Realm: Al'Akirquote:
Realm: Alonsusquote:SuperKaasNacho
Cordem - H - Blood Elf Paladin (85)
Aiemtren - H - Tauren Warrior(60)
Zerodes - H - Tauren Druid (42)
Epicosaurus - H - Troll Death Knight (62)
Realm: Argent Dawnquote:
quote:
Realm: Auchindounquote:
quote:
Realm: Azjol-Nerubquote:
quote:
Realm: Azuremystquote:
quote:
Realm: Bloodfeatherquote:
quote:Rolstoelvandaal
Thorvay - (A) - Dwarf Hunter (85)
Triptonite - (A) - Human Paladin (81)
Cesjin - (A) - Gnome Mage (80)
Mistria - (A) - Night Elf Rogue (80)
Loksie - (A) - Gnome Warlock(80)
Realm: Bronze Dragonflightquote:
Realm: Bronzebeardquote:
Realm: Burning Legionquote:
Realm: Burning Steppesquote:
Realm: Chamber of Aspectsquote:ExperimentalFrentalMental
Ozric - (H) - Blood Elf Death Knight (81)
Zwartepiet - (H) - Undead Rogue (80)
Realm: Darkspearquote:Asschen_Sukar
Nalar - (A) - Human Warlock (85)
BuddyChrist - (A) - Draenei Priest (85)
Wabbit - (A) - Human Warrior (35)
Realm: Darksorrowquote:
Realm: Defias Brotherhoodquote:
Realm: Draenorquote:
Realm: Emerald Dreamquote:Nachtraaf
Nachtschaduw - (H) - Undead Warlock (85)
Nachtraaf - (H) - Undead Rogue (80)
Nachtgier - (H) - Undead Warrior (80)
Nachtwinter - (H) - Undead Mage (80)
Nachthavik - (H) - Undead Priest (80)
Nachtarend - (H) - Undead Death Knight (80)
Nachtbuizerd - (H) - Blood Elf Paladin (80)
Nachtvalk - (H) - Undead Hunter (80)
Nachtdier - (H) - Tauren Druid (79)
Nachtwolf - (H) - Tauren Shaman (80)
Realm: Grim Batolquote:
Realm: Hellfirequote:
Realm: Hellscreamquote:
Realm: Haomarushquote:
quote:
quote:
quote:
Realm: Kazzakquote:
Realm: Karazhanquote:
quote:anakin24
Anagnatog - (A) - Human Paladin (85)
Anagnorach - (A) - Night Elf Hunter (84)
TraxiSaron - (H) - Death Knight (75)
Realm: Khadgarquote:
Realm: Kor'gallquote:
Realm: Laughing Skullquote:
Realm: Lightning's Bladequote:SpookY22
Pipermaru - (H) - Blood Elf Rogue (85)
Korsakof - (H) - Blood Elf Death Knight (80)
Coxinator - (H) - Blood Elf Hunter (80)
Slaggathore - (H) - Tauren Druid (32)
Vanillabear - (H) - Bloof Elf Paladin (21)
Realm: Outlandquote:
quote:
Realm: Ravenholdtquote:
quote:
quote:
Realm: Runetotemquote:
Realm: Shattered Hallsquote:
Realm: Shattered Handquote:Skillstorm
Xdude - (H) - Tauren Shaman (85)
Synchrowise - (H) - Blood Elf Priest(85)
Blackiced - (H) - Tauren Death Knight (81)
Shiningmoon - (H) - Blood Elf Rogue (80)
Fieryzst - (H) - Troll Mage (67)
Realm: Silvermoonquote:
Realm: Skullcrusherquote:
Realm: Stormscalequote:
Realm: Sylvanasquote:
Realm: The Maelstromquote:
Realm: The Sha'tarquote:
quote:
Realm: Terenasquote:
Realm: Turalyonquote:
quote:
quote:Jappie
Gualterio - (H) - Tauren Warrior (85)
Ganymedes - (H) - Blood Elf Mage (85)
Tonacatecuht - (H) - Troll Rogue (80)
Realm: Twisting Netherquote:
Realm: Wildhammerquote:
Wil je zelf ook in de openingspost? Voeg je zelf dan toe:quote:
Ik zit ook op ED maar dan aan de alliance kant. Horde is echt outnumbered op EDquote:Op zondag 16 januari 2011 15:55 schreef Sosha het volgende:
[..]
Dat is waar, alles is relatief...
[..]
Deed ik eerder ook, maar ik ga nu lekker weer helemaal blanco het spel opnieuw ervaren. En om nou écht geld te gaan betalen voor een transfer, zodat ik toch zou kunnen verdienen aan mijn Khadgar-chars... Ik zou op Emerald Dream kunnen starten, daar heb ik nog twee chars, maar die zijn horde terwijl ik weer alliance wil gaan spelen. Dan is 't zo'n gedoe met het overbrengen van dat geld, dat ik denk, laat maar zitten. Als er uberhaupt nog geld op zit, ik heb geen idéé meer wat ik destijds gedaan heb met m'n spullen.
Zelf geld gaan verdienen is juist een leuke uitdaging
Is er een server waar dat niet zo is dan?quote:Op zondag 16 januari 2011 15:58 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Ik zit ook op ED maar dan aan de alliance kant. Horde is echt outnumbered op ED
Ik heb nog een level 60 human warlock op Emerald Dream geparkeerdquote:Op zondag 16 januari 2011 15:58 schreef Evertjan het volgende:
Ik zit ook op ED maar dan aan de alliance kant. Horde is echt outnumbered op ED
Bij ons is Alliance vreselijk outnumbered.quote:Op zondag 16 januari 2011 15:59 schreef Sosha het volgende:
Is er een server waar dat niet zo is dan?
Ik heb daar een blood elf mage en blood elf dk, omdat ik ook graag chars wil die er mooi uitzien, maar ik miste Ironforge toch wel heel erg. Al heb ik gemerkt dat het daar nu zo'n beetje uitgestorven is
Echt? Op welke server zit jij?quote:Op zondag 16 januari 2011 16:00 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Bij ons is Alliance vreselijk outnumbered.
Eh, openingspost?quote:
Ik weet ook niet waarom ik dacht dat het vragen sneller zou zijn dan gewoon zelf even kijken... Vergeef mequote:Op zondag 16 januari 2011 16:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Eh, openingspost?Haomarush, een pvp server.
Heel vervelend voor alliance om Tol Barad dailies te doenEr lopen daar zeg maar 5-6 horde op elke alliance char.
Bij ons is de Horde afgrijselijk in de minderheid. Maar Wintergrasp of TB winnen wil de Alliance toch niet lukkenquote:Op zondag 16 januari 2011 16:00 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Bij ons is Alliance vreselijk outnumbered.
lol, nee, deadmines duurt laaaangquote:Op zondag 16 januari 2011 16:53 schreef Sjiznit het volgende:
Meestal vind ik het verschikkelijk als ik voor alleen de laatste baas in een dungeon groep kom met de lfd (vanwege xp redenen op low level gecombineerd met wachttijden etc). Maar vandaag kwam het eens heerlijk uit.
Ik had niet al te veel tijd aangezien er nog het een en ander moest gebeuren aan school. Dus ik hoopte op een snelle dungeon, bij voorkeur Vortex. Toen kwam het laadscherm van the Deadmines.
Nou, daar ging mijn hoop op een snelle dungeon. Ik had deze als laatste nog nodig voor mijn heroic 5mans meta dus dat was opzich wel prima. Op een of andere manier kreeg ik deze nooit als random. Nou prima, ik zonede in. Stonden ze voor Vanessa.10minuten later had ik 70 valor points en 2 achieves erbij. No sad panda here.
Mij gezicht ging echt vanquote:Op zondag 16 januari 2011 17:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
lol, nee, deadmines duurt laaaang
Maar als ze dan bij de eindbaas staan is dat wel lekker zeg
Ik snap het ook niet dat andere mensen dan weer die superlage prijs gaan undercutten. Die goedkope shields zijn toch zo weg, dus als je dan zelf de normale prijs undercut, verkoop je dat shield alsnog wel en bovendien voor veel meer winst.quote:Op zondag 16 januari 2011 19:04 schreef GlenSpey het volgende:
Bah, kutblagen in dit spel altijd
Is er weer een undercutter op de AH bezig die op een shield van 7k een prijs van 6k zet. Waardoor alle andere undercutters dus ook weer onder die prijs gaan zitten. Dit is niet gunstig voor onze profits maar ook niet voor die van hemzelf, want of je er nou 1 silver of 1k onder gaat het verkoopt sowieso wel snel. Bovendien wordt het direct weer undercut met 1 silver en verkoop je het dus nog niet sneller dan de rest. Ik snap dat soort mensen echt niet.
Dus dan /w je zo iemand met dat dat eigelijk niet zo handig is en dat ie beter met 1 silver kan gaan undercutten, krijg je ook direct weer een grote bek enzo terug. Bah, wat haat ik die kinderen die dit spel spelen.
Tis inderdaad niet handig dat iedereen daar gelijk ondergaat. Maar het gaat er hier om dat het gewoon erg onhandig is om uberhaupt zo'n lage prijs te vragen. Mensen zijn bereid om belachelijke bedragen voor die epic crafts neer te tellen. Als ik een monopolie had zou ik het voor 3 keer zoveel nog weg kunnen krijgenquote:Op zondag 16 januari 2011 19:27 schreef Rikketik het volgende:
Ik snap het ook niet dat andere mensen dan weer die superlage prijs gaan undercutten. Die goedkope shields zijn toch zo weg, dus als je dan zelf de normale prijs undercut, verkoop je dat shield alsnog wel en bovendien voor veel meer winst.
Overigens maak ik me wel schuldig aan schandalig laag undercutten als het om de bid price van mats gaat. Buyout price ligt dan bijvoorbeeld op 7g95s (als de goedkoopste op dat moment 8g kost), maar dan leg ik de bid price doodleuk op 5 silver of zo. Sta ik lekker hoog in de lijst, niemand die 48 uur op mats gaat wachten en als ze het wel doen, dan komt er altijd wel weer eentje overheen die meteen de buyout price neerlegt.
Op die manier heb ik ook wel eens gehad dat ik iets verkocht voor het dubbele van wat zo'n tjappie er voor vroeg, die dacht slim te zijn door de buyout price heel laag te leggen. Gewoon omdat die lager in de lijst stond.
RL exen die ook WoW spelen... dus eigelijk een beetje allebeiquote:Op zondag 16 januari 2011 19:32 schreef MaxC het volgende:
Hebben we het nou over real-life exen of WoW-exen?
Ik bid daar dan wel gewoon opquote:Op zondag 16 januari 2011 19:27 schreef Rikketik het volgende:
Op zich merk ik op mijn server niet zoveel van het verschil tussen Alliance en Horde. Respectievelijk 65% om 35%, maar voor mijn gevoel is het aan beide kanten even druk.
Ik had laatst wel eens voor de gein een paar andere servers uitgeprobeerd, waaronder Eonar. Maar dat sloeg echt nergens op daar. Aan de kant van de Horde was geen reet te doen en toen ik om vier uur 's nachts (!) een human rollde, stond ik daar te questen met zes andere gasten. Toen dacht ik: oké, snel wegwezen hier, dit gaat 'm niet worden.
[..]
Ik snap het ook niet dat andere mensen dan weer die superlage prijs gaan undercutten. Die goedkope shields zijn toch zo weg, dus als je dan zelf de normale prijs undercut, verkoop je dat shield alsnog wel en bovendien voor veel meer winst.
Overigens maak ik me wel schuldig aan schandalig laag undercutten als het om de bid price van mats gaat. Buyout price ligt dan bijvoorbeeld op 7g95s (als de goedkoopste op dat moment 8g kost), maar dan leg ik de bid price doodleuk op 5 silver of zo. Sta ik lekker hoog in de lijst, niemand die 48 uur op mats gaat wachten en als ze het wel doen, dan komt er altijd wel weer eentje overheen die meteen de buyout price neerlegt.
Op die manier heb ik ook wel eens gehad dat ik iets verkocht voor het dubbele van wat zo'n tjappie er voor vroeg, die dacht slim te zijn door de buyout price heel laag te leggen. Gewoon omdat die lager in de lijst stond.
Opzich kan ik ook nog goed met haar overweg ook al spreken we elkaar zelden nog. Maar vooral in het begin moest ik gewoon van die server weg. Ja je hebt natuurlijk ook een tijdje samen gespeeld en dergelijken dus dan word je er constant aan herinnerdquote:Op zondag 16 januari 2011 21:06 schreef stbabylon het volgende:
Mijn ex speelt nog, voor een gedeelte op de oude server, maar vooral op de server waar ze is heen verhuist. Maar die heb ik in mijn friends lijst staan. Heerlijk als je nog goed met je ex kan
Dan heeft het ook wel zin inderdaad, ja. Ik heb niet zo'n levendig handeltje, bied vooral de ores aan die ik tijdens het questen verzamel. Over het algemeen zo'n 5 - 10 stacks van 20 ore, die meestal binnen het uur wel verkocht zijn. Daar is simpelweg altijd wel vraag naar. Mocht het allemaal een keer voor de minimum bid price verkocht worden... jammer natuurlijk, je gaat denk ik toch voor ongeveer 50g de boot in, als het niet meer is. Maar goed, dat is het risico van het spel. Het is me nog nooit gebeurd trouwens, vandaar dat het een gok is die ik best wil wagen.quote:Op zondag 16 januari 2011 21:06 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik bid daar dan wel gewoon op
Maar goed, dan doe ik wel tegelijk een stuk of 800 van zulk soort bids. 600 worden overbid, en 200 knal ik weer voor een gunstige prijs er op
14.gifquote:
De guild heroics hier zijn ook nog altijd drie keer niks.quote:Op zondag 16 januari 2011 23:24 schreef Sjiznit het volgende:
Zucht, guild heroics vanavond weer. Healer ging 5 keer achter elkaar dood in de charge van de eerste baas in Grim Batol. Nu is iedereen aan het doodgaan in het schild van de 2e. In pugs heb ik nog minder wipes.
Die healer is nu ook nog raid leader trouwens.
- Lvl 70 paladin Mya. Toen ik stopte was ze prot - leuk, tanken!! - maar daarvoor is ze altijd holy geweest. Ik heb op lvl 60 Onyxia, Molten Core en Blackwing Lair nog meegemaakt met Men of the West. Dat zal van 2006-2007 zijn geweest..? Toen droeg ze trouwens mijn echte voornaam nog. Na de breuk met mijn ex heb ik haar naam veranderd.quote:Op zondag 16 januari 2011 18:15 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Sosha, wat zijn je Khadgar chars?
Zelfde als ik dusquote:Op maandag 17 januari 2011 00:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Heb bijna geen alliance gespeeld op Khadgar, alleen in het prille begin een human paladin en een nelf hunter gehad
Kom gezellig naar sporregarquote:Op maandag 17 januari 2011 00:55 schreef Sosha het volgende:
[..]
Zelfde als ik dus, ik zie dat ik de races vergeten was erbij te zetten. Human en nelf dus.
Zodra ik weer start, maak ik een human mage en een night elf hunter.Ik heb besloten dat ik het spel nu echt alleen nog voor mijn plezier ga spelen en dat ik niet ga kijken naar nut. Waarom ik een human mage heb verkozen boven een gnome? Omdat een female human zo mooi spells kan casten
. Server heb ik nog niet gekozen. Volgens mij maakt het geen bal uit, overal zijn de low-lvl gebieden uitgestorven...
ik persoonlijk vindt palahealers het beste omdat ze bijna niet oom kunnen gaan als zij hun class goed spelen, maar shaman's zijn zeker niet de minste. Wat ik gemerkt heb tijdens het raiden is dat de pala op nummer 1 stond met 12k hps en en eigenlijk het minste mana verloren daaronder shaman met 10k hps en daarna ik met me druid ook op 10 k hps met een soortgelijk manaverbruik. Maar het is vooral de vraag of de class goed gespeeld wordt, dat maakt de 1 eigenlijk beter als de ander.quote:Op maandag 17 januari 2011 01:32 schreef GlenSpey het volgende:
Net een interessante discussie in guild chat.
De een is van mening dat shamans best aardig kunnen healen en dat paladins onderaan de voedselketen staan, en de ander denkt hetzelfde maar dan precies andersom.
Maar wat is nou de waarheid @ 4.0.6
We hebben in mijn guild nog maar een man of 5 die af en toe online zijn, heb er nog geen heroics mee gedaan, maar weet zeker dat die extreem goed gaan. Juist omdat je elkaar al zolang kentquote:Op maandag 17 januari 2011 00:22 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
De guild heroics hier zijn ook nog altijd drie keer niks.
Hoewel ik vanmiddag wel een goeie Tol'vir HC heb gelopen, maar dat was met een pug healer. Onze vrouwelijke shaman neem ik voorlopig niet meer mee
Paladins staan vrijwel bovenaan, samen met holy priests. Shamans zijn een beetje kak. Die ander heeft dus gelijk, paladins boven, shamans onder.quote:Op maandag 17 januari 2011 01:32 schreef GlenSpey het volgende:
Net een interessante discussie in guild chat.
De een is van mening dat shamans best aardig kunnen healen en dat paladins onderaan de voedselketen staan, en de ander denkt hetzelfde maar dan precies andersom.
Maar wat is nou de waarheid @ 4.0.6
ligt eraan hoe je speelt er is niets mis met shamansquote:Op maandag 17 januari 2011 11:17 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Paladins staan vrijwel bovenaan, samen met holy priests. Shamans zijn een beetje kak. Die ander heeft dus gelijk, paladins boven, shamans onder.
Bron: http://www.stateofdps.com(...)ples=200&spec=healer
Ze kunnen zeker goed meekomen, maar als je naar kijkt naar de samenstelling van zo'n beetje alle vooraanstaande raidingguilds zal je zien dat er vooral pally's en priests mee gaan.quote:Op maandag 17 januari 2011 12:21 schreef Friday12 het volgende:
ligt eraan hoe je speelt er is niets mis met shamans
Misschien is het omdat ik op het moment alleen 10 mans doe maar ik heb er zelf echt geen problemen meequote:Op maandag 17 januari 2011 13:05 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Ze kunnen zeker goed meekomen, maar als je naar kijkt naar de samenstelling van zo'n beetje alle vooraanstaande raidingguilds zal je zien dat er vooral pally's en priests mee gaan.
Shamans mogen eigenlijk alleen mee voor hun mana tide
Hier wel een mooie post erover van iemand van Paragon The state of 25-man raid healing: 2+1+1
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |