Er zijn ook mensen die gewoon doorwerken tijdens het feestdagenseizoenquote:Op dinsdag 21 december 2010 15:15 schreef Morendo het volgende:
http://www.eerstekamer.nl/begrip/livestream
Wie kijkt nog meer naar de behandeling van het belastingplan?
Inclusief kniekousen?quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:27 schreef KoosVogels het volgende:
Mijn woord van het jaar (net bedacht): langlaufsafari.
Ik, nu. Om 18:00 uur laten ze Rutte opdraven voor de derde termijn.quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:15 schreef Morendo het volgende:
http://www.eerstekamer.nl/begrip/livestream
Wie kijkt nog meer naar de behandeling van het belastingplan?
Dat spreekt voor zich.quote:
Die macht hebben ze overigens niet de jure, mocht je dit soms denken.quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:56 schreef remlof het volgende:
Om 18:00 uur laten ze Rutte opdraven voor de derde termijn.
Kan zijn, maar ik denk niet dat Rutte het kan maken niet op te komen dagenquote:Op dinsdag 21 december 2010 15:57 schreef Morendo het volgende:
[..]
Die macht hebben ze overigens niet de jure, mocht je dit soms denken.
Dat klopt, die zal moeten lullen als brugman en de boel een beetje masseren, een toezegging doen hier en daar.quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:58 schreef remlof het volgende:
[..]
Kan zijn, maar ik denk niet dat Rutte het kan maken niet op te komen dagen
Is geen vereiste. Je komt namelijk niet in aanraking met dieren die je eventueel kunnen bespringen.quote:
Natuurlijk wel. Paar keer optreden meegemaakt in de tijd dat ik nog met regelmaat electro-feesten bezocht.quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:00 schreef Zolcon het volgende:
Niemand die Deadmau5 kan waarderen hier?
Niet helemaal mijn 'cup of tea.'quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:00 schreef Zolcon het volgende:
Niemand die Deadmau5 kan waarderen hier?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 24 augustus 2011 16:41 schreef von_Preussen het volgende:
"Ook al deel ik z'n politiek maatschappelijke visie niet, maar ik vind Zolcon een koning. Waarom? Gewoon, omdat hij WO'er is. _O_ "
Denk dat we de ijsbaan (een ondergelopen grasveld) pakken. Schaatsen op het Veluwemeer behoort in principe al tot de mogelijkheden, maar vind dat toch ietwat tricky in het donker.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |