Dan ga ik 'm opnemen, alleen al voor de muziekquote:Op zaterdag 18 december 2010 11:02 schreef pullup het volgende:
[..]
Die is vanavond op TV. Dat is dus een aanrader ?
10 minuten, hooguit.quote:Op zaterdag 18 december 2010 10:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Na 1,5u ploeteren ben je klaar, en vervolgens begint 't sneeuwen. No thanx.
En ze staan haar allemaal goedquote:Op zaterdag 18 december 2010 11:38 schreef PietjePuk007 het volgende:
Halsema heeft een boel kapsels gehad in 8 jaar.
is mooie meid, maar haar ideeen daar ben ik niet zo dol op, straks even P&W kijken daar was ze gisteravond.quote:Op zaterdag 18 december 2010 11:38 schreef PietjePuk007 het volgende:
Halsema heeft een boel kapsels gehad in 8 jaar.
Vind het nog steeds heel erg jammer dat ze vertrekt. Ze maakte dat hele Den Haag net een stukje leuker om te volgen. Vond haar echt een toevoeging aan de politiek.quote:Op zaterdag 18 december 2010 11:49 schreef Toverheks het volgende:
is mooie meid, maar haar ideeen daar ben ik niet zo dol op, straks even P&W kijken daar was ze gisteravond.
Ja, het was echt ontzettend boring.quote:Op zaterdag 18 december 2010 11:57 schreef PietjePuk007 het volgende:
Heb je gister the Voice gekeken Noek, ben net begonnen met terug kijken. Zonder reclame en 't skippen van de tussenstukjes moet 't wel in een half uur passen.
Het is fictie in de zin dat het een film is ja, maar het is wel waargebeurd! Dat keek toch anders, werd er indringender van.quote:Op zaterdag 18 december 2010 11:01 schreef PietjePuk007 het volgende:
Heb je de film 'into the Wild' gezien? Ok, dat is fictie, maar wel tof!
Welke?? Want negen van de tien zijn gek.quote:Op zaterdag 18 december 2010 02:13 schreef liesje1979 het volgende:
Coos, hoe is het eigenlijk met die gekke buurman van je?
Ik probeer mij zijn naam te herinneren maar ik weet het niet meer.
Er is al wel een topicreeks hoor: [3FM #2409] Waar Cee hele nachten zit te denken wat ze SR zal schenkenquote:Op zaterdag 18 december 2010 12:19 schreef Toverheks het volgende:
Gert of Pietje.
vanavond om 6 uur begint het glazen huis, maar op FOK staat er nergens een topic over, mag het hier ook omdat er een stream bij komt.
Het gáát maar door hè! Ik kan zo een winterpeen in de sneeuw steken en die komt er niet meer bovenuit. Lachen joh!quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:22 schreef Coos het volgende:
[..]
Welke?? Want negen van de tien zijn gek.![]()
Heftige sneeuw hier nu.
oke maar caps ken ik niet maken he, maar er zal heus wel iemand wezen die die taak op zich neemt.quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:27 schreef Gert het volgende:
OK Heks, maak d'r wat moois van. En veel geile streamcaps hè.
Weet niet hoe digibeet je bent, maar er zijn makkelijke aps voor caps, ik gebruik deze: click voor downloadquote:Op zaterdag 18 december 2010 12:34 schreef Toverheks het volgende:
[..]
oke maar caps ken ik niet maken he, maar er zal heus wel iemand wezen die die taak op zich neemt.
Missschien wil Hidi wat doen, beter dan die stomme valpartijen op hetquote:Op zaterdag 18 december 2010 12:34 schreef Toverheks het volgende:
[..]
oke maar caps ken ik niet maken he, maar er zal heus wel iemand wezen die die taak op zich neemt.
Zit net die link te lezen. Dit is een stuk heftiger dan het gemiddelde discovery survival genre (Ray Mears e.d) zo te lezen. En de grootste vijand is niet de honger en de beren maar de eenzaamheid?quote:Op zaterdag 18 december 2010 11:12 schreef Noek het volgende:
[..]
Wel toevallig maar dat zal ook wel weer niet. 3 avonden die documentaire en dan nu een flim over overleven in het wild. Maar de docu is ook tof.Echt!
Ja, het gaat niet zozeer om de trucjes hoe te overleven maar hoe het is om te overleven.quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:43 schreef Gert het volgende:
Zit net die link te lezen. Dit is een stuk heftiger dan het gemiddelde discovery survival genre (Ray Mears e.d) zo te lezen. En de grootste vijand is niet de honger en de beren maar de eenzaamheid?
quote:Het bisdom Den Bosch heeft jarenlang dossiers vernietigd waarin informatie stond over seksueel misbruik gepleegd door priesters. Dat melden NRC Handelsblad en de Wereldomroep.
De dossiers lagen in geheime archieven. In de jaren 70 deed bisschop Bluyssen ze in de versnipperaar. Hij heeft er niet bij stilgestaan dat er nog vragen over konden komen, zegt Bluyssen.
NRC kwam via een historicus aan de informatie over de geheime archieven. Die had een melding gedaan aan de onderzoekscommissie-Deetman. Volgens de NRC sloeg de commissie daar niet op aan.
quote:Op zaterdag 18 december 2010 12:37 schreef Gert het volgende:
[..]
Weet niet hoe digibeet je bent, maar er zijn makkelijke aps voor caps, ik gebruik deze: click voor download
En voor de rest gaat het plaatsen van zo'n cap hetzelfde als het plaatsen van je sneeuwfoto's.
Maar zie maar hoor, het hoeft heus niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |