Daar was Opstelten tegen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:19 schreef Red_85 het volgende:
Let op, de uitkomst wordt dat de overvaller vrijuit gaat en het winkelpersoneel de bak in gaat wegens mishandeling. Zo werkt dat hier dacht ik.....
Nee, is aangepast sinds gister.quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:19 schreef Red_85 het volgende:
Let op, de uitkomst wordt dat de overvaller vrijuit gaat en het winkelpersoneel de bak in gaat wegens mishandeling. Zo werkt dat hier dacht ik.....
dat zou wel betekenen dat als ik gelijkwaardig zou moeten knokken, ik een pistool of mes moet dragen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:24 schreef shmoopy het volgende:
Het zal allemaal wel not done zijn qua eigenrichting en zulks, maar het stemt me toch erg optimistisch dat men blijkbaar niet meer met zich laat sollen.
Wat mij betreft luidt dit een nieuwe tijd in, gewoon terugknokken, klaar.
*hoest*quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:26 schreef Swetsenegger het volgende:
In een supermarkt kan je al snel een blik perziken op zware siroop in een plastic tasje stoppen en die met een slinger beweging op het hoofd van de snoodaards laten neerkomen.
"Ik weet ook niet waarom hij naar perzik op zware siroop ruikt meneer de diender"quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:28 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
*hoest*
Nee hoor, in een supermarkt liggen tegels en zo een overvaller is gewoon een paar keer uitgegleden en op zijn achterhoofd gevallen.
![]()
Crocodile Dundeequote:Op dinsdag 14 december 2010 22:26 schreef Swetsenegger het volgende:
In een supermarkt kan je al snel een blik perziken op zware siroop in een plastic tasje stoppen en die met een slinger beweging op het hoofd van de snoodaards laten neerkomen.
"that's not a knife... thís is a knife!".quote:
Zou het kunnen zijn dat hij uitgegleden is daar wat die pot met perzikken is gevallen? Toen moet die fles in zijn gezicht zijn gevallen.quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:29 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
"Ik weet ook niet waarom hij naar perzik op zware siroop ruikt meneer de diender"
And that's not English...quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
"that's not a knive. thís is a knive!".
oops.quote:
Gedreigd met een vuurwapen, en twee keer schieten. Het moet toch wel heel raar gelopen zijn voordat ik afzie van mijn mening dat meer overvallers dit resultaat zouden moeten meemaken.quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:33 schreef zoalshetis het volgende:
Gewapende overvaller supermarkt zwaargewond
(Novum) - Een 20-jarige man uit Delft is dinsdagochtend zwaargewond geraakt toen hij een gewapende overval pleegde op een supermarkt in Moerkapelle. Het Openbaar Ministerie kan niet zeggen hoe de man aan verwondingen komt. Hij ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis.
De man drong de supermarkt binnen samen met een 19-jarige Delftenaar. De twee bedreigden de vier winkelmedewerkers en dwongen hen de kluis te openen. Hierbij werd twee keer geschoten met een vuurwapen.
Toen een van de medewerkers geld aan de overvallers had gegeven, kwam het volgens justitie tot een confrontatie tussen de overvallers en de medewerkers. Het OM wil in het belang van het onderzoek niets zeggen over de aard van de verwondingen van de overvaller.
volgens binnenlands.nieuws.
misschien een medewerker met wat krav skills?
Zat er precies ook aan te denken. Gister zegt die Pauw (ook al karma?) nog tegen Teeven:quote:
Teenage Mugger: [Dundee and Sue are approached by a black youth stepping out from the shadows, followed by some others] You got a light, buddy?quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
"that's not a knife... thís is a knife!".
Wat is er precies erg aan als een overvaller gewond raakt?quote:Op dinsdag 14 december 2010 22:58 schreef Perox het volgende:
[..]
Zat er precies ook aan te denken. Gister zegt die Pauw (ook al karma?) nog tegen Teeven:
"Wat nou als ik het wapen van een overvaller ontfutsel en hem neerschiet?"...
Of het nou ook verstandig is geweest... geen idee. En natuurlijk vind ik het als linkse hond wel erg dat die overvaller zwaargewond is. En ook vind ik het erg dat het personeel dit allemaal heeft moeten meemaken. Over schuld valt in dit stadium niets te zeggen, er zijn alleen nog wat (uitgelekte) verklaringen.
Dat het duur is om hem op te lappenquote:Op dinsdag 14 december 2010 23:03 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Wat is er precies erg aan als een overvaller gewond raakt?
Nee, dat vind ik ook niet erg, dat vind ik zelfs zijn écht verdiende loon .quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:03 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Wat is er precies erg aan als een overvaller gewond raakt?
http://www.nu.nl/binnenla(...)verleden-wonden.htmlquote:Op dinsdag 14 december 2010 23:25 schreef Oom_Agent het volgende:
Inmiddels is de overvaller overleden in het ziekenhuis.
Ik blijf erbij dat het risico van het vak isquote:Een 20-jarige Delftenaar die dinsdagochtend zwaargewond was geraakt tijdens een gewapende overval op een supermarkt in Moerkapelle, is dinsdagavond overleden. Dat heeft het Openbaar Ministerie laten weten.
De overvaller was zwaargewond geraakt na een confrontatie met aanwezige winkelmedewerkers. De 20-jarige man drong met een 19-jarige plaatsgenoot rond half acht - voor opening - de supermarkt binnen. Zij bedreigden de vier aanwezige personeelsleden.
Hoe de man vervolgens gewond raakte, kon het OM nog niet zeggen omdat deze vraag deel uitmaakt van het onderzoek. Ook over de aard van de verwondingen kan het OM in het belang van het onderzoek nog geen mededelingen doen.
Hart van goud, hielp oma's met oversteken, bladiebla!quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:32 schreef Boekenwurm het volgende:
Nu is het wachten op rellende familie en vrienden die bij hoog en laag beweren dat het een lieve jongen was.
Ja hoor, als je dit soort gewapende overvallen doet, hoef je niet op medelijden te rekenen als het zich tegen je keert en je zelf het slachtoffer wordt.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:26 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Ik blijf erbij dat het risico van het vak is
Nee, immers: noodweer.quote:Op dinsdag 14 december 2010 23:37 schreef JaniesBrownie het volgende:
En degenen die die jongen gedood hebben verdienen natuurlijk geen straf?
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |