Leuk geworden! En veel variatiequote:
Nee, maar die gaan er zeker wel komenquote:
Leuk! Wil ik ook wel 'ns proberen, zelf letters maken. Anders heb je ook telkens dezelfde letters die je gebruikt in je scrapbook!quote:Op maandag 7 maart 2011 09:16 schreef LadyS het volgende:
Die letters heb ik in Word uitgezocht, grootte 300, aangevinkt dat ik alleen de contouren wil zien, uitgeprint, uitggeknipt, en met 2 kleuren stempels de randjes bewerkt wát een werk![]()
quote:Op zondag 6 maart 2011 22:25 schreef Jambo het volgende:
Volgens mij is niemand ooit helemaal tevreden over zijn LO's. Omdat je zelf weet waar de "foutjes" zitten of dat iets niet helemaal gelukt is zoals je het in je hoofd had. Tenminste, zo werkt dat bij mij.
Wat zonde dat je zo ontevreden bent. Je maakt juist hartstikke mooie dingen! Vergelijken met andermans creaties heeft geen zin, vind ik. Het is toch juist hetgene wat JIJ hebt gemaaktquote:Op maandag 7 maart 2011 09:16 schreef LadyS het volgende:
Ik ben noooit tevreden over mijn LO's, ik heb altijd de neiging om ze te vergelijken met de LO's die je online vind. Eigenlijk zou ik dat dus niet meer moeten doen
Dankjewel!quote:
Heel mooi weer, wauw! Met dezelfde Kruidvatletters als ik heb.quote:Op woensdag 9 maart 2011 10:29 schreef Jambo het volgende:
En heb je nog iets gemaakt Lady?
Ik heb deze gisteravond tussen het tv kijken door gemaakt:
[ afbeelding ]
De foto is een aantal jaar geleden door iemand van FOT gemaakt op een FOK!meeting.
Dank je wel. De achtergrond is inderdaad gemaakt van allemaal kleine vierkantjes (6x6 cm) uit dessinpapier. De randjes heb ik met inkt bewerkt. De letters en bloemen zijn inderdaad van het Kruidvat en de swirls heb ik met de Big Shot uitgesneden.quote:Op woensdag 9 maart 2011 16:10 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Heel mooi weer, wauw! Met dezelfde Kruidvatletters als ik heb.(één van de weinige dingen die niet uitverkocht waren
)
En wat een leuke achtergrond!Hoe heb je die achtergrond gemaakt, zelf allemaal vierkantjes uit papiersoorten geknipt/gesneden? Of was het een 'kant en klaar' papier?
Ik heb trouwens wel beduidend minder tijd om te scrappen dan jullie.. Nu maar weer 'ns aan de studie.
mag ik vragen wat een Big Shot is? en wat een foto matten isquote:Op woensdag 9 maart 2011 19:03 schreef Jambo het volgende:
[..]
Dank je wel. De achtergrond is inderdaad gemaakt van allemaal kleine vierkantjes (6x6 cm) uit dessinpapier. De randjes heb ik met inkt bewerkt. De letters en bloemen zijn inderdaad van het Kruidvat en de swirls heb ik met de Big Shot uitgesneden.
Deze heeft niet veel tijd gekost. Gewoon een paar stroken snijden en er vierkantjes van maken, inkten en opplakken. Daarna nog de foto gemat en opgeplakt en wat bloemen, swirls en letters toegevoegd. Een paar maanden geleden heb ik er 1 gemaakt en daar ben ik echt een paar uur zoet mee geweest:
[ afbeelding ]
Dit is ook 1 van de weinige LO's waar ik niks op aan te merken heb.
Die labels heb ik hier gekocht.quote:Op donderdag 10 maart 2011 12:42 schreef Zonnestraaltje het volgende:
Mooi Jambo! Echt heel mooi.. Meteen een vraagjeWaar heb je die 'labels' met love en het hartje gekocht? Of zijn die zelfgemaakt?
Ik wil een canvasdoek scrappen met een paar foto's van m'n liefen mij erop. Ben in m'n hoofd al helemaal aan het ontwerpen, leuk!
Natuurlijk mag je dat vragen.quote:Op donderdag 10 maart 2011 13:02 schreef kirsten. het volgende:
[..]
mag ik vragen wat een Big Shot is? en wat een foto matten is. Ik lees af en toe wel eens mee maar vaktermen ken ik allemaal niet!
ik scrap zo heel af en toe eens een album bij elkaar, maar het belandt altijd op de lange-termijn lijst. laatst het eerste album echt afgemaakt en aan het 2e begonnen. Foto's komen als ik tijd heb wel een keer.
Dat doe je goed! Goede prijs!quote:Op donderdag 10 maart 2011 20:13 schreef Jambo het volgende:
Oh en nog even een tip.
Bij Boekenvoordeel (in ieder geval in Utrecht) hebben ze op veel artikelen de actie 3=2. Zo heb ik vanmiddag voor 11 euro 3 scrapboeken van 30x30 gekocht!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |