Wat fijn dat je weer beter bentquote:Op dinsdag 21 december 2010 14:48 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben weer thuis, het huis is schoon, dus we gaan nu Ivan ophalen!Ik denk dat ik vanavond wat bijlees. Eerst even bijkomen en van Ivan genieten.
Nogmaals dank voor de lieve reacties.
gek eigenlijk dat wij het hier eerder weten dan je ouders, maar suc6!quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:23 schreef Brighteyes het volgende:
Aventura, ik las je post eerder, dikkenog daarvoor! Kijk je wel uit naar dat jullie de ouders gaan vertellen van je zwangerschap?
waarom gek?quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:40 schreef cleany het volgende:
[..]
gek eigenlijk dat wij het hier eerder weten dan je ouders, maar suc6!
Ik doe het rustig aan. Bij mij zeiden ze dat het wel tot de 20wk kon duren eer ik iets voelde. Heb op de echo wel gezien dat het een keer flink afzette maar ik voelde niets.quote:Op dinsdag 21 december 2010 14:09 schreef danic het volgende:
[..]
Bij mij blijkt ook de placenta aan de voorkant te liggen en ik voelde voor het eerst iets met 19w1d.
Schijnbaar niet heel vroeg, want zowel mijn moeder als zusje begrepen niet dat ik nog niets voelde.... nou ja!
Doe jij wel ff rustig aan! Dat je een goede dag hebt is heel fijn, maar je merkt nu al dat je dan gauw te veel gaat doen. Nu niet overmoedig raken maar juist bijtanken op zo'n dag.
stel dat ik me hier mag komen melden, dan wacht ik er wel nog even mee tot nadat we de ouders hebben ingeseind... hier lezen ook mensen mee die we IRL ook kennen, en we willen het zeker niet laten uitlekken voor de ouders het weten...quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:56 schreef Cyntiaa het volgende:
Inderdaad, hier ben je nog "lekker anoniem"
dat is verdrietig F_R... sterkte voor je moeder (en vader?) en ook voor jullie... ik kan me goed voorstellen dat een kat die helemaal bij het gezin hoort, enorm gemist wordt!quote:Op dinsdag 21 december 2010 16:34 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Ik doe het rustig aan. Bij mij zeiden ze dat het wel tot de 20wk kon duren eer ik iets voelde. Heb op de echo wel gezien dat het een keer flink afzette maar ik voelde niets.
Kom net bij mijn moeder vandaan ze heeft hun kat moeten laten inslapen. Wat ze het er met kerst rustig zijn en wat zal ik hem missen dan.
volgens mij ook 2 weken ervoor, want de bevruchting is dan net een paar dagen daarvoor geweest (bij een verse tp, anders tel je er nog een paar dagen bij op...) en bij een gewone zwangerschap (ehm, iedere zwangerschap is bijzonder hoor, dat bedoel ik niet...) tel je ook 2 weken voor de bevruchting... volg je me nog?quote:Op dinsdag 21 december 2010 17:04 schreef ferrari_rood het volgende:
Dat snap ik van jullie mijsje.
Misschien een hele domme vraag maar als je via IVF zwanger wordt vanaf wanneer tellen ze dan je zwangerschapsduur? Vanaf de terugplaatsing? of ook 2 wk daarvoor?
Jaaaaa! Dat was em!! Superleuk issie!!quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:04 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Was het deze?
Mijn kleinkind, van Pauline Oud.
Ik heb daar het zwangerschapsdagboek van, erg leuk.
[ afbeelding ]
Jij had je handen vol met Niels, joh.quote:Op dinsdag 21 december 2010 15:17 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Wat fijn dat je weer beter bentEcht schrikken hoor dat je naar het ziekenhuis moest, heftig dat je uitgedroogd was en het met de baby niet zo goed leek te gaan
![]()
Ik voel me heel dom dat ik dat gemist had omdat ik hier niet meegelezen had![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |