Dat snap ik, maar ik ga niet naar Rotterdam met een niet aansluitende trein op de fyraquote:Op zondag 2 januari 2011 21:36 schreef Ireyon het volgende:
[..]
'k Wil geen spelbreker zijn, maar Fyra komt niet langs Utrecht hoor
Bij het praten met vrouwen proberen zolang mogelijk het onderwerp `treinen´ te mijden. Gewoon langzaam erover beginnen van dat ik `met de trein´ ben etc. De meeste vrouwen blijken het overigens totaal geen probleem te vinden.quote:Op zondag 2 januari 2011 20:01 schreef Ascendancy het volgende:
Maar doe je het dan ook beter met de vrouwtjes?
Ik bedoel, ik neem aan dat je tijdens een etentje op gegeven moment over treinen begint
Er rijdt ook DDAR. Dagplan geeft aan dat er inderdaad setjes van 2, als het meezit 3 V'tjes rijden. Daarom dat de IC soms extra op Houten stopt.quote:Op maandag 3 januari 2011 11:18 schreef Sandrvich het volgende:
Ik hoorde net van een vriend dat ze Breda-Utrecht blijkbaar ook weer vol hebben gegooid met V'tjes.:)
Daar kan ik kort over zijn: Nee.quote:Op maandag 3 januari 2011 11:37 schreef italiaan1987 het volgende:
is het zoutkaartje ook geldig in het weekend?
Fluiten is de officiële term, maar onderhand wel wat archaïsch. Het ding heet een typhoon, dus typhoneren lijkt me best correct.quote:Op maandag 3 januari 2011 11:53 schreef bork het volgende:
typhoneren?
mijn woordenboek kent dit werkwoord niet, zullen we het gewoon bij oudhollands toeteren of fluiten houden?
Vind je?quote:Op maandag 3 januari 2011 13:04 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Fluiten is de officiële term, maar onderhand wel wat archaïsch. Het ding heet een typhoon, dus typhoneren lijkt me best correct.
Ik gok dat je toch een blok achter een andere trein zit en nu dus op geel (= 40) verder rijdt.quote:Op maandag 3 januari 2011 14:05 schreef KapiteinT het volgende:
En tot zover ging het goed. Vlak voordat we een tegenliggende trein tegen kwamen begonnen we te remmen. Ondanks dat we niet heel hard remde hangt er toch een remlucht. Na even stil te hebben gestaan rijden we weer langzaam verder. Whats happend? Neem niet aan dat we achter een goederentrein zitten...
Dat dat een typhoon heet, kun je inderdaad over twisten. Maar als het dan toch een typhoon heet, dan lijkt typhoneren een logische afleiding.quote:Op maandag 3 januari 2011 13:52 schreef bork het volgende:
[..]
Vind je?
Dat zo'n ding een typhoon heet is niet zo goed bedacht van de naamgever imho.
typhoon is een chinees en/of japans woord hetgeen grote wind betekent, dat vind ik persoonlijk een beetje overdreven voor zo'n toetertje.
Fluiten is misschien oud maar dekt wel de lading
Remlucht? Wasda?quote:Op maandag 3 januari 2011 14:05 schreef KapiteinT het volgende:
En tot zover ging het goed. Vlak voordat we een tegenliggende trein tegen kwamen begonnen we te remmen. Ondanks dat we niet heel hard remde hangt er toch een remlucht. Na even stil te hebben gestaan rijden we weer langzaam verder. Whats happend? Neem niet aan dat we achter een goederentrein zitten...
Ja misschien een Thalys. Dat zou natuurlijk kunnen. Toch vreemd dat je bij rustig remmen al zo'n remlucht ruikt.quote:Op maandag 3 januari 2011 14:16 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Ik gok dat je toch een blok achter een andere trein zit en nu dus op geel (= 40) verder rijdt.
Als ik een lamp aan zet ben ik toch ook niet aan het lampeneren? Dan bedien ik de lamp of zet ik de lamp aan...quote:Op maandag 3 januari 2011 14:17 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
Dat dat een typhoon heet, kun je inderdaad over twisten. Maar als het dan toch een typhoon heet, dan lijkt typhoneren een logische afleiding.
Spoortaal jeweets. De lucht van remblokken op (roestig) ijzer. Meneer de hosselaarquote:
Goed plan, ik doe meequote:Op maandag 3 januari 2011 14:47 schreef KapiteinT het volgende:
[..]
Ja misschien een Thalys. Dat zou natuurlijk kunnen. Toch vreemd dat je bij rustig remmen al zo'n remlucht ruikt.
De Fyra is trouwens de hele maand toeslagvrij. Dus het lijkt mij wel leuk om de 15e een Fyra mee te pakken.
Oh, zo. Wel een keertje meegemaakt dat een of andere mongol op het spoor liep, waardoor er een ICM in de ankers moest. Rook naar verbrand rubber/ijzerquote:Op maandag 3 januari 2011 16:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Spoortaal jeweets. De lucht van remblokken op (roestig) ijzer. Meneer de hosselaar
Dan zet je die IC toch even stil bij Culemborg of Geldermalsen.quote:Op maandag 3 januari 2011 18:30 schreef James1988 het volgende:
Slapende TRDL denk ik: ik zit in een trein naar Den Bosch die eigenlijk in Houten zou stoppen. Alleen gebeurde dat niet, de trein werd over de buitenste sporen bij Houten geleid, er werd omgeroepen dat mensen die er in Houten uit moesten helaas mee moeten reizen naar Den Bosch en daar de stoptrein terug moeten pakken.
Ook een stop bij Houten Castellum was niet mogelijk, dat "laten ze niet toe" aldus de omroepster.
Ik vind het met deze informatie eigenlijk wel een slechte zaak dat Klerk niet eerder opgestapt is. Zowel voor hemzelf als voor de rest van de wereld.quote:Op maandag 3 januari 2011 17:46 schreef Ofyles2 het volgende:
Klerk heeft de juiste beslissing genomen. Opstaan voordat de 'wijze dames en heren' uit Den Haag zijn stoelpoten compleet hadden doorgezaagd.
De opvolgster, Claudia Zuiderwijk, vind ik overigens geen verbetering. Deze ex-ziekenhuisdirectrice solliciteerde vorig jaar voor algemeen directeur bij GVB Amsterdam, trok zich terug omdat het bestuur haar looneis te gortig vond...
2006 TOT 2009 Heb ik wel voor je. Scheelt weer gesleep met de verhuizing.quote:Op maandag 3 januari 2011 18:36 schreef greavy het volgende:
Oeh. Inmiddels in huis: 57 jaargangen "Op de Rails". Heb nu compleet: 1948-2005 en 2010. 2006-2009 binnenkort maar eens zien te krijgen.
En krijg deze week 17 materieelgidsen. Heb die dan ook bijna compleet
bron: powned.tvquote:Een internationale trein vanuit Duitsland is zojuist ontruimd in de buurt van Barneveld. Een passagier zou zich verdacht hebben gedragen.
In de trein, die op weg was naar Amsterdam, zaten zo'n driehonderd mensen. De Duitse autoriteiten alarmeerden de Nederlandse politie, omdat zij een tip hadden gekregen van een vrouwelijke passagier. Ze vond dat een medepassagier zich verdacht gedroeg. Of het loos alarm is, is nog onbekend.
Stom gesufkut ook altijd. Zal wel weer een moslim zijn geweest die zat te bidden ofzo..quote:gedrag passagier
Uitgegeven: 3 januari 2011 19:42
Laatst gewijzigd: 3 januari 2011 19:49
BARNEVELD - Een internationale trein afkomstig uit Duitsland is maandagavond in de buurt van station Barneveld ontruimd wegens verdacht gedrag van een passagier. Dat heeft het KLPD gemeld.
© NU.nl
Er zaten driehonderd mensen in de trein, die onderweg was naar Amsterdam. De politie zette de trein stil na een melding door de Duitse autoriteiten.
Die waren ingeseind door een vrouwelijke passagier van de trein omdat zij vond dat een medepassagier zich verdacht gedroeg, aldus een woordvoerder van het KLPD. De man was al eerder uitgestapt.
De politie voert momenteel onderzoek uit in de trein. De passagiers worden met bussen naar hun bestemming gebracht.
Het treinverkeer tussen Amersfoort en Barneveld ligt stil, meldt de NS.
Waarom wordt er juist op deze trajecten de drukte verwacht? En gaat het dan om intercity's of juist om stoptreinen.quote:Op maandag 3 januari 2011 20:19 schreef greavy het volgende:
NS compenseert vaste klanten
UTRECHT - De NS gaat honderdduizenden abonnementhouders compenseren voor de overlast die de komende weken wordt verwacht. Komende woensdag maakt de NS-directie bekend op welke wijze de vaste klanten worden tegemoetgekomen.
De spoorwegen moeten het vanaf vandaag zeker nog enkele weken met minder en met kortere treinen doen. Vooral in de Randstad zullen de gevolgen daarvan volgens de NS merkbaar zijn.
Naast de extra hinder wordt ook extreme drukte verwacht op de lijnen Geldermalsen-Utrecht, Gouda-Utrecht, Zaandam-Amsterdam/Sloterdijk, Amersfoort-Zwolle en Rotterdam-Hoek van Holland. Als compensatie voor de overlast werd vorige week besloten deze maand het 'zoutkaartje' opnieuw in te voeren. Dat betekent dat reizigers buiten de spitsuren met 40 procent korting mogen reizen. Zo wordt de drukte beter gespreid.
Dagelijks hinder
De reizigersvereniging Rover heeft vorige week donderdag bij de NS-directie aangedrongen op een tegemoetkoming voor abonnementhouders, die vaak dagelijks hinder zullen ondervinden, ook doordat ze vaak genoodzaakt zijn in de spits te reizen. "De vaste klanten hebben niks aan zo'n zoutkaartje, maar ervaren wel de overlast", aldus woordvoerder Chris Vonk van Rover.
De NS heeft welwillend op het verzoek van Rover gereageerd. Volgens woordvoerder Eric Trinthamer moet nog even aan de compensatieregeling worden geschaafd en moet de directie de regeling goedkeuren. "Maar we willen hoe dan ook een gebaar maken naar onze vaste klanten", aldus Trinthamer. Van de dagelijkse 1,2 miljoen NS-passagiers reizen er 600.000 in de spits, velen met een abonnement.
Ga er maar vanuit dat het de stoppers zijn.quote:Op maandag 3 januari 2011 20:21 schreef Mkr het volgende:
[..]
Waarom wordt er juist op deze trajecten de drukte verwacht? En gaat het dan om intercity's of juist om stoptreinen.
Je kan toch ook gewoon op de CTA kijken hoe laat 'ie vertrekt?quote:Op maandag 3 januari 2011 20:52 schreef Peter het volgende:
Als de NS op het perron aangeeft hoeveel minuten een trein blijft staan, dan weet men ook of er tijd is om buitenom te spreiden..
Toeristen zijn er anders ook heel goed in. De IC van Amsterdam naar Schiphol stopt met de voorkant bij de trap en zit daarom voorin altijd helemaal vol met mensen met koffers, terwijl je achterin alle ruimte hebt.quote:Op maandag 3 januari 2011 20:51 schreef greavy het volgende:
Wat de Nederlanders ook hebben, stappen bij de eerste de beste deur in, en dat massaal...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |