het even wat minder. Mede ook doordat ik vannacht niet goed sliep, werd om 5 uur wakker met een giga migraine aanval..en kon niet meer slapen tot rond 7 uur.
Dus ben vandaag niet echt helemaal 100%, en moet straks nog even bij iemand een pc gaan fixen, tenminste antivirus installeren. En daarna gewoon weer de hele middag/avond thuiszitten en waarschijnlijk even slapen tussendoor
Als het iemand is die je goed kent en vertrouwd, vertel in grote lijnen wat er aan de hand is.quote:Op vrijdag 28 januari 2011 22:22 schreef Bos81 het volgende:
Shitzooi Iemand die me nog voor mijn depressie kende en sindsdien niet weet hoe het met me gaat vraagt via Hyves hoe het gaat en of ik morgen in de kroeg ben waar een avond is die qua muziek en sfeer moet terugdenken aan de tent waar we elkaar vroeger elke week zagen. Maar dat gaat gewoon niet en leg dat maar eens uit aan iemand op hyves..
Voel me er dus zwaar klote onder..
Maar ja ik weet dat hij een ander mail-adres heeft en om zomaar na al die jaren weer contact te zoeken, weet ik gewoon niet. Er is zoveel gebeurt in de afgelopen jaren..quote:Op vrijdag 28 januari 2011 23:27 schreef cafpow het volgende:
[..]
Als het iemand is die je goed kent en vertrouwd, vertel in grote lijnen wat er aan de hand is.
En anders tja, kan je gewoon het standaard excuus gebruiken van ja maar ik moet zondag vroeg op of gewoon dat je niet kan.
Ze kunnen je niet verplichten te gaan.
Je hoeft ook helemaal geen contact te zoeken. Voor hetzelfde geldt reageer je gewoon niet. Het is jou keuze om wel of geen contact te hebbenquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:08 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Maar ja ik weet dat hij een ander mail-adres heeft en om zomaar na al die jaren weer contact te zoeken, weet ik gewoon niet. Er is zoveel gebeurt in de afgelopen jaren..
Ja okee, maar om zijn krabbel te negeren vind ik ook weer zo..quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:15 schreef cafpow het volgende:
[..]
Je hoeft ook helemaal geen contact te zoeken. Voor hetzelfde geldt reageer je gewoon niet. Het is jou keuze om wel of geen contact te hebbenEn als jij er geen behoefte aan hebt ben je niet verplicht om contact te zoeken.
Hou dat in je achterhoofd, je bent eigen baas om wel of niet te doen wat je wilt!
Herkenbaarquote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:22 schreef Vannozza het volgende:
Ik heb hier nog niet eerder gepost maar ik zit al ruim 2,5 jaar in een depressie. Heel lang hulp geweigerd door mijn eigen koppigheid. Ik dacht dat ik alles zelf wel kon en had niemand nodig. Ik had mezelf er immers zelf in gewerkt en kon mezelf er ook wel weer uitwerken. Niet dus hehe.
Sinds begin 2009 maar richting huisarts gegaan, toen naar eerstelijns maar dat hielp niet en uiteindelijk bij het GGZ terechtgekomen. Duurde een paar maand maar in oktober 2009 eindelijk een vaste psychotherapeut gekregen. Ben erg blij met der, heb nu wekelijks een gesprek.
Alleen ik heb niet het idee dat het al erg opschiet met mijn stemming. Ook begint m'n psychiater over medicijnen of extra therapie. Ik zie dat allebei niet echt zitten. Medicijnen vind ik maar troep en extra therapie kan ik mij echt niet toe zetten.
Qua school lig ik er al enige tijd uit. Het wil maar niet, ik probeer nu wel een nieuwe school te vinden maar ik vind niks meer leuk, mijn interesses lijken wel weggevaagd te zijn. En elke dag jankend in de les zitten trek ik ook niet meer. Ik heb veel angsten op het moment, die belemmeren mij ook wel om dingen te gaan ondernemen. En ik weet dat het juist belangrijk is om dingen te gaan doen als je in een depressie zit.
Zucht..kon ik maar de tijd terugdraaien.
Dit is grotendeels echt herkenbaar, vooral het niet hebben van interesses, en niks interesant genoeg vinden om je ertoe te zetten.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:22 schreef Vannozza het volgende:
Ik heb hier nog niet eerder gepost maar ik zit al ruim 2,5 jaar in een depressie. Heel lang hulp geweigerd door mijn eigen koppigheid. Ik dacht dat ik alles zelf wel kon en had niemand nodig. Ik had mezelf er immers zelf in gewerkt en kon mezelf er ook wel weer uitwerken. Niet dus hehe.
Sinds begin 2009 maar richting huisarts gegaan, toen naar eerstelijns maar dat hielp niet en uiteindelijk bij het GGZ terechtgekomen. Duurde een paar maand maar in oktober 2009 eindelijk een vaste psychotherapeut gekregen. Ben erg blij met der, heb nu wekelijks een gesprek.
Alleen ik heb niet het idee dat het al erg opschiet met mijn stemming. Ook begint m'n psychiater over medicijnen of extra therapie. Ik zie dat allebei niet echt zitten. Medicijnen vind ik maar troep en extra therapie kan ik mij echt niet toe zetten.
Qua school lig ik er al enige tijd uit. Het wil maar niet, ik probeer nu wel een nieuwe school te vinden maar ik vind niks meer leuk, mijn interesses lijken wel weggevaagd te zijn. En elke dag jankend in de les zitten trek ik ook niet meer. Ik heb veel angsten op het moment, die belemmeren mij ook wel om dingen te gaan ondernemen. En ik weet dat het juist belangrijk is om dingen te gaan doen als je in een depressie zit.
Zucht..kon ik maar de tijd terugdraaien.
Laat je reis niet van je stemming afhangen, maar ga gewoon! Als je niet gaat krijg je er alleen maar spijt van. Het is als je depressief bent belangrijk om je niet te laten leiden door je gedachten/gevoelens, maar gewoon te doen wat je moet doen. Dan word je stemming vaak ook beter. En het zou idd ook erg zonde van het geld zijn.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 19:56 schreef cafpow het volgende:
Inmiddels is het zowat 8 uur en ik heb echt helemaal niks voorbereid en gepakt. En ik worst morgen om 8.15 opghaald maar ik ben aan het denken om af te bellen en gewoon niet gaan, maar aan de andere kant vindt ik het zo de van t geld. Dus loop al de hele dag met ik ga of niet? En zo gaat het nog, dus ik zie wel wat wordt. Nu wil ik niks van reizen, vliegvelden enzo weten.
Het is niet alleen de depressie, het is ook lee contact moteen hebben met bepaalde familieleden waar ik geen zin in heb, mede doordat het contact van hun kant is verwaterd en van mijn kant ook. En ik me echt Afvraag wat ik daar ga doen 4 weken alleen strand en winkels is saai en daar kijk ik tegenop.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 20:07 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Laat je reis niet van je stemming afhangen, maar ga gewoon! Als je niet gaat krijg je er alleen maar spijt van. Het is als je depressief bent belangrijk om je niet te laten leiden door je gedachten/gevoelens, maar gewoon te doen wat je moet doen. Dan word je stemming vaak ook beter. En het zou idd ook erg zonde van het geld zijn.
Ja ik heb ook gezegd dat het niet goed me me gaat, gelukkig heb ik een seizoenskaart bij PSV en die speelden vandaag thuis, en had dus geen zin om na de wedstrijd op en neer naar Geldrop te fietsen. Dus kon ik ook dat vermelden bij de reden. Mischien dat hij nog terugkrabbeld of mailt. Hoop ik wel eigenlijk. Maar dat zie ik wel..quote:Op zaterdag 29 januari 2011 17:11 schreef Sylvana het volgende:
Bos81, ik zou gewoon eerlijk zijn en zeggen dat je niet lekker in je vel zit ( hoeft nog niet meteen te zeggen dat je depressie hebt) en dat je daarom liever niet meegaat. Ik zou niet heel persoonlijk meteen van alles vertellen, maar zou wel eerlijk zijn en niet die krabbel maar gewoon negeren ofzo.
Dan zeg je toch gewoon toe dat het komende tijd niet uit komt? Iedereen heeft wel eens een drukke periode, moet geen probleem zijn.quote:Op zaterdag 29 januari 2011 00:08 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Maar ja ik weet dat hij een ander mail-adres heeft en om zomaar na al die jaren weer contact te zoeken, weet ik gewoon niet. Er is zoveel gebeurt in de afgelopen jaren..
Nee, klopt. Maar ik begin toch wel enorm te twijfelen om het contact weer op te pakken. Misschien doet het me juist wel goed, weer met hem te praten. aan de andere kant ben ik niet meer degene van toen..quote:Op zondag 30 januari 2011 00:24 schreef fs180 het volgende:
[..]
Dan zeg je toch gewoon toe dat het komende tijd niet uit komt? Iedereen heeft wel eens een drukke periode, moet geen probleem zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |