Deze herman?quote:Op zondag 19 december 2010 13:10 schreef Jojoortje het volgende:
Nee, geef mij maar Hans, Herman en Bert.En nee, geen Freek
Ja heb het ook alleen over vrouwen die op het podium staan hequote:Op zondag 19 december 2010 15:34 schreef L.no het volgende:
Ik ken wel vrouwen die grappig kunnen zijn. Alleen zitten die enorm in de minderheid. Ook ken ik geen cabaretiers, omdat ik me daar niet in ga verdiepen. Die vrouwen die ik grappig vind, gaan niet te koop lopen dat ze grappig zijn.
Al vind ik dat veel er heel weinig mensen in het algemeen zijn die écht grappig zijn. Omdat er weinig vrouwen zijn die grappig zijn, denken mannen automatisch dat ze wél grappig zijn. Kan best kloppen, maar de meerderheid kopieert grappen van anderen en dat hoort grappig te zijn.
Ik denk trouwens dat omdat TS bij een plaats klaagt waar vrouwen sowieso in de minderheid zit (klb), makkelijk kan scoren door een uitgemolken klacht te maken.
Dit is net een klacht over vrouwen met rode pittige kapsels, alleen minder vaak.
Dan is jouw TT misleidend.quote:Op zondag 19 december 2010 15:39 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ja heb het ook alleen over vrouwen die op het podium staan he
Ik heb je OP gelezen in combinatie met de TT. Dan lijkt het alsof er geen vrouwen zijn die grappig zijn en dat ze niet cabaretier moeten zijn. Ook jouw OP is misleidend, omdat in heel veel topics hierover mensen dit soort vergelijkingen maken als argument dat vrouwen niet grappig zijn.quote:Op zondag 19 december 2010 15:41 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Dan heb je mijn OP niet gelezen. Gaat alleen over vrouwen die op het podium staan.
Je gaat er niet tegenin, net alsof je dat goedkeurt. Nu zeg je pas dat je dat niet bedoelt.quote:
Misschien hopen ze daarmee chicks te scoren? Vaak willen vrouwen ook een man die grappig is.quote:Op zondag 19 december 2010 14:51 schreef Rave_NL het volgende:
Elen.
Valt ook op dat een hoop 'grappige' vrouwen lesbisch is.
Oke hoor.quote:Op zondag 19 december 2010 15:50 schreef L.no het volgende:
[..]
Je gaat er niet tegenin, net alsof je dat goedkeurt. Nu zeg je pas dat je dat niet bedoelt.
Dus het ligt echt niet aan mij dat je een misleidende topic maakt.
Dat komt nog het dichtste bij inderdaad.quote:Op zondag 19 december 2010 13:15 schreef FCZwolleZuid het volgende:
Eddie Izzard is de leukste vrouwelijke cabaretier en die is niet eens een vrouw!
Vrouwen zijn hun plaats helaas vergeten, sommigen kunnen al niet eens meer vreten koken.quote:Op zondag 19 december 2010 17:52 schreef Klaas_Pindakaas het volgende:
Vrouwen zijn niet bedoeld om grappig te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |