Ik heb nog steeds nooit in een Protos gezeten.quote:
De VIRM, wat een beest, wat een geluid.quote:Op woensdag 12 januari 2011 02:15 schreef Socios het volgende:
[..]
Hey, welkom. Wat is jouw favoriete mooie trein?
Mooie foto. Zelf gemaakt?quote:Op woensdag 12 januari 2011 02:18 schreef Penisbaard het volgende:
De VIRM, wat een beest, wat een geluid.
[ afbeelding ]
Dat is een plaatje van een VIRM.
De Protos is sowieso zeldzaam. Connexxion was de enige afnemer van het inmiddels falliete fabrikant. Protos zijn wel iets beter opgesteld dan de Lint, Spurt en SLT... Je hebt wel een balkon met een snackautomaat in de treinen zittenquote:Op woensdag 12 januari 2011 02:17 schreef Socios het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds nooit in een Protos gezeten.Wel veel zien staan in Amersfoort. Ik was een keer van plan een ritje met een Protos te maken, had men een Plan V ingelegd, lol.
Nee, ik haal dat net van Google. Ik maak geen foto's van treinen, maar dat maakt mijn liefde niet minder.quote:
De treinenhobby kan op veel manieren vormgegeven worden. Schrijf je ook nummertjes op onderweg tijdens het treinen of verblijven op stations?quote:Op woensdag 12 januari 2011 02:21 schreef Penisbaard het volgende:
Nee, ik haal dat net van Google. Ik maak geen foto's van treinen, maar dat maakt mijn liefde niet minder.
Ik geniet er gewoon van om aanwezig te zijn. Ik nestel mij heerlijk in zo'n plakkerige treinstoel, snuif de geur goed op en laat mijn ogen elk detail van de trein scannen. Dit geeft mij gewoon een fijn gevoel. Ik hoef er dan later geen tastbaar bewijs meer van, ik neem het mee als ervaring en dat geeft mij weer steun als later tegen problemen aanloop. Ze zeggen daarom denk ik ook altijd dat oude mensen wijs zijn, omdat oude mensen vol ervaringen zitten waar ze iets aan hebben.quote:Op woensdag 12 januari 2011 02:23 schreef Socios het volgende:
[..]
De treinenhobby kan op veel manieren vormgegeven worden. Schrijf je ook nummertjes op onderweg tijdens het treinen of verblijven op stations?
Dat is een magneetbaan toch? Ik ben voor het conventionele spoor (wel op hoge snelheid).quote:Op woensdag 12 januari 2011 02:44 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik ga binnenkort in een heuse Machlev reizen, is dat tof Socios?
Die informatie heeft zelfs Wikileaks niet eens weten te bemachtigen.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 22:54 schreef Dr_Flash het volgende:
eerst zien, dan geloven.
En dan nog: Gaat dat dan ook betekenen dat je normaal internationale treinprijzen kan opzoeken op internet? Ik heb er ernstig mijn twijfels over.
Dan zal het vast de Fyra, IC-Berlijn of Benelux geweest zijn. De HC sluit de deuren, maar moet met een bordje seinen naar de Machinist om te mogen vertrekken.quote:Op woensdag 12 januari 2011 09:18 schreef AllesWatWas het volgende:
Ola, een vraagje aan kenners die vast al duizend keer beantwoord is (maar ik kon het zo 1-2-3 niet vinden): ik was laatst op Schiphol waar ik een machinist zag die vanaf zijn cabinedeur floot en de deuren sloot: mag dat wel een trein zonder conducteur?
(Ten minste, zo zag het eruit, anders had de conducteur wel bij een van de normale deuren de deuren kunnen sluiten als er twee man in de cabine zaten, dat kon ik dan weer niet zien want ik stond halverwege die trein op het perron te wachten.)
Die lege goederenwagons zijn koppelwagens. Een locomotief kan niet zomaar die RandstadRail metro's op sleeptouw nemen. Dit setje zal hoogstwaarschijnlijk richting de RET bij de Kleiweg (dacht ik) gegaan zijn voor onderhoud.quote:Trouwens, gisteren zag ik op Den Haag HS een goederentrein met een paar lege goederenwagons voorbij komen, toen een (kapotte?) RandstadRailtram en daarna weer een stel goederenwagons (van die compleet lege, alleen de wieltjes en de platte bodem).
Het was extra opvallend omdat er van tevoren twee keer werd omgeroepen iets in de richting van: "dames en heren, over enkele ogenblikken komt er een trein langs op spoor 4, houdt u voldoende afstand" (en twee keer zonder dat daar de gebruikelijke ding-dongtune aan vooraf ging). Woesj.
Watjesquote:Op woensdag 12 januari 2011 06:56 schreef Fixers het volgende:
[..]
Die informatie heeft zelfs Wikileaks niet eens weten te bemachtigen.
Er ligt al een boogje. Ze gaan er geen nieuwe neerleggen om een minuut tijdwinst te boeken. Bovendien sla je met jouw boog Amsterdam Sloterdijk over ...quote:Op woensdag 12 januari 2011 01:03 schreef TeringHenkie het volgende:
[ afbeelding ]
Hoppa, zo heb je èchte tijdswinst. Aan de slag, ProRail/NS! *kst*
Dat is gewoon niet waar, want:quote:Op dinsdag 11 januari 2011 16:06 schreef Socios het volgende:
[..]
Onwetendheid bij het `grote publiek´. Zoals eerder gezegd: FYRA is goedkoper dan de reguliere IC.
Oorspronkelijk was het plan om van Amsterdam Sloterdijk een `eindstation´ te maken vanuit Schiphol Airport. Gelukkig is de lijn met een `boogie´ doorgetrokken naar Amsterdam Centraal.quote:Op woensdag 12 januari 2011 10:36 schreef Peterselieman het volgende:
Er ligt al een boogje. Ze gaan er geen nieuwe neerleggen om een minuut tijdwinst te boeken. Bovendien sla je met jouw boog Amsterdam Sloterdijk over ...
Dat is in de voordeeluren met een voordeelurenkaart, ja.quote:Op woensdag 12 januari 2011 10:50 schreef ReisT het volgende:
Dat is gewoon niet waar, want:
Amsterdam-Rotterdam, goedkoopste tarieven:
IC = 8 euro
Fyra = 10,50 euro
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |