Slechte keuze om een begrafenis te kiezen als locatie. Zeer slechte afleveringquote:Op woensdag 19 januari 2011 00:37 schreef Yurithemaster het volgende:
Niet zo'n heel bijzondere aflevering nee.
Jep, vond ik ook helemaalquote:Op dinsdag 18 januari 2011 21:24 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Ik vond hem ook matigjes en saai. En niet omdat het niet grappig was. Ik snap dat bij zo'n begrafenis aflevering grappen minder geschikt zijn en het allemaal wat serieuzer moet. Maar juist dat serieuze vond ik zeer matig gedaan. De hele tijd dat gejank van Marshall om die laatste woorden kwam me echt de strot uit op het einde. Het was echt wachten op de voorspelbare moralistische preek over de belang van de laatste woorden. Als ik me in een aflevering als dit meer ga irriteren aan de karakters dan dat ik meeleef met ze, doe je iets niet goed. Alleen bij Lilly's huilen was ik heel even geraakt.
quote:Op dinsdag 18 januari 2011 16:34 schreef Tegan het volgende:
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Over dat het je niet eens zou zijn opgevallen als iemand anders die rol had gespeeld: het viel me gisteren op dat een van de neefjes van Ted in How Lily stole Christmas dezelfde acteur is als Tyler/Grant in The Stinsons.quote:Op woensdag 19 januari 2011 07:24 schreef Lod het volgende:
Ik vraag me alleen nog steeds af wat de toegevoegde waarde is van de afgelopen twee aflevering met betrekking tot de rode draad in de verhaallijn. Zijn vader is sporadisch eens in beeld geweest (als ze hier telkens andere acteurs voor gebruikt zouden hebben dan zou het mij niet eens zijn opgevallen) en nu breekt hij op vrij opvallende en dramatische wijze in in de afleveringen. Waarom?
Net als dat de broer van Phoebe bij friends ook al eens eerder in de serie voorkwam..quote:Op woensdag 19 januari 2011 15:15 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Over dat het je niet eens zou zijn opgevallen als iemand anders die rol had gespeeld: het viel me gisteren op dat een van de neefjes van Ted in How Lily stole Christmas dezelfde acteur is als Tyler/Grant in The Stinsons.
Beetje raar, acteurs zat zou je zeggen.
quote:Op woensdag 19 januari 2011 07:24 schreef Lod het volgende:
Ik vraag me alleen nog steeds af wat de toegevoegde waarde is van de afgelopen twee aflevering met betrekking tot de rode draad in de verhaallijn. Zijn vader is sporadisch eens in beeld geweest (als ze hier telkens andere acteurs voor gebruikt zouden hebben dan zou het mij niet eens zijn opgevallen) en nu breekt hij op vrij opvallende en dramatische wijze in in de afleveringen. Waarom?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zal ik hem ook maar eens plaatsen dan....quote:Op woensdag 19 januari 2011 19:04 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ja, maar Friends is ook gewoon maar een matige serie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 28 april 2013 22:57 schreef Schaamlipposaurus het volgende:
Dit is een serieuze vraag.
Graag serieuze reacties graag, waar ik op kan masturberen.
Klopt, denk dat ze er voor kiezen om hem op dat soort moment toch wat meer bij de rest te horen passen. Net als toen Marshall zei dat z'n vader altijd z'n beste vriend is geweest.. Ze deden even een close up van Barney, maar hij zei er niets van.quote:Op donderdag 20 januari 2011 14:48 schreef FrankRicard het volgende:
Het viel me op dat Barney een pak aan had, terwijl hij op de begrafenis van die barman in een eerder seizoen nog zei dat je op een begrafenis geen pak hoort te dragen.
quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:51 schreef Rnnz het volgende:
Ben nu bij S06E03.. bijna alle episodes gehad.
Lag helemaal dubbel hierbij.
Dat was sterk gedaan. Ik was echt bang dat de schrijvers Barney het monoloog lieten ontbreken. Het is leuk om te zien dat de schrijvers echt goed in de karakters zitten.quote:Op donderdag 20 januari 2011 15:03 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Klopt, denk dat ze er voor kiezen om hem op dat soort moment toch wat meer bij de rest te horen passen. Net als toen Marshall zei dat z'n vader altijd z'n beste vriend is geweest.. Ze deden even een close up van Barney, maar hij zei er niets van.
Haha echt geniaal inderdaad. Ook nog linkje naar het stukje wat uiteindelijk in de aflevering is gekomen? Kon hem niet vinden op youtube...quote:Op donderdag 20 januari 2011 20:51 schreef Rnnz het volgende:
Ben nu bij S06E03.. bijna alle episodes gehad.
Lag helemaal dubbel hierbij.
quote:
quote:"Oh Honey [43]" Pamela Fryman February 7, 2011 (2011-02-07) 6ALH15
Hoezo zo op je teentjes getraptquote:Op dinsdag 25 januari 2011 21:17 schreef Rechterbal het volgende:
Het vorige seizoen was gewoon klote, maar deze aflevering was gewoon goed en de rest van het seizoen wat ze nu hebben gehad, ook.
Deze episode is gewoon het soort episode waardoor ik graag HIMYM kijk. Je herkent gewoon zoveel van je leven in sommige van die episodes. Als ik wil lachen en van de bank afrollen, dan kijk ik wel iets anders. Wil ik lachen en huilen,dan kijk ik HIMYM.
Wat volgens mij de kracht is van HIMYM is:
- humor
- drama
-continuīteit
- zo uit het leven gegrepen
- de karakters
Als de zeikstralen die elke episode plaatsen dat het weer zo slecht was, mij even attent wil maken op welke serie het een stuk beter doet, dan zou ik dat graag willen weten
Ik ben het helemaal met je eens over de kracht van HIMYM. Daarom vind ik het ook beter dan Friends. Maar de uitwerking van de laatste was gewoon matig.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 21:17 schreef Rechterbal het volgende:
Het vorige seizoen was gewoon klote, maar deze aflevering was gewoon goed en de rest van het seizoen wat ze nu hebben gehad, ook.
Deze episode is gewoon het soort episode waardoor ik graag HIMYM kijk. Je herkent gewoon zoveel van je leven in sommige van die episodes. Als ik wil lachen en van de bank afrollen, dan kijk ik wel iets anders. Wil ik lachen en huilen,dan kijk ik HIMYM.
Wat volgens mij de kracht is van HIMYM is:
- humor
- drama
-continuīteit
- zo uit het leven gegrepen
- de karakters
Als de zeikstralen die elke episode plaatsen dat het weer zo slecht was, mij even attent wil maken op welke serie het een stuk beter doet, dan zou ik dat graag willen weten
quote:Op woensdag 26 januari 2011 00:39 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Ik
[..]
Ik ben het helemaal met je eens over de kracht van HIMYM. Daarom vind ik het ook beter dan Friends. Maar de uitwerking van de laatste was gewoon matig.
Er zijn sowieso al een stuk of 7 afleveringen met alleen maar stukjes uit vorige afleveringen. En verder zijn er nog wel wat meer slechte afleveringen bij Friends. Niet dat het geen leuke serie is hoor (ik heb die box niet voor niets), maar "op 1 hand te tellen" is ook een beetje overdreven.quote:Op woensdag 26 januari 2011 12:22 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Natuurlijk mag het, maar echt begrijpen kan ik het niet. Friends heeft 10 seizoenen lang goede comedy gemaakt, dat komt neer op ongeveer 250 afleveringen waarbij het aantal wat (mij) tegenviel op de vingers van één hand valt te tellen. Als je dat vergelijkt met HIMYM, heb je daar bij twee handen nog lang niet genoeg, en dan zijn er nu 127 afleveringen geweest.
Over het doorlopende verhaal, dat is er bij Friends ook wel degelijk (alhoewel ik ook wel weet dat je niet zegt dat dat er niet was, maar slechts dat het je niet te pakken heeft weten te krijgen). Monica en Chandler, die vanaf seizoen 5 iets krijgen en de relatie steeds verder ontwikkkeld, en natuurlijk vooral Ross en Rachel. Maar goed, ieder zo z'n smaak. Ik kijk ook met heel veel plezier naar HIMYM, is een van de favoriete die wekelijks uitkomt, maar Friends staat toch nog wel hoger op mijn all time high-list.
Klopt, die terugblik afleveringen was ik even vergeten en hadden van mij ook niet gehoeven. Maar ik heb die box ook (en veel te vaak gezien) en ik vind toch echt dat er maar een paar afleveringen bij zijn die niet zo top zijn als de rest. Het feit dat jij hier anders over denkt wil niet zeggen dat ik mijn mening overdrijf, maar alleen dat hij verschilt van jouw mening.quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:09 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Er zijn sowieso al een stuk of 7 afleveringen met alleen maar stukjes uit vorige afleveringen. En verder zijn er nog wel wat meer slechte afleveringen bij Friends. Niet dat het geen leuke serie is hoor (ik heb die box niet voor niets), maar "op 1 hand te tellen" is ook een beetje overdreven.
quote:Op woensdag 26 januari 2011 13:46 schreef sverbern het volgende:
Ik weet het nog niet goed. Ik heb alle seizoenen Friends al vele malen gekeken en ken hele afleveringen uit mijn hoofd. Van HIMYM heb ik sinds een maand de 1e vijf seizoenen op dvd en heb ze nu allemaal 1 of 2 keer gezien. Ik vind het heel erg goed, grappig, herkenbaar en lief maar kan nog niet inschatten of ik het net zo lang leuk ga vinden als Friends. Ik vind HIMYM wel erg goed (beter dan Friends) met terugkerende grappen.
Dingen die mij wel altijd bijblijven zijn stukjes alsquote:Op woensdag 26 januari 2011 13:46 schreef sverbern het volgende:
Ik vind HIMYM wel erg goed (beter dan Friends) met terugkerende grappen.
Oftewel oudere Ted die ergens tussen het verhaal doorkomt en het iets verdraait, zoals met die sandwich-jointquote:Ted: She's such a stupid grinch.
Older Ted: But I didn't say grinch.
Sandwiches: echt supergrappig.quote:Op donderdag 27 januari 2011 00:26 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Dingen die mij wel altijd bijblijven zijn stukjes als
[..]
Oftewel oudere Ted die ergens tussen het verhaal doorkomt en het iets verdraait, zoals met die sandwich-joint
Als iemand met zijn hoofd een hoed opvangt, buigt iedereen en roept "The gentleman!".quote:Op donderdag 27 januari 2011 11:16 schreef Mirel het volgende:
Wat was dat met de gentleman? Iedereen die dat deed boog zich voorover om 'the gentleman' te zeggen. Wat was op met dat?
THE GENTLEMAAAAN!quote:Op donderdag 27 januari 2011 14:13 schreef Orbis het volgende:
[..]
Als iemand met zijn hoofd een hoed opvangt, buigt iedereen en roept "The gentleman!".
...daryquote:Op donderdag 27 januari 2011 00:26 schreef ArnieAlberts het volgende:
Dingen die mij wel altijd bijblijven zijn stukjes als
Verder:
- The Various Fives (High, Relapse, Phone...)
- The naked guy
- The gentleman/Blitz (Die wil ik in ieder geval terug zien komen)
- Robin Sparkle
- What do you for a living? -> Haha, please...
- And last best; Legen, wait for it...
Hoe graag ik ook HIMYM kijk, het komt niet in de buurt van Friendsquote:Op woensdag 26 januari 2011 11:12 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Ja ik vind HIMYM beter en leuker dan Friends
Fixedquote:Op donderdag 3 februari 2011 00:39 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Hoe graag ik ook HIMYMFriends kijk, het komt niet in de buurt van FriendsHIMYM
Niet doenquote:
Friends is wel aardig, maar ook niet meer dan dat. Het is veilige, voorspelbare humor en daar zit volgens mij wel een zekere kracht in. De verhaallijn is rechttoe, rechtaan, maar wel met een duidelijke ontwikkeling in de karakters en hun verhoudingen. Je weet precies hoe een bepaalde situatie zal gaan verlopen en wat de rol/reactie zal zijn van de 'Friends.' En zo is elke aflevering van voldoende kwaliteit, zonder dat er echt afleveringen zullen zijn die er echt uitspringen, in positieve noch in negatieve zin.quote:
Jep, I believe so.quote:Op maandag 7 februari 2011 16:01 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Zijn alle Slaps van Marshall al uitgedeeld?
Nee, nog 1:quote:
quote:As of February 2011, he has delivered 4 out of 5 slaps:
Slap #1 is delivered in the episode 'Slap bet'.
Slap #2 is delivered in the season 2 episode "Stuff" because Barney was giving an obnoxious one-man show to prove Lily wrong.
Slap #3 is delivered in the season 3 episode "Slapsgiving." Marshall counts down to the day of the third slap, setting up the website SlapCountDown.com.[2]
Slap #4 is delivered in the season 5 episode "Slapsgiving 2: Revenge of the Slap."
Dan moet je al helemaal eens op vrijdag (geloof ik) op de BBC 'Fast and Loose' uitchecken. Is een nieuwe variant van het Who's Line is it Anyway (improv, voor wie het nog niet kent), gepresenteerd door Hugh Dennis, die weer absoluut geweldig is in zo'n beetje iedere aflevering van Mock the Week!quote:Op woensdag 2 februari 2011 16:21 schreef sverbern het volgende:
Trouwens, wisten jullie dat de acteur die James Stinson speelt (Wayne Brady) ook in Whose Line is it Anyway zit:
quote:Op dinsdag 8 februari 2011 10:52 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
[..]
![]()
De paraplu is geel:
[ afbeelding ]
De hoorn blauw:
[ afbeelding ]
En de cowboylaarzen rood:
[ afbeelding ]
Pulling them off!
quote:I liked how they brought the game of Clue into the show--Ted was Prof. Plum always in purple, Barney was Mr. Green with at least a hint of green in each outfit, Robin was Mrs. Peacock in her blue outfit, Zoey was Mrs. White always in white and, of course, Katy Perry was Miss Scarlett in red. Very clever.
Mee eens. Dat van die kleuren was me trouwens niet opgevallen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 11:53 schreef HIMYMBlog het volgende:
Vond hem zelf redelijk. Het plot was leuk, maar de grappen vond ik minder.
Sorry, ik had blijkbaar meer smileys moeten gebruiken om mijn zelfspot duidelijker te maken...quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:21 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Serieus gast, ga eens langs de dokter, want je haalt alle kleuren door elkaar
Grappen en grollen die zogenaamde zelfspot van je.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 13:48 schreef Lod het volgende:
[..]
Sorry, ik had blijkbaar meer smileys moeten gebruiken om mijn zelfspot duidelijker te maken...
Amen to thatquote:
Cluedo ken je niet?quote:Op dinsdag 8 februari 2011 19:28 schreef Mirel het volgende:
Katy Perry kwam niet charmant over. Zeker niet met die gezichtsuitdrukking. Dat van die kleuren is me voorbij gegaan, ken dat spelletje Clue totaal niet.
QFT!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |