Denk dat je met deze post de spijker op de kop slaat en tevens de essentie weergeeft waar BNW voor bedoeld is.quote:Op maandag 27 december 2010 00:31 schreef YuckFou het volgende:
Wat een rare discussie is dit geworden, sowieso het zwart/wit denken hier in [BNW] is iets waar ik me tijden aan stoor...of je bent voor en dan gelijk op alle fronten, of tegen en dan is het (semi) wetenschappelijk onderbouwen van een poost vooral het hoogst haalbare.
Kennelijk is er geen plek meer voor gezond verstand, nuchterheid en nieuwsgierigheid, is het zover gekomen dat als je niet 100% in elk wild verhaal meegaat je tot de debunking clan behoort en als je niet voorzien bent van een academisch papiertje ben je een antisociale lowlife die op een zolderkamertje uitkeringtrekkend z'n frustraties op de wereld afvuurt door middel van zure posts in [BNW].
Waar is de nuance? De mogelijkheid dat niet alles 100% wit of zwart is maar er een spectrum van grijs tussenzit waar ook veel mensen toe behoren, wel gelovend of nadenkend over het een maar het niet eens zijnd met het ander?
Is dat hier geheel verdwenen? Zijn we dan zover dat de "believers" beter naar Niburu kunnen verhuizen en de debunkers hun academisch gebral in [W&T] kunnen laten?
Zou toch jammer zijn, juist het idee dat je hier van gedachten kan wisselen, het door mij eerder aangehaalde 'out of the box" thinking wat voor velen moeilijk maar niet onmogelijk is zou hier hoogtij moeten vieren zonder dat je gelijk word afgemaakt als een kansloze zonder leven of wetenschapper in Illuminatie dienst, verlies dat niet uit het oog mensen, het is de discussie waar je het meest van leert, niet of je wel of niet gelijk hebt.
quote:Op maandag 27 december 2010 01:16 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Goverment troll...alsof onze of nog erger buitenlandse overheden er ook maar 1 seconden over zouden nadenken om "secret agents" op rommelfora zoals dit mensen te zetten om de schapen in t gareel te houden
Wow, en dat soort tegeltjeswijsheden haal je allemaal uit een film. Knap hoor.quote:Op zondag 26 december 2010 23:20 schreef fokthesystem het volgende:
Yep, sheeples kent deze wereld maar al te veel
[ afbeelding ]
Ook in een film als 'the matrix' zitten heel mooie tot sf omgebouwde voorbeelden van het normale leven en de grote grijze muizen massa.
Een bekend spreekwoord is : zoals de ouden zingen, piepen de jongen, of bijv. : jong geleerd is oud gedaan.
Ook is de kop in het zand steken comfortabel, net als hapklare nieuwsbrokken met als bottomline : gaat u rustig slapen.
Nog een gezegde dat in deze categorie goed past : 'de mensen willen bedrogen en belogen worden'. Of: men ziet de waarheid niet al staat deze recht voor hen. Ook wel bekend als stokstijf stilstaan van schrik, shock e.d.
Maar okay, de heersende lieden achter de schermen weten het wel, als het volk zwijgt spreken de wapens, dus laat ze maar stoom afblazen, laat ze maar denken en uiten, iedereen is anders, groepen ontstaan, brood en spelen...
Die zogenaamde vrijdenkers bellen journalisten ook op met de meest raarste theorieen in de hoop dat er nog een enkele journalist is die hun wel serieus neemt. Je moet zien dat die journalisten namelijk door de overheid betaald worden om die complotten nooit te laten uitzenden. Of nee, er is zelfs spionage die dat soort bellers er uit filtertquote:Op maandag 27 december 2010 09:28 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Zeer sterk.
Als voormalig student journalistiek zet ik vraagtekens bij alles, maar veel 'vrijdenkers' kennen maar 1 trucje : neem het nieuws zoals het op de 'normale' media komt, draait het 180 graden, voeg wat samenzwering toe...en je bent een held in die kringen. Daardoor kan ik veel 'vrijdenkers' zoals bv in BNW zitten dus met geen mogelijkheid serieus nemen.
Dit is tweeledig uit te leggen.quote:Op zondag 26 december 2010 14:35 schreef ATuin-hek het volgende:
De titels zijn het probleem niet. De denkbeelden (waar Haus een paar voorbeelden van geeft) zijn het probleem. Een titel zegt idd ook niet alles, maar het geeft wel een indicatie van ervaring/opleidings niveau.
Nee hoor, ik verwijt Haushofer helemaal niet dat hij voor het geld leeft of zou leven. Het lijkt mij dat Haushofer juist niet zo materialistisch is. Ik ben er dus wel redelijk van overtuigd dat Haushofer vanuit een ideaal zijn werk of onderzoek wil gaan doen.quote:Als je de wetenschap in gaat om het loon dan doe je toch iets behoorlijk fout. Zo goed verdient het (zeker als phd) echt niet hoor. Kan je veel beter het bedrijfsleven in gaan.
Natuurkunde kennis is zeer gewenst, juist wel. Ondanks de vele gebreken en gaten in de officiele wetenschap kan deze kennis wel nuttig zijn als basisterminologie.quote:[..]
Aha, dus zonder natuurkundige kennis kan je een dergelijk oordeel vellen over het LHC. En dat is zeker niet arrogant?
quote:Op maandag 27 december 2010 10:50 schreef Deckard het volgende:
Die zogenaamde vrijdenkers bellen journalisten ook op met de meest raarste theorieen in de hoop dat er nog een enkele journalist is die hun wel serieus neemt. Je moet zien dat die journalisten namelijk door de overheid betaald worden om die complotten nooit te laten uitzenden. Of nee, er is zelfs spionage die dat soort bellers er uit filtert
quote:Op maandag 18 oktober 2010 18:39 schreef YuckFou het volgende:
klopt:
http://www.rtl.nl/compone(...)indect.avi_plain.xml
Een topic maken met de titel 'vrijdenkers bashen', omdat je je aangevallen voelt door een ander topic en dan zelf aan komen zetten met termen en dingen als 'loonslaven', 'sheople', 'die mensen komen niet verder dan werken, slapen, tv kijken, en Telegraaf lezen'...quote:Op donderdag 23 december 2010 22:21 schreef Filosofisch het volgende:
Men ziet dat loonslaven die om 6 uur opstaan, 7 uur klaar zijn met eten en 3 uur per avond tv kijken alvorens te slapen en enig leesvoer de Telegraaf hebben, vrijdenkers bashen.
Nou weet ik dat de meeste sheople niet klaar zijn voor de rode pil a la Matrix, maar dit toont wel aan waarom er niets wordt ondernomen op vrijdenkers (behalve Wikileaks)
Wát 'nee'quote:Nee.
Nee,quote:Op maandag 27 december 2010 15:24 schreef Schenkstroop het volgende:
Het bizarre met het zg debunk-volk dat zichzelf onwijs intelligent inschat en zichzelf als enige wijzen met de enige juiste kijk op de wereld beschouwt. Is dat zij bij elke complot-theorie zélf onnozele dingen erbij halen als 'aliens en laserbeams en startrek'. En dan zeggen ze: zie je wel, jouw complotverhaal is totale onzin!
valt er nog met die mensen te discussieren?
Dat vraag ik me dan wel af, hoe zie jij op een forum of iemand een potentiële leeuw is?quote:Op maandag 27 december 2010 15:25 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Nee,
Om het cryptisch te mogen formuleren: je moet alleen discussieren met de leeuwen en de potentiele leeuwen, en niet met de schapen of ezels.
Dat is iemand die niet blaat, of niet zomaar zegt dat hij een academische titel heeft en daarom "deskundig" is.quote:Op maandag 27 december 2010 15:28 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat vraag ik me dan wel af, hoe zie jij op een forum of iemand een potentiële leeuw is?
Hij bedoelt denk ik, dat ik mijn tijd niet moet verspillen aan mensen die het duidelijk te doen is om lol te trappen. zoals een joepiedepoepe of en een michielos.quote:Op maandag 27 december 2010 15:28 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat vraag ik me dan wel af, hoe zie jij op een forum of iemand een potentiële leeuw is?
Aha, maar mensen met zo'n academische titel zijn wel deskundig op het geen wat hen is geleerd. Of dat waar is, is een tweede.quote:Op maandag 27 december 2010 15:33 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Dat is iemand die niet blaat, of niet zomaar zegt dat hij een academische titel heeft en daarom "deskundig" is.
of het is iemand waarvan ik zie dat die een open mind heeft en zelf op onderzoek wilt gaan.
True, maar de meeste academici op dit forum kunnen "deze tweede" vraag niet eens voor zich zelf stellen ...quote:Op maandag 27 december 2010 15:36 schreef Typisch het volgende:
[..]
Aha, maar mensen met zo'n academische titel zijn wel deskundig op het geen wat hen is geleerd. Of dat waar is, is een tweede.![]()
Zo wow is dat niet, dit is lagere school werk, oudhollandse Nederlandse gezegden.quote:Op maandag 27 december 2010 10:45 schreef Deckard het volgende:
Wow, en dat soort tegeltjeswijsheden haal je allemaal uit een film. Knap hoor.
Ik kan me voorstellen voor studenten, als zij 4-6 jaar lang week in week uit werden doodgegooid met dezelfde materie. Dat zij op een gegeven moment weigeren te geloven dat zij na alle hel niet kundig genoeg zouden zijn.quote:Op maandag 27 december 2010 15:46 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
True, maar de meeste academici op dit forum kunnen "deze tweede" vraag niet eens voor zich zelf stellen ...
Nu vraag ik me af, stel jij jezelf wel eens die vraag? Of alles wat je weet of dat wel echt waar is?quote:Op maandag 27 december 2010 15:46 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
True, maar de meeste academici op dit forum kunnen "deze tweede" vraag niet eens voor zich zelf stellen ...
Voortdurend. 24/7.quote:Op maandag 27 december 2010 16:02 schreef Typisch het volgende:
[..]
Nu vraag ik me af, stel jij jezelf wel eens die vraag? Of alles wat je weet of dat wel echt waar is?
Aha, dat had ik eerlijk gezegd niet verwacht.quote:
Je hebt acedemici als ATuinhek of Haushofer; die zijn nog niet verloren... maar ze hebben dat ene zetje nog echt wel nodig.... ze zijn erg taai.quote:Op maandag 27 december 2010 15:58 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen voor studenten, als zij 4-6 jaar lang week in week uit werden doodgegooid met dezelfde materie. Dat zij op een gegeven moment weigeren te geloven dat zij na alle hel niet kundig genoeg zouden zijn.
Waarom die drang tot bekeren? geef info en dan dient men zelf te wikken en wegen en dus conclusies te trekken.quote:Op maandag 27 december 2010 16:09 schreef Bankfurt het volgende:
Je hebt acedemici als ATuinhek of Haushofer; die zijn nog niet verloren... maar ze hebben dat ene zetje nog echt wel nodig.... ze zijn erg taai.
Geen drang tot bekeren; Het is meer het aangeven van de positie waarin mensen als Atuinhek en Haushofer in verkeren.quote:Op maandag 27 december 2010 16:17 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Waarom die drang tot bekeren? geef info en dan dient men zelf te wikken en wegen en dus conclusies te trekken.
Goed dat snap ik allemaal, maar snap je mijn reactie als je je voorstelt dat iemand koud leest : " maar ze hebben dat ene zetje nog echt wel nodig.... ze zijn erg taai. " ?quote:Op maandag 27 december 2010 16:46 schreef Bankfurt het volgende:
Geen drang tot bekeren; Het is meer het aangeven van de positie waarin mensen als Atuinhek en Haushofer in verkeren.
ik heb al aangekondigd dat ik hier stop, omdat ik al voldoende heb gepost.
Ik zet nu de puntjes op de i.
Maar ze zijn er wel. Bewuste en onbewuste.quote:Op maandag 27 december 2010 01:22 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nou idd...maar geloof me, sommigen hier zijn echt in de waan dat er overheids trollen rond hobbelen.
Heb weer wat quotes verzameld voor m'n fotoboek.quote:Op maandag 27 december 2010 17:03 schreef Deckard het volgende:
Bankfurt, wil je aub ophouden?Ik zit te rollen van het lachen hier. Pasop of ik stuur je een van mijn agenten op je af.
Je hebt het wel vaker over "andere forums" (is fora he...) of je bronnen elders, maar delen doe je ze niet, je blijft in rondjes lullen dat je de waarheid in pacht hebt maar in tegenstelling tot bijv. Reconancer onderbouw je vrijwel niks, nou betekend dat niet dat ik het altijd met Reconancer eens ben maar ik kan me in ieder geval een stuk meer inlezen dan in jouw materie die zo waanzinnig is dat ik het met jou allang hopeloos heb opgegeven en inderdaad net als Deckard regelmatig van mn stoel val van het lachen.quote:Op maandag 27 december 2010 17:00 schreef Bankfurt het volgende:
Op andere forums ben ik Illuminati agenten tegengekomen, hele hoge in de hierarchie...
Beste Bankfurt....quote:Op maandag 27 december 2010 17:00 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Maar ze zijn er wel. Bewuste en onbewuste.
Op andere forums ben ik Illuminati agenten tegengekomen, hele hoge in de hierarchie...
En de geheime diensten zoals CIA en Mossad zijn kinderspel.
De Rothschilds hebben hun eigen intelligence diensten al honderden jaren, die zijn veel geavanceerder dan de CIA of Mossad en alles bijelkaar.
Ik heb 0% medelijden met gasten die doen alsof ze de waarheid in pacht hebben en vervolgens een beetje geheimzinnig gaan zitten doen, die fileer ik het liefst tot ze zichzelf klemlullen maar daar is BF net iets te laf ongeïnformeerd voor, en ik vind doorlopend op de man spelen ook niet echt fijn.quote:Op maandag 27 december 2010 18:31 schreef Haushofer het volgende:
Hoeft ook niet, hij zit de boel hier de gek te houden en reacties uit te lokken. Een beetje zoals Jan Mulder. Daar kun je vaak ook niet serieus op in gaan, maar vooral medelijden mee hebben.
Tsja, het zal als "op de man spelen" overkomen, maar die enorme brij verschrikkelijke bullshit over wat hij als "de wetenschap" ziet en uit-de-tent-lokkerij (getroll dus) kan ik niet serieus nemenquote:Op maandag 27 december 2010 18:36 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Ik heb 0% medelijden met gasten die doen alsof ze de waarheid in pacht hebben en vervolgens een beetje geheimzinnig gaan zitten doen, die fileer ik het liefst tot ze zichzelf klemlullen maar daar is BF net iets te laf ongeïnformeerd voor, en ik vind doorlopend op de man spelen ook niet echt fijn.
Nah ja dat dus, ik ben het ook lang niet altijd eens met jou, tuinhek en andere debunkers maar zoals hij loopt te spuien gaat me te ver, sowieso vind ik het doorlopend afkraken van wetenschap afgezaagd, je kan hier en daar kanttekeningen plaatsen bij sommige onderzoeken, maar om alles maar pertinent gelul en onzin te noemen is kinderachtig.quote:Op maandag 27 december 2010 18:39 schreef Haushofer het volgende:
Tsja, het zal als "op de man spelen" overkomen, maar die enorme brij verschrikkelijke bullshit over wat hij als "de wetenschap" ziet en uit-de-tent-lokkerij (getroll dus) kan ik niet serieus nemen
Nou, ik weet uit eigen ervaring wat de beperkingen zijn van de wetenschappelijke wereld. Er zijn hypes, er zijn financieën mee gemoeid, vriendjespolitiek, etc. etc. Maar de manier waarop, en wat Bankfurt allemaal bralt over de wetenschappelijke wereld is voor het overgrote deel echt pure flauwekul. Hij claimt dan maar dat hij "het wereldje kent", maar uit zijn uitspraken kan ik prima opmaken dat hij geen flauw idee heeft waar hij het over heeft.quote:Op maandag 27 december 2010 18:42 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Nah ja dat dus, ik ben het ook lang niet altijd eens met jou, tuinhek en andere debunkers maar zoals hij loopt te spuien gaat me te ver, sowieso vind ik het doorlopend afkraken van wetenschap afgezaagd, je kan hier en daar kanttekeningen plaatsen bij sommige onderzoeken, maar om alles maar pertinent gelul en onzin te noemen is kinderachtig.
Hij is bij mij de lijn van grappig naar fout bezig overgestoken toen hij serieus bedoelde adviezen mbt tot implantaten, herinneringen en visualisaties begon te geven, als mensen zo naief zijn om daarin te geloven moeten ze op een forum als dit in bescherming tegen zichzelf worden genomen en de aanjager op z'n vingers getikt, ik ga in [LIF] ook niet tegen iemand beweren dat groene thee prima helpt tegen de schilfers op z'n scrotum, er zijn charlatans genoeg en die mogen hier ondanks dat het [BNW] is wegblijven, in het begin was hij grappig en leek veel te weten, en uiteindelijk is het gewoon alweer een grote bek die de wijsheid in pacht denkt te hebben, en daar word ik zo moe van, zie ook: Ik begin ongeduldig te worden, waar blijft de NWO??quote:Op maandag 27 december 2010 18:51 schreef Haushofer het volgende:
Grappig is het wel. Het wordt pas zielig als mensen dat serieus gaan nemen
Nee. Alleen, ook op een universiteit kom je mensen met een te groot ego tegen. 't Is net de echte wereld.quote:Op maandag 27 december 2010 19:01 schreef Schenkstroop het volgende:
Terecht geklaag of niet. Wat mij het meest stoort in BNW is dat studerende of afgestudeerde mensen altijd beginnen of eindigen met zo'n hoogmoedige en verkleinende bijvoegelijke toon naar de ander toe. Zo van "oh het is zielig maar ik kan er wel om lachen heur hahahah het doet me niets hahaha". [b]Die air man leer je dat op de universiteit/b]
1 van de users daar reageert enthousiast op het bovenstaande, waarop de poster zegt:quote:Idd, de Windsor familie is de 2e in rang van de Illuminati,
ELF zijn mind-control frequencies (5-50 Hz) die worden afgevuurd vanaf de maan, satelitieten, en militaire bases in de atmosfeer.
Windsor ELF-golven zijn mind-control golven die worden verstuurd door instanties onder controle van de Windsor familie; ter ondersteuning van de agenda van de NWO voor de Windsors; m.n. anti-moslim sentiment en een pro-Britse/Israelische/Amerikaanse houding.
Niet te veel laten meeslepen.... tuurlijk...quote:Mooi, maar hou het evenwicht in het leven.
Kennis is macht, maar laat je niet teveel meeslepen, en laat je jezelf niet bangmaken; hou het discreet en wees voorzichtig in prive-gesprekken over deze materie.
Om te vervolgen met:quote:Dat kan niet (het blokkeren van de manipulatie, red.); degene die bewust kiest voor de waarheid en weet zich te beschemren tegen leugens kan niet bedrogen worden.
Die manipulaties werken altijd het beste bij de twijfelaars, de verwarde massamensen, de lauwen van geest.
Dan volgt er een terechte vraag van iemand:quote:Die special effects zijn noodzakelijk om de toeschouwer in de juiste toestand te krijgen waarin de subliminals en triggers in hem kunnen worden ingeprent, zodat ze in de toekomst kunnen worden geactiveerd per sateliet....
en .... dit is geen fantasie.
quote:Wat houd dat 'later activeren' volgens jou dan precies in?
Ik vind het verkondigen van dit soort onzin eigenlijk te ver gaan. Als we dit soort belachelijke ideeen gaan verspreiden, laten we dan ook maar een Scientology forum openen. Ik denk dat die mensen nl. nog dichter bij de realiteit staan dan sommige mensen hier in BNW.quote:Dat kan van alles zijn; mits het maar in de agenda past van de NWO.
Een sateliet kan bijvoorbeeld een "sex-programma" activeren, waardoor een bepaald persoon vreemd gaat, wat die anders nooit zou doen.
Ga je daar heel [BNW] nou mee volspammen?quote:
Dat is niet aan jou om te bepalen.quote:Op maandag 27 december 2010 22:57 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Waarom mensen vrijdenkers bashen? Om dit soort ideeen:
[..]
1 van de users daar reageert enthousiast op het bovenstaande, waarop de poster zegt:
[..]
Niet te veel laten meeslepen.... tuurlijk...
Wat gebeurt er in het brein van iemand dat hij in deze situatie zegt dat iemand anders zich niet te veel moet laten meeslepen? Ik vind het eigenlijk best eng dat iemand zo in een bepaalde wereld zit dat hij die wereld voor doodnormaal aanhoudt..
En we gaan verder:
[..]
Om te vervolgen met:
[..]
Dan volgt er een terechte vraag van iemand:
[..]
[..]
Ik vind het verkondigen van dit soort onzin eigenlijk te ver gaan. Als we dit soort belachelijke ideeen gaan verspreiden, laten we dan ook maar een Scientology forum openen. Ik denk dat die mensen nl. nog dichter bij de realiteit staan dan sommige mensen hier in BNW.
Oh nee, ik heb in twee BNW topics een soortgelijk verhaal opgehangenquote:Op maandag 27 december 2010 23:03 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Ga je daar heel [BNW] nou mee volspammen?
Je topic is dicht en je hebt een note, waarom dan toch ermee doordrammen? wil je je gelijk halen?lees ff terug en ik schrijf precies t zelfde
Nogmaals, ik merk dat er hier mensen zijn die klaar staan om dieper de materie in te duiken en daarom vind ik dat er best een tegenwoord gegeven mag worden.quote:Op maandag 27 december 2010 23:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat is niet aan jou om te bepalen.
BNW is juist bij uitstek geschikt voor alle meningen over complotten en dat soort zaken.
En scientology kan in BNW uitstekend besproken worden en dat IS ook al gedaan, dus feel free om een topic daarover te openen vanuit jouw gezichtspunt.
En een persoonlijk oordeel over de mensen die hier posten gaat me ook veel te ver.
Dus doe dat maar niet.
Jij bent een bedreiging voor de samenleving... net als Timothy McVeigh en Osama Bin Laden...quote:Op maandag 27 december 2010 23:10 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Oh nee, ik heb in twee BNW topics een soortgelijk verhaal opgehangen![]()
En een note...Gaat nu iemand mijn papa en mama bellen omdat ik geen brave jongen ben geweest op het internet?
Nee je hebt in 2 topics een CtrlV gedaan om je gelijk te halen en je gezwam te deponeren, dat is wat anders dan je verhaal doen maar goed, ik ben het in zoverre met je eens dat lui als BF af en toe wel teruggefloten mogen worden vanwege hun gedrag tov andere users die daar gevoelig voor kunnen zijn, anderzijds wordt er in [R&P] ook heel wat afgeholpen zonder dat daar prof. zorg aan te pas komt en dat gooien we ook niet zomaar dicht...quote:Op maandag 27 december 2010 23:10 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Oh nee, ik heb in twee BNW topics een soortgelijk verhaal opgehangen![]()
Ik heb nergens gezegd dat iemand hier hetzelfde is als Timothy McVeigh, maar wat ik wel wil zeggen is dat de gematigde gelovigen (of conspiracy denkers) een platform creeeren voor de radicalere gelovigen.quote:Op maandag 27 december 2010 23:13 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Jij bent een bedreiging voor de samenleving... net als Timothy McVeigh en Osama Bin Laden...![]()
Ik heb nergens gezegd dat er alleen maar looney's rondlopen in BNW. Er zijn hier ook mensen die best openstaan voor het idee van een heersende elite die tracht achter de schermen de show te runnen. Dat is een idee waar ik zelf ook best voor open sta. En Bankfurt hoeft niet monddood gemaakt te worden, maar ik vind wel dat ik hem persoonlijk mag aanpakken voor de onzin die hij loopt te verkondigen.quote:Op maandag 27 december 2010 23:21 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Nee je hebt in 2 topics een CtrlV gedaan om je gelijk te halen en je gezwam te deponeren, dat is wat anders dan je verhaal doen maar goed, ik ben het in zoverre met je eens dat lui als BF af en toe wel teruggefloten mogen worden vanwege hun gedrag tov andere users die daar gevoelig voor kunnen zijn, anderzijds wordt er in [R&P] ook heel wat afgeholpen zonder dat daar prof. zorg aan te pas komt en dat gooien we ook niet zomaar dicht...
Wat wil je? BF verbannen en dan alles weer pais&vree vinden? Of wil je gewoon je gelijk krijgen en van andere fokkers horen dat er alleen maar looney's in [BNW] rondlopen?
Ik heb moeite genoeg gedaan bij BF om er een fatsoenlijk antwoord uit te krijgen maar elke keer als ik daarover begin duikt hij naar een andere dimensie en krijg ik geen antwoord...quote:Op maandag 27 december 2010 23:26 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Mocht ik ooit zo verdwaald raken in mn eigen hoofd, dan hoop ik dat jij in ieder geval de moeite doet om mij wakker te schudden. En lukt dat niet met rede, dan mag je van mij best keihard op de man gaan spelen.
Mja... laat ook maar. Ik ga hier niet verder op in.quote:Op maandag 27 december 2010 23:22 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Ik heb nergens gezegd dat iemand hier hetzelfde is als Timothy McVeigh, maar wat ik wel wil zeggen is dat de gematigde gelovigen (of conspiracy denkers) een platform creeeren voor de radicalere gelovigen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |