Ah, dus als Joden destijds zo crimineel waren geweest als Marokkanen nu - had je het allemaal geen enkel probleem gevonden? Really?quote:Op woensdag 15 december 2010 15:23 schreef ReplaR het volgende:
[..]
* pakt nogmaals de criminaliteitscijfers erbij...
Wat Wilders' wil zal me eerlijk gezegd worst wezen, ik heb een topic geopend over Cohen's smakeloze uitspraak.quote:Op woensdag 15 december 2010 15:20 schreef Zith het volgende:
[..]
Nee hoorHij heeft gelijk dat Wilders ook vaak het erover heeft dat Moslims dit land overspoelen en een gevaar zijn voor onze cultuur
Toevallig dat dit zo goed samengaat met hoe Hitler het verwoordde
Hoiquote:Op woensdag 15 december 2010 15:25 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Wat Wilders' wil zal me eerlijk gezegd worst wezen, ik heb een topic geopend over Cohen's smakeloze uitspraak.
Maar om mijn post van hierboven nogmaals uit te leggen, je zegt Hitler begon niet gelijk met vervolgen. Dan impliceer je dat we ons op een hellend vlak begeven en de geschiedenis zich dus herhaalt: werkelozen de fabrieken in, oorlogstuig maken en alle Joden Moslims in een endlösung opruimen.
Dat lijkt me nietquote:Op woensdag 15 december 2010 15:27 schreef Morendo het volgende:
Wordt het Wilders = Hitler debat nu nog steeds gevoerd? Maar nee, het is ook onmiskenbaar waar: de parallellen tussen Duitsland in de jaren '30 en Nederland anno 2010 zijn zéér eenvoudig te trekken. En dan die economische crisis hé, nou, nou, de treinen richting Auschwitz zullen binnenkort wel weer beginnen te rijden.
Tuurlijk niet want dan vragen ze er zelf om natuurlijk!quote:Op woensdag 15 december 2010 15:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ah, dus als Joden destijds zo crimineel waren geweest als Marokkanen nu - had je het allemaal geen enkel probleem gevonden? Really?
Ja want ReplaR suggereert dat alle moslims op dezelfde manier als de Joden moeten gaan.quote:Op woensdag 15 december 2010 15:34 schreef Cubewood. het volgende:
[..]
Tuurlijk niet want dan vragen ze er zelf om natuurlijk!
Heerlijk die PVV retoriek
Ik vermaak me prima. Maar kun je iemand anders gaan stalken met de chat.quote:Op woensdag 15 december 2010 15:37 schreef Zith het volgende:
[..]
Nou nou, niet zo boos en cynischZit je tampon scheef ofzo
Zo lust ik er nog wel een paar:quote:Op woensdag 15 december 2010 15:28 schreef Zith het volgende:
[..]
Dat lijkt me nietWilders is geen Hitler, hij wilt alleen dezelfde soort wetten als pre-1938 in duitsland golden voor de Joden.
Dit maakt de Moslims van nu potentieel de Joden van voor 1938 (Om Cohen's uitspraak te nuanceren/verbeteren), en als dit al zo is, hoeft dat natuurlijk niet gelijk te betekenen dat alles na 1938 ook gaat gebeuren voor Moslims
![]()
Dat suggereert hij door over criminaliteits cijfers te beginnen ja.quote:Op woensdag 15 december 2010 15:36 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Ja want ReplaR suggereert dat alle moslims op dezelfde manier als de Joden moeten gaan.
God wat een niveautje weer. En dan nog durven af te geven op PVV-stemmers ook.
Ja alleen de achterliggende reden niet. Desalniettemin blijven het rare uitspraken.quote:Op woensdag 15 december 2010 15:23 schreef Zith het volgende:
[..]
Redenen voor deze wetten verschillen zoals ik aangeefBen je het eens dat het dezelfde soort wetten zijn?
Nou nee niet echt. Maar hij wil het je vast nogmaals uitleggenquote:Op woensdag 15 december 2010 15:40 schreef Cubewood. het volgende:
[..]
Dat suggereert hij door over criminaliteits cijfers te beginnen ja.
Daarmee suggereert hij dus dat als de joden ook een hoog criminaliteits gehalte hadden gehad, het allemaal niet zo een probleem was geweest.
De achterliggende reden is voor jou dus relevant?quote:Op woensdag 15 december 2010 15:40 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Ja alleen de achterliggende reden niet. Desalniettemin blijven het rare uitspraken.
Inderdaad, daar heb je gelijk inquote:Op woensdag 15 december 2010 15:40 schreef Morendo het volgende:
[..]
Zo lust ik er nog wel een paar:
Nazi's (Duitsland 1930) = hekel aan Joden en homo's.
Marokkanen (Nederland 2010) = hekel aan Joden en homo's.
Marokkanen = hedendaagse Nazi's, en dat alles in ons kleine, gezellige kikkerlandje!
Overigens zuigt Wilders, maar voor die conclusie hoef je Duitsland in de jaren '30 niet er bij te betrekken.
Als ik nou ja zou antwoorden, maakt dat dan Cohen's uitspraak weer goed?quote:Op woensdag 15 december 2010 15:43 schreef Zith het volgende:
Ik weet niet of ik het je al gevraagd had, maar ben je het trouwens eens dat wilders dezelfde soort wetten wilt invoeren als pre-1938 voor Joden golden maar dan nu voor Moslims?![]()
Zo ja, zou dit dan kunnen beteken dat de Moslims potentieel de nieuwe Joden van voor 1938 in Duitsland kunnen zijn?
Nee johquote:Op woensdag 15 december 2010 15:44 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Als ik nou ja zou antwoorden, maakt dat dan Cohen's uitspraak weer goed?
Voor Zith boeit Cohen niet. Het boeit alleen wat Wilders en de PVV doet.quote:Op woensdag 15 december 2010 15:44 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Als ik nou ja zou antwoorden, maakt dat dan Cohen's uitspraak weer goed?
Hmm goede vraag, denk je dat dit dezelfde mensen zijn die 1) klagen over joden en 2) moslims vergelijken met joden? Als dit zo is heb je inderdaad een punt!quote:Op woensdag 15 december 2010 15:46 schreef Frutsel het volgende:
Waarom worden de joden van nu altijd verweten maar terug te grijpen op hun holocaust verleden en dat het een stel jankzakken zijn als het om antisemitisme zou gaan,
maar wordt datzelfde joodse verleden maar wat graag gebruikt (vaak door dezelfde mensen) om nu een punt te maken, zoals Cohen doet?
Ik ben benieuwd of Cohen's brainfart net zo breed wordt uitgemeten in de media als Wilder's uitspraken.quote:Op woensdag 15 december 2010 15:46 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Voor Zith boeit Cohen niet. Het boeit alleen wat Wilders en de PVV doet.
Da's nogal out of the bluequote:Op woensdag 15 december 2010 15:46 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Voor Zith boeit Cohen niet. Het boeit alleen wat Wilders en de PVV doet.
Want Wilders heeft enkel last van de media en Cohen wordt er alleen door geholpen?quote:Op woensdag 15 december 2010 15:47 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd of Cohen's brainfart net zo breed wordt uitgemeten in de media als Wilder's uitspraken.
Je leest iets wat er niet staat.quote:Op woensdag 15 december 2010 15:49 schreef kingmob het volgende:
[..]
Want Wilders heeft enkel last van de media en Cohen wordt er alleen door geholpen?
Ja, daar heb je een punt. Het is maar net wat op dat moment het beste in de kraam te pas komt is denk ik.quote:Op woensdag 15 december 2010 15:46 schreef Frutsel het volgende:
Waarom worden de joden van nu altijd verweten maar terug te grijpen op hun holocaust verleden en dat het een stel jankzakken zijn als het om antisemitisme zou gaan,
maar wordt datzelfde joodse verleden maar wat graag gebruikt (vaak door dezelfde mensen) om nu een punt te maken, zoals Cohen doet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |