Ja maar het probleem is hier juist dat ze er niet mee om kunnen gaan. En die moeder WEET hoe het moet, maar ze doet gewoon niets en blijft maar snoep kopen.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:01 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Das toch geen probleem, hebben wij ook. Zolang je gewoon normaal ermee om kan gaan is er niks aan de hand
Dan is de oplossing toch simpel...gewoon niet in huis halen wat je niet kunt laten staan.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:02 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja maar het probleem is hier juist dat ze er niet mee om kunnen gaan. En die moeder WEET hoe het moet, maar ze doet gewoon niets en blijft maar snoep kopen.
Die ouders zien het kennelijk niet.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:03 schreef Jackson5 het volgende:
Het grappigste vind ik dat die vrouw nog gaat uitleggen hoeveel overgewicht hij heeft en uitleggen waarom hij overgewicht heeft. Want dat zie je natuurlijk niet van buiten
Dat vind ik het domme gedeeltequote:Op donderdag 6 januari 2011 21:05 schreef Karina het volgende:
Zo ziet hij er uit als hij 25 is, ze rekken gewoon het beeld op
Ja dat lijkt mij ook simpel, gewoon geen snoep en koekjes kopen.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:05 schreef trovey het volgende:
[..]
Dan is de oplossing toch simpel...gewoon niet in huis halen wat je niet kunt laten staan.Tja, het leven is soms hard maar beter dan te vroeg in je kist komen.
Klopt mijn ouders hadden ook nooit niks in huis alleen als er bezoek kwam of iemand jarig was. Als iemand onverwachts langs kwam konden mijn ouders die nog geen koekje aanbiedenquote:Op donderdag 6 januari 2011 21:05 schreef trovey het volgende:
[..]
Dan is de oplossing toch simpel...gewoon niet in huis halen wat je niet kunt laten staan.Tja, het leven is soms hard maar beter dan te vroeg in je kist komen.
Ja, ik vind het niet leuk voor Enrico, maar ik vond het wel grappig ja.quote:
Het is totaal niet grappig het is echt heel ergquote:Op donderdag 6 januari 2011 21:07 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Ja, ik vind het niet leuk voor Enrico, maar ik vond het wel grappig ja.![]()
dat ja.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:07 schreef Riann het volgende:
[..]
Klopt mijn ouders hadden ook nooit niks in huis alleen als er bezoek kwam of iemand jarig was. Als iemand onverwachts langs kwam konden mijn ouders die nog geen koekje aanbieden
Nou ja als je gaat afvallen geeft het wel een motivatie als je ziet dat het steeds minder word op de weegschaal.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:07 schreef Karina het volgende:
Je hoeft toch geen cijfers te zien? Kijk naar je kind en je ziet dat hij veel te dik is.
Dat vind jij.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:08 schreef Riann het volgende:
[..]
Het is totaal niet grappig het is echt heel erg
Beste oplossing in deze....ik snap ook niet dat je soms bij mensen een hele lade of plank vol met snoep/koek ziet staan....moet toch echt een traktatie zijn in mijn ogen geen standaard "altijd in huis dus altijd beschikbaar" artikel maar ja zo denk ik dan.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:06 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja dat lijkt mij ook simpel, gewoon geen snoep en koekjes kopen.
Dat ook jaquote:Op donderdag 6 januari 2011 21:08 schreef L0t.. het volgende:
De make-up van die moeder is ook zo mooi subtiel
jij bent ook niet moeders mooiste gezien je foto in je fotoboekquote:Op donderdag 6 januari 2011 21:09 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Dat vind jij.
"Wat leuk om je te ontmoeten!"
Dat wel, maar die moeder leek alsof ze het pas doorhad toen ze de cijfers zag.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:09 schreef Riann het volgende:
[..]
Nou ja als je gaat afvallen geeft het wel een motivatie als je ziet dat het steeds minder word op de weegschaal.
Omdat dat bij jou zo ging is dat de manier hoe het moet? Bij ons was altijd veel snoep etc. in huis, maar niemand in het gezin was dik. We hebben gewoon geleerd dat je gezond moet eten als je gezond wil zijn.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:08 schreef MissJ het volgende:
[..]
dat ja.
Mijn zusje en ik kregen ook maar heel weinig snoep van mijn ouders en terecht, heel goed van ze. Op woensdags kregen we altijd beiden 1 gulden en mochten we snoepjes halen. Dat was het dan. Zo hoort het!
Bij mij dus niet ik had ook morbide obesitas en heb nu nog obesitas en ik hoop het naar licht overgewicht te krijgen ik denk dat ik het niet haal om onder de 74 te komen want dan heb ik een normaal gewicht.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:11 schreef Karina het volgende:
Vroeger hadden mijn ouders ook nooit veel snoep in huis en dat heeft wel geholpen, want ik eet nu ook haast geen snoep, wel chips
nee joh tuurlijk vind ik dat niet. Wat ik wel vind is dat je je kinderen niet te veel snoep moet geven dus. Mag er best een lade vol met snoep zijn in huis, zo lang je het maar niet de hele dag aan je kind loopt te geven.quote:Op donderdag 6 januari 2011 21:11 schreef Klaploper het volgende:
[..]
Omdat dat bij jou zo ging is dat de manier hoe het moet? Bij ons was altijd veel snoep etc. in huis, maar niemand in het gezin was dik. We hebben gewoon geleerd dat je gezond moet eten als je gezond wil zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |