Ja super man! Had niet gehoeven, maar word erg gewaardeerdquote:Op woensdag 22 december 2010 21:00 schreef genakt het volgende:
[..]
ja smaken ze goed![]()
dacht je komt helemaal hiernaartoe rijden dus extratje voor dean
graag gedaanquote:Op woensdag 22 december 2010 21:04 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ja super man! Had niet gehoeven, maar word erg gewaardeerd
ja ben er echt super blij meequote:Op woensdag 22 december 2010 21:00 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Monster! Veel plezier ermee dude. Gisteren nog even mee ge-oefend, en de buis heeft zelfs iets meer gain dan die er uit kwam.
L.no vond het erg gezellig, en zowel je moeder als de honden zijn erg lief. En je tat's zijn fucking awesome.
Nee, ze wou het zeggen, maar ze durfde niet zo goedquote:Op woensdag 22 december 2010 21:07 schreef genakt het volgende:
[..]
graag gedaan
[..]
ja ben er echt super blij meehad hem vanmiddag op half staan
was wel erg hard. Distortion niet echt super uit zichzelf maar dat had ik al verwacht met de gt8 gaat alles wel goed
kan erop aangeven of ik de amp gebruik of de gt 8 en hoeveel procent enz. dus dat is geen probleem
me moeder vond jullie ook aardig hahahdacht vraag maar even of jullie wat willen komen drinken jullie waren zo lang onderweg en over tat's zij je anders niks
je bedoeld ff droppen in Kerkrade? zou ik moeten vragen of me ma hem meeneemt hahaquote:Op woensdag 22 december 2010 21:01 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ben hier nog wel een paar dagen, dus je mag hem wel droppen. Drop dan ook even een tuner en kabeltje, want heb mijn gereedschap niet mee. Breng ik hem wel terug op reis naar huis
hij heeft mooi plekje gekregenquote:Op woensdag 22 december 2010 21:09 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Nee, ze wou het zeggen, maar ze durfde niet zo goed
Die Marshall wil wel inderdaad, komt helemaal goed zo te horen
Ja, dat word hier allemaal niks, hehe. Heb wel twee gitaren staan die ik net gekocht heb, en kan er niks aan doen, het brand me nu al in!quote:Op woensdag 22 december 2010 21:14 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
je bedoeld ff droppen in Kerkrade? zou ik moeten vragen of me ma hem meeneemt haha
maar dan zou er gelijk ook een andere snaar dikte op moeten en geïntoneerd worden, hals schoon gemaakt en geolied worden. toch klusjes die ik zelf moet leren te doen, dus denk dat ik het maar zelf ga proberen
Kijk aan, vet!quote:Op woensdag 22 december 2010 21:16 schreef genakt het volgende:
[..]
hij heeft mooi plekje gekregen
[ afbeelding ]
Welke sneeuw?quote:Op woensdag 22 december 2010 21:17 schreef Gitaarmat het volgende:
Ben benieuwd of ik morgen in Roden kan komen vanwege de sneeuw.
Hangt er vanaf wat je budget isquote:Op woensdag 22 december 2010 21:22 schreef blckbb het volgende:
Heeft iemand nog een oude, rotte, beschimmelde opknap gitaar te koop of kent iemand er een? Ik zoek het liefst een of ander jaren '60 ding als project gitaar
heb hier nog een gibson lp uit 1959 liggen, mag je komen ophalen...quote:Op woensdag 22 december 2010 21:22 schreef blckbb het volgende:
Heeft iemand nog een oude, rotte, beschimmelde opknap gitaar te koop of kent iemand er een? Ik zoek het liefst een of ander jaren '60 ding als project gitaar
Eigenlijk wil ik niet meer dan 100 euro aan de gitaar zelf uitgeven. Maar dan mag het ook wel een behoorlijke opknapper worden. Het liefst heb ik een Egmond overigensquote:Op woensdag 22 december 2010 21:23 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Hangt er vanaf wat je budget is
Dat mag ik wel hopen jaquote:Op woensdag 22 december 2010 21:22 schreef brother52 het volgende:
quote][ afbeelding ] Op woensdag 22 december 2010 20:52 schreef The_Dean het volgende:
Dat ding kan zich in geluid en speelbaarheid ook meten met gitaren in de hogere regionen.
Ja, daar ging iets niet goed...quote:
ja had ik eerst ook. Je kan het de preamp helemaal uitzetten en alleen de effecten gebruiken.. Ik heb clean gebruik ik maar 20 % me gt 8 en de rest versterker. Distortion andersom.quote:Op woensdag 22 december 2010 20:53 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
is mij in een aantal jaar nog niet gelukt
vond het meeste 'net niet'.
in combi met de M13 van line 6 was het al heel wat beter, maar nu met een buizentop en alleen de m13 heb ik hem zelf eigenlijk niet meer nodig
Eigenlijk zoek ik het ouder en verroterquote:Op woensdag 22 december 2010 21:27 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ja, daar ging iets niet goed...
Dit iets voor je? Vester Stage Series Strat.
[ afbeelding ]
Helaas niet. Ik moet een vrij dunne dopsleutel hebben. Dan gaat het wel lukken denk ik.quote:Op woensdag 22 december 2010 21:25 schreef The_Dean het volgende:
Dat is toch het enige wat je nodig hebt?
Morgen eerst even bij de gamma kijken of ze daar iets hebben waar het mee gaat lukken.quote:Anders doen we dat even als je hier komt voor de tone pot.
Eerst die brug slopen en kijken hoe dat er van binnen uit zietquote:Op woensdag 22 december 2010 21:27 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ja, daar ging iets niet goed...
Dit iets voor je? Vester Stage Series Strat.
[ afbeelding ]
ik vind die egmond wel vetquote:Op woensdag 22 december 2010 21:28 schreef blckbb het volgende:
[..]
Eigenlijk zoek ik het ouder en verroterEn liever geen strat
De onderste gitaar hier:
[ afbeelding ]
Lijkt me echt prachtig. Maar de verkoper verkoopt alleen alle 4 de gitaren in 1x en als ik alleen die éne wil kopen gaat hij waarschijnlijk boven de 100 euro zitten
Die ken ik ergens van...quote:Op woensdag 22 december 2010 21:16 schreef genakt het volgende:
[..]
hij heeft mooi plekje gekregen
[ afbeelding ]
Haal die elastieken eraf en zet er fatsoenlijke snaren opquote:Op woensdag 22 december 2010 22:13 schreef blckbb het volgende:
Jo als ik de G snaar bend dan kom ik telkens met mn vingah boven de D snaar. Hoe kan ik dit oplossen? Ik heb zo'n gare brug waar je niet alles snaar voor snaar in kan stellen zoals bij een strat
dikke snaren kopen en waarom zou dat sowieso0 erg zijn dat je bij een bend met je vinger de snaar erboven aanraakt ?quote:Op woensdag 22 december 2010 22:13 schreef blckbb het volgende:
Jo als ik de G snaar bend dan kom ik telkens met mn vingah boven de D snaar. Hoe kan ik dit oplossen? Ik heb zo'n gare brug waar je niet alles snaar voor snaar in kan stellen zoals bij een strat
naaaperdquote:Op woensdag 22 december 2010 22:19 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Dikte
En wat is er erg aan die snaar raken ?
Uiteraard! Wat dacht je van 75?quote:Op woensdag 22 december 2010 21:52 schreef blckbb het volgende:
Oh en Dean is die body van echt hout? Dan ben ik misschien nog wel geïnteresseerd. En hoeveel word ervoor gevraagd?
zijn redelijk dikke snarenquote:Op woensdag 22 december 2010 22:16 schreef genakt het volgende:
[..]
dikke snaren kopen en waarom zou dat sowieso0 erg zijn dat je bij een bend met je vinger de snaar erboven aanraakt ?
quote:
Wat voor dikte danquote:Op woensdag 22 december 2010 22:51 schreef blckbb het volgende:
[..]
zijn redelijk dikke snaren
Maar als ik bend kom ik met mn vingers bovenop de D snaar dus niet zomaar een aanraking hoor ;P Je duwt hem echt in en er komt dus een toon uit zegmaar
En ik heb de Servaas tuners schoon gemaakt, ge-WD40t en ga ze op de Edenhals schroeven. Ze passen toch beter dan de Wilkinsons, dus die bewaar ik voor een toekomstig projectquote:Op woensdag 22 december 2010 22:27 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Uiteraard! Wat dacht je van 75?
Heb hier nu een Cort Zenox Z22 liggen, maar daar ga ik lekker zelf mee bezig
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ach, denk dat dat wel weer komt op het moment dat we nummers hebben waar een 2e gitarist mee mag spelen...quote:Op woensdag 22 december 2010 21:27 schreef genakt het volgende:
[..]
ja had ik eerst ook. Je kan het de preamp helemaal uitzetten en alleen de effecten gebruiken.. Ik heb clean gebruik ik maar 20 % me gt 8 en de rest versterker. Distortion andersom.
beetje tweaken en uitproberen boekje lezen en youtube filmpjes kijken
Veel plezier.quote:
Opzich animo voor die bovenste als het niet te duur wordtquote:Op woensdag 22 december 2010 21:28 schreef blckbb het volgende:
[..]
Eigenlijk zoek ik het ouder en verroterEn liever geen strat
De onderste gitaar hier:
[ afbeelding ]
Lijkt me echt prachtig. Maar de verkoper verkoopt alleen alle 4 de gitaren in 1x en als ik alleen die éne wil kopen gaat hij waarschijnlijk boven de 100 euro zitten
Oh, is goed man, geen haast. Bedenk me namelijk net dat die voor jou nog in de woonkamer thuis staat, terwijl ik een weekje in Kerkrade zitquote:Op donderdag 23 december 2010 11:09 schreef Dribbel_ het volgende:
Dean je pakket gaat morgen op de post, ik ben steeds de deur uit voor het postkantoor open is en weer thuis als die weer dicht is
Dean heeft eventueel ook animo. Misschien kunnen we op z'n Fok!s nog wel wat regelenquote:Op donderdag 23 december 2010 13:01 schreef KaMo het volgende:
[..]
Opzich animo voor die bovenste als het niet te duur wordt
Kun je heel veel van vinden.quote:Op woensdag 22 december 2010 14:52 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
een Valvestate? waar heb je die vandaan??
Inderdaad. Ik vraag me ook af wat ik met mijn valvestate combo moet gaan doen...quote:Op woensdag 22 december 2010 15:48 schreef Gitaarmat het volgende:
Ik vraag het toch alleen maar maar at heb ik ook met m'n buizen maar niet echt handig, altijd op de zachtste stand zowat.
quote:Op woensdag 22 december 2010 21:25 schreef Ch.J.E_van_Hulthem het volgende:
[..]
heb hier nog een gibson lp uit 1959 liggen, mag je komen ophalen...
Doet niet.quote:Op donderdag 23 december 2010 15:57 schreef blckbb het volgende:
Wehhe, ook nog een aanbieding gezien voor een oude Sovjet gitaar:
[ afbeelding ]
Ben je maar 1 dagje in londen geweestquote:Op donderdag 23 december 2010 16:02 schreef Iemand91 het volgende:
Oh, trouwens:
I'M BACK!
Londen was best leuk. Harrods had zelfs een muziekafdeling met gitaren/wat versterkers, piano's/vleugels etc. En een jukebox met iPod aansluiting e.d. voor iets van 7000 pond.![]()
Als er interesse is in foto's van die afdeling/gitaren kan ik ze wel ff plaatsen.
Jep. Lijkt erop dat de prijzen van gitaren niet aan Harrods referenen, ik kan me herinneren dat er een Fender Standard HSS hing voor dezelfde prijs als hier.quote:Op donderdag 23 december 2010 16:04 schreef blckbb het volgende:
[..]
Ben je maar 1 dagje in londen geweest
Ik ben niet in Harrods geweest in Londen, schijnt er wel enorm duur te zijn idd.quote:Op donderdag 23 december 2010 16:07 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Jep. Lijkt erop dat de prijzen van gitaren niet aan Harrods referenen, ik kan me herinneren dat er een Fender Standard HSS hing voor dezelfde prijs als hier.
Aha.quote:Op woensdag 22 december 2010 21:28 schreef Dribbel_ het volgende:
TVP
En braddie als je je asio drivers checkt zul jr zien dat je altijd een paar ms latency hebt. Maar als jij eefje verschil van 2 ms kan horen zou ik eens langs de dierenarts gaan
om de legende die er om de gitaren hangt...quote:Op donderdag 23 december 2010 16:06 schreef genakt het volgende:
waarom zijn die gibsons lp uit 1959 zo duur ? niet alleen omdat ze oud zijn lijkt mij ?
als je de dots in trapezoides veranderd heb ik precies die gitaar op mijn kamer staanquote:Op donderdag 23 december 2010 18:41 schreef Iemand91 het volgende:
GAS:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar geen kundigheid...
Vet ding!quote:Op woensdag 22 december 2010 22:27 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Uiteraard! Wat dacht je van 75?
Heb hier nu een Cort Zenox Z22 liggen, maar daar ga ik lekker zelf mee bezig
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dealquote:Op donderdag 23 december 2010 20:00 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Vet ding!![]()
Maak er maar een vet scheur ijzer van met .011 en dan koop ik em misschien wel van je
Dat doen jullie beter dan ons. Wij komen meestal net aan anderhalf of 2 nummers.quote:Op donderdag 23 december 2010 20:16 schreef Gitaarmat het volgende:
Zo, terug uit Abbey Roden.
2 covers 3 eigen nummers opgenomen.
De eindmix wordt nog wel een stukje beter. Hij is behoorlijk perfectionistisch.quote:Het klonk zo al goed terwijl het nog niet eens afgemixt was.
Ik vind die arcadekast echt een briljante set. Wij kunnen altijd rustig de tijd nemen om alles tig keer opnieuw in te spelen. Onze zanger moeten we soms echt achter dat ding vandaan trekken.quote:Lol gehad om een koebel en de ruimte is echt chill.
50 euro meer heb ik niet meerquote:Op donderdag 23 december 2010 20:54 schreef -Menn0- het volgende:
http://link.marktplaats.nl/407086343
Want elke Fender kost het zelfde, dat was ik even vergetenquote:Op donderdag 23 december 2010 21:02 schreef The_Dean het volgende:
Collega kocht laatst een Fender voor 425, dus je bent aardig aan de prijs
60's Player.quote:Op donderdag 23 december 2010 21:03 schreef Gitaarmat het volgende:
High way one of een Road Relic ofzo zeker.
Grapje tochquote:Op donderdag 23 december 2010 21:03 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Want elke Fender kost het zelfde, dat was ik even vergeten
Morgen dan maar eens een Jim Root Strat kopen! Voor 425 per stuk koop ik er wel 2 denk ikEN een Jim Root Tele d'r bij! Dan heb ik alle versies
![]()
speel ook heel veel normale muziek hoorquote:Op donderdag 23 december 2010 21:01 schreef -Menn0- het volgende:
Is ook niet echt een gitaar voor jouw muziek denk ik
quote:Op donderdag 23 december 2010 20:33 schreef Gitaarmat het volgende:
Wij stonden lekker met zn drieen achter de knoppen naar de drummer te kijken die op een koebel slaat.Volgende week het resultaat, zin in!
Hij zij ook nog van jah een vriend van me zegt dat hij weet wie jullie zijn, niemand wist wie het was, totdat hij zei, ja van een of ander forum ofzo.
It's all love!quote:
Ga sparen dan!!!!quote:Op donderdag 23 december 2010 21:06 schreef genakt het volgende:
[..]
speel ook heel veel normale muziek hoor
In ieder geval GEEN Fenderquote:Op donderdag 23 december 2010 21:12 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
It's all love!Ben benieuwd wat je van die gitaar weet te maken!
Speelt ie zelf eigenlijk ook?quote:Op donderdag 23 december 2010 21:09 schreef brother52 het volgende:
[..]
![]()
Ik sprak hem afgelopen zaterdag nog en toen zei hij al dat jullie kwamen.
Hij kan van de meeste bands wel verklaren hoe ze bij hem terecht komen maar bij jullie had hij geen enkel idee.
Haha niet? Ow laat dan maar zitten....quote:Op donderdag 23 december 2010 21:13 schreef The_Dean het volgende:
[..]
In ieder geval GEEN Fender
Nee, komt wel goed. Er is een setje actieve elementen onderweg. Body heeft ook onderhoud nodig, paar dikke butsen enzo, misschien even opnieuw spuiten.
quote:Op donderdag 23 december 2010 21:16 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Speelt ie zelf eigenlijk ook?
Die kalimba?quote:Hoe heet zo'n instrumentje btw dat harry potter achtige klanken kan maken, het was een blokje hout met metalen stangetjes eraan die je in kon drukken.
quote:Op donderdag 23 december 2010 13:24 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Oh, is goed man, geen haast. Bedenk me namelijk net dat die voor jou nog in de woonkamer thuis staat, terwijl ik een weekje in Kerkrade zit
Taylor gitaartjes zijn wel erg fijn idd... als ik ooit geld teveel hebquote:Op donderdag 23 december 2010 20:04 schreef -Menn0- het volgende:
Ow ja en Feedback Rotterdam is echt een vette winkel![]()
Ben blij dat ik m'n pinpas vergeten was![]()
[ afbeelding ]
Alleen was die bij Feedback donkerder..
Ook op een heeeeleeee mooie Martin en een heeeeleeee mooie Taylor gespeeld. Moet nog maar een keer terug MET pinpas om 1 van de 2 te adopteren
Dudequote:Op donderdag 23 december 2010 20:54 schreef -Menn0- het volgende:
http://link.marktplaats.nl/407086343
Ja, maar dat kan ik ook wel.quote:Op donderdag 23 december 2010 21:27 schreef brother52 het volgende:
[..]
![]()
Piano, gitaar, drum, bas, blokfluit. Noem het maar op en hij krijgt er geluid uit.
quote:Op donderdag 23 december 2010 21:54 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Dude![]()
Het is dat ik al een vette strat heb, anders...
Maar bij hem is het ook nog om aan te horenquote:
Ohja, dat is wat andersquote:Op donderdag 23 december 2010 21:59 schreef brother52 het volgende:
[..]
Maar bij hem is het ook nog om aan te horen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dit dusquote:Op donderdag 23 december 2010 21:54 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Dude![]()
Het is dat ik al een vette strat heb, anders...
Je kunt'm aan de straatstenen niet kwijt?quote:
Want je nieuwste GAS-object is zo'n single cut-PRS? En ben je die Truckster nou al kwijt?quote:
Over een paar weken koop ik hem voor 5 tientjes voor onderdelen.quote:Op donderdag 23 december 2010 23:18 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Je kunt'm aan de straatstenen niet kwijt?
Nee ik vond die single cut tegen vallen qua geluidquote:Op donderdag 23 december 2010 23:19 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Want je nieuwste GAS-object is zo'n single cut-PRS? En ben je die Truckster nou al kwijt?
Ik heb ook een tijdje lopen gassen op een PRS, maar miste uiteindelijk toch karakter. Aan de andere kant: je kunt er goed hard mee scheuren maar ook mooi jazz mee spelen. Het zijn wel echt kwaliteitsgitaren.quote:Op donderdag 23 december 2010 23:30 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Nee ik vond die single cut tegen vallen qua geluid
Ook op deze gespeeld:
[ afbeelding ]
DAMN!!! wat een gitaar!
Ik heb nog geen moeite gedaan om die Truckster weg te doen, misschien als ik de knoop doorhak over die PRS dat de Truckster weg gaat maar ik weet het nog niet..
Zag ook 2 hele mooie akoestische waar ik nog even goed mee ga spelen deze/volgende week.... Misschien is het verstandiger daar naar te kijken ipv een gitaar van 2700 euro
Ja clean was geniaal en de scheur was ook top! Maar wel heel veel geld. Maar wat een geluid... Maar wat een geld... MAAR DAT GELUID!!! AAARGHquote:Op donderdag 23 december 2010 23:33 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Ik heb ook een tijdje lopen gassen op een PRS, maar miste uiteindelijk toch karakter. Aan de andere kant: je kunt er goed hard mee scheuren maar ook mooi jazz mee spelen. Het zijn wel echt kwaliteitsgitaren.Ik vind die hollowbody's nog het mooist, maar die zijn echt friggin onbetaalbaar.
Net nog even op geheerschtquote:
Wat moet ik dan bij betalen?quote:Op donderdag 23 december 2010 23:30 schreef The_Dean het volgende:
Heb nog wel een mooie doublecut voor je straks. Ruilen tegen die Truckster?
Ik vraag me altijd af waar die prijs vandaan komt.quote:Op donderdag 23 december 2010 23:40 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Ja clean was geniaal en de scheur was ook top! Maar wel heel veel geld. Maar wat een geluid... Maar wat een geld... MAAR DAT GELUID!!! AAARGH
[..]
Net nog even op geheerscht![]()
Alter Bridge - Isolation mee raggen
[..]
Wat moet ik dan bij betalen?
Daarom... ik vraag me altijd af hoeveel meer gitaar je krijgt voor al dat extra geld. Hoeveel beter word het nog boven die 1000 euro.quote:Op donderdag 23 december 2010 23:43 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af waar die prijs vandaan komt.
Als ik bijvorobeeld kijk naar het verschil tussen een ESP en een LTD
Vriend van me heeft die ESP versie van die LTD EC-1000, het enige verschil zit hem in de brug, topkam en switch. Niemand die mij gaat vertellen dat daar een prijsverschil van meer dan 1000 euro in zit.
Dan krijg je het verhaal van "ja ze zijn beter afgewerkt" maar ik kan op m'n LTD geeneen punt vniden waar de afwerking ook maar een beetje slecht is.
Ik weet dat ik geen geld heb, maar toch vraag ik: Even serieus, wat kost dat ding ook alweer?quote:Op donderdag 23 december 2010 23:40 schreef -Menn0- het volgende:
Net nog even op geheerscht![]()
Alter Bridge - Isolation mee raggen
[..]
Wat moet ik dan bij betalen?
Heel simpel;quote:Op donderdag 23 december 2010 23:46 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Daarom... ik vraag me altijd af hoeveel meer gitaar je krijgt voor al dat extra geld. Hoeveel beter word het nog boven die 1000 euro.
Bij ESP en LTD is het echt te belachelijk voor woorden! Ik heb laatst op een ESP Truckster gespeeld en ik merkte 0.0 verschil met mijn LTD!quote:Op donderdag 23 december 2010 23:43 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af waar die prijs vandaan komt.
Als ik bijvorobeeld kijk naar het verschil tussen een ESP en een LTD
Vriend van me heeft die ESP versie van die LTD EC-1000, het enige verschil zit hem in de brug, topkam en switch. Niemand die mij gaat vertellen dat daar een prijsverschil van meer dan 1000 euro in zit.
Dan krijg je het verhaal van "ja ze zijn beter afgewerkt" maar ik kan op m'n LTD geeneen punt vniden waar de afwerking ook maar een beetje slecht is.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zoek de 3 verschillen plaatje
Ik weet het niet, moet ik nog even goed over na denken... Opzich is het wel een droom gitaar dus misschien kan ik beter doorsparen... Ik weet het gewoon nog niet... hahaquote:Op donderdag 23 december 2010 23:47 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ik weet dat ik geen geld heb, maar toch vraag ik: Even serieus, wat kost dat ding ook alweer?
En moet een goedkope winkel vinden om Live at Nimes en Mexico te vinden.
quote:
quote:
Je hebt gelijkquote:Op donderdag 23 december 2010 23:53 schreef -Menn0- het volgende:
Ik weet het niet, moet ik nog even goed over na denken... Opzich is het wel een droom gitaar dus misschien kan ik beter doorsparen... Ik weet het gewoon nog niet... haha
Ja hij klinkt zo vet.... Maar wie weet ik zal aan je denken als ik iets besluitquote:Op vrijdag 24 december 2010 00:01 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Je hebt gelijk
Ik zit laatste tijd sterk aan een LTD EC500 te denken... maar dan zal er iets anders het veld moeten ruimen.
Eerst maar een cab trouwens
[ afbeelding ]
Tof dingquote:Op vrijdag 24 december 2010 00:01 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Je hebt gelijk
Ik zit laatste tijd sterk aan een LTD EC500 te denken... maar dan zal er iets anders het veld moeten ruimen.
Eerst maar een cab trouwens
[ afbeelding ]
Ik heb geen Eclipsequote:Op vrijdag 24 december 2010 00:14 schreef Muchachooo het volgende:
waarom heeft iedereen hier een eclipse?
Dat zijn wel hele vette dingen. Heb er nog niet een. Wil eigenlijk mijn zwarte LP niet kwijt, dus denk dat ik daar een setje EMG's in ga proberen over een paar maanden.quote:Op vrijdag 24 december 2010 00:14 schreef Muchachooo het volgende:
waarom heeft iedereen hier een eclipse?
quote:Op donderdag 23 december 2010 22:21 schreef Iemand91 het volgende:
Leuk...als je ruimte en vooral geld hebt (grootste vloerstaanders die ik in levende lijve heb gezien:
[ afbeelding ]
En nu als een klein kind in de snoepwinkel:
Mini strats, resonators, (Vox) versterkers...
[ afbeelding ]
Nog meer gitaarspul helemaal links en nóg kleinere strats in die display
(had er bijna een kleine SRV-strat meegenomen...)
[ afbeelding ]
Gewoon:
[ afbeelding ]
Enne, wat is dit?
[ afbeelding ]Rustig op Abbey Road dan! Toen ik er was stikte het er van de mensen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zal wel te maken hebben met het feit dat Paul McCartney dat weekend er een concert gaf![]()
http://www.youtube.com/user/scugs die kerel heeft pas mooie gearquote:Op vrijdag 24 december 2010 00:11 schreef -Menn0- het volgende:
Nee die heeft een EC-1000 net als Dribbel
Check de gear van deze dude!!! http://www.youtube.com/user/garynoon
FUCK!!
Tja, deze foto geeft geen goed beeld. Het was er over het algemeen ook wel wat drukker maar goed. Ik vond het persoonlijk een beetje saai/afgelegen/onbekend (don't know how to put this...) voor een plek waar eigenlijk geschiedenis is geschreven. Maar goed, leuk was het wel.quote:Op vrijdag 24 december 2010 00:50 schreef blckbb het volgende:
[..]
Rustig op Abbey Road dan! Toen ik er was stikte het er van de mensen!
Zal wel te maken hebben met het feit dat Paul McCartney dat weekend er een concert gaf
bespeelbaarheid is heerlijk! ik vind mijn squierhals fijner dan mijn gibsonhalsquote:Op vrijdag 24 december 2010 00:59 schreef blckbb het volgende:
[..]
ik vind de bespeelbaarheid van een squier zo slecht nog niet.. Het geluid daarentegen...
Ben ik dan de enige die tevreden is met een (goede) Squier?quote:Op vrijdag 24 december 2010 01:50 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
bespeelbaarheid is heerlijk! ik vind mijn squierhals fijner dan mijn gibsonhals![]()
maar inderdaad, het geluid is niet om aan te horen...
zodra ik op mijn squier speel is het enige wat ik hoor het trillen van de veren van mijn brug... maargoed, ik heb ook een affinity squier (zo onderhand rock bottom van de squier strats) van minstens 10 jaar oud...quote:Op vrijdag 24 december 2010 01:53 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ben ik dan de enige die tevreden is met een (goede) Squier?
Blijkbaar speel ik te weinig (Like I didn't knew that...)
Gewoon ff uit logeren bij Dean en je krijgt hem als minstens MiM Fender terugquote:Op vrijdag 24 december 2010 01:56 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
zodra ik op mijn squier speel is het enige wat ik hoor het trillen van de veren van mijn brug... maargoed, ik heb ook een affinity squier (zo onderhand rock bottom van de squier strats) van minstens 10 jaar oud...
Ik vind mijn Crafter strat ook beter spelen dan de 2007 USA Fender Strat...quote:Op vrijdag 24 december 2010 01:50 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
bespeelbaarheid is heerlijk! ik vind mijn squierhals fijner dan mijn gibsonhals![]()
maar inderdaad, het geluid is niet om aan te horen...
Bij het concert laatst in de HMH deed hij die ook weer. Net zoals hij toen de Hallelujah cover deed op aanvraag van Mark Tremontiquote:
Ik weet niet wat voor akoestische gitaren het waren, maar als ik een nieuwe (betere) klassieke gitaar wil dan moet ik kijken naar gitaren van ¤3000, omdat ik anders niet genoeg verschil merkte/hoorde.quote:Op donderdag 23 december 2010 23:30 schreef -Menn0- het volgende:
Zag ook 2 hele mooie akoestische waar ik nog even goed mee ga spelen deze/volgende week.... Misschien is het verstandiger daar naar te kijken ipv een gitaar van 2700 euro
die body is van multiplexquote:Op vrijdag 24 december 2010 02:27 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Gewoon ff uit logeren bij Dean en je krijgt hem als minstens MiM Fender terug.
Nee, maar is neem ik aan niet echt gezond voor de versterkerquote:Op vrijdag 24 december 2010 13:34 schreef Dribbel_ het volgende:
En nu ben je bang voor de energierekening ?
quote:Op vrijdag 24 december 2010 13:39 schreef Dribbel_ het volgende:
Het is niet gezonden om een electrisch apparaat aan te zetten ?
Nee dat kan echt niet!quote:Op vrijdag 24 december 2010 13:39 schreef Dribbel_ het volgende:
Het is niet gezonden om een electrisch apparaat aan te zetten ?
Dan ga je er toch nooit op spelen. Koop beter een goede akoestische idd.quote:Op donderdag 23 december 2010 23:30 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Nee ik vond die single cut tegen vallen qua geluid
Ook op deze gespeeld:
[ afbeelding ]
DAMN!!! wat een gitaar!
Ik heb nog geen moeite gedaan om die Truckster weg te doen, misschien als ik de knoop doorhak over die PRS dat de Truckster weg gaat maar ik weet het nog niet..
Zag ook 2 hele mooie akoestische waar ik nog even goed mee ga spelen deze/volgende week.... Misschien is het verstandiger daar naar te kijken ipv een gitaar van 2700 euro
Is goed!quote:Op vrijdag 24 december 2010 13:56 schreef guitarist het volgende:
[..]
Dan ga je er toch nooit op spelen. Koop beter een goede akoestische idd.
(neem dinsdag even je John Mayer mee, misschien kunnen we nog even langs de Guitarbox)
quote:Op vrijdag 24 december 2010 11:18 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
die body is van multiplex
dan zet ik liever mijn MiM-aankoop door en laat die bij Dean logeren
Oh nee? Vraag Kamo maar eens hoe een MDF gitaar bevallen isquote:Op vrijdag 24 december 2010 14:11 schreef blckbb het volgende:
[..]
Multiplex body's
onderschatte shizzle jeweet. Sowieso geloof ik niet dat bij elektrische gitaren houtsoort veel uitmaakt tbh
Ja marktplaats is echt vervelend, je krijgt óf de kutste ruildeals óf veel te lage biedingen.quote:Op vrijdag 24 december 2010 14:10 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Is goed!
Heb 3 mailtjes gekregen, 1 dude wil me een basversterker ( wtf?!) aansmeren in ruil voor m'n strat, ander een lapsteelgitaar ofzo en de laatste biedt 650 euro..
MDF is een gevalletje apartquote:Op vrijdag 24 december 2010 14:13 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Oh nee? Vraag Kamo maar eens hoe een MDF gitaar bevallen is
Is geloof ik gewoon klotequote:Op vrijdag 24 december 2010 14:14 schreef blckbb het volgende:
[..]
MDF is een gevalletje apart(is geloof ik topzwaar ofniet?)
quote:Beste Menno,
Fender Bassman Custom (point to-point) 4 x 10.
Het betreft niet de goedkope reissue of LTD, maar deze is handmatig gebouwd en doorgesoldeerd. De versterker is opgebouwd uit de beste componenten die er maar zijn en verkeert in absolute nieuwstaat en ca. 2 jr oud. Nieuwwaarde ligt op 2300 euro.
Unique features: All Hand wired chassis, Chrome control panels, 4 inputs (2 per channel), solid finger joined pine cabinet, New USA made GT-6L6-GE output tubes. Improved 12AX7 preamp tubes, original specs 5AR4 Rectifier Tube, Internal Bias Pot (Makes it easier tot Experiment with various output tubes), standby Switch.
Specs:
General:
• Fender 59 Bassman
• Series: Custom
• All Tuba amp
• Lacquered Tweed
Electronics
• Inputs 4 (2 per Channel)
• Channels: 2 Normal and Bright
• Power Handling: 45 Watts into 2 Ohms
• Rectifier: 5AR4 Rectifier Tube
• Controls: Presence, Middle, Bass, Trreble, Volume (bright channel), Volume (normal channel)
Hardware:
• Cabinet: Solid Finger- Joined Pine Cabinet
• Pilot Light Jewel: Yellow Amp Level
• Handle: Vintage Brown Leather
• Front Panel: Chrome front panel
• Amplifier Length: 10.5’ (26.7 cm)
• Amplifier Width: 23,5” (59,7 cm)
• Amplifier Height: 22,37” (56,81 cm)
• Amplifier Weight: 53 LBS (24 kg)
Speakers:
• 4-10” Jensen 8 Ohm
• Impedance: 2 Ohms
Tubes:
• Pre Amp Tubes: 3 x 12AX7
Power Tubes: 2 x 6L6
Zeg 'm dat je daarvoor je vrouw wel wilt geven, maar dat je je gitaar liever zelft houdt.quote:
De Fender Bassman is wel echt een super versterker! Ook als gitaarversterker echt super!quote:
Het hout maakt wel degelijk uit, de ene houtsoort heeft bijvoorbeeld een veel warmere of meer heldere klank dan de andere. Het maakt ook verschil uit voor de sustain.quote:Op vrijdag 24 december 2010 14:11 schreef blckbb het volgende:
[..]
Multiplex body's
onderschatte shizzle jeweet. Sowieso geloof ik niet dat bij elektrische gitaren houtsoort veel uitmaakt tbh
Is tophout!quote:
Dat verven is het probleem niet, je moet het gewoon eerst goed ontvetten en mdf grondverf gebruiken. De zijkanten kun je dan nog plamuren zodat het minder zuigt.quote:Op vrijdag 24 december 2010 16:01 schreef KaMo het volgende:
[..]
Is tophout!
Al is het kut om te verven, en kan het de druk niet goed aan, maar dat kwam vooral door de constructie!
Fender Bassmans zijn wel echt bijzondere gitaarversterkers, vergis je niet. Als dit inderdaad een ruilvoorstel is, is het niet eens zo gek.quote:
Ja ik heb hier al 4 versterkers staan... Als hij nou gewoon normaal gevraagd had of ik wou ruilen of weet ik veel wat dan had ik gewoon gezegd nee sorry wordt em niet net als met die lapsteel gitaar.quote:Op vrijdag 24 december 2010 16:18 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Fender Bassmans zijn wel echt bijzondere gitaarversterkers, vergis je niet. Als dit inderdaad een ruilvoorstel is, is het niet eens zo gek.![]()
Daar zou ik bij voorbaat wegblijven dure schijtzaakquote:Op vrijdag 24 december 2010 16:46 schreef -Menn0- het volgende:
Maar ik mag er op spelen omdat hij het niet kan![]()
![]()
![]()
Volgende week dus naar Den Haag om hem op te halen
Misschien zelf ook maar even een akoestische oppikken. Kan je bij Rockpalace in Den Haag praten over de prijs?
Ow... Dat klinkt niet best...quote:Op vrijdag 24 december 2010 17:26 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Daar zou ik bij voorbaat wegblijven dure schijtzaak. Afzetters eersteklas
Ze gaan zo een paar honderd euro boven normale prijzen zitten dus ik zou maar eerst eens goed kijken voordat je daar iets kooptquote:Op vrijdag 24 december 2010 17:28 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Ow... Dat klinkt niet best...
Ow ennuh ik verkoop nog een gitaar
http://link.marktplaats.nl/407239874
"[...] maar toen kocht ik ook een Truckster dus kan deze weg."quote:Op vrijdag 24 december 2010 17:28 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Ow... Dat klinkt niet best...
Ow ennuh ik verkoop nog een gitaar
http://link.marktplaats.nl/407239874
Kan heel flauw het plaatje omdraaien maar helaas... Sorry, zal volgende keer een linkse gitaar kopenquote:Op vrijdag 24 december 2010 17:46 schreef brother52 het volgende:
Het is dat hij niet in spiegelbeeld is, anders had ik vanavond nog bij je voor de deur gestaan.
Kan ik hem dan beter niet meteen zelf kopen? Anders verlies je er alleen maar op.quote:Op vrijdag 24 december 2010 17:47 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Kan heel flauw het plaatje omdraaien maar helaas... Sorry, zal volgende keer een linkse gitaar kopen
Hoezo niet knul?quote:Op vrijdag 24 december 2010 19:12 schreef Gitaarmat het volgende:
Hmm, dit is toch wel lastig, de hele vakantie geen bier.
Wajo dit is ernstig dude, waarom geen bier?quote:Op vrijdag 24 december 2010 19:12 schreef Gitaarmat het volgende:
Hmm, dit is toch wel lastig, de hele vakantie geen bier.
Ga je Jimmi Hendrix style spelen!quote:Op vrijdag 24 december 2010 17:46 schreef brother52 het volgende:
Het is dat hij niet in spiegelbeeld is, anders had ik vanavond nog bij je voor de deur gestaan.
Je weet niet wat je mistquote:
Fijne kerstdagen iedereenquote:
quote:
Kuurtje van de dokter gekregen tijdje terug en die duurt 2,5 week en ik mag geen alcohol. Gelukkig met de jaarwisseling net weer.quote:
Beterschap.quote:Op vrijdag 24 december 2010 20:39 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Kuurtje van de dokter gekregen tijdje terug en die duurt 2,5 week en ik mag geen alcohol. Gelukkig met de jaarwisseling net weer.
Je weet niet wat je mistquote:
Moet je even naar Kerkrade komen, ligt 47 cm.quote:Op vrijdag 24 december 2010 21:03 schreef Gitaarmat het volgende:
Binnenkort bandfoto's in zwembroeken en met een barbeque in de sneeuw.
Als ik niet meer verkouden ben.
Ikzelf niet, maar logeer hier even met de kerstquote:
Heerlijk om te zien ja, van die opgewaaide sneeuwduinenquote:Op vrijdag 24 december 2010 21:15 schreef Lienzz het volgende:
sjun wao..
tering maar hier ligt de sneeuw ook belachelijk hoog, in de oprit 70cm gemeten
schei uit man, probeerde met de auto weg te gaan vanmorgen, dat ging gewoon niet. 8 meter lange oprit vol met 40 cm ofzo, na een uur scheppen was ik nog pas op de helftquote:Op vrijdag 24 december 2010 21:25 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Heerlijk om te zien ja, van die opgewaaide sneeuwduinen
Was bij vertrek van me werk me telefoon vergeten, kwam ik thuis achter, toen maar met de auto geprobeerd naar me werk te gaan om 'm op te halen, duurde half uur voordat ik bij ons de parkeerplek af was (loopt iets of wat schuin) kreeg me auto gewoon niet op de weg, wat rubber verbrand (slippende banden en te veel gas, oepsquote:Op vrijdag 24 december 2010 21:28 schreef Lienzz het volgende:
[..]
schei uit man, probeerde met de auto weg te gaan vanmorgen, dat ging gewoon niet. 8 meter lange oprit vol met 40 cm ofzo, na een uur scheppen was ik nog pas op de helft
Moet je beter scheppen!quote:Op vrijdag 24 december 2010 21:28 schreef Lienzz het volgende:
[..]
schei uit man, probeerde met de auto weg te gaan vanmorgen, dat ging gewoon niet. 8 meter lange oprit vol met 40 cm ofzo, na een uur scheppen was ik nog pas op de helft
QFT!quote:Op vrijdag 24 december 2010 14:14 schreef blckbb het volgende:
[..]
Ja marktplaats is echt vervelend, je krijgt óf de kutste ruildeals óf veel te lage biedingen.
Vrolijk kerstfeest!quote:Op zaterdag 25 december 2010 11:02 schreef Dribbel_ het volgende:
Net mn toneport hier op Fok voor 75 euro verkocht terwijl ik op marktplaats al vier mails had tussen de 25 () en 50 euro
quote:Op zaterdag 25 december 2010 11:51 schreef TeleluvR het volgende:
Heel topic met vrolijk kerstfeest!
Olijk Kerstfeest, allemaal!
Kunnen we 2 maanden die dure, maar o zo lelijke gitaren van Orpheo niet zien.quote:Op zaterdag 25 december 2010 12:10 schreef Muchachooo het volgende:
wtf het gitaarnet forum is offline tot februari
oh en ik ga deze week een DD-7 halen
Newtone.quote:Op zaterdag 25 december 2010 12:42 schreef Muchachooo het volgende:
weet iemand hier waar ik het beste behuizing voor een tap tempo switch kan halen?
Tsja, waarom ook niet. Sommige van die blikjes zijn onverwoestbaar!quote:
Heb van de week de fiets van mijn vriendin moeten uitgraven... De wielen waren allebei helemaal met sneeuw bedolven!quote:Op vrijdag 24 december 2010 21:25 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Heerlijk om te zien ja, van die opgewaaide sneeuwduinen
nevermind, heb al een dpdt momentary switch gevondenquote:Op zaterdag 25 december 2010 16:07 schreef Muchachooo het volgende:
Kunnen 6-pins voetschakelaars gewoon als momentschakelaars gebruikt worden?
quote:Op zaterdag 25 december 2010 19:03 schreef blckbb het volgende:
Prettige kerst aan iederen Gitarist in dezen topic!
Dat spul is volgens mij meer conditioner dan schoonmaak spul.. heb het zelf ook, ik maak meestal mijn hals zelf schoon met een droge doek en daarna een laagje van dit spul eroverheen .quote:Op zaterdag 25 december 2010 20:57 schreef blckbb het volgende:
http://www.thomann.de/nl/gibson_luthiers_choice.htm
Is dit een goed totaalpakket om mn gitaren grondig schoon te maken? Eventueel + GHS Fast Fret of is dat dan niet meer nodig?
Mijn broer en ik zijn erg tevreden over die Dunlop set!quote:Op zaterdag 25 december 2010 20:57 schreef blckbb het volgende:
http://www.thomann.de/nl/gibson_luthiers_choice.htm
Is dit een goed totaalpakket om mn gitaren grondig schoon te maken? Eventueel + GHS Fast Fret of is dat dan niet meer nodig?
Thanks voor het linkjequote:Op zaterdag 25 december 2010 22:41 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Mijn broer en ik zijn erg tevreden over die Dunlop set!
Wel iets duurder, maar dan heb je een prachtige totaalset!
http://www.thomann.de/nl/dunlop_maintenance_kit.htm
Weet je nu al wat je zoekt?quote:Op zaterdag 25 december 2010 23:05 schreef blckbb het volgende:
[..]
Thanks voor het linkje
Ben (weder) opzoek naar een nieuwe (oude, vintage, blabla) amp voor op m'n slaapkamer. Kan ik eindelijk die waardeloze buizen-amp dumpen.
http://www.speurders.nl/biedingen/roland-dac-15d-75983892.html
Ik ben wel eens in de Romein...quote:
Dunlopquote:Op zaterdag 25 december 2010 22:41 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Mijn broer en ik zijn erg tevreden over die Dunlop set!
Wel iets duurder, maar dan heb je een prachtige totaalset!
http://www.thomann.de/nl/dunlop_maintenance_kit.htm
Jep, een 80's rolandquote:
Dan is het misschien beter als ik er niet op klikquote:Op zondag 26 december 2010 10:22 schreef Muchachooo het volgende:
van dit topic krijg ik dus écht GAS
http://www.gitaarnet.nl/forum/showthread.php?t=42511
Echt belachelijk iddquote:Op zondag 26 december 2010 13:33 schreef Muchachooo het volgende:
echt waar, als ik van tevoren had geweten dat marktplaats 3 euro vroeg voor elke advertentie binnen de rubiek muziekinstrumenten was ik nooit begonnen met gitaarspelen
ohja
[spam]http://link.marktplaats.nl/407488244[/spam]
Zat andere plaatsen om te verkopen. Succes met het doorwaden van alle onzin(-biedingen/mailtjes!)quote:Op zondag 26 december 2010 13:33 schreef Muchachooo het volgende:
echt waar, als ik van tevoren had geweten dat marktplaats 3 euro vroeg voor elke advertentie binnen de rubiek muziekinstrumenten was ik nooit begonnen met gitaarspelen
ohja
[spam]http://link.marktplaats.nl/407488244[/spam]
Je wil een 80's Roland, maar kwijlt op een Fender Bronco??quote:
ach, het hoort erbij... en ik krijg er geld voorquote:Op zondag 26 december 2010 13:43 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Zat andere plaatsen om te verkopen. Succes met het doorwaden van alle onzin(-biedingen/mailtjes!)
voor het verkopen van een gitaar bijdehandjequote:Op zondag 26 december 2010 13:51 schreef TeleluvR het volgende:
Krijg jij geld voor het beantwoorden van onzin?
Ah, zoquote:Op zondag 26 december 2010 13:54 schreef Muchachooo het volgende:
[..]
voor het verkopen van een gitaar bijdehandje
JA MAG 'T?quote:Op zondag 26 december 2010 13:43 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Zat andere plaatsen om te verkopen. Succes met het doorwaden van alle onzin(-biedingen/mailtjes!)
[..]
Je wil een 80's Roland, maar kwijlt op een Fender Bronco??
NOU, VOORUIT, OMDAT JIJ HET BENT!quote:
Ik zoek gewoon een oude versterker, maar gisteren kwam ik erachter dat de ''Fender'' toon mij ook goed bevalt dus ik heb ook biedingen uitgebracht op een fender Frontman en die hierboven (dat is een Fender PR93 ofzoiets)quote:Op zondag 26 december 2010 14:35 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
NOU, VOORUIT, OMDAT JIJ HET BENT!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |