Je kan ook aangeven bij de specialist wat je ongeveer uit wil gevenquote:Op woensdag 12 januari 2011 18:23 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Hm, moet ik misschien ook maar eens doen.
Ben wel benieuwd of de air pegasus waar ik nu op loop wel echt bij me past. Geen klachten (alleen m'n lies zeurt soms een beetje, weet alleen niet of dat door de schoenen kan komen
), maar ben wel benieuwd of Intersport destijds een goed advies heeft gegeven volgens de specialist
. En als ik idd wat anders moet, weet ik alvast wat ik nodig heb, zodat ik de aanbiedingen in de gaten kan houden
.
Je zeurt, een frisse neus is juist goed, laat het snot er even uit lopen, lekker hobbelen, muziekje erbij en als je thuis komt is de koppijn weg!quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:26 schreef Neelix het volgende:
[..]
Crap. Ben thuis en ben moe, koppijn en beginnende verkoudheid. Als ik nu buiten ga hardlopen weet ik zeker dat ik morgen verkouden ben
En ik had er zo'n zin in
True! Heerlijk alle ellende eruit zweten in de frisse luchtquote:Op woensdag 12 januari 2011 18:34 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Je zeurt, een frisse neus is juist goed, laat het snot er even uit lopen, lekker hobbelen, muziekje erbij en als je thuis komt is de koppijn weg!
Runkeeper heeft ook een gratis variant volgens mij. Maar check endomondo, is gratisch.quote:Op woensdag 12 januari 2011 16:34 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Die kan ik helaas niet vinden, en voor mij moet het wel een gratis app zijn. Iphone is van de zaak en in mn contract staat dat ik er geen betaalde apps op mag zetten
[..]
Ze praatte zooo lief!ik ging spontaan harder lopen
en ze moedigde me aan voor volgende keer weer
overmorgen mag ik weer van der..
Runkeeper Pro (de betaalde versie) is de hele maand januari gratis te downloadenquote:Op woensdag 12 januari 2011 18:57 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Runkeeper heeft ook een gratis variant volgens mij. Maar check endomondo, is gratisch.
Mapmyrun.comquote:Op donderdag 13 januari 2011 11:10 schreef slacker_nl het volgende:
Kent iemand een website waar je een route kan maken en die kan exporteren naar een .gpx file?
+1 thanks!quote:
En wat kun je met zo'n .gpx-file?quote:Op donderdag 13 januari 2011 11:10 schreef slacker_nl het volgende:
Kent iemand een website waar je een route kan maken en die kan exporteren naar een .gpx file?
Je kunt bijvoorbeeld thuis een route uitstippelen en die in een gpx-bestand laden. Dat bestand kun je dan weer inladen en uitlezen op je mobiele apparaat, zodat je onderweg weet hoe je moet lopen.quote:Op donderdag 13 januari 2011 12:12 schreef Viking84 het volgende:
[..]
En wat kun je met zo'n .gpx-file?.
Als plaatje online zetten oid?
Ben bezig om een hardloopevent te organiseren en zo kan iedereen de route op zijn of haar favo rensite uploaden en bekijken. Dan hoeven we geen crappy screenshot te plaatsen (gaan we ook doen overigensquote:Op donderdag 13 januari 2011 12:12 schreef Viking84 het volgende:
En wat kun je met zo'n .gpx-file?.
Als plaatje online zetten oid?
Met van die wapperende armpjes?quote:Op woensdag 12 januari 2011 18:17 schreef GotC het volgende:
[..]
Had ook een typisch vrouwenloopje volgens die man.
quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:47 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Met van die wapperende armpjes?
Het klinkt eigenljik alleen maar als iets goeds haha!quote:Op donderdag 13 januari 2011 18:16 schreef Cudles het volgende:
Okay dit is weird. Normaal loop ik altijd s'ochtends, maar ik had dus besloten om aan het eind van de middag te gaan lopen (op aangeven van ervaringen hier).
Normaal loop ik met moeite 30 minuten uit. Vandaag ben ik om 17.00 gaan lopen, ik had alleen de eerste tien minuten last van mijn buik, omdat ik anderhalf uur daarvoor nog een saucijzenbroodje met melk heb gegeten. Ik moest ook flink hard ademhalen. Maar daarna ging het heel goed en na 28 minuten bedacht ik me dat ik wel voor de 35 minuten kon gaan. En nu heb ik 40 minuten gehaald en kon ik er nog wel 5 minuten achter plakken, maar het leek me niet verstandig om nog verder te gaan. En ik was niet eens echt buiten adem.
Ik kan het moeilijk geloven, volgens mij heb ik morgen rete veel spierpijn. Ik voel nu alleen mijn rechterbeen een beetje stijfjes worden.
Maarja ik kan er beter maar van genieten ipv para te worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |