Check, Mettequote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:17 schreef Claudia_x het volgende:
Worden er uberhaupt baby's geboren zonder haar?
quote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:05 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben natuurlijk allang aan het googelen geweest en volgens de statistieken heb ik 1/3e kans dat het strippen iets doet. Dat wil zeggen, bij 1/3e deel van de vrouwen doet het niets, bij 1/3e doet het iets maar zet het de bevalling niet in gang en bij het overige deel zet het de bevalling (vroeg of laat) wel degelijk in gang. Het is gewoon een kwestie van afwachten!
Ik heb er in ieder geval absoluut geen spijt van dat ik de verloskundige heb laten strippen!
Ow gelukkig dan ben ik niet de enige. Maar ja ik heb er al wel wat op gegoogled natuurlijk en dan kom je echt best enge verhalen tegen. Nu ben ik ook wel zo nuchter dat ik denk ja de drama verhalen worden verteld en overal waar het goed gaat daar hoor je niets van...quote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:08 schreef Jeetjejom het volgende:
Hier nog zo iemand! Heb na mijn ks altijd geroepen dat ik echt echt echt gewoon wil bevallen, maar nu het al ietsjes dichterbij komt begint het zweet me van alle kanten uit te breken! Een ks was heftig en ik heb wel mijn dochter het eerste uur gemist (ze is alleen meteen na het eruit halen bij me geweest, daarna moest ze meteen de couveuse in), maar ik heb van te voren 22 uur beenweeën gehad, en ik moet er niet aan denken dat ik toen pas op 5 cm zat en nog een hele weg te gaan had eigenlijk. Dat overleef ik noooooit!
Maargaat weer van een ks uit, mijn vk heeft er alle vertrouwen in dat ik het wel kan, dus kan niet meer dan het over me heen laten komen, toch?
check!quote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:16 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Emmen, er is maar een kleine groep waarbij de vliegen spontaan breken toch?
Ik had het niet zoals op tv, dat je dan zeg maar tot je enkels in een plas met water staatquote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:53 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Ja, mie toe.. Gewoon *plop* *guts*
En de gedachte "plaste ik nou net in mijn broek?"
Herkenbaar! Al lag ik al wel in het ziekenhuis om de volgende dag ingeleid te gaan worden.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:53 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Ja, mie toe.. Gewoon *plop* *guts*
En de gedachte "plaste ik nou net in mijn broek?"
Dat is zeker een hart onder de riem deze ga ik in ieder geval onthouden om mezelf erdoor heen te sleuren als ik weer eens een moment van twijfel heb!!!quote:Op dinsdag 11 januari 2011 21:55 schreef Lot_1 het volgende:
voor de moeders die soms bang zijn voor een bevalling nadat ze een keizersnee hebben gehad: mijn moeder heeft 4 keizersnedes gehad, en toen kwam ik 'gewoon' terwijl ik in stuit lag. En aangezien ze altijd roept dat een gewone bevalling veel prettiger is dan een keizersnede, neem ik aan dat het wel mee viel met de zwaarteHet is maar één geval, er zullen vast ook minder fijne verhalen zijn, maar in het kader van hart-onder-de-riem
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |