Mocht hij dat doen dan heeft hij groot gelijk. Lekker segregeren heeft nog nooit iets een stap verder gebrachtquote:Op woensdag 15 december 2010 18:16 schreef DrsPhil het volgende:
de boel bij elkaar houdengebruikt ie die achterlijke term nou nog steeds
Ik geloof dat niet dat ie daar iets mee heeft bereikt in de tijd dat ie burgemeester was. Eerder het tegenovergestelde, dus die kutterm zou ik nu in de tweede kamer gewoon achterwege laten.quote:Op woensdag 15 december 2010 18:18 schreef du_ke het volgende:
[..]
Mocht hij dat doen dan heeft hij groot gelijk. Lekker segregeren heeft nog nooit iets een stap verder gebracht.
En dan staat de volgende wel op. Echt, die naïviteit is tekenend.quote:Op woensdag 15 december 2010 18:16 schreef du_ke het volgende:
[..]
Klopt tot voor kort had extreem-rechts met haar buitenlandershaat niet zo'n prominente rol in Den Haag. Ach het zakt ook wel weer weg. Wilders weet toch geen competente mensen te vinden.
Want het gaat in Amsterdam nu slecht in vergelijking met andere Europese hoofdsteden of steden van vergelijkbaar formaat?quote:Op woensdag 15 december 2010 18:21 schreef DrsPhil het volgende:
[..]
Ik geloof dat niet dat ie daar iets mee heeft bereikt in de tijd dat ie burgemeester was. Eerder het tegenovergestelde, dus die kutterm zou ik nu in de tweede kamer gewoon achterwege laten.
Ja, dat slaat ook echt ergens op.quote:Op woensdag 15 december 2010 18:22 schreef du_ke het volgende:
[..]
Want het gaat in Amsterdam nu slecht in vergelijking met andere Europese hoofdsteden of steden van vergelijkbaar formaat?
Ja en daar is het misgegaan door Cohen? Die had door lekker vreemdelingen te gaan haten het een stuk beter gedaan in Amsterdam? Zeker in vergelijking met andere steden?quote:Op woensdag 15 december 2010 18:24 schreef DrsPhil het volgende:
[..]
Ja, dat slaat ook echt ergens op.Het gaat over de integratie tussen nu en het begin van zijn burgemeesterschap in Amsterdam.
Ik vond zijn uitspraak "onze kutmarokkanen" typerend.quote:Op woensdag 15 december 2010 18:40 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ja en daar is het misgegaan door Cohen? Die had door lekker vreemdelingen te gaan haten het een stuk beter gedaan in Amsterdam? Zeker in vergelijking met andere steden?
En daarin had hij volkomen gelijk. Er zijn kutmarokkanen maar dat is een probleem dat we hier moeten aanpakken en oplossen. En dan gaat lekker boos doen tegen alle Moslims echt niet helpen...quote:Op woensdag 15 december 2010 18:43 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik vond zijn uitspraak "onze kutmarokkanen" typerend.
Gelukkig gebeurt dat ook niet. Job Cohen legt Wilders woorden in de mond die nooit zijn gedaan. Jammer voor zo'n fatsoenlijk man.quote:Op woensdag 15 december 2010 18:48 schreef du_ke het volgende:
[..]
En daarin had hij volkomen gelijk. Er zijn kutmarokkanen maar dat is een probleem dat we hier moeten aanpakken en oplossen. En dan gaat lekker boos doen tegen alle Moslims echt niet helpen...
Dat onderstreep ik, ------------------------------------------------------ VET, en ploumen ook aan de top houden !quote:Op woensdag 15 december 2010 18:01 schreef voice-over het volgende:
Dat hij nog minstens 12 jaar partijleider van de PVDA is. Als iemand zijn partij naar het graf wil dragen, is hij het wel. Bedankt Job en vooral doorgaan.![]()
Kun je die herkennen dan? Draagde ze bij jou in de wijk nog steeds zo'n gele ster dan?quote:Op woensdag 15 december 2010 15:33 schreef Zeo-kz het volgende:
[..]
Correct, en ik heb daar geen Jood gezien.
Zijn eigen achterban is de pvda-kiezers ?quote:Op donderdag 16 december 2010 06:27 schreef voice-over het volgende:
Job Cohen verraadt met deze uitspraak niet alleen ons, maar ook zijn eigen achterban.
Dat zei men vroeger ook over Joden..quote:De Islam vertegenwoordigt een ideologie die zich tot doel heeft gesteld om onze westerse beschaving zo nodig met geweld te vernietigen en ons aan deze ideologie te onderwerpen.
Dat zei men vroeger ook over Jodenquote:In dit geval zou daarom een speciale behandeling van mensen die deze ideologie aanhangen zeker gerechtvaardigd zijn.
Toe maar.... een andere mening in het hokje misdadig stoppen... criminaliseren heet dat.. dat deed men vroeger ookquote:Dat wij dat niet doen en dat hij desondanks ons van nazi-gedrag durft te beschuldigen, is niet alleen een gotspe, maar zelfs misdadig te noemen.
Ohhhh maar dat zei men vroeger ook over de sociaal-democratie: die heulen met de Joden en de Bolsjewieken.....quote:Job Cohen vertegenwoordigt een hele foute partij, een partij van collaborateurs en andere misdadigers.
Bliezen Joden zichzelf vroeger op? Pleegden die aanslagen op vooraanstaande opiniemakers? Wilden die cartoonisten vermoorden?quote:Op donderdag 16 december 2010 10:14 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Zijn eigen achterban is de pvda-kiezers ?
En wie is ons.... ik ben niet verraden .
[..]
Dat zei men vroeger ook over Joden..
[..]
Dat zei men vroeger ook over Joden
[..]
Toe maar.... een andere mening in het hokje misdadig stoppen... criminaliseren heet dat.. dat deed men vroeger ook
[..]
Ohhhh maar dat zei men vroeger ook over de sociaal-democratie: die heulen met de Joden en de Bolsjewieken.....
Zucht. Allereerst kun je de doorsnee moslim die hier woont en een normaal leven leidt, dat niet aanrekenen. Indien de PVV haar zin zou krijgen, dan geldt de godsdienstvrijheid straks niet meer voor moslims. Dat is natuurlijk absurd aangezien het gros van de moslims helemaal niets te maken heeft met het extremisme dat tentoon wordt gespreid door figuren als Bin Laden Al-Zawahiri.quote:Op donderdag 16 december 2010 10:18 schreef eriksd het volgende:
[..]
Bliezen Joden zichzelf vroeger op? Pleegden die aanslagen op vooraanstaande opiniemakers? Wilden die cartoonisten vermoorden?
Nee... en toch dachten haatzaaiers dat zij een bedreiging waren voor de samenleving.quote:Op donderdag 16 december 2010 10:18 schreef eriksd het volgende:
[..]
Bliezen Joden zichzelf vroeger op? Pleegden die aanslagen op vooraanstaande opiniemakers? Wilden die cartoonisten vermoorden?
Wij? Ons? Ben jij lid van de PVV dan? Ik dacht dat dat niet kon.........quote:Op donderdag 16 december 2010 06:27 schreef voice-over het volgende:
Dat wij dat niet doen en dat hij desondanks ons van nazi-gedrag durft te beschuldigen, is niet alleen een gotspe, maar zelfs misdadig te noemen.
Precies dit inderdaad.quote:Op woensdag 15 december 2010 19:37 schreef Isdatzo het volgende:
Cohen vergelijkt geen moslims met joden, hij vergelijkt anti-islamieten met antisemieten.
Daarnaast is dit weer gigantisch opgeblazen. Cohen vertelde een stukje over het leven van zijn ouders en hoe zij meemaakten hoe joden steeds meer buitengesloten werden. Op de vraag of dat nu ook gebeurt antwoordde hij bevestigend.
Zo, big deal mên! En nu struikelt iedereen over een moslim/joden-vergelijking die nooit gemaakt is.
En nu neem je een chillpill.quote:Op donderdag 16 december 2010 06:27 schreef voice-over het volgende:
Job Cohen verraadt met deze uitspraak niet alleen ons, maar ook zijn eigen achterban. De Joden vertegenwoordigden geen ideologie die ons bedreigde maar waren deelgenoten van en stonden aan de wortel van onze beschaving. De Islam vertegenwoordigt een ideologie die zich tot doel heeft gesteld om onze westerse beschaving zo nodig met geweld te vernietigen en ons aan deze ideologie te onderwerpen. In dit geval zou daarom een speciale behandeling van mensen die deze ideologie aanhangen zeker gerechtvaardigd zijn. Dat wij dat niet doen en dat hij desondanks ons van nazi-gedrag durft te beschuldigen, is niet alleen een gotspe, maar zelfs misdadig te noemen.
Job Cohen vertegenwoordigt een hele foute partij, een partij van collaborateurs en andere misdadigers.
Of een andersoortige pil. Maakt me niet uit, maar gaarne een beetje nuance en wederzijds respect in de discussie. Aan de andere kant, voice-over is duidelijk een PVV-aanhanger, en de PVV doet ook niet anders dan grote blahblah om vervolgens net zo weinig te doen als de rest van de politieke partijen.quote:Op donderdag 16 december 2010 11:03 schreef Zolcon het volgende:
[..]
En nu neem je een chillpill.
Wat wordt het toch allemaal overdreven. Maar je moet niet zomaar willekeurige beschuldigingen doen.
Met ons verwees V-O waarschijnlijk naar Joods zijn.quote:Op donderdag 16 december 2010 11:06 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Of een andersoortige pil. Maakt me niet uit, maar gaarne een beetje nuance en wederzijds respect in de discussie. Aan de andere kant, voice-over is duidelijk een PVV-aanhanger, en de PVV doet ook niet anders dan grote blahblah om vervolgens net zo weinig te doen als de rest van de politieke partijen.
AOW-leeftijd? Anyone?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |