Stukken goedkoper komt door het andere verdienmodel. Bij Android liggen de inkomsten vooral van advertenties in de apps (zoals bij Angry Birds) Omdat je je geld binnen 24 uur terug kan eisen in de Android Market.quote:Op dinsdag 28 december 2010 14:00 schreef skittelman het volgende:
[..]
volgens mijn whatsapp heb ik het eerste berichtje in juni gekregen (was inderdaad een beta)
dat zijn bijna 8maanden (aangezien het bijna januari is) tevens kan je betaalde apps zonder problemen downloaden voor android zonder dat je hoeft te rooten/JB'en
wat ik dus wil zeggen: Android is misschien niet beter maar wel stukken goedkoper
ben ik een boerin met eelt op mn handen dan?quote:Op dinsdag 28 december 2010 12:10 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ja, maar jij bent ook geen boerin met eelt op je handen..
Fok!ken vanuit bed blijft relaxed
quote:Op dinsdag 28 december 2010 11:55 schreef Copycat het volgende:
Dat meisje wil haar telefoon zo in haar tas plempen, tussen sleutels en zooi. Ga dan niet voor een iPhone, eeuwig zonde om er zo mee om te springen. Zeker als je er een paar maanden voor moet werken. Denk ik dan.
T-mobile. Ze zeiden dat er drie weken levertijd was, maar ik heb inmiddels al vernomen dat het al 6 weken is.quote:Met welke provider? Zo ja, waarom moet je zo lang wachten? Ze zijn toch gewoon overal op voorraad i.c.m. KPN of Vodafone?
Waarom neem je dan ook T-Mobile? Duur, slecht bereik... Neem Vodafone.quote:Op dinsdag 28 december 2010 22:11 schreef Finland. het volgende:
[..]
T-mobile. Ze zeiden dat er drie weken levertijd was, maar ik heb inmiddels al vernomen dat het al 6 weken is.
Prijs verschilt amper, alleen T-Mobile heeft onbeperkt internet, waar je voor die prijs bij KPN/Vodafone op 500mb zit, en de 1GB bij meerprijs.quote:Op dinsdag 28 december 2010 22:33 schreef TC03 het volgende:
[..]
Waarom neem je dan ook T-Mobile? Duur, slecht bereik... Neem Vodafone.
Uiteraard niet in de letterlijke zin van het woord, maar wat ik wil aangeven is, als je niet zuinig kunt zijn met je spullen zou ik überhaupt al geen smartphone nemen. En een iPhone kan best tegen een stootje maar dan zou ik er wel die bumper bij nemen. Het blijft uiteindelijk glas en geen enkele smartphone die je van een meter laat vallen overleeft het goed (als in gebroken display). Het is dus ook niet slim om je sleutels bij je telefoon te bewaren, tenzij je een paar krassen op je glas niet erg vindt.quote:Op dinsdag 28 december 2010 21:28 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
ben ik een boerin met eelt op mn handen dan?
Ik probeer alleen duidelijk te maken dat mn telefoon tegen een stootje moet kunnen en een iPhone die half van glas is, tja, werkt dat?
Ik kan het niet vaak genoeg zeggen; geen datalimiet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 22:33 schreef TC03 het volgende:
[..]
Waarom neem je dan ook T-Mobile? Duur, slecht bereik... Neem Vodafone.
Zolang hij tegen een stootje kan, is het goed. Heb mn telefoon meestal in een voorvak zitten van mijn tas of in mijn broekzak, maar het wil nog wel eens gebeuren dat alles snel snel moet en tja, sleutels, bril, naamkaartje, mobiel, geld, portemonnee, schoolpas alles bij elkaar. In een tas en gaan. Ik wil dan niet als ik op de fiets zit zowat in mn broek poepen omdat ik bang ben dat mijn telefoon het straks niet meer doet.quote:Op dinsdag 28 december 2010 22:52 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Uiteraard niet in de letterlijke zin van het woord, maar wat ik wil aangeven is, als je niet zuinig kunt zijn met je spullen zou ik überhaupt al geen smartphone nemen. En een iPhone kan best tegen een stootje maar dan zou ik er wel die bumper bij nemen. Het blijft uiteindelijk glas en geen enkele smartphone die je van een meter laat vallen overleeft het goed (als in gebroken display). Het is dus ook niet slim om je sleutels bij je telefoon te bewaren, tenzij je een paar krassen op je glas niet erg vindt.
Of je doet em verzekeren en dan kun je net zoals SKV elke week om een nieuwe iPhone gaan vragen...
of Telfortquote:Op dinsdag 28 december 2010 22:53 schreef Adrenaline0182 het volgende:
[..]
Ik kan het niet vaak genoeg zeggen; geen datalimiet.
Ik zit al jaren bij KPN (lees: Hi), maar moet en ga de volgende keer toch echt naar T-mobile. En echt geloof me, ik ga ruim over die 1 GB per maand. Door de jailbreak ja, want ik bel facetime in mijn auto en download ook zware apps buiten de deur. Ik wil niet naar huis gaan om mijn iPhone volledig te benutten.
Dus ook voor mij de volgende keer; T-mobile!
Een ander verdienmodel, je zegt het zelf. een model waar de gebruiker dus niet betaald. whatsapp wordt inderdaad betaald, maar dan heb je ook nog 200.000 apps waarvoor je op android niks betaald en iOs wel.quote:Op dinsdag 28 december 2010 17:46 schreef Peem het volgende:
[..]
Stukken goedkoper komt door het andere verdienmodel. Bij Android liggen de inkomsten vooral van advertenties in de apps (zoals bij Angry Birds) Omdat je je geld binnen 24 uur terug kan eisen in de Android Market.
Tevens zul ook jij gaan betalen voor Whatsapp op Android, nogmaals, het is op de site te lezen. Maar ik ben zo aardig geweest:
Maarja, het is een afweging. Ik betaal ook liever voor sites die ik veel gebruik zonder reclame dan mét (nu niet met adblock plus komen, dank)quote:Op woensdag 29 december 2010 00:06 schreef skittelman het volgende:
[..]
of Telfortzelfde snelheid als kpn/hi (bij iphone abo's) maar geen datalimiet.
[..]
Een ander verdienmodel, je zegt het zelf. een model waar de gebruiker dus niet betaald. whatsapp wordt inderdaad betaald, maar dan heb je ook nog 200.000 apps waarvoor je op android niks betaald en iOs wel.
Wat is zuinig?! Ik sms, bel en gebruik regelmatig internet (geen 3G, dus trekt nog meer batterij denk ik) luister muziek en die dingen. Nja savonds gooi ik hem dan voor het slapen aan de lader, hoeft nog niet echt maar goedquote:Op dinsdag 28 december 2010 12:45 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Als je zuinig doet haal je niet 2 dagen????
Dataroamingquote:Op woensdag 29 december 2010 08:56 schreef TUFKAL het volgende:
Volgende maand naar het buitenland. Als ik mn iphone wil gebruiken op wifi en niet de kosten van Vodafone wil, Waar moet ik allemaal op letten? Wat zet ik uit?
groeten een beginnend gebruiker.
Als dit al eens ie gepost: een linkje is ook goed.
En dat voorkomt ook, dat als ik een app opstart, er automatisch via netwerk verbinding wordt gezocht?quote:
Dat voorkomt dat welke vorm van data transmissie dan ook mogelijk is als je in het buitenland bent.quote:Op woensdag 29 december 2010 09:39 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
En dat voorkomt ook, dat als ik een app opstart, er automatisch via netwerk verbinding wordt gezocht?
En waarom zou je hem in Nederland uitzetten?quote:Op woensdag 29 december 2010 09:54 schreef Godtje het volgende:
[..]
Dat voorkomt dat welke vorm van data transmissie dan ook mogelijk is als je in het buitenland bent.
Je kan hem in Nederland ook uit laten staan zelfs. Die uit en je bent veilig.
Omdat je dan nog wel gewoon data kunt verbruiken, maar mocht je toevallig in het grensgebied zijn en daardoor een buitenlands netwerk op je telefoon krijgen kun je niet op kosten gejaagd worden.quote:Op woensdag 29 december 2010 10:01 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
En waarom zou je hem in Nederland uitzetten?
Omdat je daar ook geen dataroaming doet. Daar ga je via je eigen provider dus geen roaming.quote:Op woensdag 29 december 2010 10:01 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
En waarom zou je hem in Nederland uitzetten?
Het licht eraan hoe storend de ads zijn. Bij bv Anfry Birds staat hij in het hoekje van het scherm, maar dat zie je 1x en dan valt hij niet meer op, heb overigens ook nog nooit op zo'n link geklikt. Vooral bij toestellen met grote schermen is het nauwelijks te zien.quote:Op woensdag 29 december 2010 04:48 schreef Peem het volgende:
[..]
Maarja, het is een afweging. Ik betaal ook liever voor sites die ik veel gebruik zonder reclame dan mét (nu niet met adblock plus komen, dank)
Verder zul je wel een punt inderdaad hebben, dat als je apps in totaal (200.000 is wat overdreven, sinds die grens net gister onofficieel behaald is, en ze lang niet allemaal onbetaald zullen zijn) bekijkt, de kwalitatieve vaker niets zullen kosten, door het andere verdienmodel. Ik betaal in dat geval liever wat =P
mvg,
--PEEM.
P.S -had hier iets staan over Telfort hun fair use, maar die schijnt mee te vallen- Toch ben ik vrijwel zeker van dat die niet ver boven de 1 gig gaat, maar dat weet ik dus niet zeker so scratch that =)
fijne nacht!
wtfquote:
Dit is persoonlijk ook mijn grootste ergernis van iOS.quote:Op woensdag 29 december 2010 15:21 schreef MadGuy het volgende:
Ik vind het jammer dat ik op de iPhone mijn foto's uit de filmrol niet in kan delen in andere handigere mapjes, of met tags beter kan sorteren. Ook jammer, mijn eigen geüploade foto's worden wel in mapjes getoons, maar ook nog eens in een mapje 'fotobibliotheek' die niet te verwijderen is.
kun je dan niet gewoon je foto's uit je filmrol op je pc/mac in een mapje zetten en deze vervolgens weer uploaden met iTunes? Of is dit teveel werk?quote:Op woensdag 29 december 2010 15:21 schreef MadGuy het volgende:
Ik vind het jammer dat ik op de iPhone mijn foto's uit de filmrol niet in kan delen in andere handigere mapjes, of met tags beter kan sorteren. Ook jammer, mijn eigen geüploade foto's worden wel in mapjes getoons, maar ook nog eens in een mapje 'fotobibliotheek' die niet te verwijderen is.
Dat kan inderdaad, maar het is wel wat omslachtig. Het is een klein irritatiepuntje. Het mapje fotobibliotheek, met EXACT dezelfde foto's die ik geüpload heb, vind ik vreemder.quote:Op woensdag 29 december 2010 15:46 schreef skittelman het volgende:
[..]
kun je dan niet gewoon je foto's uit je filmrol op je pc/mac in een mapje zetten en deze vervolgens weer uploaden met iTunes? Of is dit teveel werk?
Tot nu toe klopt 'ie.quote:Op woensdag 29 december 2010 16:11 schreef KneusTeun het volgende:
is die lijst nu wel of niet uitgelekt met alle apps die in de 12 day giveaway voorbij komen?
Waar is die lijst dan?quote:
Ik heb mijne alweer terug, voor de tweede keer... Snap niet waar jouw problemen vandaan komenquote:Op woensdag 29 december 2010 17:52 schreef Nick-GizMo het volgende:
Wederom weer geen telefoon van Van Leliveld, morgen is het afgelopen met de pret
Je moet hem gewoon via PDAshop bestellen, voor 22:00 uur besteld de volgende dag in huis...quote:Op woensdag 29 december 2010 17:42 schreef Rainesz het volgende:
KPN fail! Kreeg zojuist mail dat hij niet los verkocht kon worden. Was foutje op de site.
Zojuist maar bij de Kijkshop besteld,gelijk wat korting genomen dankzij Freebees
Hopelijk komt hij Vrijdag nog binnen!
Updaten en dan de back-up terug zetten.quote:Op donderdag 30 december 2010 11:00 schreef kikoooooo het volgende:
Collega van me heeft een 4 gekocht en wil graag de backup van zijn 3gs terugzetten. Hoe pak je dit aan?
De backup is namelijk gemaakt op 4.2.1, de 4 heeft nog firmwareversie 4.1
Als ie de iphone4 wil herstellen vanaf 'backup van iphone 3gs' krijgt ie te zien dat de firmware van de backup nieuwer is dan op de 4.
Kan ie nu de 4 gewoon als nieuwe iphone configureren, updaten naar 4.2.1 en dan alsnog de backup terugzetten? Hoe pakken we dit aan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |