Al eens naar total gekeken?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:40 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Gazprom en Shell zijn anders best lastig met elkaar te vergelijken. Ik heb Shell liever dan Gazprom of welk oliebedrijf dan ook. (ook een beetje vanuit nationalistische overwegingen en ik niks met russen te maken wil hebben)
Die heb ik, in combinatie met Lockheed Martinquote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:45 schreef Mendeljev het volgende:
Raytheon, heeft net een merger achter de rug, EPS groeit gestaag over de jaren en een P/E van ongeveer 10. Er lijkt nu ook wat rek te zitten in het koersverloop. Misschien de moeite om het nader te bestuderen.
even gekeken, http://www.ampni.com/pdf/Aegean_09AR.pdf , maar hun 2009 jaarrekening vermeldt een tikkie meer als $1 wpa (edit: en $ 0,82 volgens hun SEC filing -onder US GAAP I guess), met een gering belastingeffect. Beetje spitten (footnote nr. 20 voor de liefhebberts) blijkt dat ze belastingbate hebben voor notiele interest (hun hoofdzetel zit kennelijk in Belgiequote:Op maandag 10 januari 2011 22:56 schreef Sokz het volgende:
Bij die Aegean Marine Petroleum Network Inc.
Zie je bij Google Finance: Financials het volgende:
Operating Income: $9.79
Income before tax: $2.34
Income after tax: $4.61
Horen de inkomsten na belasting niet lager te zijn dan die van ervoor?
Respect dat je dit doet op dit tijdstipquote:Op dinsdag 11 januari 2011 04:15 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
even gekeken, http://www.ampni.com/pdf/Aegean_09AR.pdf , maar hun 2009 jaarrekening vermeldt een tikkie meer als $1 wpa (edit: en $ 0,82 volgens hun SEC filing -onder US GAAP I guess), met een gering belastingeffect. Beetje spitten (footnote nr. 20 voor de liefhebberts) blijkt dat ze belastingbate hebben voor notiele interest (hun hoofdzetel zit kennelijk in Belgie), zou zo direct niet weten of Griekenland een notiele interest faciliteit heeft), maar met name een 'investments tax incentive'. Zeg maar investeringssubsidie. Wat verder opvalt is dat ze compensabele verliezen hebben, en tax incentives die ze allemaal activeren als deferred tax asset. Met andere woorden: ze maken boekhoudkundig wel winst, maar fiscaal niet, waardoor ze hun belastingvoordelen nog niet concreet gebruiken, maar al wel als toekomstige vordering op de balans zetten (en als resultaat nemen). Op zich lijkt dat prima (goeie belastingadviseur
), echter het is wel extreem raar hoe dit kan. Bedenk: ze maken verlies fiscaal, maar winst commercieel. Normaalgesproken zou ik verwachten dat dit komt doordat de fiscaal sneller afschrijven op hun schepen dan commercieel. Dan zou er een deferred tax liability moeten zijn. En die is er niet. Ik kan 'm niet vinden. Kennelijk schrijven ze fiscaal en commercieel gelijk af. Ook geen deferrred tax liability op iets anders (revenue recognition ofzo).En toch maken ze commercieel winst, en fiscaal niet. En ik kan uit de toelichting niet halen waardoor. Daar klopt iets niet. Het is namelijk totaal onlogisch.
Verder staat er nog een leuk stukje onder transacties met verbonden lichamen, waar de hele familie nog even langskomt.
Ik krijg niet zo'n warm gevoel van
/edit/ ik zo nog wel even of ik iets meer uit hun 20F kan halen (deponering bij de SEC)
/edit2/ hun Q3 2009 filing heeft het over $ 0,66 wpa over de eerste 9 maanden, dus geen idee waar bovenstaande cijfers aan relateren. http://www.ampni.com/pdf/d1147529_6-k.pdf , zie pagina 13 . Ow ja, en hier lopen de onverrekende verliezen en investments grants verder omhoog, maar is er opeens ook een ongeveer even grote deferred tax liability. Vreemd, vreemd
hint: andere tijdszonequote:Op dinsdag 11 januari 2011 04:34 schreef flyguy het volgende:
[..]
Respect dat je dit doet op dit tijdstip
whaahah. Ik sla even over.quote:Op maandag 10 januari 2011 22:45 schreef Mercer het volgende:
Meta Financial Group Inc. (Public, NASDAQ:CASH)
http://www.google.com/fin(...)q=NASDAQ:CASH&ntsp=0
![]()
klinkt goed, eens verder bekijken.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:27 schreef MrUnchained het volgende:
[..]
Nou vooruit een bedrijf waar je nog nooit van gehoord hebt: Tokyo Kisen. De havensleper (soort van smit int) van Tokyo, maar dan tegen slechts een paar keer EBIT. De Braziliaanse variant (wilson sons) staat volgens mij 20xEBIT of zo.
Petrobas dan? Normaal hou ik niet van bedrijven onder sterke invloed van de staat maar bij olie-gerelateerde company's lijkt me dat een voordeeltje.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:40 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Gazprom en Shell zijn anders best lastig met elkaar te vergelijken. Ik heb Shell liever dan Gazprom of welk oliebedrijf dan ook. (ook een beetje vanuit nationalistische overwegingen en ik niks met russen te maken wil hebben)
Haha nice. Die cijfers had ik van google finance: 3 months ending 2010-09-30; Daar staat ook een EBITDA van ruim $9 wat dat bedrijf op 1 x de winst waardeert. Raarrrrrquote:Op dinsdag 11 januari 2011 04:15 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
/edit2/ hun Q3 2009 filing heeft het over $ 0,66 wpa over de eerste 9 maanden, dus geen idee waar bovenstaande cijfers aan relateren (edit: dat zijn dus de absolute cijfers, niet de wpa). http://www.ampni.com/pdf/d1147529_6-k.pdf , zie pagina 13 . Ow ja, en hier lopen de onverrekende verliezen en investments grants verder omhoog, maar is er opeens ook een ongeveer even grote deferred tax liability. Vreemd, vreemd
Heeft ook niet mijn interesse. Ik blijf bij Shell. Wat is er zo interessant aan Total?quote:
Petrobras was een leuk aandeel tot de top van de beurzen voordat de crisis begon in 2007. Van 25 naar 70 binnen een jaar tijd. Dat was een leuke rit destijds. Toen ze plots rare dingen doen wat betreft geld ophalen had ik direct gezien.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 11:23 schreef Sokz het volgende:
[..]
Petrobas dan? Normaal hou ik niet van bedrijven onder sterke invloed van de staat maar bij olie-gerelateerde company's lijkt me dat een voordeeltje.
Heb jij trouwens een baggerachtergrond c.q. dredging/drilling/offshore?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:27 schreef MrUnchained het volgende:
Nou vooruit een bedrijf waar je nog nooit van gehoord hebt: Tokyo Kisen.
Ik ken de baggersector redelijk goed. Hoezo?quote:Op dinsdag 11 januari 2011 12:29 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Heb jij trouwens een baggerachtergrond c.q. dredging/drilling/offshore?
Ik was gewoon benieuwd gezien je keuzes voor exotische baggeraandelen en je posts in het algemeen. Meestal hebben mensen een specifieke interesse in een sector als ze er op de een of andere manier mee te maken hebben gehad.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 13:15 schreef MrUnchained het volgende:
Ik ken de baggersector redelijk goed. Hoezo?
Spijtig genoeg zijn er maar weinig baggerbedrijven beursgenoteerd.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 13:27 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Ik was gewoon benieuwd gezien je keuzes voor exotische baggeraandelen en je posts in het algemeen. Meestal hebben mensen een specifieke interesse in een sector als ze er op de een of andere manier mee te maken hebben gehad.
Die zijn er genoeg hoor.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 14:04 schreef MrUnchained het volgende:
[..]
Spijtig genoeg zijn er maar weinig bagger bedrijven beursgenoteerd.
Zoveel ervaring heb ik niet. Meer dan de helft hier heeft denk ik meer ervaring in beleggen, qua kennis, verstand en aantal jaren op de markt.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 00:37 schreef Mercer het volgende:
[..]
Ik ben voorzichtig genoeg om een mooi rendement te kunnen maken. En S_E jij hebt veel ervaring, Selang ook, maar de dikke run hebben ook jullie beiden gemist, dus ja dat wil niet zeggen dat als je veel ervaring hebt, ook direct de juiste keuzes maakt, of geen fouten kan maken. En stel dat ik totaal geen ervaring zou hebben, dan zou ik altijd nog achter Selang of jou aan kunnen lopen. Ik zie het dus niet echt als een probleem.
Stockpicking is leuk!quote:Op dinsdag 11 januari 2011 15:34 schreef Mendeljev het volgende:
Ik vind het overigens wel een goede wending dat er meer over stockpicks gesproken wordt. Zelf vind ik die tak van sport niets voor mij om de reden dat ik er niet vaardig in ben en veel te risicovol vind maar ik kan me voorstellen dat de eeuwenlange discussie over indexbeleggen of vage optieconstructies ook niet altijd goed tot zijn recht komt in een topic waar het merendeel toch de ambitie heeft om de markten te verslaan. En misschien kunnen we dat nieuwe beleggersclubje van Binck&Alex p0wn3n (check mail).
Hoge dividendaandelen kun je altijd wel vinden maar dat betekent nog geen garantie op consistente winsten. Via hetzelfde linkje kom ik ook op American Capital Agency Corp met een dividendyield van 19.9% of Alon Holdings met een dividendyield van 62,9%. Absurde getallen natuurlijk maar het zegt totaal niets over de bedrijfsvoering. We weten inmiddels allemaal wel hoe stockscreeners werken dus verras ons met iets nieuws (Ik klink bijna net als Gordon Gekko ..quote:Op dinsdag 11 januari 2011 16:20 schreef Mercer het volgende:
Ja, ik wordt nu beetje bang om iets te posten, maar kijk dat dividend hier dan.
Great Northern Iron Ore Properties
(Public, NYSE:GNI)
http://www.google.com/fin(...)ne&q=NYSE:GNI&ntsp=0
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |