Kom net van de C1000 over de parkeerplaats naar huis gelopen, staat er weer een te stunten in de parkeervakken.
In zijn RWD Jaguar kwam hij niet weg, met zo'n dure auto heb je immers geen geld meer voor het juiste rubber en je _zal_en_moet_ met de auto weg. Met het raam open werd hij begeleid door omstanders (vooruit/achteruit maar meestal "nee, nee, nee") dus ik kon het echt niet laten om in het voorbijgaan "goeie zomerbandjes!" te roepen.
Zowel de chauffeur als omstanders vonden dit niet zó geslaagd, maar hey het is niet de eerste dag dat Nederland wit is of wel?

Vervolgens kom ik bij de flat aan en zie de Aldi vrachtwagen vaststaan.
![IMAG0017.jpg]()
Ook vrachtwagens hebben op ijs geen grip, zeker niet als ze leeg zijn

![IMAG0018.jpg]()
Ik heb de auto uit de garage gepakt en ben voor hem gaan staan. Ik had mn sleepkabel al in de hand maar de chauffeur wilde er niets van weten dat ik hem aan zou proberen te slepen. Jammer, want ik had het wel willen proberen

De chauffeur heeft strooimiddel bij de Aldi gekocht en een korte tijd later zag ik hem wegrijden.
Dalijk de auto maar weer eens wassen want de rit Eindhoven - Emmeloord - Ehv heeft weer een prachtige witte waas op de auto achtergelaten.

pekel
You can sleep in a racecar, but you can't race a house!
Op
zaterdag 12 november 2022 13:41 schreef knoopie het volgende:
Daar kan je wel om lachen, maar de motorolie vervangen is een stuk handiger in de badkuip dan op je vloerkleed in de woonkamer.