Nee, dat lijkt me niet.quote:Op dinsdag 21 december 2010 14:49 schreef rihago het volgende:
Krijg je als je cata koopt (online)
ook weer gewoon 30 dagen erbij?
Nee? Dat was toch nooit met expansions?quote:Op dinsdag 21 december 2010 14:49 schreef rihago het volgende:
Krijg je als je cata koopt (online)
ook weer gewoon 30 dagen erbij?
Waarom zou je op fury gaan voor 1handers? En hoe kun je daar in hemelsnaam 30k executes mee halen? Volgens mij kan dat toch net zo goed met 2handers?quote:Op dinsdag 21 december 2010 09:18 schreef jagga het volgende:
[..]
huh? Jabba ?
hoe dan ook. Het is dat ik echt arms MOET nu omdat ik niet genoeg hitrating bij elkaar kan schrapen om fury te gaan (mis nog 900 hitrating) Heb het echter wel getest en godsamme wat is fury vet
Arms:
19-20k executes, 15k overpowers 9k heroic strikes
Fury: (singleminded fury, dus 1handers)
30k executes 18k bloodthirsts en 15k heroic strikes lolBiggest hit: 48k execute(had wel colossus smash aan dat wel, maar dan nog
)
Kan niet wachten tot ik iets betere gear heb en mijn hitrating naar de 24% kan krikken
ik heb 2 one-handers en maar 1 two-hander op het momentquote:Op dinsdag 21 december 2010 15:37 schreef SolidArt het volgende:
[..]
Waarom zou je op fury gaan voor 1handers? En hoe kun je daar in hemelsnaam 30k executes mee halen? Volgens mij kan dat toch net zo goed met 2handers?
Ok, je roept dus maar wat?quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:39 schreef jagga het volgende:
[..]
ik heb 2 one-handers en maar 1 two-hander op het momentheb een guildie tank op getrommeld en hebben samen een normal random gedaan.
Omdat we daar naast Titan's Grip een nieuwe talent voor hebben gekregen, die een 30% buff geeft op 2 one-handers.quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:37 schreef SolidArt het volgende:
[..]
Waarom zou je op fury gaan voor 1handers? En hoe kun je daar in hemelsnaam 30k executes mee halen? Volgens mij kan dat toch net zo goed met 2handers?
Ok, maar wat is nu het eind effect, volgens mij zitten 1h weapons qua dps output ook 30% lager. Dus is het wel rendabel om je punten daar in te steken?quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:03 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Omdat we daar naast Titan's Grip een nieuwe talent voor hebben gekregen, die een 30% buff geeft op 2 one-handers.
Geen idee of dat eigenlijk al goed uitgezocht is, maar het lijkt me geen heel groot verschil als ze het erin stoppen en bovendien gelijkstellen met Titan's Grip.quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:05 schreef SolidArt het volgende:
[..]
Ok, maar wat is nu het eind effect, volgens mij zitten 1h weapons qua dps output ook 30% lager. Dus is het wel rendabel om je punten daar in te steken?
Jij begrijpt het.quote:
Misschien omdat je niet genoeg hit rating hebt, waardoor je de helft van je aanvallen mist.quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:52 schreef hans1988 het volgende:
Het zal wel aan mij liggen ma ik kan dus echt niet met fury overwegHaal met arms gemiddeld iets van 8.5k dps op een boss waar ik met fury niet boven de 7k uitkom
voordat je rommel begint te spuwen.quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:41 schreef SolidArt het volgende:
[..]
Ok, je roept dus maar wat?
Ik dacht dat je dus daadwerkelijk de verschillen getest had.
Het idee van Single minded fury is om mensen een keuze te geven. Er schijnen een hoop fury warriors te zijn die in TBC met 1h's liepen en die het niet tof vonden om verplicht met 2h's te gaan lopen. Het uitgangspunt is dan ook dat die twee talents precies hetzelfde doen aan damage en dat het dus vooral aan de speler ligt om te nemen wat hij het tofste vind.quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:16 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Geen idee of dat eigenlijk al goed uitgezocht is, maar het lijkt me geen heel groot verschil als ze het erin stoppen en bovendien gelijkstellen met Titan's Grip.
Het zal er ook wel aan liggen welke wapens je hebt; tot Cata uitkwam waren er nog geen geschikte one-handers voor fury.
Dat vind ik dan raar, want ik kan bijv. een talent point steken in arms, om meer DPS output te genereren die zij moeten missen dan.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:06 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Het idee van Single minded fury is om mensen een keuze te geven. Er schijnen een hoop fury warriors te zijn die in TBC met 1h's liepen en die het niet tof vonden om verplicht met 2h's te gaan lopen. Het uitgangspunt is dan ook dat die twee talents precies hetzelfde doen aan damage en dat het dus vooral aan de speler ligt om te nemen wat hij het tofste vind.
Je kan maar een van de twee talents nemen, single minded fury of titans grip.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:07 schreef SolidArt het volgende:
[..]
Dat vind ik dan raar, want ik kan bijv. een talent point steken in arms, om meer DPS output te genereren die zij moeten missen dan.
Ah zo! Ok... Ik dacht dat TG een prerequisite was van MF.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:12 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Je kan maar een van de twee talents nemen, single minded fury of titans grip.
Ik weet dit niet precies, heb me er nog niet in verdiept, maar volgens mij kunnen alle weap enchants nu op 1h of 2h gedaan worden. Dus ook dat maakt niks uit.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:25 schreef SolidArt het volgende:
[..]
Ah zo! Ok... Ik dacht dat TG een prerequisite was van MF.
Dat verklaart een hoop dan.
Hoe zit het dan met enchants? Want volgens mij zijn er voor 2h wapens 'sterkere' enchants dan voor 1h wapens.
klopt. weapon enchants gelden nu voor zowel twohanders als onehanders.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:32 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Ik weet dit niet precies, heb me er nog niet in verdiept, maar volgens mij kunnen alle weap enchants nu op 1h of 2h gedaan worden. Dus ook dat maakt niks uit.
De 130 Agility enchant is enkel weggelegd voor 2-handers.quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:45 schreef jagga het volgende:
[..]
klopt. weapon enchants gelden nu voor zowel twohanders als onehanders.
Geweldig trouwens dat iemand mij beschuldigd van dingen ter plekke te verzinnen als diegene simpele dingen als dit niet weet. Daarboven op weet diegene ook niet dat er 2 aparte talents in de laatste tier van fury zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |