Ik ga idd niet naar een schoonheidssalon of mijn nagels ineens lakken, maar voor de rest is het emotioneel net zo hard naar binnen geknald bij mij en ook 14kg 'verloren' om het maar zo op de harde feiten weer te geven.quote:Op zondag 26 december 2010 00:06 schreef Natalie78 het volgende:
Oh oke haha Royal Vita ben je een vrouw? Niet dat dat wat uitmaakt hoor. Toch denk ik dat mannen er anders mee omgaan dan vrouwen, al was het maar naar de buitenwereld.
Bedoelde het niet alsof het voor jullie mannen minder erg zou zijn hoor, absoluut niet! Alleen dat mannen zich toch vaak wat harder voor doen en er daardoor anders mee omgaan.quote:Op zondag 26 december 2010 00:07 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Ik ga idd niet naar een schoonheidssalon of mijn nagels ineens lakken, maar voor de rest is het emotioneel net zo hard naar binnen geknald bij mij en ook 14kg 'verloren' om het maar zo op de harde feiten weer te geven.
Ik vind het wel zwak dat hij niet mans genoeg geweest is om een relatie van 10 jaar op een degelijke manier af te sluiten. Hij heeft zichzelf al lange tijd op de breuk kunnen voorbereiden, had blijkbaar al een ander en is wat dat betreft ook makkelijk over de breuk heengekomen. Maar goed, aan zo'n lapzwans heb je niet veel. Ik denk dat je zo'n mini verbouwing emotioneel ook wel nodig hebt. De een doet een totale makeover, de ander blijkbaar een totale home makeover.. Alles wat helpt is welkom..quote:Op zaterdag 25 december 2010 23:59 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Oh goed komt het, absoluut!Ieder potje dekseltje enzo.
[..]
Heel rare periode geweest het afgelopen jaar. Aan de ene kant wel steeds blijer dat het voorbij is, zie nu ook in dat het niet meer ging. Maar goed, de manier waarop...alles bij elkaar...wel een duw door gekregen. Rigoreus te werk gegaan, alles in huis weggedonderd, half jaar bewust in het lege huis gewoond en nu sinds kort klaar met mini verbouwing en alles opnieuw ingericht. Blut, maar klaar voor mijn nieuwe leven.En een fatsoenlijk gesprek is er niet meer gekomen.
![]()
Haha, ik zag deze reactie al aankomen idd. Het is echt niet zo dat een man geen closure nodig heeft, maar meer dat mannen er anders mee omgaan. In jouw geval kan ik begrijpen dat je totaal niets hebt zien aankomen, het ene moment was alles koek en ei en ietwat later 180 gedraaid. Het is gewoon meer dat vrouwen de dingen meer analyseren en daarom met vragen blijven zitten, terwijl de meeste mannen in mijn omgeving genoegen nemen met dat de gevoelens er niet meer zijn. Wij vrouwen vragen dan, maar waarom zijn die er niet meer dan? Heb je een ander, vind je mij niet meer aantrekkelijk, zeur ik teveel etc etc.quote:Op zondag 26 december 2010 00:00 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Wat is dat nou? Als man is een closure ook wel prettig hoor. Vooral als het na een jaar met een mail wordt uitgemaakt en daarna, tada, nooit meer enig gesprek, niet telefonisch, niet RL, niets.
Wat dat betreft kan ik me een beetje(!) voorstellen hoe het voor Natalie geweest moet zijn.
Zeg je nu dat ik een watje ben?quote:Op zondag 26 december 2010 00:09 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Bedoelde het niet alsof het voor jullie mannen minder erg zou zijn hoor, absoluut niet! Alleen dat mannen zich toch vaak wat harder voor doen en er daardoor anders mee omgaan.
Ik geloof dat ik het geslacht van mijn poppetje dan ook maar even moet veranderenquote:Op zondag 26 december 2010 00:11 schreef Royal_vita het volgende:
Haha, ik zag deze reactie al aankomen idd. Het is echt niet zo dat een man geen closure nodig heeft, maar meer dat mannen er anders mee omgaan. In jouw geval kan ik begrijpen dat je totaal niets hebt zien aankomen, het ene moment was alles koek en ei en ietwat later 180 gedraaid. Het is gewoon meer dat vrouwen de dingen meer analyseren en daarom met vragen blijven zitten, terwijl de meeste mannen in mijn omgeving genoegen nemen met dat de gevoelens er niet meer zijn. Wij vrouwen vragen dan, maar waarom zijn die er niet meer dan? Heb je een ander, vind je mij niet meer aantrekkelijk, zeur ik teveel etc etc.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vond hij zelf ook, dat hij een slappe lul was om het zo te doen.quote:Op zondag 26 december 2010 00:11 schreef Royal_vita het volgende:
Ik vind het wel zwak dat hij niet mans genoeg geweest is om een relatie van 10 jaar op een degelijke manier af te sluiten. Hij heeft zichzelf al lange tijd op de breuk kunnen voorbereiden, had blijkbaar al een ander en is wat dat betreft ook makkelijk over de breuk heengekomen. Maar goed, aan zo'n lapzwans heb je niet veel. Ik denk dat je zo'n mini verbouwing emotioneel ook wel nodig hebt. De een doet een totale makeover, de ander blijkbaar een totale home makeover.. Alles wat helpt is welkom..
Hehe ik zou niet durven! I come in peace!quote:Op zondag 26 december 2010 00:14 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Zeg je nu dat ik een watje ben?
(zit je te dollen hoor!)
Dat zei mijn ex ook...quote:Op zondag 26 december 2010 00:18 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Hehe ik zou niet durven! I come in peace!
Daar kun je dan een ander topic voor openen?quote:Op zondag 26 december 2010 00:24 schreef Cocktailprikker het volgende:
Ik geloof dat ik nog ergens anders een tekort aan heb dan aan liefde, want normaal ben ik al redelijk dirty van mind, maar nu lees ik overal dingen waar ik bijdehante opmerkingen over wil maken
Ik quotte Buzz Lightyear!quote:Op zondag 26 december 2010 00:24 schreef Cocktailprikker het volgende:
Ik geloof dat ik nog ergens anders een tekort aan heb dan aan liefde, want normaal ben ik al redelijk dirty van mind, maar nu lees ik overal dingen waar ik bijdehante opmerkingen over wil maken
Ik m'n ex (maar dat zei ik al...)quote:
Daar schiet ik weinig mee op, een topicquote:Op zondag 26 december 2010 00:26 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Daar kun je dan een ander topic voor openen?
quote:
Het lijkt me inderdaad geholpen te hebbenquote:Op zondag 26 december 2010 00:36 schreef Royal_vita het volgende:
@CP- ze zeggen dat hoe meer je van je afschrijft, hoe minder het in je hoofd blijft hangen. Dus schrijf het vooral van je af.
Dit is een veronderstelling die niet altijd klopt. Wellicht voor bouwvakkers of betonvlechters? In mijn vriendenkring worden 'relatieproblemen' net zoals ieder ander onderwerp besproken. (En daarna gaan we dan houthakken en jagenquote:Op zondag 26 december 2010 00:36 schreef Royal_vita het volgende:
@Goofy - Denk dat het meer ligt aan de manier hoe wij over onze emoties praten. Wij vrouwen bespreken meer onze relatieproblemen met vriendinnen, met een breuk ga je dan ook naar die vriendinnen die al meer weten om je hart uit te storten. Mannen lopen daar wat minder mee te koop, zullen relatieproblemen wel bespreken maar op een andere manier en minder frequent. Dit draadje is dan uitermate geschikt om gewoon al je emoties neer te pennen, voel je je kut dan kun je dat melden.
Haha houthakken en jagen...ik geloof het, alleen leek/lijkt het mij ook het omgekeerde, uitgaande van de mannen in mijn omgeving en de indruk die ik ervan kreeg.quote:Op zondag 26 december 2010 00:40 schreef Wanderingwhy het volgende:
[..]
Dit is een veronderstelling die niet altijd klopt. Wellicht voor bouwvakkers of betonvlechters? In mijn vriendenkring worden 'relatieproblemen' net zoals ieder ander onderwerp besproken. (En daarna gaan we dan houthakken en jagen)
Klinkt alsof het beter is om niet te gaan...quote:Op zondag 26 december 2010 00:37 schreef Mr.Myst het volgende:
Ik weet ook niet wat makkelijker is om te verwerken. Bij mij kwam de breuk echt uit het niets, en Om even terug te komen op mijn situatie: Mijn positieve gevoel is gelukkig een klein beetje verdwenen. Net een goed gesprek met mijn ouders gehad, en die vonden dat ik onterecht teveel hoop had. Uit haar berichten spreekt niet de gedachte dat ze me mist of terug wil. Ze nodigt me uit voor haar verjaardag, mijn ouders denken dat ze dat uit een soort van vriendschappelijke gevoelens doet, want ze laat verder niet doorschemeren dat ze me ook zou missen, of terug zou willen. Even met beide benen op de grond dus. Ik wacht af of ik wat van haar hoor morgen, misschien heeft ze ook wel spijt van het feit dat ze me uitgenodigd heeft, of is het uit medelijden. Ik weet het niet. Ik denk dat het beter is om niet naar haar verjaardag te gaan. Ik hoop morgen iets van haar te horen, anders neem ik zelf contact op. Ik slaap er nog een nachtje over...
Ik heb er ook wel een aanvang mee gemaakt, maar in mijn situatie kreeg ik alleen maar meer vragen en ging ik in kringetjes lopen. Ik heb het toen snel beeindigd.quote:Op zondag 26 december 2010 00:42 schreef Natalie78 het volgende:
Nog even gauw...schrijven heelt! Absoluut! Schrijven schrijven schrijven! Ik heb zelf ook een weblog, gelijk vanaf het begin bijgehouden, althans de posts hier op Fok! was het begin, daarna overgegoten in een anonieme weblog. Schrijven helpt echt, het zet dingen op een rijtje.
Ja maar dat zijn nerds toch?quote:Op zondag 26 december 2010 00:44 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Haha houthakken en jagen...ik geloof het, alleen leek/lijkt het mij ook het omgekeerde, uitgaande van de mannen in mijn omgeving en de indruk die ik ervan kreeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |