quote:Op vrijdag 24 december 2010 12:52 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Het is ook wel wonderbaarlijk dat NS het als enige presteert om treinen te kopen die niet tegen sneeuw kunnen, terwijl je juist zou verwachten dat zo'n gigantische order wel goed wordt voorbereidt.
Overigens stond er in het contract van de SLT wel dat de trein alle weersomstandigheden die in Nederland voorkomen aan moet kunnen. Bombardier zegt dat ze dat contract hebben nageleefd, omdat de SLT de klimaatkamer heeft overleeft. In hoeverre is dat verweer houdbaar? Het lijkt me dan dat eerder dat bombardier blijkbaar een niet representatieve test heeft uitgevoerd.
In de volkskrant staat ook dat niet alle sletjes kapot zijn, maar dat er 26 buiten gebruik staan omdat ze achter defect mat geparkeerd staan![]()
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 24 december 2010 14:04 schreef greavy het volgende:
JOEPIE
Vandaag van de NS het COMPLETE spoorboekje geprint en wel ontvangen. Gratis en voor niets.
Succes met je boete alvastquote:Op vrijdag 24 december 2010 14:11 schreef crossover het volgende:
Oh ja nog wat: kennen jullie de spoordeelweken? Icm met twee dagkaarten van de hema ga ik met m'n vriendin eerste klas vandaag naar kerkrade en morgen weer terug naar tilburg. Totale kosten: 28 euro, dat scheelt 56 euro.
Benodigdheden: gratis meereiskaartje en gratis overstap van 2e naar 1e klas.
Nee, het is toch juist precies andersom? Je krijgt geld terug van NS als de vertraging de schuld was van NS. Was Arriva te laat en mis je daardoor je aansluiting op een NS-trein dan krijg je inderdaad geen vergoeding van NS (volgens de voorwaarden van GTBV).quote:Op donderdag 23 december 2010 21:51 schreef greavy het volgende:
Als je met NS naar Geldermalsen reist en de aansluiting op de MLL mist, krijg je geen vergoeding.
Kort: Als je met NS een vertraging oploopt waardoor je aansluiting bij vervoerder B misloopt, en je misschien wel +30 krijgt ipv +X dan krijg je toch niks vergoed.
Ik moet om 5 uur van Den Haag naar Maastricht. Baas boven baas.quote:Op vrijdag 24 december 2010 13:57 schreef crossover het volgende:
Verdomme, ik moet zometeen van tilburg naar het meest zuidelijke puntje van limburg
dat wordt duimen.
Hoop niet dat het kerst vieren op het station wordt voor jequote:Op vrijdag 24 december 2010 14:52 schreef Northside het volgende:
[..]
Ik moet om 5 uur van Den Haag naar Maastricht. Baas boven baas.
Ach, dat heeft ook z'n charme...quote:Op vrijdag 24 december 2010 14:57 schreef kebabkever het volgende:
Hoop niet dat het kerst vieren op het station wordt voor je
Raar eigenlijk, want zo worden de partijen onderling totaal niet gemotiveerd betrouwbare overstappen te leveren. De NS zal het immers aan z'n reet roesten, Houten en Culemborg zijn van veel meer waarde.quote:Op vrijdag 24 december 2010 14:53 schreef greavy het volgende:
Als jij de aansluiting op een andere vervoerder mist, krijg je ook niks. Want jij hebt bij NS bijvoorbeeld maar 13 minuten.
quote:De treinen van Veolia zijn volgens Van Setten winterhard. ,,De Zwitserse Stadlertreinen zijn net Sint Bernhardhonden; die vinden sneeuw ook leuk''. De treinen rijden nagenoeg zonder vertraging.
Aiii in dat geval doe ik alsof ik van niks weet :pquote:Op vrijdag 24 december 2010 14:19 schreef greavy het volgende:
[..]
Succes met je boete alvast
De Algemene Voorwaarden omschrijven duidelijk:
6. Een combinatie met vervoerbewijzen van andere acties is niet mogelijk (zoals bijvoorbeeld Kruidvat,
Blokker, Herfsttoer of de Hema-actie).
In de Veelgestelde Vragen:
Zijn de treinaanbiedingen ook geldig in combinatie met Herfsttoer, Hema, Blokker, Kruidvat e.d.?
Nee, de treinaanbiedingen zijn niet geldig in combinatie met de Herfsttoer of kaartjes gekocht bij Hema,
Blokker, Kruidvat e.d
En je mag je acties niet combineren:
Zijn de treinaanbiedingen te gebruiken in combinatie met elkaar?
Alleen de NS-Meereiskaart en de Railrunner mogen met elkaar gecombineerd worden.
Die Spoordeelweken mag je alleen met een kaart uit de kaartautomaat gebruiken. En je mag maar één actie tegelijk gebruiken.
Jawel. Wissels zijn eerder het probleem. Zolang de rails er ligt en de sneeuw niet zo hoog ligt dat de trein fysiek tegengehouden wordt, kan een trein prima rijden. Alleen ATB en de elektronica van de trein kunnen dan evt. roet in het eten gooien.quote:Op zaterdag 25 december 2010 02:36 schreef Zuivelkoe het volgende:
Kan een trein daar echt niet doorheen rijden?
En vergeet het te uitbundig strooien op overwegen niet. Daardoor krijg je spoorbezetting, met alle seintechnische gevolgen vandien.quote:Op zaterdag 25 december 2010 03:12 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Jawel. Wissels zijn eerder het probleem. Zolang de rails er ligt en de sneeuw niet zo hoog ligt dat de trein fysiek tegengehouden wordt, kan een trein prima rijden. Alleen ATB en de elektronica van de trein kunnen dan evt. roet in het eten gooien.
Is dat bij Weert/Budel?quote:Op zaterdag 25 december 2010 02:33 schreef sander89 het volgende:
Doet prorail toch niet zo slecht het spoor sneeuw vrij houden.![]()
[ afbeelding ]
Ik heb net de overgang 2-1 dagkaart besteld. Daar staat duidelijk op dat die niet in combinatie met andere actiekaartjes te gebruiken is, dus waarschijnlijk is dat bij jou ook zo. Ik vrees dat bij controle niet gerekend hoeft te worden op coulance van de conducteur.quote:Op zaterdag 25 december 2010 01:19 schreef crossover het volgende:
[..]
Aiii in dat geval doe ik alsof ik van niks weet :p
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |