Moussy dat heb ik ook altijd. Mijn ouders waren er en dat was best gezellig, maar een echt gesprek hebben we dan niet. Op tv was geen drol en mijn vader was heel moequote:Op zaterdag 1 januari 2011 13:28 schreef moussy het volgende:
Normaal ga ik zonder problemen om 2 uur naar bed, op oudejaarsavond is het altijd eenlange verveelde zit
Dat, en het ruikt naar ouwe kotsquote:Op zaterdag 1 januari 2011 18:04 schreef lady-wrb het volgende:
ik vind die wijnsmaak in kaasfondue zooo vies
Hm yammie, dan ben ik dol op ouwe kots!quote:Op zaterdag 1 januari 2011 18:10 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Dat, en het ruikt naar ouwe kots. Ik word al misselijk als ik het ruik
.
PM is onderweg. Let niet op het genoemde serviesgoed, het is een aangepast brainstormlijstje van wat op welk schaaltje zou gaan.quote:
Ik las laatst ergens dat je het ook met appelsap kon doen ipv wijn Dat wat Moonah zegt dusquote:Op zaterdag 1 januari 2011 18:04 schreef lady-wrb het volgende:
ik vind die wijnsmaak in kaasfondue zooo vies
dus ik vroeg me af of er dus wijnloze zou zijn.
ja dus. dan moet ik maar eens goed gaan zoeken, want ik wil best nog wel eens fonduen.
waar heb je die recepten vandaan van je amusehapjes?
quote:
500 lampjes en ze zijn allemaal met de boom meegegaan. Er was al 1 slinger die het niet goed meer deed en de rest van de lampjes was ook al z0\n 6 jaar oud. Tijd voor nieuwe lampjes.quote:Op zaterdag 1 januari 2011 20:09 schreef Nijna het volgende:
Die kant en klare kaasfondue uit een pakjeril. Dat smaakt niet eens naar kaas...
Maar die zelfgemaakte zonder wijn vind ik wel lekker.
Zo vicky, wat een slachtpartij! En wat een hoop lampjes zaten erin zeg!
Wij hebben een neppert, ik wil dat ding eigenlijk ook morgen maar eens inpakken en naar zolder verbannen voor het komende jaar...
lol, dat doet me denken aan dat filmpje van die jongen op youtube die helemaal uit zijn plaat gaat van een stukje vuurwerkquote:Op zaterdag 1 januari 2011 23:02 schreef E.T. het volgende:
Mijn buurjongen (toch al een heel erg- figuur) is een dag in de war ofzo... Staat nu nog vuurwerk af te steken in z'n tuin.. Hij is 25 ofzo en ik zie van die 'pluf'-romeinse kaarsjes en nog meer van dat 'kinder'-vuurwerk
Tom!quote:Op zaterdag 1 januari 2011 23:07 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
lol, dat doet me denken aan dat filmpje van die jongen op youtube die helemaal uit zijn plaat gaat van een stukje vuurwerk
Die jongen vind ik sneuquote:Op zaterdag 1 januari 2011 23:07 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
lol, dat doet me denken aan dat filmpje van die jongen op youtube die helemaal uit zijn plaat gaat van een stukje vuurwerk
Ik bemoei me daar allemaal niet mee, 9 van de 10x kijg je toch een grote waffel, ik bemoei me er dus ook niet mee als ze zich verbrand hebben.quote:Op zondag 2 januari 2011 12:26 schreef Jelief het volgende:
Mijn buurmeisje (jaar of 10) van een paar huizen verderop stond op nieuwjaarsdag vuurwerk af te steken met een kaarsenaansteker. deels nieuw en deels gevonden vuurwerk.
Ik heb haar maar gewaarschuwd dat ze gevaarlijk bezig was. Ze zei dat het mocht van haar moeder...
tja ach nou ja, die van mij mogen pas wat afsteken als , jawanneer eigenlijk iig niet als ze 10zijn en niet met een aansteker en niet zonder toezicht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |