Dus je hebt hoop? Nou dan hoop ik met je mee en hoop dat het geen valse hoop is.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:30 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Er zijn vele oorzaken waarom een relatie beeindigd kan worden en ook vele vormen waarop het dan vervolgens verder gaat (of juist helemaal niet verder gaat).
Als ik de cijfers zou geven voor achtereenvolgens de relatie zelf, de redenen van beeindiging en hoe vervolgens onze communicatie daarna geweest is in een bandbreedte van +10 tot - 10 dan krijg je een fantastisch overzicht met in die volgorde: +10, - 10 en -10.
Acceptatie zou ik zeker hebben. Ergo, ik zal wel moeten. Maar de twee -10's qua redenen en communicatie achteraf maken het idd erg lastig, helemaal door die eerste +10. En nee, ik ben niet naief of blind geweest voor 'signalen' dat de relatie al op instorten zou staan.
Ik realiseer me dat ik het jullie als lezer ook niet makkelijk maak want er is meer aan de hand dan ik hier neerzet. Laat ik zeggen dat er andere factoren zijn die meespelen en ervoor kunnen zorgen dat het binnen een redelijke termijn alsnog wel eens goed zou kunnen komen.
Daar heb ik een heel bewuste en afgewogen keuze in gemaakt en daar wacht ik graag op. Of dat verstandig is? Time will tell.
lolwut?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:36 schreef goofy_goober het volgende:
Met booze los je je 99 problems niet op, nigga.
Ik ben bekend met het liedje. De vraag was meer "Waar de fuck heb je het over".quote:
Ja hé... er zijn er die ten volle aan het genieten zijn van de wilde rit op de rollercoaster, er zijn er die rust gevonden hebben (of een begin ervanquote:
Ik ga zo lekker naar een livebandje luisterenquote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:22 schreef Octagon het volgende:
[..]
Ja hé... er zijn er die ten volle aan het genieten zijn van de wilde rit op de rollercoaster, er zijn er die rust gevonden hebben (of een begin ervan), er zijn er die aan de drank zijn... en er zijn er die enkel lurken !
Ow getsie! Gaat het wel een beetje goed?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:23 schreef Jolene22 het volgende:
en er zijn mensen bezig met tentamenweken enzo
*gespeeld verontwaardigd* Midden in de week ?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:23 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ik ga zo lekker naar een livebandje luisteren
Ben ik gelukkig dat ik het woord 'tentamen' niet kenquote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:23 schreef Jolene22 het volgende:
en er zijn mensen bezig met tentamenweken enzo
Ja, ik denk toch dat het beter is om haar te ontwijken. 2 vrienden zullen wat niet pikken? Dat jij het contact met haar verbreekt? Dat moeten ze denk ik toch wel begrijpen. Het lijkt me gewoon beter als een van jullie beiden niet meer actief de activiteiten van de groep bezoeken. Want als jullie ruzie gaan maken, blijft er net zo goed weinig van de groep over. Maar je zegt dat je ex toch hoogstwaarschijnlijk minder tijd zal hebben. Dan lijkt me dat het probleem al redelijk is opgelost. Of ben je bang dat die vrienden haar kant zullen kiezen? In dat geval weet je wat je aan je vrienden hebt.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 18:58 schreef Neo-Mullen het volgende:
Hmm, ik zal hieronder eens een boekje opendoen wat betreft de gevolgen als ik bepaalde acties onderneem.
Ik block, delete alles van haar. Msn, telefoonnummer, facebook, hyves.
Wat er dan gaat gebeuren is dat we dan geen contact meer zullen hebben en dan zal zij zoiets hebben van: oh, je wilt het zo? flikker maar op joh. Dat lijkt misschien niet zo erg, maar dat kan het wel worden.
Zoals jullie weten hebben we een gedeelde vriendengroep. Ik kan haar, en de rest van die groep via internet (long time ago) en hebben al jaaaaren goed contact. Als ik contact met haar breek, vraag ik me af wat er met de vriendengroep gebeurt. Zij zal minder aandacht aan hen besteden, omdat ze met d'r nieuwe aanstaande vriendje bezig zal zijn. 2 vrienden zullen dat niet pikken. 1 zal neutraal blijven.
Wij (vriendengroep + ex) spreken regelmatig ergens in het land af om gezellig wat met z'n allen te ondernemen. Afsluitend gaan we ergens uiteten en wordt er lekker wat gedronken. Als ik contact met m'n ex verbreek, zullen die gezamelijke 'meetings' er niet meer zijn. Althans, zonder haar.
Ik weet dat zij dat niet gaat pikken en zij gaat ook haar meetings met hen afspreken, zonder mij. Dat steekt me enorm.
Dit wat betreft de gedeelde vriendengroep.
Dat is het geluk van je vrije dag op woensdag hebbenquote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:24 schreef Octagon het volgende:
[..]
*gespeeld verontwaardigd* Midden in de week ?
Vrienden zullen het niet pikken dat zij minder aandacht aan hen besteed.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:26 schreef HendrikDeVogelaar het volgende:
[..]
Ja, ik denk toch dat het beter is om haar te ontwijken. 2 vrienden zullen wat niet pikken? Dat jij het contact met haar verbreekt? Dat moeten ze denk ik toch wel begrijpen. Het lijkt me gewoon beter als een van jullie beiden niet meer actief de activiteiten van de groep bezoeken. Want als jullie ruzie gaan maken, blijft er net zo goed weinig van de groep over. Maar je zegt dat je ex toch hoogstwaarschijnlijk minder tijd zal hebben. Dan lijkt me dat het probleem al redelijk is opgelost. Of ben je bang dat die vrienden haar kant zullen kiezen? In dat geval weet je wat je aan je vrienden hebt.
Mwah valt tegen. Eerste tentamen verkloot nu al sinds 1200 uur bezig met leren aan het tentamen voor morgen maar gaat niet helemaal zoals ik wil. Schietgebedjes dan maarquote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:24 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ow getsie! Gaat het wel een beetje goed?
In dat geval zou ik wel gewoon naar de activiteiten gaan. En als het niet lukt met haar erbij (wat me gezien jouw emoties) heel waarschijnlijk lijkt, dan spreken jullie toch gewoon zonder haar af? Leg anders je vrienden gewoon de ernst van de situatie uit, en dat jullie op deze manier niet met elkaar kunnen omgaan. Als het kan, moet je zorgen dat zij er zaterdag niet bij is. Want als je hier al behoorlijk tekeer gaat over je ex en Mark, dan zal dat nog erger zijn als je haar irl ziet. Of jullie gaan elkaar negeren, wat jou nog meer zou kwellen en waardoor zij zich misschien nog beter gaat voelen. Of je gaat temidden van je vrienden gigantische ruzie maken. Dus spreek in het vervolg gewoon met je vrienden af maar zonder ex.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:29 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Vrienden zullen het niet pikken dat zij minder aandacht aan hen besteed.
Ze zullen eerder mijn kant kiezen dan de hare. Zeker omdat ze de hele groep al eerder (2007) al eens heeft laten stikken.
heel inspirerend, ga dit even 10x overlezen en probeer hetzelfde te denkenquote:Op dinsdag 11 januari 2011 16:07 schreef formerjellybean het volgende:
Weet je ik denk dat ik veel te nuchter hiervoor ben of een emotieloze vrouw . Voor mij is uit , uit en heb ik geen zin om alles te ontleden over het hoe en waarom.
Voor mij is uit , uit en ga verder. Ik zie hier veel mensen hele dagen allerlei tirades over hun emoties en ok dat hun ding, maar voor mij is het meer dingen ondernemen, uitgaan mijn eigen ding doen en verdergaan.
Uitgaan is kut maar ik kan andere dingen bedenken die erg waar ik meer mijn tijd in wil steken en er voor mij toe doen. Toen ik hier al eerder was toen stopte ik er ook mee omdat een vriend van mij overleden was aan zelfmoord en dat zette het veel meer in perspectief.
Voor mij wil mijn leven niet stopzetten wegkwijnen of iets meer omdat iets uit is gegaan en niet gegaan is zoals ik wilde. Voor mij is belangrijker dat ik mijn boeltje weer bij elkaar heb, en weer verder ga en dan kan het me eigenlijk niet boeien of mijn ex met me bevriend blijft of niet, en hoe die over me nadenkt. Soms moet je gewoon niet de controle op iets willen houden wat er niet meer is, maar gewoon de kracht vinden om lekker je dingen weer lekker op te pakken.
Lang verhaal... eerst had ik in december afgesproken met ze zodat ik wat afleiding had. Toen besloot ik het te verplaatsen zodat ze toch meekon (omdat ze deel van de groep uitmaakte). Sindsdien staat dus vast dat we met zn 5en gaan.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:43 schreef HendrikDeVogelaar het volgende:
[..]
In dat geval zou ik wel gewoon naar de activiteiten gaan. En als het niet lukt met haar erbij (wat me gezien jouw emoties) heel waarschijnlijk lijkt, dan spreken jullie toch gewoon zonder haar af? Leg anders je vrienden gewoon de ernst van de situatie uit, en dat jullie op deze manier niet met elkaar kunnen omgaan. Als het kan, moet je zorgen dat zij er zaterdag niet bij is. Want als je hier al behoorlijk tekeer gaat over je ex en Mark, dan zal dat nog erger zijn als je haar irl ziet. Of jullie gaan elkaar negeren, wat jou nog meer zou kwellen en waardoor zij zich misschien nog beter gaat voelen. Of je gaat temidden van je vrienden gigantische ruzie maken. Dus spreek in het vervolg gewoon met je vrienden af maar zonder ex.
Hey Jolene22,quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:42 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Mwah valt tegen. Eerste tentamen verkloot nu al sinds 1200 uur bezig met leren aan het tentamen voor morgen maar gaat niet helemaal zoals ik wil. Schietgebedjes dan maar.
Het loslaten van je ex heeft wel weer een nieuwe dimensie gekregen bij mij. Twee weken terug geprobeerd het contact te herstellen in het belang van mn zoontje. Had hem al vijf maanden niet gezien of gesproken. Helaas niets veranderd en het is allemaal weer op een drama uitgelopen. Een week lang mn zoontje weer bij elkaar moeten rapen omdat hij steeds bang was als ik ook maar uit zn gezichtsveld verdween, iets waar hij daarvoor nooit last van had gehad. Sliep ineens weer slecht, was een zielig hoopje kind geworden. Al het contact weer verbroken ben heel kwaad en verdrietig geweest maar gek genoeg het gevoel dat ik er voor het eerst echt wat van heb geleerd.
Ook niet meer het gevoel dat ik overnieuw moet beginnen met verwerken ofzo iets wat ik wel had verwacht. Ben er klaar mee. Ik mis nog wel wat we ooit hadden, ik vind het idee nog vreselijk als ik denk dat hij met een ander is maar het is allemaal zoveel minder dan het ooit was. Ik weet nu heel zeker dat hij ons nooit verdiend heeft en dat ik echt wel weer een leuke vent tegenkom die wel weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Desondanks breekt me het zweet echt wel uit als ik eraan denk dat hij ooit omgang gaat eisen als ik zie wat zoiets teweeg heeft gebracht voor zo'n klein mannetje. Gelukkig is dat nog ver weg en ben ik nu bezig met mn studie. Mooie afleiding. Hij zal denk ik altijd een bijzonder plekje innemen maar ik ga echt niet meer genoegen nemen met iemand die maar blijft liegen en aankloten. Inmiddels is de rust weer een beetje wedergekeerd en kan ik zeggen dat het allemaal wel goed zit zo. Hopen dat dit zo blijft.
Hoeist hier verder? Al een meet gepland?
Hey. Wil het best vertellen hoor maar het wordt altijd zo'n lang verhaal danquote:Op dinsdag 11 januari 2011 22:18 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Hey Jolene22,
Wat een situatie met je zoontje. Schrik er een beetje van. Kan me voorstellen dat het lastig is om openbaar op t forum te zetten hoe en wat, maar ik hoop dat bij je zoontje en jou de rust een beetje wedergekeerd is?
Knap van je dat je en met je studie bezig bent, met je kid, en dan ook nog met een stuk verwerking van alles moet dealen.
Sterkte en je bent van harte welkom bij de meet!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |