ja software is weer een ander verhaal... velen gaan ook voor de gratis alternatieven met software. maar de game industrie heeft niks te klagen hoor.. die industrie is groter dan hollywood. en op de spelconsoles hebben ze een fantastische inkomstenbron, maar weinig mensen hacken hun xbox zodat ze gratis kunnen spelen. het zou me ook verbazen als game verkoop daalt, volgens mij is het juist een explosief groeiende markt.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 09:00 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Downloaden van games mag niét, en de verkopen van games nemen al een paar jaar af dacht ik. Als het echt zo jip en janneke was, had de content industrie echt niet zo krampachtig gedaan hoor.
http://venturebeat.com/20(...)ut-growth-will-slow/quote:Op dinsdag 11 januari 2011 14:46 schreef sp3c het volgende:
de game industrie heeft nix teklagen
dan weet je niet hoe het ding werkt
"Wij" doen iets wat niet mag, maar wel mogelijk is.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 15:25 schreef sp3c het volgende:
je begreep me niet
ik reageerde niet op het stukje waar je zegt dat er veel geld in de industrie omgaat maar op het stukje dat de industrie niets te klagen heeft want dat klopt niet zo goed
ah okee.. :p zo gevat ben ik pas na mn 3de bak koffiequote:Op dinsdag 11 januari 2011 15:25 schreef sp3c het volgende:
je begreep me niet
ik reageerde niet op het stukje waar je zegt dat er veel geld in de industrie omgaat maar op het stukje dat de industrie niets te klagen heeft want dat klopt niet zo goed
Och, zelfs gratis software wordt illegaal gecopieerd op grote schaal, helaas gaat jouw theorie alleen op als mensen inderdaad altruistisch zouden zijn.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 17:37 schreef okiokinl het volgende:
[..]
ah okee.. :p zo gevat ben ik pas na mn 3de bak koffie
nou ja t was toch een informatief stukje dus geen verspilde moeite.
ik denk trouwens dat er ook heel veel mensen zijn die misschien wel software downloaden, maar dan toch wel betalen voor de echt goeie dingen, en voor de kleinere bedrijfjes. je weet wel, try before you buy.
Dat is ook niet zo, dat is enkele decennia.quote:Op maandag 10 januari 2011 19:15 schreef twaalf het volgende:
Ik zeg niet dat je geen geld mag verdienen met je uitvinding. Natuurlijk mag dat wel. Maar dat is iets anders dan zeggen dat je altijd eigenaar blijft van je uitvinding.
Dat bedoel ik dus, je hebt er nooit van gehoord.quote:Dat is een term die jij erbij verzint, en dan moet ik het daarmee eens zijn?
Hoe kan je teveel verdienen aan een luxeproduct? Als mensen het te duur vinden kopen ze het toch lekker niet? Ze hoeven het niet te kopen, ze zijn er niet afhankelijk van in hun voortbestaan.quote:Op maandag 10 januari 2011 20:37 schreef Spanky78 het volgende:
Je kunt wel lullen over commuhippies, maar je kunt precies het omgekeerde zeggen van de platenindustrie: oligopolisten die misbruik maken van hun positie en zelf te veel verdienen.
Dat doen veel consumenten dan ook niet, zoals je meerdere malen hebt aangehaald. Maar toch zie je reden om daarover je beklag te doen. Ergo: je meet met 2 maten.quote:Op dinsdag 11 januari 2011 18:15 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Hoe kan je teveel verdienen aan een luxeproduct? Als mensen het te duur vinden kopen ze het toch lekker niet? Ze hoeven het niet te kopen, ze zijn er niet afhankelijk van in hun voortbestaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |